IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Man arī šī situācija liekas shady. Kaut kā baigi uzsver finansiālo pusi. Arī draudzenes to pašu raksta, ka palīdzot finansiāli un pieskatot bērnus. Ja sieviete ir bērna kopšanas atvaļinājumā, kāpēc tad kādam jāpieskata bērni? Ģimene taču galu galā arī ir, var viņiem prasīt palīdzību. Bērna kopšanas pabalstam arī jābūt. Pēc tiem tweetiem liekas, ka nav ne centa, lai bērnus pabarotu. Protams, ja ir strādājusi pirms tam oficiāli, par ko daudzi radošie cilvēki kaut kā mēdz aizmirst. Izskatās, ka izmanto izdevību vīram ieriebt brīdī, kad viņš kļuvis populārāks. Iespējams, ka gribēja šķirties un grib, lai vīrs turpina uzturēt un viņš nepiekrīt. To arī mūsdienās daudzi uzskata par vardarbību. Tā ka kamēr nav kaut kādi jēdzīgāki pierādījumi, nevajadzētu trakot.
10.05.2021 23:37 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nē nu tur jau mairitas draudzene baigi skaidrojās, ka ir iesaistīta policija, slimnīca utt. Tā kā pa nopietno. Bet nu nez. Atkal visiem ir par ko klačoties...
10.05.2021 23:41 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Mani šajā visā ļoti mulsina tas, ka ir iesaistīti bez maz visi Mairitas draugi, bet ne ģimene. Kad lielīties, ka vīriņš uzvarējis Balss maskā, tad gan ļoti lepni padalās ar ierakstu, kur viņas mamma kaut kam lepojas ar savu znotu. Cik saprotu, viņa ir BKA, brauktu pie vecākiem, nevis publiski mazgātu savu netīro veļu. Kauns prasīt vecākiem, bet svešiem cilvēkiem - welcome. Pietam, dienu atpakaļ tweets par ģimenes volejbola spēlēšanu. Kur ir ģimene? Atbalsts? Viena draudzene peras pa twitteri un kaunina visus iespējamos.
Man vispār šāda bļaustīšanās publiski liekas ļoti lieka. Nē, es neatbalstu vardarbību, jebkādu - fizisku, emocionālu. Un tomēr. Vai tiešām tagad nekā savādāk nevar, kā tikai sociālajos tīklos izbļaustīties? Saprotu, ka pēc laika šādas tēmas tiek cilātas, neapšaubu, ka tas ir aktuāli, un tomēr tas arguments - BET PAR TO IR JĀRUNĀ, man liekas baigā braukšana auzās. Sevišķi tādos mirkļos, kad viss ir vairāk vai mazāk uz emocijām. Ļoti gribētos dzirdēt Kristapa viedokli par šo, bet viņa lēmums pašlaik paklusēt arī ir diezgan saprātīgs.
10.05.2021 23:48 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
kriksisix @ 10.05.2021 21:53
Šī drāma gan ir negaidīta...tak pāļa bazarā abi - Strūbergs ar Krivenchy sēdēja un aprunāja sievu sitējus un cik 'ļoti ir pret vardarbību ģimenēs...Kā arī Strūbergs vienmēr atstājis laba tēva iespaidu soctīklos..laikam kļūdījos

https://mobile.twitter.com/my_rita/status/1388459806025998344
10.05.2021 23:58 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Tomēr jāņem vērā šis tvīts. Ja draudzenes sazvērējušās, tad diezgan nopietni. https://twitter.com/AgitasLaiks/status/1391792981880016897
11.05.2021 00:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4966
Reģ: 03.11.2012
Mans viedoklis atkal būs “nepopulārs”, bet man visa tā situācija izskatās patiesa.
Cik nav bijuši tādi gadījumi, kad viss līdz pēdējam brīdim izskatās citu acīm skaisti, bet mājās, aiz slēgtām durvīm notiek konkrēta vardarbība.
Un labi, ka runā un labi, ka ir draudzenes, kas bļaustās pa twitteri. Jo pienāk tā X stunda, kad plīst tas burbulis un visi uzzin to neglīto patiesību, un visiem šoks.
Runājot par vecākiem, diemžēl ir dzirdēts, ka miesīgi vecāki līdz pēdējam atsakās ticēt, ka parneris ir varmāka un pat viņu aizstāv, jo partneris - varmāka tik šarmanti visus apbur , ka neviens nevar noticēt.
Kā arī, neuzskatu, ka runā tikai uz emocijām, viņai ir visas tiesības par to runāt un tieši tagad arī jārunā, nav ko tādu informāciju slēpt un pēc pieciem gadiem tik kādā intervijā pateikt - ai bija tāds gadījums, bet negribēju publiski cilāt utt.
11.05.2021 00:04 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Tomēr jāņem vērā šis tvīts. Ja draudzenes sazvērējušās, tad diezgan nopietni. https://twitter.com/AgitasLaiks/status/1391792981880016897

Jau dzēsts. Tur bija rakstīts:
''Lēmums par varmākas nošķiršanu jau tika pieņemts. Iesakiet draugam painteresēties par sevi iecirknī. Par tālākiem lēmumiem-tieši tā. Gaidīsim no instancēm.''
11.05.2021 00:20 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Man liekās dīvaini,ka vēl šī gada sākumā, abi, publiskoja kopīgas bildes,kur smaidīgi. Nu,ja sita, vai tad neviens, neviens nemanīja kādus zilumus? Tramīgumu?
Godīgi sakot, neticu,ka Mairita ir tik balta un pūkaina. Redzu,kā viņa bieži twitterī kādam uzdirš,jo tas ir atļāvies paust atšķirīgu viedokli no viņas. Gan jau pati arī ir ar diezgan baisu raksturu. Tas protams neattaisno vardarbību un esmu totāli pret to, bet, manuprāt, ir jāgaida kādas ziņas no Kristapa.
11.05.2021 01:11 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
Aleksandra32 @ 10.05.2021 17:40
Šodien tieši skatījos Signes Valteres profilu - viņai ir trīs bērni. Ja nemaldos, pat pāris gadus vecāka par Saulieti un izskatās ievērojami labāk. Šeit nav runa par dabisko novecošanu, jo Saulietei ir ļoti labi gēni, te pēdējā pusgada laikā burtiski izpaužas uzdzīves sekas. Varbūt arī visi drain effect un entie pulverīši, ko viņa lieto.
+++
11.05.2021 01:39 |
 
Reitings 322
Reģ: 04.03.2020
Palasīju tos twītus un vecos, , un man liekas, ka ar to sievieti kaut kas nav kārtībā, jo tik bezsakarīgi teksti.
Kaut kādi murgi, ka viņai patīk staigāties pa kapiem, un tik daudzos twītos agresīvi uzbrūk kādam, kurš ir izteicis viedokli. Tādu iedomīgo pārsvarā tēlo.
Manuprāt, meitenei sakāpis konkrēti un grib piķi.
Kāpēc tad Krivenčī ar Betu mācēja skaisti, bez problēmām izšķirties? Bet šai kundzei vajag drāmu.
Ja būtu sista vai kas, tad būtu uzreiz kāda bilde pielikta vai video..
Bet tās ir tikai manas domas, ticu, ka var atšķirties no Jūsu!!
11.05.2021 06:02 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
+ viņa ir bērna kopšanas atvaļinājumā un spriežot pēc Facebook profila informācijas, ir vairākas darba vietas - tātad nauda viņai arī ir. Un par kādiem parādiem viņa runā? 🤦‍♀️
Man šķiet, ka tur kaut kas nav. Vismaz nav tik viennozīmīgi tas viss.
11.05.2021 07:42 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Te arī kāda interesanta ziņa
Mairita jau pamatskolā bija īsta drāmas karaliene :) 9.klasē, visai skolai, stāstīja kā viņas mamma viņu dauzot. Tika iesaitīta bāriņtiesa, skolas psihologs. Beigās izrādījās,ka tā visa ir dir$£¥a un mamma nebija izdabājusi jaunkundzes kaprīzēm :)
11.05.2021 09:35 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Apathy @ 11.05.2021 09:35
Te arī kāda interesanta ziņa
Mairita jau pamatskolā bija īsta drāmas karaliene :) 9.klasē, visai skolai, stāstīja kā viņas mamma viņu dauzot. Tika iesaitīta bāriņtiesa, skolas psihologs. Beigās izrādījās,ka tā visa ir dir$£¥a un mamma nebija izdabājusi jaunkundzes kaprīzēm :)

no kurienes šis? Bet interesanti. Arī FB pie viena raksta bija līdzīgs koments, ka Kristaps aizgājis un šī vnk sacepusies. Nezinu, protams, cik tas patiesi, bet ir iespēja, ka viņam lūzis vadzis, nevarēja viņu izturēt, aizgāja un sieva mēģina viņam ieriebt.
11.05.2021 09:47 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Man jau sen atpakaļ, kad skatījos Strūberga instagrammu likās kur viņš tādu pāķeni izracis, bet, nu, nodomāju varbūt baigi foršā meiča, ja jau divi bērni, precējies, tad kaut kas viņā ir priekš viņa.
Protams nedomāju, ka vardarbība būtu jāattaisno un, ja tā tiešām ir noticis, tad man žēl abas iesaistītās puses, jo gan jau vecis ar nejūtas labi par to, ka nesavaldījies un palaidis rokas. Man tikai dažreiz šķiet, ka sievietes nez kāpēc iedomājušās, ka veči ir kaut kādas pārdabiskās būtnes, kuriem jābūt ar dzelzs nerviem, pacietību un jāpieņem viss ko viņas viņiem saka vai dara. Būsim godīgi, ir tādas svilpastes, kuras iedomājušās, ka viņām visa pasaule pie kājām un var izdarīties, izrunāties kā labpatīkas, bet vecim jāstāv kā lupatai pie viņas kājām. Šitā izķengāt savu bērnu tēvu, savu ģimeni. Cieš jau ne tikai viņa vai viņš, bet gan jau arī abu ģimenes, grupas biedri u.c. iesaistītās puses. Pa lielam visiem taču ir vienalga, tikai izņirgāsies, pakomentēs par vienu, par otru.. gan jau vēl kādas nesmukas lietas uzpeldēs kā par vienu, tā par otru. Skuķis tikai parādīja, ka visticamāk nav baigi apveltīta ar loģisko domāšanu. Ļoooti nesmuki, apkaunoja arī pati sevi.
Un nevajag tik sākt moralizēt par varmākām, kuras turpina savu iesākto, jo kāda nabadzīte par to klusē. Neticu, ka viņš ir pataloģisks sievu sitējs. Un jebkurā gadījumā ir iespēja aiziet arī bez liekām scēnām. Tas tomēr ietekmē arī vīra reputāciju un karjeru, līdz ar to arī viņas bērnus un viņu pašu. Ir vēl daudz veidu kā atrisināt gan finansiālo pusi, gan visu pārējo, bet viņa izvēlējās brutāli viņu apkaunot.
11.05.2021 09:58 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu šādas lietas neaizmirst. Singapūras satīns kopumā arī ieberzies šī visa dēļ
11.05.2021 10:09 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Esmu izbrīnīta,kā twitteris ir meties viņu aizstāvēt. Nedomāju,ka viņas kontā svilpo vējš, gan jau pāris tk ir ieskaitīti. Nesen lielījās ar jaunu mašīnu,maija sākumā vēl piknika galdu gribēja pirkt, mamma palīdz finansiāli. Kur tad tie parādi krājas? Par elektrību? Par gāzi? Mobīlo?
11.05.2021 10:31 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Nedod Dievs, lai kāda šeit komentētāja nonāktu līdzīga situācijā.
Šobrīd ļoti neapskaužu Maritu un žēl skatīties, kā visa Latvija Viņu ienist, jo tik grūti atzīt, ka Kristaps varbūt tiešām nav tik balts un pukains.
Nezinu, kas tur patiesība notika, blakus nestāvēju. Bet es viņai naudu aizskaitiju, jo vai nu izmantos bērniem vai arī, ja viņa tiešām izdoma, tad vajadzēs psihiatram.
11.05.2021 10:33 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Kur tad visa Latvija viņu ienīst, drīzāk jau baigā zampa veļas pār "sievu sitēju" un viņa ir nabaga cietusī un bez līdzekļiem atstātā. Kur vecāki? Gan jau nav tā, ka tiem nav naudas un pati ar bez kapeikas, bet galvenais ko gribēja - izkliegties, ieriebt un apkaunot veci.
11.05.2021 11:17 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Undiya @ 11.05.2021 11:17
Kur tad visa Latvija viņu ienīst, drīzāk jau baigā zampa veļas pār "sievu sitēju" un viņa ir nabaga cietusī un bez līdzekļiem atstātā. Kur vecāki? Gan jau nav tā, ka tiem nav naudas un pati ar bez kapeikas, bet galvenais ko gribēja - izkliegties, ieriebt un apkaunot veci.

+++
Neredzu nevienu,kas noliktu nabaga Mairitu! Tie 5,kas ir izteikuši pretēju viedokli, ir dabūjuši ar akmeņiem no Mairitas aizstāvjiem. Twitteris ir kā sekta, Mairita, Tarvida un vēl pāris barigas,kuras Tevi noēdīs bez sāls, ja pateiksi ko pretēju.
11.05.2021 11:50 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
Mans redzējums ir tāds - neticu Mairitai, sievietes, kuras ir cietušas no vardarbības klaji nenāk ar to publiski, meklē palīdzību pie draugiem un ģimenes un bonusā - neprasa naudu. :)
11.05.2021 12:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits