IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2015
Kāda ir jau paspējusi pārlasīt Duļevskas interviju žurnālā Ieva? Kas viņai tās bija par piedzīvotajām bēdām, ko instā ir pieminējusi? Ar vīru cik saprotu šķīrusies nav.
11.01.2024 16:33 |
 
Reitings 872
Reģ: 03.01.2013
Mady66 @ 11.01.2024 15:17
Kāds
Man abloms. Pasūtīju no Kalendy kleitu "mēs šujam paši šo kleitu" samaksāju. Atsūta. Jau sapratu ka nešuj pati. Jo izskatījās ka birka noņemta un vēl šis tas.
Pēkšņi šodien ieraugu 9€ mana kleita sheinā. :D super.

Viņa jau ir teikusi, ka ne viss tiek šūts LV. Par pārējo gan nezināšu, kur iepērk utt.
11.01.2024 15:53 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
Tora @ 11.01.2024 10:40
Wildspirit Danas pēdējo video par godu dzimšanas dienai droši var likt onlyfans ? Seksīguma robeža ir pārkāpta, šis ir vulgāri.

Mani vairāk traucē tas ka atverot storijus priekšā pliks dibens 😂
Tāds surprise flash Haha
11.01.2024 15:37 |
 
Reitings 194
Reģ: 08.03.2021
Mady66 @ 11.01.2024 15:17
Kāds
Man abloms. Pasūtīju no Kalendy kleitu "mēs šujam paši šo kleitu" samaksāju. Atsūta. Jau sapratu ka nešuj pati. Jo izskatījās ka birka noņemta un vēl šis tas.
Pēkšņi šodien ieraugu 9€ mana kleita sheinā. :D super.

Vai tu pasūtīji kleitu, kur tiešām bija rakstīts "Made in Latvia"? Ja jā, tad okei, saprotu tavu vilšanos.
Bet Made in Latvia NAV Visas kleitas kas mājaslapā? Piemēram atradu kleitu, kur rakstīts Ražots Lietuvā.. Bloom tirgo arī ne MadeInLV kleitas.
Vienkāršu liekas, ka šeit piekasīšanās vārētu būt par neko.
Un shein & Ali var atrast arī zara un tml. drēbes, taka chill.
11.01.2024 15:27 |
 
Reitings 72
Reģ: 10.09.2019
Kāds
Man abloms. Pasūtīju no Kalendy kleitu "mēs šujam paši šo kleitu" samaksāju. Atsūta. Jau sapratu ka nešuj pati. Jo izskatījās ka birka noņemta un vēl šis tas.
Pēkšņi šodien ieraugu 9€ mana kleita sheinā. :D super.
11.01.2024 15:17 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.10.2023
Man draudzene apgalvo, ka Vizla esot beigusi 1. Ģimnāziju. Patiesām???
11.01.2024 14:57 |
 
Reitings 703
Reģ: 03.11.2023
Atkal @ 11.01.2024 13:41
Skaidrs. Sabiedrības atbalstu pelnījuši tikai elitāri bērni, kuriem dzīvē vienīgā trauma būs mammas raudas internetā par emocionālo vardarbību, kamēr 2 meitenes cieš no paša tēva un pamātes, bet nav tik izredzētas, lai kāds sekotu līdzi un vienu par visām reizēm aizvērti tiem dzērājiem mutes. Paturēšu to prātā katru reiz, kad redzēšu bagātniekus un ekskluzīvos ļaudis raudam un tukstošiem share.

Bet tad zvani, raksti bāriņtiesai, dari kaut ko lietas labā nevis čīksti forumā par dzīves netaisnībām.
Pēc tava otra komentāra spriežot, tev vispār ir svarīgāk viņus nobanot instagramā nekā bērnu glābt.
11.01.2024 14:55 |
 
Reitings 113
Reģ: 24.08.2021
Villanelle @ 10.01.2024 12:53
LV uz kalna bija kopā ar fotogrāfi Danu Upenieci. Ļoti skaista meitene, skaistas bildes. Izskatās arī bez mākslīgiem uzlabojumiem

Pirms pāris gadiem mācījos vienā skolā ar Danu. Tiešām dabiski skaista meitene , ne ko pielikt, ne atņemt. Tagad domāju apskatīties viņas IG un kad atvēru profilu, neatpazinu… tā ka tiešām neatpazinu un man nācās tīt viņas postus līdz pašai apakšai, lai pārliecinātos, ka tas ir tas pats cilvēks. Nu kaaaaapēc dabiski skaists cilvēks paņem un sevi tā sašpricē un vēl uzliek kg kosmētikas uz sejas 😵😵😵 žēl, ka tā.
11.01.2024 13:59 |
 
Reitings 2984
Reģ: 01.04.2023
Mathilde @ 11.01.2024 10:58

Visas tās Sipenieces, Stendzenieki, Kukurānes un Kerkiras spēj pakliegt skaļi, bet, kad Kiviču bērns ir jau n dienas iesprostots viņu midzenī, guļ uz grīdas un skatās naktī youtubi, galvenais bez ēdiena, tad neviens neko. Nu, ko, visi kopistiski gaidam, kad notiks liela nelaime, tad gan varēs pakliegt.
Vienīgā Sana ar tā brīža draugu Saulieti ir mēģinājuši, un viss.

Ļenka katras savas caurejas laikā paspēj pielīst un lišķot kādai no populārākajām influencerēm (Kačai, A. Miglānei Jutai uc). Ikdienā nekad neliek laikus un pat neatceras par viņu eksistenci, vien siekalojas, noraugoties uz viņām no savas bedres, bet kad izdevīgi, tad tādu medu izlej no savas indes zoba.
11.01.2024 13:49 |
 
Reitings 2215
Reģ: 19.05.2022
Atkal @ 11.01.2024 13:35
Priecājos, ka paceļas šis jautājums. Vai nav iespējams visiem spiest report uz abu profiliem un nobloķēt viņus? Man ļoti žēl bērnu. Sabiedrība neizsakās, jo negrib to kaunu, parādīties viņu sociālajos tīklos. Vai arī uzskata, ka visa tā brandža ir jau tik norakstīta, ka nav pelnījusi normālus dzīves apstākļus.

bet vismaz bērnu varētu mēģināt izglābt, ne?
11.01.2024 13:41 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Skaidrs. Sabiedrības atbalstu pelnījuši tikai elitāri bērni, kuriem dzīvē vienīgā trauma būs mammas raudas internetā par emocionālo vardarbību, kamēr 2 meitenes cieš no paša tēva un pamātes, bet nav tik izredzētas, lai kāds sekotu līdzi un vienu par visām reizēm aizvērti tiem dzērājiem mutes. Paturēšu to prātā katru reiz, kad redzēšu bagātniekus un ekskluzīvos ļaudis raudam un tukstošiem share.
11.01.2024 13:41 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Priecājos, ka paceļas šis jautājums. Vai nav iespējams visiem spiest report uz abu profiliem un nobloķēt viņus? Man ļoti žēl bērnu. Sabiedrība neizsakās, jo negrib to kaunu, parādīties viņu sociālajos tīklos. Vai arī uzskata, ka visa tā brandža ir jau tik norakstīta, ka nav pelnījusi normālus dzīves apstākļus.
11.01.2024 13:35 |
 
Patīk
Reitings 10260
Reģ: 18.09.2021
be.beta @ 11.01.2024 08:06

jā, it īpaši jaunākā bilde (tā uz kalna) tāds makeup kalns uz ģīmja, kādu es pat uz vakara pasākumu neliktu :D
kāds vispār var pastāstīt, kas tas šogad pēkšņi par modes kliedzienu ar to slēpošanu? :D kaut kādu Kardjashanu iedvesmots? :D
brr, kādā laikā dzīvojam, tik tukši cilvēki, nekā individuāla, nekādas odziņas - viss tiek darīts tikai priekš ig, un tikai tas, kas šobrīd "topā". tas attiecināms gan uz apģērbu, hobijiem, mājas interjeru, ēšanas paradumiem uttt. baisi - kā zombiji.

Precīzi manas domas. Ir sekošanas (FOLLOW) laikmets. Nevis dari kaut ko savu, bet seko un dari kā citi (trendi)
11.01.2024 13:18 |
 
Reitings 2620
Reģ: 09.03.2021
Dita.D @ 10.01.2024 21:18
Andžai video, kur Andria nāk slimnīcā iepazīties ar māsu, bet nāk jaundzimušo pēcdzemdību nodaļā ar kombinezonu un zābakiem.
Man vienīgajai tas liekas antisanitari?

Es arī nošokējos - mazāk par to kurtku un zābakiem, bet mani vairāk izbrīnīja tas, ka sīkajai rokā limonādes pudele (tātad tikko no veikala) un pa taisno metās aiztikt bēbīti. Rokas jau vispār būtu jāmazgā pēc ienākšanas no āras, bet šeit vēl tikko dzimis mazulītis tiek apgrābstīts. Priekš kam tad Andža tās jaundzimušo drēbes mazgāja? Varēja tak pa taisno vilkt kā no veikala. Ā...pareizi, tur bija gan jau veļasmašīnas sadarbība jāatrāda.
Man tie Danas video izskatās kā smagi saucieni pēc uzmanības. Daumants filmē viņas pakaļu, un Dana priecīgi: "Daumanta mīļākais rakurss".... Nu filmējiet tos video sev, ķeriet no tā orgasmu, bet ko jūs ar to gribat pateikt seviem sekotājiem?
11.01.2024 13:08 |
 
Reitings 703
Reģ: 03.11.2023
kinderbueno @ 11.01.2024 10:23
Šī gan nav Kiviču sadaļa, bet man radās jautājums, kur palikuši visi izslavētie Instagram "aizstāvji" ? Visas influenceres runā par mobingu un emocionālo vardarbību, šēro visu par katru, ja kādam ir grūti un kādu nemitīgi mobingo. Kiviči katru nogali kad dzer, mobingo Madaras ģimeni, visi kas viņiem seko kā tiek apsaukāta, izsmieta, pazemota un aprunāta. Bet visi klusē! Kad Dārta cīnās par savām un bērna tiesībām, visi aizstāv, jo viņa sabiedrībā zināma. Madaru zākā gadiem un neviens neatļaujas pāršērot kādu slimo Andra vai Lienes ierakstu un pateikt - STOP. Ir kaut kas jādara un tas nav smuki. Tas vien pierāda, ka viss IG ir feiks un visi tie SKAĻIE kas cīnās par TAISNĪBU,, dara to tikai ķeksīša pēc!

Vai tad normāli Instagram cilvēki ar reālām, piepildītām dzīvēm vispār skatās tos Kivičus instagramā?
Es, piemēram, pilnīgi neko par viņiem nezinu, nekur man informācija par viņiem neuzpeld, tikai tagad redzu, ko runājat, jo pat Kiviču diskusijā šeit nekad neeju,
11.01.2024 12:29 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
yay @ 11.01.2024 11:07

Es ja godīgi nemaz vairs nezinu ko darīt.
Kad viņi dzīvoja Norvēģijā, vairākkārt rakstīju uz BT! Bija rezultāts - Pivičiem nācās BĒGT no turienes.
Tagad Latvijā ir Latvijā, kamēr kādu nenosit tikmēr viss ir oki doki.

Jāturpina rakstīt un bombardēt Latvijas bāriņtiesa tik ilgi, kamēr reaģēs un apciemos šos abus tad, kad nebūs saskaņota vizīte, bet pārsteigs nesagatavotus, lai BEIDZOT ierauga to, kas ir īstenībā tajā pritonā, kad abi dzer, nevis pieteiktā vizītē, kad abi piekārtojuši māju un ledusskapi piepildījuši, bērnam matus sapinuši un nomazgājuši.
11.01.2024 12:19 |
 
Reitings 17290
Reģ: 27.11.2018
Fargerike @ 11.01.2024 11:06

Viņi vienkārši ir slimi un viņiem seko specifiska ļaužu grupa. Vai nu tik pat prātā apdalīti, vai arī tādi, kuriem tas ir kā cirku paskatīties. Līdz ar to viss tas paliek tajā burbulī un nav par pilnu ņemams. Cerams, ka Madara viņus ir bloķējusi un neņem par pilnu. Jo ar slimiem vai nu pa labam, vai nekā. Tur jau neizcīnīsies ne pret kādu mobingu- jo mazāk kustinās, jo mazāk ventilēs.
tur jau tā lieta, ka Madara viņus ignorē 5 (!! ) gadus, bet viņi visu šo laiku apsaukājas, nomelo, kurina naidu, īsāk sakot vemj, un iztaisās par nabaga cietējiem, lai gan ir daudz pierādījumi, ka viņi regulāri un daudz lieto alko (tas pats joku zvans), viņu izteiksmes un domāšanas veids ir tik slimīgs. Un to visu slēpj “cīņa par meitu”. Lai gan paši pametuši visus citus bērnus, radi, draugi no viņiem novērsušies. Agrāk jau Madara deva meitas, bet viņi paši visu sabojāja ar savu mobingu pret bērniem, bērnu māti, dzeršanu… es savus bērnus, ja tādi būtu arī negribētu laist so slimo tuvumā, bet Madara jau neliedz, viena meitene pati attiecās, otra pamazām arī sāk atkost. Un kas notiek ar vienīgo bērnu arī ir skumji- pudele 3 gados, nav kārtībā zobi, nav mati, no dzimšanas pa dzerstiņiem vazāts… un tāpat viņi saņem kaut kadas sadarbības, pat par mobingu Lenka runāja, lai gan apsaukājas, mobingo visus pati, viņai uzraksta kaut ko adekvāti ne pa spalvai un viņa nolīdzina to cilvēku līdz ar zemi. Tāpat Kiviču kaut kur aicina utt kā tā var. Un vēl rēcīgi, ka tas lieveņu kaucējs, kurš spēj sarakstīt dziesmu kā 3 gadnieks par to ko redz, slavens tikai savu lēto skandālu slavu kaut ko spriež par Donu, var patikt vai nepatikt, bet Dons piepilda arēnas, ir kopts, talantīgs un slavens tikai savu daiļradi nevis mēslu kaudzi, Kirpics viņam ūdeni var pienest. Bet viņs jau no skaudības arī noliek visus.
11.01.2024 11:31 |
 
10 gadi
Reitings 3060
Reģ: 09.10.2009
Wildspirit Danas pēdējo video par godu dzimšanas dienai droši var likt onlyfans 😁 Seksīguma robeža ir pārkāpta, šis ir vulgāri.

Aizgāju,apskatījos video. Nodomāju - kas ,nu,tur būs?!?! 🫣
Meitenes,jūs nopietni?😄 Tas ir vulgāri? Kas tieši? Es saprotu,ka ir zobs uz Danu,bet.. saņemās,saņemās! Jūs arī esat foršas. Nevajag izdomāt to,kā nav. ❤️
11.01.2024 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 3537
Reģ: 05.08.2013
Mathilde @ 11.01.2024 10:58

Visas tās Sipenieces, Stendzenieki, Kukurānes un Kerkiras spēj pakliegt skaļi, bet, kad Kiviču bērns ir jau n dienas iesprostots viņu midzenī, guļ uz grīdas un skatās naktī youtubi, galvenais bez ēdiena, tad neviens neko. Nu, ko, visi kopistiski gaidam, kad notiks liela nelaime, tad gan varēs pakliegt.
Vienīgā Sana ar tā brīža draugu Saulieti ir mēģinājuši, un viss.

Es ja godīgi nemaz vairs nezinu ko darīt.
Kad viņi dzīvoja Norvēģijā, vairākkārt rakstīju uz BT! Bija rezultāts - Pivičiem nācās BĒGT no turienes.
Tagad Latvijā ir Latvijā, kamēr kādu nenosit tikmēr viss ir oki doki.
11.01.2024 11:07 |
 
Reitings 534
Reģ: 16.02.2022
kinderbueno @ 11.01.2024 10:23
Šī gan nav Kiviču sadaļa, bet man radās jautājums, kur palikuši visi izslavētie Instagram "aizstāvji" ? Visas influenceres runā par mobingu un emocionālo vardarbību, šēro visu par katru, ja kādam ir grūti un kādu nemitīgi mobingo. Kiviči katru nogali kad dzer, mobingo Madaras ģimeni, visi kas viņiem seko kā tiek apsaukāta, izsmieta, pazemota un aprunāta. Bet visi klusē! Kad Dārta cīnās par savām un bērna tiesībām, visi aizstāv, jo viņa sabiedrībā zināma. Madaru zākā gadiem un neviens neatļaujas pāršērot kādu slimo Andra vai Lienes ierakstu un pateikt - STOP. Ir kaut kas jādara un tas nav smuki. Tas vien pierāda, ka viss IG ir feiks un visi tie SKAĻIE kas cīnās par TAISNĪBU,, dara to tikai ķeksīša pēc!

Viņi vienkārši ir slimi un viņiem seko specifiska ļaužu grupa. Vai nu tik pat prātā apdalīti, vai arī tādi, kuriem tas ir kā cirku paskatīties. Līdz ar to viss tas paliek tajā burbulī un nav par pilnu ņemams. Cerams, ka Madara viņus ir bloķējusi un neņem par pilnu. Jo ar slimiem vai nu pa labam, vai nekā. Tur jau neizcīnīsies ne pret kādu mobingu- jo mazāk kustinās, jo mazāk ventilēs.
11.01.2024 11:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits