IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1951
Reģ: 22.02.2023
Stiklaskatiens @ 18.01.2024 15:11

Iespējams, sakarīgàki cilvēki negrib šādi sevi reklamēt un viss.
Loģiski, bet kurš normāls tur ies. Vai nu attention whore, vai ne īpaši gudri cilvēciņi.
Un citiem nebūtu arī interesanti skatīties uz ārstu, kurš 12 stundas operē, pasniedz lekcijas, vai operdziedātāju, kura vingrinās no rīta līdz vakaram. Kipišu var uztaisīt uz visādiem bezdarbniekiem, influenceriem utml. vieglas dzīves tīkotājiem.
18.01.2024 15:27 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Gardenia @ 18.01.2024 15:09
Drusku ne pa tēmu, bet esmu šokā par tām mūsu slavenībām!? Bez filtra tagad būšot atkal lezbietes, transvestīts Didrihsone un palaistuve Ušakova kura ir visās miesas pārdošanas lapās? tiešām tās ir tās mūsu slavenības kuras būtu jārāda? Pabiras kuras jau nu tiešām nedrīkstētu rādīt pa TV tāpat kā pārbarotie Janiševevi tiek pasniegti kā norma!? vienīgais ar prieku skatāms bija KrūmiņJūlis, tad vēl Madara, Vasiļevska ar neko, pat tā pati vecā Magone. Kādēļ tagad jāpārbāž ar tām briesmām?

Pilnīgi piekrītu. Degradētas sejas nedrīkst rādīt masu medijos. Tieši šī paša iemesla dēļ nedrīkstētu neko publicēt par narkobaroniem Kambalu un Zuti, lai jaunieši nedomātu, ka tas ir normāli...
18.01.2024 15:19 |
 
Reitings 171
Reģ: 23.09.2023
Gardenia @ 18.01.2024 15:09
Drusku ne pa tēmu, bet esmu šokā par tām mūsu slavenībām!? Bez filtra tagad būšot atkal lezbietes, transvestīts Didrihsone un palaistuve Ušakova kura ir visās miesas pārdošanas lapās? tiešām tās ir tās mūsu slavenības kuras būtu jārāda? Pabiras kuras jau nu tiešām nedrīkstētu rādīt pa TV tāpat kā pārbarotie Janiševevi tiek pasniegti kā norma!? vienīgais ar prieku skatāms bija KrūmiņJūlis, tad vēl Madara, Vasiļevska ar neko, pat tā pati vecā Magone. Kādēļ tagad jāpārbāž ar tām briesmām?

Iespējams, sakarīgàki cilvēki negrib šādi sevi reklamēt un viss.
18.01.2024 15:11 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
Drusku ne pa tēmu, bet esmu šokā par tām mūsu slavenībām!😂 Bez filtra tagad būšot atkal lezbietes, transvestīts Didrihsone un palaistuve Ušakova kura ir visās miesas pārdošanas lapās🙈 tiešām tās ir tās mūsu slavenības kuras būtu jārāda? Pabiras kuras jau nu tiešām nedrīkstētu rādīt pa TV tāpat kā pārbarotie Janiševevi tiek pasniegti kā norma!🙈 vienīgais ar prieku skatāms bija KrūmiņJūlis, tad vēl Madara, Vasiļevska ar neko, pat tā pati vecā Magone. Kādēļ tagad jāpārbāž ar tām briesmām?
18.01.2024 15:09 |
 
Reitings 87
Reģ: 20.04.2023
Puppet @ 18.01.2024 11:42
Salsevica vispar loooti uzblīdusi. Nekas nav bijusi tieva , un nevajag. Bet nu pašlaik vińa loti neveselīgi liela.
Dita ir arī stiliste un veido savu tērpu kolekciju
18.01.2024 12:11 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
garsigs_persiks @ 17.01.2024 15:23

No kurienes tāds info? Būs kā ar Daigu Ellaby, kurai nācās storijos skaidroties, lai kliedētu baumas ?
un standarta frāze visām “man atsūtīja draudzene, kolēģe, sekotāja” 😅hahha. Daža laba instamele dzīvo
18.01.2024 11:55 |
 
Reitings 363
Reģ: 15.02.2022
Stiklaskatiens @ 18.01.2024 09:44
Kāpēc Dita Grauda smukāk ģērbjas par stilisti Salsēviču?
Salsevica vispar loooti uzblīdusi. Nekas nav bijusi tieva , un nevajag. Bet nu pašlaik vińa loti neveselīgi liela.
18.01.2024 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 407
Reģ: 15.01.2013
Janiševa no ģim burkā. Tipiska inflencere. Ieliek vakarā bildi ar ātrās palīdzības mašīnu. Sagaida nākamo dienu un tad tik paskaidro. Nu kāpēc tā jādara? Lai skatītos, cik daudziem interesē un kačātu statistiku. Bet labs plāns, pafilmejies šoviņā un influencere gatava
18.01.2024 11:37 |
 
Reitings 7
Reģ: 18.01.2024
Kur Dzenīte nobāza Daisonu?
18.01.2024 11:02 |
 
Reitings 1951
Reģ: 22.02.2023
Stiklaskatiens @ 18.01.2024 09:44
Kāpēc Dita Grauda smukāk ģērbjas par stilisti Salsēviču?
Jo dūšīgāks cilvēks, jo apģērbs sliktāk, nevīžīgāk izskatās. Ne velti tomēr modeļu klasika ir ļoooti tievas, jaunas meitenes.
Un tas Neo mētelis, nu pipec. Vai stilists neredz, ka viņam nepiestāv? Vai redz un uzliek "pofig, tāpat esmu skaista"? Tas atkal cits jautājums.
18.01.2024 10:52 |
 
Reitings 171
Reģ: 23.09.2023
Kāpēc Dita Grauda smukāk ģērbjas par stilisti Salsēviču?
18.01.2024 09:44 |
 
Reitings 171
Reģ: 23.09.2023
Apple of my eye @ 17.01.2024 23:10

Es Tev 100% piekrītu.
Pati ēdu mandarīnus un jebkurus augļus cik lien. Banānus visvairāk, tos apēdu vidēji 7 un reizēm pat 10 dienā. Jap!
Augļi man ir būtisks ogļhidrātu avots.
Bet man tajā komentārā mandarīni bija kontekstā ar to, ka sieviete cenšas ieturēt diētu vai nomest svaru. Viņas vietā es neizvēlētos mandarīnu, bet to pašu banānu, jo tas ir barojošāks (mazāk cukura un ilgāk sāta sajūta).
Es arī tieši to uzskatu, ka lielai daļai nav izglītības par uzturu un tāpēc lietas tiek izrautas no konteksta, tiek sekots muļķīgiem padomiem, noticēts brīnumsolījumiem (visādi NL, maratoni) utt. To atrisinātu reāla pamatizglītība par uzturu.
Pati uztura pamatprincipus esmu apguvusi pa dzīvi, jo vienkārši interesēja. Sen sporta dēļ biju 1x pie laba trenera/uztura speciālista un pēc tam klausījos, mācījos un domāju līdzi. Jo man vajadzēja, lai ir spēks treniņiem.
Es personīgi uzskatu, ka visi drastiskie uzturplāni ir stress organismam un galvai, jo balstās uz aizliegumu, ierobežošanu, kaut kā pilnīgu izslēgšanu, uz jauniem stingriem likumiem - vegānisms, intermittent, carnivore, visādi gavēņi, svaigēšanas utt. Manā pieredzē ķermenis un prāts jūtas mierīgāk, ja ēd regulāri, sabalansēti un vienkārši.
Nē nu ja kāds patiešām secinājis, ka visu dienu neēst ir super, lai vakarā uzņemtu 2000 kcal vienā štopējienā, tad droši (sveiciens Anetei AF) :D

Moška piesakies resnajām influencerēm sakārtot ēdienkarti, tad būs, ko darīt un nepiekakāsies forums ar diētu un ķermeņa svara plāniem.
18.01.2024 09:43 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
cory @ 17.01.2024 21:25

Manuprāt katrs ķermenis ir citādāks un kas strādā vienam, lai nomestu svaru, var nestrādāt otram. Ir jāatrod balanss starp sportošanu, ēšanu un dzīvesveidu kopumā. Tāpat arī internetā ir tik daudz dažādu "veselīgo viedokļu", kur katrs var piemeklēt tādu veselīgo viedokli, kas atbilst viņa pārliecībai. Te piemēram, apple of my eye saka, ka mandarīni ir vieni no cukurotākajiem augļiem. Par to es nestrīdos, ka augļos ir cukurs, bet manā uztverē, tas ir dabīgais cukurs, kas nav mākslīgi pievienots ražošanas procesā. Turklāt papildus augļos ir šķiedrvielas, līdz ar to šādu dabīgā cukura+šķiedrvielu kombināciju es neuzskatu par kaut ko neveselīgu, kamēr viss tik lietots ar mēru. Tas pats arī ar taukiem- ir labie tauki un ir sliktie tauki- un tā ir arī ar visām pārējām uzturvielām. Un ir stulbi attiekties no mandarīniem, kas garšo, jo redz internetā ir izlasīts, ka tur ir daudz cukura. Tieši tāpēc arī daudzas no diētām feilo, jo mēs sev kaut ko aizliedzam un sevi ierobežojam un mentāli tas kļūs neizturami. Ir vienkārši jāizdara pareizās izvēles.

Es Tev 100% piekrītu.
Pati ēdu mandarīnus un jebkurus augļus cik lien. Banānus visvairāk, tos apēdu vidēji 7 un reizēm pat 10 dienā. Jap!
Augļi man ir būtisks ogļhidrātu avots.
Bet man tajā komentārā mandarīni bija kontekstā ar to, ka sieviete cenšas ieturēt diētu vai nomest svaru. Viņas vietā es neizvēlētos mandarīnu, bet to pašu banānu, jo tas ir barojošāks (mazāk cukura un ilgāk sāta sajūta).
Es arī tieši to uzskatu, ka lielai daļai nav izglītības par uzturu un tāpēc lietas tiek izrautas no konteksta, tiek sekots muļķīgiem padomiem, noticēts brīnumsolījumiem (visādi NL, maratoni) utt. To atrisinātu reāla pamatizglītība par uzturu.
Pati uztura pamatprincipus esmu apguvusi pa dzīvi, jo vienkārši interesēja. Sen sporta dēļ biju 1x pie laba trenera/uztura speciālista un pēc tam klausījos, mācījos un domāju līdzi. Jo man vajadzēja, lai ir spēks treniņiem.
Es personīgi uzskatu, ka visi drastiskie uzturplāni ir stress organismam un galvai, jo balstās uz aizliegumu, ierobežošanu, kaut kā pilnīgu izslēgšanu, uz jauniem stingriem likumiem - vegānisms, intermittent, carnivore, visādi gavēņi, svaigēšanas utt. Manā pieredzē ķermenis un prāts jūtas mierīgāk, ja ēd regulāri, sabalansēti un vienkārši.
Nē nu ja kāds patiešām secinājis, ka visu dienu neēst ir super, lai vakarā uzņemtu 2000 kcal vienā štopējienā, tad droši (sveiciens Anetei AF) :D
17.01.2024 23:10 |
 
Patīk
Reitings 477
Reģ: 02.05.2020
Apple of my eye @ 17.01.2024 18:36

Un par Lauvas teikto: "Un, ja es ar ēdu veselīgos našķus. Tikko apēdu 3 mandarīnus un proteīna batonu. Ēdu arī biezpiena sacepumu, kur cukurs aizvietots ar eritrolu un biezpiens 0,5%."
* Maztauku un beztauku produkti ir bullshit. Tur tauki ir aizvietoti ar cukuru. Tieši jāēd "parastie" produkti ar normālu tauku saturu.
* Mandarīni - vieni no cukurotākajiem augļiem.
* Proteīna batons un citi batoni - es sportoju vairākas stundas dienā un tādus vispār neēdu. Proteīnu uzņemu no gaļas, zivīm u.c. jūras radībām, olām, retāk pākšaugiem. Sastāvu tam batonam paskatieties! Jebkuram, arī Freimanes "patiesajam" batoniņam :D
Uzturs patiesībā ir vienkāršs un lielākā daļa no tievēšanas produktiem ir tieši pretēji. Kaut kur bija labi pateikts - ja Tava vecvecmāmiņa tādu produktu nav redzējusi, tas nav labs. Un vēl - kūkas vai da jebkas ar miljons sastāvdaļām jau ir kaut kas samudrīts. Viss labais un derīgais ir vienkāršs.
piekritīšu par zema tauku satura produktiem - jāatceras, ka ja kaut kas produktam tiek atņemts, tam kaut kas parasti neveselīgs tiek pielikts klāt, lai saglabātu garšu/smaržu/konsistenci. Piem. 100ml parasts piens (laikam 2%, neatceros?) satur daudz mazāk cukura kā 100ml 0% piens. Kalorijas 0% pienam ir mazāk, bet veselības ieguvumi, atšķirībā no parastā piena ir nulle.. vispār vajadzētu ēdiena diskusiju.
Kam patīk podkasti iesaku - Diary or CEO ar Stephen Bartlett. Viņš pie sevis aicina visu jomu speciālistus, kas runā par pētījumos balstītām lietām - par miegu, par ēdienu, par veselību, par stresu, par sportu utt.
17.01.2024 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 2698
Reģ: 25.05.2009
Apple of my eye @ 17.01.2024 18:36

Un par Lauvas teikto: "Un, ja es ar ēdu veselīgos našķus. Tikko apēdu 3 mandarīnus un proteīna batonu. Ēdu arī biezpiena sacepumu, kur cukurs aizvietots ar eritrolu un biezpiens 0,5%."
* Maztauku un beztauku produkti ir bullshit. Tur tauki ir aizvietoti ar cukuru. Tieši jāēd "parastie" produkti ar normālu tauku saturu.
* Mandarīni - vieni no cukurotākajiem augļiem.
* Proteīna batons un citi batoni - es sportoju vairākas stundas dienā un tādus vispār neēdu. Proteīnu uzņemu no gaļas, zivīm u.c. jūras radībām, olām, retāk pākšaugiem. Sastāvu tam batonam paskatieties! Jebkuram, arī Freimanes "patiesajam" batoniņam :D
Uzturs patiesībā ir vienkāršs un lielākā daļa no tievēšanas produktiem ir tieši pretēji. Kaut kur bija labi pateikts - ja Tava vecvecmāmiņa tādu produktu nav redzējusi, tas nav labs. Un vēl - kūkas vai da jebkas ar miljons sastāvdaļām jau ir kaut kas samudrīts. Viss labais un derīgais ir vienkāršs.

Manuprāt katrs ķermenis ir citādāks un kas strādā vienam, lai nomestu svaru, var nestrādāt otram. Ir jāatrod balanss starp sportošanu, ēšanu un dzīvesveidu kopumā. Tāpat arī internetā ir tik daudz dažādu "veselīgo viedokļu", kur katrs var piemeklēt tādu veselīgo viedokli, kas atbilst viņa pārliecībai. Te piemēram, apple of my eye saka, ka mandarīni ir vieni no cukurotākajiem augļiem. Par to es nestrīdos, ka augļos ir cukurs, bet manā uztverē, tas ir dabīgais cukurs, kas nav mākslīgi pievienots ražošanas procesā. Turklāt papildus augļos ir šķiedrvielas, līdz ar to šādu dabīgā cukura+šķiedrvielu kombināciju es neuzskatu par kaut ko neveselīgu, kamēr viss tik lietots ar mēru. Tas pats arī ar taukiem- ir labie tauki un ir sliktie tauki- un tā ir arī ar visām pārējām uzturvielām. Un ir stulbi attiekties no mandarīniem, kas garšo, jo redz internetā ir izlasīts, ka tur ir daudz cukura. Tieši tāpēc arī daudzas no diētām feilo, jo mēs sev kaut ko aizliedzam un sevi ierobežojam un mentāli tas kļūs neizturami. Ir vienkārši jāizdara pareizās izvēles.
17.01.2024 21:25 |
 
Reitings 171
Reģ: 23.09.2023
Jātievē, lai būtu vīrs?
17.01.2024 20:54 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
Globuss @ 17.01.2024 19:18

Bet vispār interesanti, cik pretrunīga info ir no dažādiem ārstiem. Ja palasa un paklausās ārstu ieteikumus, tad nav viens konkrēts viedoklis par vēlamo uzturu. Piemēram, par vājpiena produktiem: tie esot veselīgāki, jo mazāk piena tauku. Tajā pat laikā cits dr. stāsta, ka kalcijs organismā labāk uzsūcas no pilnpiena produktiem, un ka tieši no vājpiena produktiem jāuzmanās tiem, kam paaugstināts holesterīna līmenis. Augļus iesaka ēst no rīta. Ja neēd augļus, vismaz svaigi spiestu sulu ir vērts dzert - arī vēlams dienas pirmajā pusē. Ja ir izvēle starp augļu cukura uzņemšanu vai neuzņemšanu, tad labāk uzņemu augļu cukuru, nevis pieļauju, ka dzelzs līmenis dramatiski pazeminās (dodu priekšroku dzert dzelzs preparātus kopā ar svaigu apelsīnu sulu, nevis ar sintētisku C vitamīnu). Es atbalstu to variantu, ka ēst drīkst visu, bet bez pārspīlējumiem.
Varētu izveidot jaunu diskusiju grupu par ēšanas paradumiem, tostarp arī veģetārieši, vegāni, svaigēdāji varētu padalīties ar savu pieredzi.

Paldies, šis labs. Un ja kāds izveidos grupu, es piedalīšos :)
Jā, es arī atbalstu to variantu, ka ēst drīkst visu, bet bez pārspīlējumiem. Un jāklausās sevī.
Jā, info pat no ārstiem un uztura speciālistiem ir pretrunīga - tieši tā. Par daudz ko - pienu, glutēnu, gaļu...
Es jau varu spriest tikai no savas pieredzes, kas gan ir dažāda - esmu bijusi vegāns vairākos piegājienos, veģetāriete ilgus gadus un tagad atkal ēdu gaļu.
Par pienu un glutēnu esmu tikai mazliet iedziļinājusies, jo man nav nepanesības. Tāpēc dzīvoju pēc principa “if it ain’t broke don’t fix it”. Pienu gan lietoju pa lielam tikai pie kafijas un reizēm auzu/rīsu putras. Glutēnu gan sanāk padaudz.
Man ir bijis kristiski zems dzelzs līmenis, kad biju vegāns, bet to atrisināju ar gaļas ēšanu, pie kā arī tagad turos.
17.01.2024 20:48 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Apple of my eye @ 17.01.2024 18:36

Un par Lauvas teikto: "Un, ja es ar ēdu veselīgos našķus. Tikko apēdu 3 mandarīnus un proteīna batonu. Ēdu arī biezpiena sacepumu, kur cukurs aizvietots ar eritrolu un biezpiens 0,5%."
* Maztauku un beztauku produkti ir bullshit. Tur tauki ir aizvietoti ar cukuru. Tieši jāēd "parastie" produkti ar normālu tauku saturu.
* Mandarīni - vieni no cukurotākajiem augļiem.
* Proteīna batons un citi batoni - es sportoju vairākas stundas dienā un tādus vispār neēdu. Proteīnu uzņemu no gaļas, zivīm u.c. jūras radībām, olām, retāk pākšaugiem. Sastāvu tam batonam paskatieties! Jebkuram, arī Freimanes "patiesajam" batoniņam :D
Uzturs patiesībā ir vienkāršs un lielākā daļa no tievēšanas produktiem ir tieši pretēji. Kaut kur bija labi pateikts - ja Tava vecvecmāmiņa tādu produktu nav redzējusi, tas nav labs. Un vēl - kūkas vai da jebkas ar miljons sastāvdaļām jau ir kaut kas samudrīts. Viss labais un derīgais ir vienkāršs.

Bet vispār interesanti, cik pretrunīga info ir no dažādiem ārstiem. Ja palasa un paklausās ārstu ieteikumus, tad nav viens konkrēts viedoklis par vēlamo uzturu. Piemēram, par vājpiena produktiem: tie esot veselīgāki, jo mazāk piena tauku. Tajā pat laikā cits dr. stāsta, ka kalcijs organismā labāk uzsūcas no pilnpiena produktiem, un ka tieši no vājpiena produktiem jāuzmanās tiem, kam paaugstināts holesterīna līmenis. Augļus iesaka ēst no rīta. Ja neēd augļus, vismaz svaigi spiestu sulu ir vērts dzert - arī vēlams dienas pirmajā pusē. Ja ir izvēle starp augļu cukura uzņemšanu vai neuzņemšanu, tad labāk uzņemu augļu cukuru, nevis pieļauju, ka dzelzs līmenis dramatiski pazeminās (dodu priekšroku dzert dzelzs preparātus kopā ar svaigu apelsīnu sulu, nevis ar sintētisku C vitamīnu). Es atbalstu to variantu, ka ēst drīkst visu, bet bez pārspīlējumiem.
Varētu izveidot jaunu diskusiju grupu par ēšanas paradumiem, tostarp arī veģetārieši, vegāni, svaigēdāji varētu padalīties ar savu pieredzi.
17.01.2024 19:18 |
 
10 gadi
Reitings 9024
Reģ: 15.03.2012
kumelite15 @ 17.01.2024 16:14
Un Danenbergsonei atkal karteja fotosesija ? Kur var tik daudz laika but visu laiku gerbties, krasoties un vilkties uz fotostudiju tad vienai, tad ar berniem, tad viru

Izskatās, ka šī tapusi tajā pat reizē, kad dzimšanas dienas fotosesija, vispirms ar vīru un tad ar kristālpumpām uz sejas
17.01.2024 19:11 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
Fleming @ 17.01.2024 16:29

Pareizi sakāt, ka atšķirību nejūtat, jo tas jau kļuvis par ieradumu/dzīvesveidu. Es arī daudzus gadus ēdu tikai vājpiena biezpienu, taukaināku vairs ieēst nevaru, bet atceros, ka sākumā likās briesmīgs. Tāpat ar krējumu un pienu. Ja kādreiz nākas dzert kafiju ārpus mājas un kafejnīcā nav vājpiens, izvēlos melnu, jo latte ar taukainu pienu rada sajūtu, ka augslējas ar sviestu ieziestas.
Tā arī ir atslēga - paradumu maiņa ne īslaicīga kampaņa pēc kuras varēs pašaut vaļā.

Un par Lauvas teikto: "Un, ja es ar ēdu veselīgos našķus. Tikko apēdu 3 mandarīnus un proteīna batonu. Ēdu arī biezpiena sacepumu, kur cukurs aizvietots ar eritrolu un biezpiens 0,5%."
* Maztauku un beztauku produkti ir bullshit. Tur tauki ir aizvietoti ar cukuru. Tieši jāēd "parastie" produkti ar normālu tauku saturu.
* Mandarīni - vieni no cukurotākajiem augļiem.
* Proteīna batons un citi batoni - es sportoju vairākas stundas dienā un tādus vispār neēdu. Proteīnu uzņemu no gaļas, zivīm u.c. jūras radībām, olām, retāk pākšaugiem. Sastāvu tam batonam paskatieties! Jebkuram, arī Freimanes "patiesajam" batoniņam :D
Uzturs patiesībā ir vienkāršs un lielākā daļa no tievēšanas produktiem ir tieši pretēji. Kaut kur bija labi pateikts - ja Tava vecvecmāmiņa tādu produktu nav redzējusi, tas nav labs. Un vēl - kūkas vai da jebkas ar miljons sastāvdaļām jau ir kaut kas samudrīts. Viss labais un derīgais ir vienkāršs.
17.01.2024 18:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)