IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Kāpēc lai viņas vecākiem vajadzētu palīdzēt finansiāli par bērniem? Ja tā ir taisnība, un Kristaps pat nepalīdz finansiāli, tas ir viņu tēvs un viņam ir jāuztur kopīgie bērni. Nu nevar ar BKA naudu dzīvot kā pirms BKA. It īpaši ja iepriekš naudas maks bija kopīgs, taču tagad tēriņi palikuši tie paši (dzīvoklis, komunālie,transports, ēdiens, apģērbs bērniem), bet ienākumi būtiski samazinājušies. Daudzas te raksta itkā BKA nauda būtu kkāds bogaču periods. Varbūt tikai tiem kam ienākumi tā jau zemi bija, bet kam ir lielas algas, būtiski samazinās, nemaz nerunājot, ka pēc BKA ja nav bērnam BD vieta vai nevar atļauties aukli, riskē palikt bez darba, jo nav variantu.
Un vecākiem nav jāuztur "sveši bērni", tas jādara viņu mātei un tēvam.
11.05.2021 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
Twitterī kaut kas jauns ir rakstīts par šo visu?
11.05.2021 12:17 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Ai, vispār neko nevar saprast. Kāds vīrietis FB raksta, ka ''situācija ir jau vairākus gadus diametrāli pretēja!!!! Kristaps cieta fiziskus un morālus pazemojumus jo mīl savus bērnus un par visu vienmēr ir maksājis vinsh! Tgd tā ir šantāža....''
Ticamību mazliet mazina Mairitas draudzenes nevēlēšanās izpaust, par kādu vardarbību ir runa - fizisku vai meiteni uz slimnīcu tomēr veda panikas lēkmes dēļ, jo viņai ''uzbļāva''. Par šo draudzenei tiešā tekstā tiek jautāts, bet viņa runā par visu citu un uz šo neatbild. Vai nu taupa informāciju kādai intervijai vai nu tiešām puisi nomelno.
Neiespējami no malas saprast.
11.05.2021 12:18 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Nezinu neko baigi par šo pāri, tagad pirmā dzirdēšana. Esmu pētījusi šo vardarbības tēmu, nedomāju, ka kāds speciāli teiktu, ka viņu sit, lai iegūtu uzmanību, it īpaši šādā veidā. Ja cilvēks ir pakļauts ilgstošai vardarbībai, nenoliedzami, tur ir arī pieķeršanās pret savu pāridarītāju, psihe vienkārši tā strādā. Cik reizes iet uz riņķi tas - vairāk tā nedarīšu, lūdzu piedod, es labošos. Noticēšana un riņķa dancis. Un tiešām var būt tā, ka cilvēks visu laiku ir klusējis un vienā brīdī ir sakrājies tik daudz, ka ķeras pēc pēdējā salmiņa - kaut vai skaļas rakstīšanas twitter. Nevērtēsim pēc sevis, vardarbībā cietis cilvēks ir traumēts, bieži vien šie cilvēki var pieņemt mums šķietami galīgi neracionālus lēmumus vai uzvesties tā ka ''mēs nedarītu''. Neviens nevaram zināt, kā darītu, kamēr paši neesam nonākuši tādā situācija, tāpēc pārmest nepareizu attiecību kārtošanas veidu ir diezgan lieki.
Izvērtējot tikai komentārus un dzelteno presi, mēs neko neuzzināsim, tas tomēr ir tuvāko cilvēku, policijas un tiesas darbs. Ja taisnība par visiem pierādījumiem, tad jau nebūs problēmas, vēl + atkarības. Grūti iedomāties ģimeni, kurā ikdiena ir alkohols un narkotikas, taču nav vardarbības, būsim reāli.
Lai vai kāds ir iznākums, es tomēr izvēlos ticēt cietušajai pusei primāri. Kāpēc? Jo ir grūti pārvarēt to kaunu, pazemojumu, iedragāto pašapziņu, visu, kas radies fiziskas un emocionālas vardarbības ceļā. Kā arī, diez vai kāds kādreiz skaļi ies un teiks - jā, es situ savu sievu/vīru/bērnus utt.
11.05.2021 12:28 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Bet vai tad kaut kur ir teikts, ka kāds kādu sita? Vardarbība var būt arī morāla un slimnīcā var nonākt ar nervu sabrukumu, histēriju.
11.05.2021 12:34 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
Esmu bijusi vardarbīgās attiecībās, man visi no malas teica, ka esam ideāls pāris, kaut gan ... Bija zilumi krūts rajonā, esmu ar roku pret kaklu pie sienas mesta, jo biju nedaudz iedzērusi un tam mežonim esot bijis kauns no manis.
Es apkārt nestaigāju un twitterī nerakstīju to visu, neprasīju palīdzību finansiālu , bet drīzāk pati centos visu izdarīt, jo man pašai ir jātiek uz kājām, JO ES PATI IZVĒLĒJOS TĀDU CILVĒKU UN ATĻĀVU SEVI PAZEMOT gan emocionāli, gan fiziski.
Neklaigāju pa visu rajonu, kad mani sita vai apsaukāja.
Daudzi joprojām to nezina, un es necenšos visiem to bāzt sejā vai informēt. Kāpēc? Kauns! pašai ir kauns, ka atļāvu tādam mīslim man pāri darīt un nolīdzināt līdz ar zemi.
PRasīju palīdzību mātei, kad izlēmu to visu apli izbeigt, runāju ar tuvāko draudzeni par to visu, bet ne reizi sociālajos tīklos to norādīju.!
Tāpēc es neticu Mairitai, kāpēc ir jāceļ tādi temati, sirds taču lūzt to atceroties!
11.05.2021 12:37 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
Alegorija @ 11.05.2021 12:28
Nezinu neko baigi par šo pāri, tagad pirmā dzirdēšana. Esmu pētījusi šo vardarbības tēmu, nedomāju, ka kāds speciāli teiktu, ka viņu sit, lai iegūtu uzmanību, it īpaši šādā veidā. Ja cilvēks ir pakļauts ilgstošai vardarbībai, nenoliedzami, tur ir arī pieķeršanās pret savu pāridarītāju, psihe vienkārši tā strādā. Cik reizes iet uz riņķi tas - vairāk tā nedarīšu, lūdzu piedod, es labošos. Noticēšana un riņķa dancis. Un tiešām var būt tā, ka cilvēks visu laiku ir klusējis un vienā brīdī ir sakrājies tik daudz, ka ķeras pēc pēdējā salmiņa - kaut vai skaļas rakstīšanas twitter. Nevērtēsim pēc sevis, vardarbībā cietis cilvēks ir traumēts, bieži vien šie cilvēki var pieņemt mums šķietami galīgi neracionālus lēmumus vai uzvesties tā ka ''mēs nedarītu''. Neviens nevaram zināt, kā darītu, kamēr paši neesam nonākuši tādā situācija, tāpēc pārmest nepareizu attiecību kārtošanas veidu ir diezgan lieki.
Izvērtējot tikai komentārus un dzelteno presi, mēs neko neuzzināsim, tas tomēr ir tuvāko cilvēku, policijas un tiesas darbs. Ja taisnība par visiem pierādījumiem, tad jau nebūs problēmas, vēl + atkarības. Grūti iedomāties ģimeni, kurā ikdiena ir alkohols un narkotikas, taču nav vardarbības, būsim reāli.
Lai vai kāds ir iznākums, es tomēr izvēlos ticēt cietušajai pusei primāri. Kāpēc? Jo ir grūti pārvarēt to kaunu, pazemojumu, iedragāto pašapziņu, visu, kas radies fiziskas un emocionālas vardarbības ceļā. Kā arī, diez vai kāds kādreiz skaļi ies un teiks - jā, es situ savu sievu/vīru/bērnus utt.

Man personīgi ir pazīstama sieviete, kura pati sev nodarīja miesas bojājumus un paziņoja, ka tas esot viņas bijušais vīrs, speciāli, lai viņam ieriebtu, jo redzēja, ka pēc šķiršanās cilvēkam dzīve un darbs gāja uz augšu. :)
11.05.2021 12:38 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
Negribu kļūdīties un kādu apvainot, bet, šķiet, ka Mairita varētu būt šāda tipa sieviete.
Mana paziņa vienā brīdī sāka visiem rakstīt, kāds bijušais vīrs slikts u.tt, pat uz viņa darbu aizrakstīja garu vēstuli.🤦
11.05.2021 12:41 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Kaut kas dziļāks tur noteikti slēpjas
11.05.2021 12:43 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Un vecākiem nav jāuztur "sveši bērni", tas jādara viņu mātei un tēvam.

Tad kāds sakars publiskot savu konta nr? Ja vecākiem tas nav jādara, nav jāpalīdz saviem bērniem un mazbērniem ārkārtas situācijās, kāpēc tas būtu jādara svešiem?
Žēl, ka internets neko neaizmirst un visa šitā kļauza būs kādreiz jālasa arī viņu bērniem.
11.05.2021 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Witcher @ 11.05.2021 12:38

Man personīgi ir pazīstama sieviete, kura pati sev nodarīja miesas bojājumus un paziņoja, ka tas esot viņas bijušais vīrs, speciāli, lai viņam ieriebtu, jo redzēja, ka pēc šķiršanās cilvēkam dzīve un darbs gāja uz augšu. :)
nu tieši šādu stāstu dēļ, daudzi upuri visu patur pie sevis un turpina ciest, jo tak "ko tu dirs, es tev neticu".
Un galu galā, tiesu medicīnas ekspertīze nosaka, vai miesas bojājumi ir pašdarbība vai kāda cita roku darbs.
Varbūt Mairita to ceļ sociālos tīkos, nevis sevis dēļ, bet divu mazu bērnu dēļ, par kuriem tēvs nekādā formātā neliekas ne zinis.
11.05.2021 12:50 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Piekrītu Witcher viedoklim, zinu divas pieaugušas sievietes, kas pa pasauli izbļāvušas pēc šķiršanās, ka vīrs/draugs sitis,pazemojis, lai gan vēlāk tā izrādījusies, ka nav taisnība.
Ar to gribu teikt, ka, iespējams, situācija nav vienpusīga, nevar zināt kā tad ir.
11.05.2021 12:50 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Ja jau izlika šo visu publikai, tad pienāktos arī paskaidrot sīkāk, gribētos, lai pats Kristaps kaut ko pasaka, pašiem ganjau nav baigi patīkami, ka tagad random cilvēki spekulē. Kaut kas tur ir bijis starp viņiem, bet diezvai Singapūras Satīns riskētu ar savu reputāciju un melotu savā statementā sakot, ka tā nav patiesība, viņi vispār varēja vel paklusēt nevis sacelt lielāku vētru, bet laikam šovbiznesā tā pieņemts, kad kāds skandāls izceļas. Un kā jau te minēja , par pašu sievu arī dzirdēts , ka nav balta un pūkaina. Vienīgi tas, ja viņš tiešām ignorē bērnus, tas nav nekādi attaisnojams, pat ja sieva apmelo un viņa ir tā sliktā situācijā. Negribu izvēlēties puses, kamēr nav mums pilns stāsts. Kā arī žēl pārējo satīna puišu, tomēr tas viens tweets ietekmē viņu nākotni kā grupai.
11.05.2021 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
lote_te @ 11.05.2021 12:43

Tad kāds sakars publiskot savu konta nr? Ja vecākiem tas nav jādara, nav jāpalīdz saviem bērniem un mazbērniem ārkārtas situācijās, kāpēc tas būtu jādara svešiem?
Žēl, ka internets neko neaizmirst un visa šitā kļauza būs kādreiz jālasa arī viņu bērniem.
svešiem arī nav jāpalīdz! Bet varbūt Maija ieskaitīts, bet Paija nē. Vnk ir jāsaprot, ka konta numurs netiktu izlikts publiski, ja nebūtu runa par bērniem, par kuriem viņu tēvs ( pēc info no twitter) neliekas ne zinis.
11.05.2021 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Pistācija @ 11.05.2021 12:37
Esmu bijusi vardarbīgās attiecībās, man visi no malas teica, ka esam ideāls pāris, kaut gan ... Bija zilumi krūts rajonā, esmu ar roku pret kaklu pie sienas mesta, jo biju nedaudz iedzērusi un tam mežonim esot bijis kauns no manis.
Es apkārt nestaigāju un twitterī nerakstīju to visu, neprasīju palīdzību finansiālu , bet drīzāk pati centos visu izdarīt, jo man pašai ir jātiek uz kājām, JO ES PATI IZVĒLĒJOS TĀDU CILVĒKU UN ATĻĀVU SEVI PAZEMOT gan emocionāli, gan fiziski.
Neklaigāju pa visu rajonu, kad mani sita vai apsaukāja.
Daudzi joprojām to nezina, un es necenšos visiem to bāzt sejā vai informēt. Kāpēc? Kauns! pašai ir kauns, ka atļāvu tādam mīslim man pāri darīt un nolīdzināt līdz ar zemi.
PRasīju palīdzību mātei, kad izlēmu to visu apli izbeigt, runāju ar tuvāko draudzeni par to visu, bet ne reizi sociālajos tīklos to norādīju.!
Tāpēc es neticu Mairitai, kāpēc ir jāceļ tādi temati, sirds taču lūzt to atceroties!
tad jau sanāk, tās sievietes kuri ir gàjuši publiski runāt par fizisko vardarbību ir meles? Pat ja uz rokas ir visi slimnīcas izraksti (kas ir ļoti būtiski par nošķiršanu no varmākas), gan iesniegumi, lēmumi?
11.05.2021 13:05 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Witcher @ 11.05.2021 12:38

Man personīgi ir pazīstama sieviete, kura pati sev nodarīja miesas bojājumus un paziņoja, ka tas esot viņas bijušais vīrs, speciāli, lai viņam ieriebtu, jo redzēja, ka pēc šķiršanās cilvēkam dzīve un darbs gāja uz augšu. :)

Tāpēc saku, tas, kam ir taisnība, ir jāvērtē attiecīgajām instancēm. Ļoti bieži arī upuri šādi tiek ''apklusināti'', jo neviens jau netic, pats bijis dīvains, gan jau izdomāja vai vēl kaut ko.
Un vēl, kā jau iepriekš teicu, narkotikas ģimenē un bez vardarbības? Diez vai. Ja vēl abi lieto
11.05.2021 13:17 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
angelis @ 11.05.2021 13:05
tad jau sanāk, tās sievietes kuri ir gàjuši publiski runāt par fizisko vardarbību ir meles? Pat ja uz rokas ir visi slimnīcas izraksti (kas ir ļoti būtiski par nošķiršanu no varmākas), gan iesniegumi, lēmumi?

Es runāju par Mairitas gadījumu! Neticu, ka viņai kas tāds ir
11.05.2021 13:24 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Ticiet man-būtu tā sieviete, bez 3tk sekotāju-kāds pažēlotu un viss. Viņai sekotāji aug un aug, viņu retweeto tādi paši konti,kuriem sekotāji ir tūkstošiem. Varu saderēt,ka mazāk par 5tk kontā nav! Kad twitteris savācās uz naudas ziedošanu, tur iet milzīgas summas!
11.05.2021 14:00 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Tad kāds sakars publiskot savu konta nr? Ja vecākiem tas nav jādara, nav jāpalīdz saviem bērniem un mazbērniem ārkārtas situācijās, kāpēc tas būtu jādara svešiem?

Tieši tā! Ir vecāki (noteikti arī Kristapa), kuri gan jau arī mīl un rūpējas par saviem mazbērniem, organizācijas, alimenti - daudz un dažādu iespēju. Sorry, es nenovēlu nevienam būt kkādā bezizejas situācijā, bez finansiāliem līdzekļiem, bet, pirmkārt, jau pēc palīdzības vērstos pie tuvajiem, nevis FB un twitterī meklētu ziedotājus. Lai uzraksta Edijam Piparam, varbūt viņš viņai palīdzēs! Ne par velti viņai profilā rakstīts teatree_impro 🤣
11.05.2021 14:15 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Lai uzraksta Edijam Piparam

Starpcitu, es arī uzreiz iedomājos par Ediju. Tur čalis uz goda, visu saorganizē zibenīgos tempos - gan bērnus pabarotu, gan juristus sameklētu.
11.05.2021 14:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits