IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
BabyDoll @ 26.04.2021 18:22
Juta tikko fb nomainīja uzvārdu, tagad var atrast kā Juta Jemeljanova. Un arī statusu, ka ir attiecībās tikko ielikusi. Un storiji jau viennozīmīgi uz Gintu vērsti. ?
jau pāris dienas atpakaļ viņa nomainīja uzvārdu.
26.04.2021 18:24 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Derisa @ 25.04.2021 23:26
Sudraba kaijai atkal uzmanības trūkums-Didrihsone esot dalēji vainīga par naida kurināšanu un ka aizdedzināts cilvēks (wtf). Vinai derētu padomāt un izglītoties, ko raksta, jo šis jau ir too much. Ceru, ka neizrāda savu uzmanības trūkumu tikai storijos, bet cietušajam arī ko noziedoja, nevis tikai cenšas iegūt lētu slavu uz cietušā un Didrihsones rēkina. DRAUSMAS

Tas bija ļoti nožēlojams gājiens no Sudrabkaijas puses.
26.04.2021 18:25 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
LieneKat @ 26.04.2021 00:37
Šovakar Kivičs atkal veidoja tiešraidi par geju tematu. Tātad viņš saka, ka gejiem ir vairāk sievišķo hormonu, tajā pašā laikā viņi nespētu audzināt bērnu, jo pārāk daudz domā par sava izskata pucēšanu. Pēc šīs loģikas sanāk, ka jebkura sieviete, kas apmeklē skaistumkopšanas salonus, nevar audzināt bērnus, jo viņa taču piedomā par savām skropstām, nagiem utt. Tāda nepareiza loģika, man šķiet.

Šķiet, ka viņš to domāja tā, ka nav vīrišķīga parauga, vismaz tā vienā raidījumā teica.
26.04.2021 18:26 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
themoon @ 26.04.2021 15:55
Nezinu, kāpēc, bet katru reizi, kad Danenbergsone lūdz kaut ko ieteikt, tas izklausās pēc sadarbību izmisuma sauciena "atsūtiet man otas, atsūtiet man siltumnīcu." Laikam tā "lūguma" pasniegšanas maniere rada tādu iespaidu, vai arī ietekmējos no te sen, sen atpakaļ apspriestā, ka arī katru reizi pirms svētkiem laicīgi un bieži par to paziņo, lai sponsori neaizmirstu par dāvanām. ?

Zinu, ka ir arī pozitīvāki pieredzes stāsti, bet viņa vispār nemāk labi noreklamēt. Kad jautā par kaut ko, vienmēr norāda, ka visi jautājumi zīmola mājas lapā, kontā utt. Man tikai ar viņu tā sanācis, citas instagram meitenes vienmēr atsaucīgi pastāsta.
Man ar viņu ne tā pozitīvākā pieredze. Un vienmēr tie izmisīgie mājieni, lai sūta kaut ko, eh.
26.04.2021 18:30 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Nesapratu to Jutas storiju ar toksiskā cilvēka aprakstu un 1 gadu svētkiem..
26.04.2021 18:55 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
Es neizteikšos par Evelīnas fotosesiju.... Kāds sakars meiteņu tualetei ar franču apkopējas tērpu?
26.04.2021 18:58 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Ir kādai screens ar to Sudrabakaijas murgojumu?
26.04.2021 19:04 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Apathy @ 26.04.2021 18:55
Nesapratu to Jutas storiju ar toksiskā cilvēka aprakstu un 1 gadu svētkiem..

Es domāju tas ir konkrēti uz Gintu, acīm redzot Gints ir bijis toksisks vīrs, kritizējis Jutu un tamlīdzīgi. Kas to vēl zin, kas beigās atklāsies, ja Juta sāks runāt... izšķīrās viņi tieši pirms gada, taka tas noteikti ir vērsts uz Gintu.
26.04.2021 19:57 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2021
negribu teikt daudz,jo tas ir privāti,bet Jutai bija diezgan maz teikšanas visā attiecībās
bija Ginta lelle
26.04.2021 21:59 |
 
Reitings 6878
Reģ: 16.02.2021
Man Juta šķiet tik forša sieviete. Laikam tāpēc, ka nav influencere un neliek nemākulīgu un apnicīgu saturu. Vienmēr, kad izsaka savu viedokli, izsaka konstruktīvi, mierīgi, bet ļoti pārliecinoši. Ļoti skaista sieviete, liekas arī ļoti mīloša, ģimeniska un gādīga, bet tajā pašā laikā tāda, kuru nevar tik viegli nolikt pie vietas, stipra, pašpārliecināta. Viņai tas starojums tāds labs. Gints arī liekas sakarīgs, nobriedis, inteleģents vīrietis, bet ir radies iespaids, ka ir diez gan tumšs cilvēks, kuram ar lielāko daļu cilvēces nebūs pa ceļam, tikai ar retajiem. Katrā ziņā, kad abi bija kopā, tad likās saskanīgs pāris, vismaz sākumā, taču tagad šķiet, ka tiešam daudz labāk ir atsevišķi.
26.04.2021 22:09 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es nedomaju, ka Jutai bija maz teiksanas attiecibas ar Gintu. Vina neatstaj tada cilveka iespaidu. Es domaju, ka Gintam taja laika bija citas intereses un galvenais bija, lai lellite ir blakus. Taja laika abi ari visu laiku celoja, bija jaliek Insta cienigas bildes un jaizskatas atbilstosi.
Abi izskatas loti laimigi tagad. Tas ir galvenais!
26.04.2021 22:12 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2016
Man arī Gints šķiet visai atbaidošs, grūti iedomāties lielāku narcisu... bet nu tas viņa jauno attiecību scenārijs ir visai traks- nemūžam neticēšu, ka divi 30+ cilvēki ko tādu "neplānoti" var dabūt gatavu. Viens noteikti zināja, ko grib 😀 tikai ar tādu egoistu diemžēl ir maz iespēju veiksmīgi iziet cauri pirmajiem bērniņa gadiem. Tā ir tik liela atbildība un pārbaudījumi, ko grūti kā komandai risināt, kamēr pāris nav pieslīpejies, savu pudu sāls kopā izēdis... rūpes par bērnu dažreiz tā uzdod pa nerviem, ka ir ļoti viegli atmest ar roku, it sevišķi, ja abi raduši pie patstāvīgas dzīves. OK, Jekaterina esot ļoti mierīga persona, bet, kā neies viss ideāli, Gints aiztīsies tālēs zilajās un visai Latvijai skaļi paziņos, ka viņam vienkārši interesē pašizaugsme un mierīga ģimenes dzīve nav priekš viņa... vai tieši pretēji- Jekaterina skries un darīs visu pakaļ kā Lienīte aiz sava Kiviča 😟
26.04.2021 22:32 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Ieskatījos Kiviča profilā. Video gan neskatījos, zinu, ka nervi neizturēs. Bet tas teksts - "Par to, ka tādu heitu, kādu mēs ar Lieni kā hetero pāris esam izgājuši, tāds gejiem, kuriem patīk izrādīties, Latvijā pagaidām pat sapņos nav rādījies." Wow, nopietni? Divi plānprātiņi, kuriem savas ģimenes un bērni pie vienas vietas, satikās un visai Latvijai diendienā rādīja savas jēlības - alkoholismu, kautiņus, kašķus un kailu locekli vannā. Un šie paši cilvēki tagad runās par naidu, kuram viņi, nabadziņi, ir gājuši cauri? Tiešām? Man gan liekas tikai likumsakarīgi, ka, ja visai valstij rādi savus pautus un pārdzēris jēgu šļupstēdams un nokritis uz ceļiem nošļukušās biksēs taisi bildinājumu, cilvēki tevi heitos, īpaši, ja esi aizmirsis par savu bērnu eksistenci un nocopējis tādu pašu kazu, kura bērnu vietā izvēlas veci. Un kā tam ķēmam vispār nav kauna vēl salīdzināt? Viņam pat nav ne mazākās sajēgas par to naidu, kādu jāpiedzīvo homoseksuāliem cilvēkiem, kuri dzīvo homofobiskās valstīs. Krievijā vispār tādus vajā, tiešajā ēterā aplej ar čurām, video izsūta visiem draugiem, ģimenei un darba biedriem, pēc tam nogalina. Un Kivičs, mērkaķis, atļausies teikt, ka viņš ar savu Lienīti ir izgājis cauri heitam? Atvainojos, bet uzvilkos. Par to komentāru sadaļu vispār neizteikšos. Pilna ar garīgi slimiem indivīdiem, ja tādi var piekrist visam tam, ko tas idiots stāsta.
26.04.2021 23:41 |
 
Reitings 224
Reģ: 08.03.2021
Endziņam cietumsods piespriests. Un izskatās, ka ar sievu vairs nav kopā. “Ilgi” gan tas bija
27.04.2021 00:33 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
Miaa @ 26.04.2021 23:41
Ieskatījos Kiviča profilā. Video gan neskatījos, zinu, ka nervi neizturēs. Bet tas teksts - "Par to, ka tādu heitu, kādu mēs ar Lieni kā hetero pāris esam izgājuši, tāds gejiem, kuriem patīk izrādīties, Latvijā pagaidām pat sapņos nav rādījies." Wow, nopietni? Divi plānprātiņi, kuriem savas ģimenes un bērni pie vienas vietas, satikās un visai Latvijai diendienā rādīja savas jēlības - alkoholismu, kautiņus, kašķus un kailu locekli vannā. Un šie paši cilvēki tagad runās par naidu, kuram viņi, nabadziņi, ir gājuši cauri? Tiešām? Man gan liekas tikai likumsakarīgi, ka, ja visai valstij rādi savus pautus un pārdzēris jēgu šļupstēdams un nokritis uz ceļiem nošļukušās biksēs taisi bildinājumu, cilvēki tevi heitos, īpaši, ja esi aizmirsis par savu bērnu eksistenci un nocopējis tādu pašu kazu, kura bērnu vietā izvēlas veci. Un kā tam ķēmam vispār nav kauna vēl salīdzināt? Viņam pat nav ne mazākās sajēgas par to naidu, kādu jāpiedzīvo homoseksuāliem cilvēkiem, kuri dzīvo homofobiskās valstīs. Krievijā vispār tādus vajā, tiešajā ēterā aplej ar čurām, video izsūta visiem draugiem, ģimenei un darba biedriem, pēc tam nogalina. Un Kivičs, mērkaķis, atļausies teikt, ka viņš ar savu Lienīti ir izgājis cauri heitam? Atvainojos, bet uzvilkos. Par to komentāru sadaļu vispār neizteikšos. Pilna ar garīgi slimiem indivīdiem, ja tādi var piekrist visam tam, ko tas idiots stāsta.
Pilniba tev piekritu. Video ari neskatos,jo man vinja balss un purns uzdzen fizisku nelabumu. Reali velshanas refleksu izraisa. Par to heitu...Vinsh zinaja,ka tads bus pec shova. Daudz kas tur noteikti bija parslipets,bet speciali. Vinsh gribeja to heitu,jo tikai tada veida par vinju vispar atcerejas un runaja. Vinsh jau sen ka nav muzikjis,bet tikai liels klauns. Un ta Liene... Izliek visai Latvijai Bulja apaksbikses un aiziet uz tv(neatceros kas par raidijumiem bija) runat par attiecibam,krapshanu utt. Un pasaka “es neljaushu pa savu dzimtu bradat “ . Bez vardiem vienkarshi. Pati ielida svesta vita gulta. Reals degjeneratu paris.
27.04.2021 00:36 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
La Volpe @ 27.04.2021 00:36
Pilniba tev piekritu. Video ari neskatos,jo man vinja balss un purns uzdzen fizisku nelabumu. Reali velshanas refleksu izraisa. Par to heitu...Vinsh zinaja,ka tads bus pec shova. Daudz kas tur noteikti bija parslipets,bet speciali. Vinsh gribeja to heitu,jo tikai tada veida par vinju vispar atcerejas un runaja. Vinsh jau sen ka nav muzikjis,bet tikai liels klauns. Un ta Liene... Izliek visai Latvijai Bulja apaksbikses un aiziet uz tv(neatceros kas par raidijumiem bija) runat par attiecibam,krapshanu utt. Un pasaka “es neljaushu pa savu dzimtu bradat “ . Bez vardiem vienkarshi. Pati ielida svesta vita gulta. Reals degjeneratu paris.

Piekrītu katram tavam vārdam! Paši visiem rādīja savas privātās dzīves aizkulises, piedzērušies taisīja live video, iepinās dažādos skandālos un tagad čīkst, ka izgājuši cauri tādām šausmām. Ak, nabadziņi. Būtu dzīvojuši un uzvedušies kā visi normāli cilvēki, nevienam i neinteresētu tā viņu dzīve un neviens viņus neheitotu. A šeit paši regulāri izsauc uguni uz sevi un pēc tam brīnās par sabiedrības reakciju. Un tagad dara to pašu. Kā mūziķis vairs nevienam nav vajadzīgs, tāpēc cenšas sev pievērst uzmanību citos veidos. Tagad stāsta par to, ka visi geji viņam uzmācoties. Mjā... Nu tur pilns rublis točna nav.
27.04.2021 02:29 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Nemierīgā @ 26.04.2021 19:57

Es domāju tas ir konkrēti uz Gintu, acīm redzot Gints ir bijis toksisks vīrs, kritizējis Jutu un tamlīdzīgi. Kas to vēl zin, kas beigās atklāsies, ja Juta sāks runāt... izšķīrās viņi tieši pirms gada, taka tas noteikti ir vērsts uz Gintu.

Tādā gadījumā nesmuki viņa izdarīja. Gandrīz 10 gadus bija kopā ar cilvēku un tagad "blato" kautko. Pat prasīja atļauju vai var paturēt viņa uzvārdu. Toksiskā cilvēka uzvārdu.. Kas bijis, tas bijis, kā bija tā bija, nevis tagad demonstrē, ka bija kopā ar toksisku cilvēku un nu jāsvin viena gads svētki kā nav vairs kopā.. Tad jau nu tik draudzīga tā šķiršanās nav bijusi, palicis kautkāds aizvainojums viņai. Varbūt vienkārši tagad apskauž Gintu, ka viņam viss tik forši jaunajās attiecībās! Bet nu publiski tagad gandrīz vai mazgāt netīro veļu, nu nē.. tad viņa pati nav labāka!
27.04.2021 03:49 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Beciņa @ 27.04.2021 00:33
Endziņam cietumsods piespriests. Un izskatās, ka ar sievu vairs nav kopā. “Ilgi” gan tas bija

Cik viņam piesprieda?
27.04.2021 07:23 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
NeonsNeons @ 27.04.2021 07:23

Cik viņam piesprieda?

7mēnešus.
27.04.2021 07:29 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Es pēc Jutas story sapratu, ka kaut kas ne tā bijis pēc attiecību izbeigšanas.
27.04.2021 07:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits