IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Jā, es arī esmu tā darījusi, tikai vēstniecībai nebija obligāta prasība par fotosalona foto vai to, ka būtu tur printēts un zīmogs.

Arī Latvijā taisot nebija nekas tāds vajadzīgs.
09.05.2021 00:48 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Njaa, vot kādi laiki pienākuši.. Ja neatrada internetā, tad tas nav noticis. 😂
09.05.2021 02:24 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Saulietes pedejie storiji 😂😂😂
09.05.2021 09:19 |
 
Reitings 212
Reģ: 02.09.2020
Shayk @ 09.05.2021 09:19
Saulietes pedejie storiji ???

36 gados viņa izkatas slikti, ņemot vērā ka viņa izskatījās pirms Pētera. 😁
Vai vainīgs nl un tu vnk noveco ar mēnešiem?
09.05.2021 09:54 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es domaju, ka tas ir no parmerigas alkohola lietosanas. Nebrinitos, ja vina izdzertu pudeli samja diena.
09.05.2021 10:15 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu viņa vismaz labās domās par sevi. Bet nu es domāju, ka viņa izskatās labi savam vecumam. Vienīgais varbūt vajadzētu nēsāt stingrākus krūšturus utt, citādi tās krūtis ilgi neturēsies :D
09.05.2021 10:24 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
Undiya @ 09.05.2021 00:16
Visiem bērniem esmu taisījusi pases foto mājās - uz balta palaga. Pēc tam ar bildi aizej vai aizsūti uz fotosalonu. Tur viņi bildi attīsta tādu kādai tai jābūt pēc visiem standartiem un ar foto dodies uz pasu nodaļu.
Priekšlaikus dzimis bērns nav nekāda diagnoze. Cits piedzimst 7os mēnešos un ir perfekti attīstījies, cits 8os, 9os piedzimst vārgs un slimīgs. Ja bērns elpo, ēd un pieņemas svarā, tad viņš ir tāds pats bērns kā visi citi, kuri piedzima laikā! Arī esmu lidojusi ar 2mēnešus vecu zīdaini un visi dzīvi palikām.
Varbūt viņa arī neēd un neiet uz WC, jo nerāda kā to dara? A, bērnu parādīja jums kā uztaisīja?
man, personīgi, tas liekas pastulbs un vieglprātīgs gājiens, jo bērns jebkurā gadījumā ir priekšlaikus dzimis, tas nozīmē, ka viņa imūnsistēma ir vēl mazāk nobriedusi kā laicīgi dzimušam bērnam, un tas vienkārši ir liels risks, vazāt tādu sīkuli pa cilvēku pārpildītām vietām. Un ne jau piedzima tur 37ned, bet 33, kas ir daudz par agru. Un Vucēna vispār neatstāj rūpīgas mātes iespaidu, tiesa, nesekoju viņai līdzi tik daudz, bet tā pāragrā aiziešana no slimnīcas un atteikšanās no ārstēšanās, jo princesei neļāva iet ārā, nešķita ļoti bērna interesēs veikts lēmums. Kā arī draugu aicināšana pie mazā jau nākamajā dienā bezmaz vai 🤦‍♀️
09.05.2021 10:27 |
 
Patīk
Reitings 2828
Reģ: 30.04.2020
Vienalga par to kā Sauliete izskatās savos 36, jo ir sievietes,kas izskatās sliktāk un izskatās labāk par viņu, bet-to,ka viņa ir prasta, to nekādi noslēpt nesanāk. Man, tā krūšu izkarināšana priekšā un pakaļā, liekās tik drausmīga. Vai tad tiešām ir grūti uzvilkt kādu halātu? Prasti un lēti.
09.05.2021 10:40 |
 
Reitings 212
Reģ: 02.09.2020
Enazenaz @ 09.05.2021 10:40
Vienalga par to kā Sauliete izskatās savos 36, jo ir sievietes,kas izskatās sliktāk un izskatās labāk par viņu, bet-to,ka viņa ir prasta, to nekādi noslēpt nesanāk. Man, tā krūšu izkarināšana priekšā un pakaļā, liekās tik drausmīga. Vai tad tiešām ir grūti uzvilkt kādu halātu? Prasti un lēti.

Pupi gan viņai iztaipiti, prasās krūšu pacelšanas korekcija.
09.05.2021 11:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
TeaPot @ 09.05.2021 10:27
man, personīgi, tas liekas pastulbs un vieglprātīgs gājiens, jo bērns jebkurā gadījumā ir priekšlaikus dzimis, tas nozīmē, ka viņa imūnsistēma ir vēl mazāk nobriedusi kā laicīgi dzimušam bērnam, un tas vienkārši ir liels risks, vazāt tādu sīkuli pa cilvēku pārpildītām vietām. Un ne jau piedzima tur 37ned, bet 33, kas ir daudz par agru. Un Vucēna vispār neatstāj rūpīgas mātes iespaidu, tiesa, nesekoju viņai līdzi tik daudz, bet tā pāragrā aiziešana no slimnīcas un atteikšanās no ārstēšanās, jo princesei neļāva iet ārā, nešķita ļoti bērna interesēs veikts lēmums. Kā arī draugu aicināšana pie mazā jau nākamajā dienā bezmaz vai ?‍♀️

Ja bērns attīstās normāli, pieņemas svarā, ārsts nav devis kādus īpašus norādījumus vai bērnam NAV nekādu problēmu, piēmeram, tie paši ēšanas traucējumi vai nemācēšana zīst, tad neatkarīgi no tā vai bērns ir dzimis ātrāk vai laikā, ar bērnu viss ir kārtībā.
Drīzāk lomu spēlē jautājums par “mammas” emocionālo stabilitāti un stāvokli attiecībā uz bērnu! Ja mamma ir nedroša un pārāk uztraucas, ņemas ar bērnu (priekšlaicīgi dzimušo) kā ar jēlu olu, tad tiešām nekur nevajag braukt. Kaut gaj no otras puses, pat tādām nervozām mammītēm ceļojums nāktu par labu.
09.05.2021 11:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Un par izrakstīšanos no slimnīcas - to pat ārsti saka, ka ja bērnam nav vajadzīga medicīniska aprūpe vai ārstēšana, tad vislabāk ir būt mājās kopā ar mammu, māju vidē. Es zinu ļooooti daudzus gadījumus, kad tieši māju vide ir ļoti palīdzējusi gan bērnam, gan mammai ātrāk tik pie labas veselības.
09.05.2021 11:29 |
 
Reitings 2
Reģ: 21.04.2010
Priekšlaikus dzimis bērns nav nekāda diagnoze

Undiya, ir gan. Diagnozes kods P07 ar apakšdiagnozēm.
Neiznēsāts bērns ir pakļauts lielākiem riskiem nekā iznēsāts.
09.05.2021 11:41 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Ja bērns ēd mammas pienu, tad tas ir viss kas vajadzīgs viņa imunitātei. Pēc tavas loģikas, 500g bēbīši vispār par imunitāti var nemaz nesapņot.
Es arī pret savu parakstu esmu izrakstījusies no slimnīcas. Nebija man nekāda mirstamkaite, bet fakts, ka man neviens nepiedāvāja braukt mājās, kamēr pati nepajautāju. Ārsts tā arī pateica, ja gribi, tad protams, jo zāles kā grūtniecei man vairs nevarēja dot un viņam vienalga kur es mokos - te vai mājās.
Aizbraucu mājās un pēc 2 dienām mana problēma atrisinājās. Ja būtu instamamma, tad forumā jau būtu nosaukāta par bezatbildīgu māti, kura apdraud savu bērnu. 🤭
09.05.2021 11:49 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
vivii @ 09.05.2021 11:29
Un par izrakstīšanos no slimnīcas - to pat ārsti saka, ka ja bērnam nav vajadzīga medicīniska aprūpe vai ārstēšana, tad vislabāk ir būt mājās kopā ar mammu, māju vidē. Es zinu ļooooti daudzus gadījumus, kad tieši māju vide ir ļoti palīdzējusi gan bērnam, gan mammai ātrāk tik pie labas veselības.

vivii @ 09.05.2021 11:25

Ja bērns attīstās normāli, pieņemas svarā, ārsts nav devis kādus īpašus norādījumus vai bērnam NAV nekādu problēmu, piēmeram, tie paši ēšanas traucējumi vai nemācēšana zīst, tad neatkarīgi no tā vai bērns ir dzimis ātrāk vai laikā, ar bērnu viss ir kārtībā.
Drīzāk lomu spēlē jautājums par “mammas” emocionālo stabilitāti un stāvokli attiecībā uz bērnu! Ja mamma ir nedroša un pārāk uztraucas, ņemas ar bērnu (priekšlaicīgi dzimušo) kā ar jēlu olu, tad tiešām nekur nevajag braukt. Kaut gaj no otras puses, pat tādām nervozām mammītēm ceļojums nāktu par labu.
jā, protams, bet mājas ir mājas - šajā laikā nav ieteicams nevienu svešu ciemos aicināt, pat vecmāmiņas/vectētiņus. Lai pie bērna ir tikai tie, kas mājās dzīvo, jo jebkurš svešs cilvēks ir lieks risks, ka var kko atnest. Un nē, priekšlaikus dzimis bērns nav tieši tāds pats, kā laicīgi dzimis, pat tad, ja attīstās un pieņemas svarā, kā nākas, jo nav visas sistēmas līdz galam nobriedušas saskarsmei ar ārpasauli. Tādi bērni, protams, var mājās tikt aprūpēti, bet ar visām rekomendācijām - kā jau minēts, svešus ciemos neaicināt un, nedod Dievs, vēl uz citu valsti stiept 🤦‍♀️ Jā, ne vienmēr vajag tai slimnīcā sēdēt, bet, skatoties uz Vucēnu, tam bērnam tomēr drošāk būtu bijis slimnīcā.
liiva88 @ 09.05.2021 11:41

Undiya, ir gan. Diagnozes kods P07 ar apakšdiagnozēm.
Neiznēsāts bērns ir pakļauts lielākiem riskiem nekā iznēsāts.

tieši gribēju rakstīt šo
09.05.2021 11:51 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
liiva88, noteikti fakts, ka priekšlaikus dzimis ir kaut kā jānosauc un jāapzīmē! 👌 Bet ilgtermiņā tā taču nav tāda pati diagnoze kā diabēts, epilepsija u.c. kaites. Ja bērnam viss ir labi, tad viss ir labi. Saslimt var arī iznēsāts bērns, kurš aug nelabvēlīgākos apstākļos, tiek barots ar maisījumu, dzīvo istabā, kurā ir pelējums.. savukārt, neiznēsātais, kurš aug labos apstākļos ļoti iespējams nemaz tā nesaslims.
Neesmu dzirdējusi, ka tas ir oficiāli apstiprināts, ka visi neiznēsātie ir ar sliktu imunitāti un uzņēmīgāki pret infekcijām kā iznēsātie. Kurā brīdī tad tas beidzas? Velkas līdzi visu dzīvi? Ā, tu saķēri gripu tāpēc, ka pirms 25 gadiem piedzimi priekšlaicīgi.. nevajadzēja mātei tevi vest ceļojumā tik agrā vecumā.. 😄
Draudzenes mamma ir vecmāte un ir teikusi, ka bērniņi dzimst tik atšķirīgi.. kāds 7 mēnešos pats elpo un nekas nav vajadzīgs, bet kāds 8+ mēnešos nav attīstījies tik labi.
09.05.2021 12:02 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
Undiya @ 09.05.2021 11:49
Ja bērns ēd mammas pienu, tad tas ir viss kas vajadzīgs viņa imunitātei. Pēc tavas loģikas, 500g bēbīši vispār par imunitāti var nemaz nesapņot.
Es arī pret savu parakstu esmu izrakstījusies no slimnīcas. Nebija man nekāda mirstamkaite, bet fakts, ka man neviens nepiedāvāja braukt mājās, kamēr pati nepajautāju. Ārsts tā arī pateica, ja gribi, tad protams, jo zāles kā grūtniecei man vairs nevarēja dot un viņam vienalga kur es mokos - te vai mājās.
Aizbraucu mājās un pēc 2 dienām mana problēma atrisinājās. Ja būtu instamamma, tad forumā jau būtu nosaukāta par bezatbildīgu māti, kura apdraud savu bērnu. ?
varbūt ir noderīgi palasīt par korelāciju starp priekšlaikus dzimušiem bērniem, mazu dzimšanas svaru un infekciju risku ;) (un ne tikai). jā, arī slimnīcās var saķert visādas hospitālās infekcijas, bet mājās šis risks tik palielinās, ja daudz svešu cilvēku aicina ciemos vai bēbi baigi staipa riņķī apkārt, kas arī ir vienīgais, par ko es šokējos.
priekšlaikus dzimušiem vispār visas ikdienas aktivitātes ir lielāks risks nekā laicīgi dzimušiem bērniem, protams, tas nenozīmē, ka ar viņiem viss būs slikti utt, vienkārši to, ka vairāk jāsargā, tas arī viss.
09.05.2021 12:03 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
Undiya @ 09.05.2021 12:02
liiva88, noteikti fakts, ka priekšlaikus dzimis ir kaut kā jānosauc un jāapzīmē! ? Bet ilgtermiņā tā taču nav tāda pati diagnoze kā diabēts, epilepsija u.c. kaites. Ja bērnam viss ir labi, tad viss ir labi. Saslimt var arī iznēsāts bērns, kurš aug nelabvēlīgākos apstākļos, tiek barots ar maisījumu, dzīvo istabā, kurā ir pelējums.. savukārt, neiznēsātais, kurš aug labos apstākļos ļoti iespējams nemaz tā nesaslims.
Neesmu dzirdējusi, ka tas ir oficiāli apstiprināts, ka visi neiznēsātie ir ar sliktu imunitāti un uzņēmīgāki pret infekcijām kā iznēsātie. Kurā brīdī tad tas beidzas? Velkas līdzi visu dzīvi? Ā, tu saķēri gripu tāpēc, ka pirms 25 gadiem piedzimi priekšlaicīgi.. nevajadzēja mātei tevi vest ceļojumā tik agrā vecumā.. ?
Draudzenes mamma ir vecmāte un ir teikusi, ka bērniņi dzimst tik atšķirīgi.. kāds 7 mēnešos pats elpo un nekas nav vajadzīgs, bet kāds 8+ mēnešos nav attīstījies tik labi.
neviens te nesaka, ka tā ir diagnoze uz mūžu 😂 bet diagnoze tā jebkurā gadījumā ir. un priekšlaikus dzimušiem bērniem ir lielāks risks attīstīties citām veselības problēmām, piemēram, astmai, kas gan ietekmēs visu atlikušo dzīvi.
09.05.2021 12:06 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
Undiya @ 09.05.2021 12:02
liiva88, noteikti fakts, ka priekšlaikus dzimis ir kaut kā jānosauc un jāapzīmē! ? Bet ilgtermiņā tā taču nav tāda pati diagnoze kā diabēts, epilepsija u.c. kaites. Ja bērnam viss ir labi, tad viss ir labi. Saslimt var arī iznēsāts bērns, kurš aug nelabvēlīgākos apstākļos, tiek barots ar maisījumu, dzīvo istabā, kurā ir pelējums.. savukārt, neiznēsātais, kurš aug labos apstākļos ļoti iespējams nemaz tā nesaslims.
Neesmu dzirdējusi, ka tas ir oficiāli apstiprināts, ka visi neiznēsātie ir ar sliktu imunitāti un uzņēmīgāki pret infekcijām kā iznēsātie. Kurā brīdī tad tas beidzas? Velkas līdzi visu dzīvi? Ā, tu saķēri gripu tāpēc, ka pirms 25 gadiem piedzimi priekšlaicīgi.. nevajadzēja mātei tevi vest ceļojumā tik agrā vecumā.. ?
Draudzenes mamma ir vecmāte un ir teikusi, ka bērniņi dzimst tik atšķirīgi.. kāds 7 mēnešos pats elpo un nekas nav vajadzīgs, bet kāds 8+ mēnešos nav attīstījies tik labi.
Tev, protams, taisnība, ka jebkurš bērns var saslimt, atkarīgs no apstākļiem, bet tieši par to es runāju - priekšlaikus dzimušiem ir vēl lielāks risks, tas nozīmē, ja atvestu druškas pie laicīgi dzimuša bērna, viņam, visticamāk, viss būtu ok, kamēr neiznēsātais saslimtu.. un nav teikts, ka nevar būt otrādāk, jo tiešām, reizēm 7 mēnešos dzimušajiem viss ok, kamēr 8 mēnešos dzimušie ir slimīgi (piemēram, 8 mēnešos dzimušajiem bieži ir visādas acu un redzes problēmas), bet šobrīd to točna nevar pateikt, vai Vucēnas bēbis ir vai nav ekstra uzņēmīgs (jo viņi visi ir, daži var būt mazāk). Un tāpēc nav ko lieki riskēt pašlaik, lai to pārbaudītu :D nu, tas ir mans viedoklis, protams, katra māte ar savu bērnu laikam dara, kā uzskata par pareizāku
09.05.2021 12:12 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
jebkurā gadījumā, saulainu Māmiņdienu visām foruma mammām 😁🌺
09.05.2021 12:13 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Saulieti laikam nedaudz aizķēra komentāri par viņu :D
09.05.2021 12:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits