IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 566
Reģ: 31.01.2023
Sonedel biju viena pasakuma kuraa bija arii taa tiktokere Kellija. Visiem stastija, ka paskirusies ar Lasmani, bet vins vinu gribot atpakal. Visu laiku rakstot un laikojot bildes😀 ar vinu sanaca parunat dazadas kompanijas un nolasijas, ka meitene ir loti nepieaugusi un arkartigi kompleksana. Stastija, ka tagad kad visi zina, ka esot briiva tad visu laiku visadi viriesi pieversot uzmanibu un atliekot tik izveleties. Negribu izklausities nesmuki, bet ko tiesi viriesi tadas meitenes saskata? Vinai podins tiesam ir tukss un neko talak par zaras kleitu un savu augumu neredz.
19.01.2024 11:43 |
 
Reitings 4157
Reģ: 23.08.2022
jejehsbsbbsbs @ 18.01.2024 18:18
Varbūt kādam ir info, kā Danute un Sendija var atļauties salīdzinoši regulāri tik dārgus ceļojumus un ikdienu kopumā? Protams, prieks par meitenēm, bet, cik apkārt skatos, tad standartā treneri tik šiki nedzīvo. ?

mani novērojumi ir tieši pretēji, ka fitnesa treneri ļoti labu naudu nopelna.
šobrīd individuālo treniņu cenas svārstās no 35€/h līdz pat 75€/h, ir redzēti, kas ņem vēl vairāk.
katram sporta klubam atšķiras %, ir kas trenē nepiesaistīti sporta klubam - tādejādi vispār visa nauda kabartā. tas pats ar online coachingu, ir treneri, kas godīgi visu tur individuāli veido, bet tomēr liela daļa copy/paste, un, protams, neoficiāli. un es domāju, ka tur kopā ļoti labi iespējams nopelnīt.
pat vissliktākajā scenārījā, ja par vienu klientu saņem 20€, un dienā trenē 5 klientus, tad tie jau ir 100€. un pēc maniem novērojumiem liela daļa treneru strādā 5-6 dienas nedēļā un tās stundas ir diezgan garas, tā kā tur noteikti ir vairāk par 5 klientiem dienā :D
varbūt visi tā acīmredzami nešiko, bet lielākajai daļai ir ļoti labi auto, moči (kas arī ir ļoti dārgs hobijs), tā pat ceļo.
19.01.2024 10:10 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Nastja32 @ 19.01.2024 09:22

Krastu gandrīz neatpazinu, tik uzburbusi sašpricēta seja… un vēl tas kārnais badacietēja ķermenis… Vēl gadus piecus atpakaļ viņa bija tik smuka sieviete, un te nav runa par novecošanu.

Pēdējos storijos tiešām redzama pamatīga plastika sejā. Ilgu laiku viņa man atgādināja rūķi (pēc sejas). Tagad saprotu, kāpēc. Izskatās, ka veikta pārcentīga plakstiņu operācija, nogriežot lieko ādu. Pierē sašpricēts botokss. Uzacis arī predabiski uz augšu, it kā sejas nostiepšana veikta. Finālā sanākusi gumijas lelles seja ar infantilu pieskaņu. Vīriešu vietā neskatītos virsū tādam mākslīgam veidojumam.
19.01.2024 10:02 |
 
Reitings 2110
Reģ: 22.02.2023
Vilmara @ 19.01.2024 09:32

Piekrītu, ka mums visiem ir jāboikotē šie šovi. Tad producenti aizdomāsies, kādas "slavenības" aicināt.
Tā jau pretīgi skatīties, kad youtube obligāto reklāmu vietā jāskatās piespiedu kārtā uz reklāmām ar narkobaronu sejām. Zinu, ka jāpiemaksā, lai reklāmu nebūtu, bet šo divu dēļ netaisos maksāt. Ceru uz dabīgo atlasi. Ar laiku šīs sejas ekrānos vairs nebūs.
Neesmu skatījusies nevienu šo šovu! Bet tik un tā tas viss tiek internetā apmuļļāts, ka par visu esmu lietas kursà☺
19.01.2024 09:55 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Anetiite @ 19.01.2024 08:59
Vienīgais veids, kā panākt, ka šādas padibenes šovos nerāda, ir šos šovus neskatīties. Veidotāji noteikti seko līdzi reitingiem un neaicinās tos, ko cilvēki neskatās. Taču mēs diemžēl skatāmies, aprunājam, šausmināmies, izsmejam, bet vajadzīgais efekts ir panākts - par viņiem runā…

Piekrītu, ka mums visiem ir jāboikotē šie šovi. Tad producenti aizdomāsies, kādas "slavenības" aicināt.
Tā jau pretīgi skatīties, kad youtube obligāto reklāmu vietā jāskatās piespiedu kārtā uz reklāmām ar narkobaronu sejām. Zinu, ka jāpiemaksā, lai reklāmu nebūtu, bet šo divu dēļ netaisos maksāt. Ceru uz dabīgo atlasi. Ar laiku šīs sejas ekrānos vairs nebūs.
19.01.2024 09:32 |
 
Reitings 8441
Reģ: 08.03.2021
Anetiite @ 19.01.2024 09:01
un ká vèl!!! Tur ir gan acīm kkas darīts, gan sašpricēts, lūpas, krūtis… te nu bija sieviete, kas aicināja katrai pieņemt sevi tādu, kā esam ?

Krastu gandrīz neatpazinu, tik uzburbusi sašpricēta seja… un vēl tas kārnais badacietēja ķermenis… Vēl gadus piecus atpakaļ viņa bija tik smuka sieviete, un te nav runa par novecošanu.
19.01.2024 09:22 |
 
Reitings 415
Reģ: 06.11.2021
Krizdole @ 18.01.2024 20:55
Krasta gadījumā nav kaut ko diezgan pamatīgi sejā sašpricējusi? Izskatās kaut kā savādāk ? un piere arī nekustas
un ká vèl!!! Tur ir gan acīm kkas darīts, gan sašpricēts, lūpas, krūtis… te nu bija sieviete, kas aicināja katrai pieņemt sevi tādu, kā esam 😀
19.01.2024 09:01 |
 
Reitings 415
Reģ: 06.11.2021
Gardenia @ 18.01.2024 21:32
Pilnībā puekrītu es tieši par to domāju. Kādēļ arī ieprienkš bija jārāda Kiviči, tad narko Kambaļi un Zutis. Tagad vispār čupa salasīta, vai tiešām nav neviena likuma kas to ierobežotu? Par ētikas normām vispār nav ko runāt! Kāds puenesums būs no pakaisuves? Vajadzēja vēl to gloriju komplektā paņemt tad nu kura kuru pārspēs? ta Janiševus ar barošanās problēmām rādīja tagad didra ar savu anoreksiju?
Vienīgais veids, kā panākt, ka šādas padibenes šovos nerāda, ir šos šovus neskatīties. Veidotāji noteikti seko līdzi reitingiem un neaicinās tos, ko cilvēki neskatās. Taču mēs diemžēl skatāmies, aprunājam, šausmināmies, izsmejam, bet vajadzīgais efekts ir panākts - par viņiem runā…
19.01.2024 08:59 |
 
Reitings 710
Reģ: 09.01.2024
Merilda @ 18.01.2024 21:57

Un ar alus jogu arī nē ? Es sekoju jau sen viņām, nu nevar neko tādu iekrāt.

Nu nez, kāpēc, lai nevarētu? Mēs ar vīru esam pāris bez bērniem. Ikdienā dzīvojam vienkārši, pāri savām dirsām nelecam, woltus-boltus nesūtām, drēbes arī nepērkam jaunas katru sezonu. Abiem augstākās, pelnam attiecīgas summas, + vīram mazais biznesiņš. Kopā ienākumi mēnesī ap 4k. Katru mēnesi 1k tiek atlikts grandiozākiem pirkumiem/notikumiem. Un voilá, gadā tie ir 12k. Nesaku, ka katrs tā var dzīvot, bet personīgi pazīstu pārus, kas pusi ienākumus liek krājkontā. Iekrāšana un vēlreiz iekrāšana.
19.01.2024 08:56 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Ensha @ 19.01.2024 06:14

Vienīgais loģiskais izskaidrojums būtu - kripto valūta ? bet nopietni.. Man pašai bijis paziņu loka, ka es nesaprotu.. Virs ar sievu nestrādā, bērni mācās privātās skolās, ceļo.. Šiko. Nu no kurienes? Beigās atzinās - kripto ?

Nav obligāti kripto. Nopelnīt var arī ar citiem finanšu instrumentiem, ja tam nopietni pieiet.
19.01.2024 07:43 |
 
Reitings 271
Reģ: 13.01.2023
Merilda @ 18.01.2024 20:36

Pirms viņām bija sveču bizness un visas filmēšanas - kādus 3-5 gadus atpakaļ viņas ceļoja ar privāto lidmašīnu, apceļoja Madagaskaru, Īslandi utt., parādījās brendi, nu nez, nez.

Vienīgais loģiskais izskaidrojums būtu - kripto valūta 😆 bet nopietni.. Man pašai bijis paziņu loka, ka es nesaprotu.. Virs ar sievu nestrādā, bērni mācās privātās skolās, ceļo.. Šiko. Nu no kurienes? Beigās atzinās - kripto 😁
19.01.2024 06:14 |
 
Reitings 272
Reģ: 31.10.2019
Esaizgaju @ 18.01.2024 23:57
https://failiem.lv/f/xw32jneza9
Pusnaktī nav ko darīt?
Vucēna atkal sadzērusies:D
19.01.2024 05:58 |
 
Reitings 174
Reģ: 20.06.2022
garsigs_persiks @ 19.01.2024 00:23
Man arī Sendijas un Danutes ikdiena īsti neiet kopā ar tiem tēriņiem. Dzīvoklis jau viņām arī gana šiks, lai ar treneru algu un svecēm to pavilktu, plus vēl taču cik naudas par savām kāzām atdeva. Turklāt Sendija nesen minēja, ka pēdējo mēnesi vai cik tur vispār netrenēja nevienu, kamēr par kaķi skuma. SFB nez vai to visu sponsorē.

Man šķita,ka bijq daudz vairāk mēneši bez darba.
19.01.2024 04:48 |
 
Reitings 1324
Reģ: 13.11.2023
be.beta @ 17.01.2024 06:44

nezinu vai tur ir ko žēlot.
viņa vienkārši šobrīd nav gatava zaudēt svaru un tāpēc viņai nekas neizdodas tagad un nav izdevies līdz šim. es ticu, ka katru reizi viņa vairāk par visu grib to svaru nomest, tiešam grib no visas sirds, bet viņa nav tam gatava. kā jau zināms, tad ar gribēšanu ir par maz, lai arī cik ļoti gribētu kaut ko gribētu.
tievēšanas gadījumā jāsāk ar to, ka jāsakārto galva - attiecības ar ēdienu. kaut kādas pārēšanās epizodes, emocionālā ēšana utml, tad sākotnēji ir jātiek galā ar to. jo kamēr tas nebūs izdarīts - ilgtermiņa rezultāta vienkārši n e b ū s ..

Arī piekrītu.
Domāju, ka iemesli var būt garīgi (ēd emocijas) vai fiziski (kā iepriekš minēja par hormoniem utt).
Un ka sākumā jārisina šie iemesli un līdz tam tie gudrie padomi "ēd šitā un tā un sporto" nepalīdzēs (vai palīdzēs īslaicīgi).
Tas palīdz tiem, kam liekais svars nav ar psiholoģiskām vai fiziskām problēmām.
19.01.2024 00:29 |
 
10 gadi
Reitings 2055
Reģ: 09.07.2011
Man arī Sendijas un Danutes ikdiena īsti neiet kopā ar tiem tēriņiem. Dzīvoklis jau viņām arī gana šiks, lai ar treneru algu un svecēm to pavilktu, plus vēl taču cik naudas par savām kāzām atdeva. Turklāt Sendija nesen minēja, ka pēdējo mēnesi vai cik tur vispār netrenēja nevienu, kamēr par kaķi skuma. SFB nez vai to visu sponsorē.
19.01.2024 00:23 |
 
Reitings 1324
Reģ: 13.11.2023
Linus @ 17.01.2024 14:54
Teikšu tā, Beitika nav neglīta, nav viņa arī tiiiik ļoti resna (apaļīga gan). Bet viņas raksturs, čīkstēšana, uzpēlētais pozitīvisms un apsēstība ar influencēšanu ir tas, kas padara viņu neglītu iekšēji un tas nāk uz āru. Viņa ir parasta, simpātiska LV sieviete, pilnīgi normāla ķermeņa uzbūve (ņemot vērā, ka divi bērni ar mazu vecuma starpību). Vai ir nepieciešams nomest svaru kaut veselības dēļ? Protams! Bet Kristīne, lūdzu dari to klusiņām. Tu cilvēkiem nepatīc, jo čīksti, pīksti, raudi, vienlaicīgi nedarot neko, lai situāciju uzlabotu.

Pilnībā piekrītu. Es Beitiku tikai no šīs diskusijas ievēroju, bet jau pirms kāda laika. Sākumā nesapratu heitu, bet vēlāk pasekojot sapratu un tagad nesekoju. Viņa varētu būt normāla sieviete, ja tik daudz neeksponētos instagramā. Beitika ir ar virssvaru, bet, ja neliktu uz to uzsvaru pati, tad tas nelektu tik ļoti acīs. Skaista vai neglīta, viss atkarīgs no vērtētāja gaumes un instagramā - bilžu, video leņķiem, foto uzlabojumiem.
19.01.2024 00:21 |
 
Reitings 1324
Reģ: 13.11.2023
Terra Incognita @ 17.01.2024 15:05

Kaloriju deficīts ne vienmēr būs sasniedzams, ja ir insulīna rezistence vai hormonu problēmas, kas izraisa pastiprinātu apetīti vai enerģijas trūkumu, enerģijas līmeņa svārstības. Esmu pati gājusi šim cauri, nav neiespējami nomest svaru, bet metodes ir visai specifiskas un grūti pašam līdz tādām aizdomāties (man līdz šim ir palīdzējis tikai keto un vairogdziedzera zāles), īpaši, ja ir paiet laiks līdz diagnozes uzstādīšanai, kā tas ļoti bieži arī notiek.
Varbūt es projicēju, bet man šķiet, ka vairumam mūžīgo tievētāju ir šāda veida problēmas. Tajos periodos, kad man izdodas savaldīt savas problēmas, un es jūtos kā normāls cilvēks, es tiešām nevaru iedomāties, ka kāds nejēgā ēstu tīri emocionāli vai aiz neko darīt. Bet tad, kad aktivizējas insulīna problēmas, tad mani moka drausmīga apetīte un cravings, tad uzdod vairogziedzeris un dienas otrajā pusē šķiet, ka vispār nav enerģijas, bet ēdiens/cukurs tādu iedod. Un tā pa apli.
Tīri matemātiski, jā, uzņemts lielāks kaloriju daudzums nekā patērēts. Bet realitātē tā situācija ir sarežģītāka, cilvēks ar šāda tipa problēmām (kuras visbiežāk tiek diagnosticētas vairākus gadus pēc simptomu parādīšanās, ja vispār) nevar uzturēt normālas attiecības ar ēdienu - un es no savas pieredzes zinu, ka tas ir fiziski, nevis psiholoģiski. Ja nebūtu pati to situāciju pieredzējusi no abām pusēm, neticētu. Bet tā ir. Šajos gadījumos ir jāsāk no cita gala, nevis ar tievēšanas kampaņām.

Man liekas, ka man arī varētu būt šāda veida problēmas + medikamenti, ko lietoju, arī varētu kaut ko ietekmēt, bet līdz ārstiem par šo problēmu vēl neesmu aizgājusi.
Manuprāt, tādi cilvēki kā Apple of my eye nekad nesapratīs šāda veida problēmas un viņai liksies, ka liekais svars ir tikai tādēļ, ka cilvēks izvēlas ēst pēc viņas domām nepareizi. Nav domāts kā baigā kritika tai lietotājai, bet lasot n komentārus par to, cik citi nepareizi ēd, tas ienāca prātā.
19.01.2024 00:16 |
 
Reitings 647
Reģ: 02.04.2023
Esaizgaju @ 18.01.2024 23:57
https://failiem.lv/f/xw32jneza9
Pusnaktī nav ko darīt?

Es nezinu, man no tās Maškas nāk vēmiens, nevaru pat paskaidrot kāpëc. Vina nav neglīta, bet ja es būtu vīrietis es ietu apkārt ar līkumu, kaut kas vińå ir nu TIK prasts ub atbaidošs + pretīgs raksturs un liela mute
19.01.2024 00:16 |
 
10 gadi
Reitings 714
Reģ: 16.08.2009
https://failiem.lv/f/xw32jneza9
Pusnaktī nav ko darīt?
18.01.2024 23:57 |
 
Reitings 2410
Reģ: 01.11.2023
sīpola @ 18.01.2024 18:20
Kādai ir info sīkāk, kas šajā rakstā? Šovu zvaigzne esot bijusi
https://www.apollo.lv/7941141/foto-krapnieciba-apsudzeta-vita-taube-no-cietuma-lidosta-bez-bridinajuma-mani-aiztureja

Par šādu sievieti iepriekš nezināju, bet ievēroju tad, kad jaunajā gadā bija “bez tabu” raidījums, kur viņi piešķir tās savas “gada balvas”, tad viņai tika viena no nominācijām, laikam par šo nometni: https://beztabu.tv3.lv/nejedzibas/vina-teica-ka-ir-mainijusies-bet-ta-nav-sovu-zvaigzne-vita-taube-nodarbinot-nepilngadigos-un-neizmaksa-algu/
18.01.2024 23:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits