IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Te kāda ieminējās nesen par tādu @Sabīne.slo, kura izplata Herbalife. Šodien lido uz Grieķiju (?nu nav svarīgi kur), un saviem bērniem brokastīs iedod pulverīšus. Nu kur prāts? Ok, pieaugušais,nu labi..bet nejau Tu savam bērnam, svarīgākajā dienas maltīte dod dzert pulverus.
18.04.2021 10:58 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Redrose @ 18.04.2021 10:58
Te kāda ieminējās nesen par tādu @Sabīne.slo, kura izplata Herbalife. Šodien lido uz Grieķiju (?nu nav svarīgi kur), un saviem bērniem brokastīs iedod pulverīšus. Nu kur prāts? Ok, pieaugušais,nu labi..bet nejau Tu savam bērnam, svarīgākajā dienas maltīte dod dzert pulverus.

Meitenes, par šiem pulveriem nu gan. Vai zinat, ka visi šie rasēni arī top no pulveriem? Ja nedod ikdienā, bet tikai uz lidojumu, neredzu neko briesmīgu. Vai čipsis / burgers būtu labāka alternatīva? Vai šoos tieši par šo konsistenci- pulveris? Neaizstāvu nevienu šo brendu, bet pārspīlēt nevajag. Nav jau tā, ka tur ciankālija samalta.
18.04.2021 11:16 |
 
Reitings 10
Reģ: 20.06.2020
Enazenaz @ 18.04.2021 10:46
Dārgā, Jeļenas māsa! Man drīkst būt savas domas un savi uzskati un ja man liekās, ka kāds ir dīvains, tas nenozīmē, ka es saku, ka jūs esat briesmīgas. Tas ir mans uzskats un tie nav ne aizspriedumi, ne iesūnējuši uzskati. Kādam patīk māte, kādam meita un tā kā šeit bija runa par Jeļenu, es izteicu savas domas-ak vai, ak vai! :(
Jaundzimušajam nav vajadzības būt 4h nomodā, bet noteikti, ka attīstītajā Zviedrijā tā ir norma un tas ir okey. Jaundzimušajam arī nav jātrenē galviņs turēšanu (par vēdera izeju šeit nerunāju). Ne velti, pirmajos dzīves mēnešos, bērniem ir jāguļ 16h no diennakts
Bet,ai ko es te stāstu-mani divi bērni ir auguši pēc parastiem Latvijas pediatru standartiem un esmu bijusi tikai Latvijā esošajos pirmsdzemdību kursos :) Vispār, katrā valstī savādāki uzskati, ASV arī mēneša vecu zīdaini jau sēdina :)
Tēmu par bērniem slēdzu un tālākās diskusijās ar Tevi neiesaistos.

skaidrs ar Tevi, tātad Tu esi apskatījusi 2x manu profilu un Tev jau ir viedoklis un pārliecība par "ikdienišķo bērnu vajadzību piemiršanu?"
Jaundzimušajam nav vajadzības būt 4h nomodā, bet noteikti, ka attīstītajā Zviedrijā tā ir norma un tas ir okey. Jaundzimušajam arī nav jātrenē galviņs turēšanu (par vēdera izeju šeit nerunāju). Ne velti, pirmajos dzīves mēnešos, bērniem ir jāguļ 16h no diennakts
Lūk arī pierādījums tam, cik patiesībā esi aprobežota.
Visi zīdaiņi ir roboti, visiem zīdaiņiem jāguļ tikai tik un tik, nomodā jābūt tikai tik un tik un jāguļ 16h no diennakts! :D Viss pārējais nav norma, zīdaini ir jātirda un jābaksta, lai tikai iekļautos Tavos absurdos principos par normām?
Tu noteikti esi zinošāka par attīstītajiem pediatriem gan ārzemēs, gan pie jums Latvijā (jo Rīgas Dzemdību Nama esošās vadlīnijas par zīdaiņa likšanu uz vēdera nav pretrunā ar Zviedrijas vadlīnijām)!
Tas, ka Tev patrāpījās kādas iesūnojušu metožu un standartu pediatres, kuras neseko aktualitātēm un novitātēm, nenozīmē, ka Tavā rīcībā esošā informācija ir patiesa.
Un tā, starpcitu, vēl pirms gada Tu te ar niku zanzanzan rakstīji, ka Tev patīkot gan laddy_jelena, gan viņas māsa.... (jā, es nepažēloju 2h vakara stundu, lai izraktos šai nenovīdīgai bedrei cauri). Kā tas iet kopā ar to, ka Tu skatījies manu profilu 2x, to, ka Tu maini savu viedokli, lai gan mūsu dzīvesstilos nekas īpašs nav mainījies.?
Ne dīvaine. Bravo!
P.S. Paldies visām tām, kuras paliek lojālas, aizstāv vai seko/runā labu nodomu vadītas!
18.04.2021 11:24 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Te kādai ir lielas problēmas ar savādāka viedokļa pieņemšanu. 😁 Visur kur tiek ierakstīts atšķirīgs viedoklis ir obligāti jāieraksta cik "aprobežots cilvēks esi". Aprobežota esi tu Jasmīna, ja nespēj pieņemt kritiku un atšķirīgu viedokli.
18.04.2021 11:32 |
 
Reitings 10
Reģ: 20.06.2020
C00L Dzipsy @ 18.04.2021 11:32
Te kādai ir lielas problēmas ar savādāka viedokļa pieņemšanu. ? Visur kur tiek ierakstīts atšķirīgs viedoklis ir obligāti jāieraksta cik "aprobežots cilvēks esi". Aprobežota esi tu Jasmīna, ja nespēj pieņemt kritiku un atšķirīgu viedokli.

Kritikai jābūt pamatotai, argumentētai un konstruktīvai.
Šeit tās nav.
18.04.2021 11:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
TāPatiJasmina @ 18.04.2021 11:57

Kritikai jābūt pamatotai, argumentētai un konstruktīvai.
Šeit tās nav.

Tu taču nespēj pieņemt atšķirīgu viedokli pat. Uzreiz raksti "aprobežots cilvēks".
Iesaku pašai paskatīties plašāk uz pasauli un pieņemt atšķirīgus viedokļus, ne visi glaudīs pa spalvai un priecāsies par tavu vai tavas māsas dzīvesveidu.
18.04.2021 12:04 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Nemierīgā @ 18.04.2021 11:16

Meitenes, par šiem pulveriem nu gan. Vai zinat, ka visi šie rasēni arī top no pulveriem? Ja nedod ikdienā, bet tikai uz lidojumu, neredzu neko briesmīgu. Vai čipsis / burgers būtu labāka alternatīva? Vai šoos tieši par šo konsistenci- pulveris? Neaizstāvu nevienu šo brendu, bet pārspīlēt nevajag. Nav jau tā, ka tur ciankālija samalta.

Nē, labāka alternatīva ir piecelties laicīgi un iedod bērnam sabalansētas brokastis. Pat ja nav laika, vai nav vieglāk un veselīgāk iedod kādu augli apēst?. Tu gribi teikt, ka Rasēnus bērniem arī dod kā maltītes aizstājēju vai tomēr kā “uzkodu” dienas laikā?
18.04.2021 12:07 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
TāPatiJasmina @ 18.04.2021 11:57

Kritikai jābūt pamatotai, argumentētai un konstruktīvai.
Šeit tās nav.

Vai tiešām jums nav ko darīt ikdienā, lai taisnotos kaut kādā anonīmā forumā ? Vēl tērēt savas divas stundas tikai šīs diskusijas dēļ, rakāties un meklēt ko katrs profils rakstījis !🤦🏻‍♀️ Kāda jēga? Nekas no Tava rakstītā nemainīs kādas viedokli, labāk nelasīt un nebojāt savu garastāvokli, ja tik ļoti jāņem pie sirds.
18.04.2021 12:12 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Enikő @ 18.04.2021 08:41
Zanei Strēlei ir magic augums, pēc dvīnīšiem jau presīti trenē. Nu kā?! ?

man arī izbrīns. Cik vispār viņa sver?
18.04.2021 12:20 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Redrose @ 18.04.2021 12:12

Vai tiešām jums nav ko darīt ikdienā, lai taisnotos kaut kādā anonīmā forumā ? Vēl tērēt savas divas stundas tikai šīs diskusijas dēļ, rakāties un meklēt ko katrs profils rakstījis !??‍♀️ Kāda jēga? Nekas no Tava rakstītā nemainīs kādas viedokli, labāk nelasīt un nebojāt savu garastāvokli, ja tik ļoti jāņem pie sirds.

Pilnīgi piekrītu. Nav ko tērēt savu laiku uz cilvēkiem, kuriem tas nerūp. Šo laiku varētu izmantot lietderīgāk, piemēram, kaut vai palīdzot savai māsai tikt galā ar ēšanas problēmām, jo tas noteikti ir svarīgāk, nekā atbildēt anonīmiem foruma lietotājiem.
Katrs ir savādāks, visiem neizpatiksi, ar to ir jāsamierinās. Katrs gājis savu ceļu, katram sava dzīves pieredze, gaume, stila izjūta. Ja nevar samierināties ar kritiku, nevajag likt savu dzīvi publiskai apskatei.
18.04.2021 13:28 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Jeļena tagad savā Ig story atrāda savas piena sagataves un cik trekns viņš ir. Special for this forums? 😀
18.04.2021 14:23 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Redrose @ 18.04.2021 14:23
Jeļena tagad savā Ig story atrāda savas piena sagataves un cik trekns viņš ir. Special for this forums? ?

Saldā krējuma nosēdumi 😁 Jei bogu!
Nesen viņa IG atrādīja uzdotos jautājumus un uz tiem atbildēja. Viņai esot stimulētas dzemdības pēc ārstu iniciatīvas, jo mātes dzemdē bērns neesot pieņēmies svarā un ārsti uzskatīja, ka ārpus mātes uzņems vairāk svara. Nu bet, protams, ka viņai ir smagas problēmas ar ēšanu. Nav normāli būt tik tievai, viņas ĶMI noteikti ir zem katras kritikas. Nezinu cik gara viņa, bet ar viņas 43kg, lai ĶMI būtu normāls, viņai būtu jābūt 150cm (ne vairāk) garai.
18.04.2021 14:39 |
 
Reitings 2043
Reģ: 21.02.2015
Pilnīgi taisnojas, cik bagātīgi baro meitiņu :D saldā krējumiņa nosēdums, labs! .D Tas ir normāli, ka pieniņš noslāņojas. Tas nav uzreiz krējums :D
Mēs te visas varbūt esam klaču tantes, bet būt tik atkarīgam no citu viedokļa, pavisam nav veselīgi.
18.04.2021 15:15 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Tjip tas ir normāli, teju divus gadus appirst Jeļenu, kura nekad līdz šim neko savā Ig nav publicējusi kā atbildes reakciju un tagad pārmest, ka viņa taisnojas? Tikai tagad,kad viņas māsa te atnāca un kodolīgi izteicās,tā uzreiz jātirš, ka nevar pieņemt citu viedokļus? 😁 viņas māsa te atnāca, uzrakstīja saturīgi un aizgāja, bet jūs tik turpiniet tirst un tērēt savu laiku ne jau divas stundas,bet gadiem ilgi 😁😁😁
18.04.2021 15:33 |
 
Patīk
Reitings 2886
Reģ: 30.04.2020
Neviens te nedirš par Jeļenu, neviena viņu nesauc nesmukos vārdos. Tāpat kā viņas māsu, kas te pilnīgi lieki ir atnākusi kādam kratīt ar pirkstu. Arī Didrihsone man pirms diviem gadiem patika :D arī Kvīn Kačiņa, pusgadu atpakaļ, man ļoti patika, tāpēc Jasmīnas arguments, ka esot patikušas, neiztur kritiku. Ja jāsalīdzina mans viedoklis ar Jasmīnas, tad Jasmīnas ir daudz uzbrūkošāks.
18.04.2021 16:09 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Enazenaz @ 18.04.2021 16:09
Neviens te nedirš par Jeļenu, neviena viņu nesauc nesmukos vārdos. Tāpat kā viņas māsu, kas te pilnīgi lieki ir atnākusi kādam kratīt ar pirkstu. Arī Didrihsone man pirms diviem gadiem patika :D arī Kvīn Kačiņa, pusgadu atpakaļ, man ļoti patika, tāpēc Jasmīnas arguments, ka esot patikušas, neiztur kritiku. Ja jāsalīdzina mans viedoklis ar Jasmīnas, tad Jasmīnas ir daudz uzbrūkošāks.

kas par liekulību! Jeļenu te notirš sistemātiski, turklāt ne jau vienkārši pavelk uz zoba kā citas,vai pasaka cik bezgaumīgi izskatās spīguļi! Reāli pazemo, ņirgājas gan par viņas vīrieti, attiecībām, kāzām, vecāku dzīvokli, saucot to par neremontētu, pritonu, lai gan viņas istaba izskatās ļoti moderna. Varbūt tu pati neesi rakstījusi tos naidīgos komentus, bet citas gan. Par viņas māsu piekrītu, ka tā neņirgājas, bet arī ik pa laikam Jeļenas sakarā kaut ko iepirž.
Man domāt Jasmīna atbildēja tev,jo tavs koments bij pēdējais un tajā pieminēta viņa. Ja viņa vakardien tā izlasīja visu tēmu,es ticu, ka visa tā žults,kas tiek lieta pār viņas māsu, pamatīgi uzdzina dusmu.
Uzbrūkoši, bet korekti, taisnīgi un cienījami .Man pat būtu ko pamācīties tā ieturēt strīdus 😬
ja kas te iepriekšējā lapā pieminētā Strēle izskatās ka tik ne kaulaināka par Jeļenu, ko tad viņu ignorējat? 😁
18.04.2021 16:41 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5034
Reģ: 03.11.2012
Enazenaz @ 18.04.2021 16:09
Neviens te nedirš par Jeļenu, neviena viņu nesauc nesmukos vārdos. Tāpat kā viņas māsu, kas te pilnīgi lieki ir atnākusi kādam kratīt ar pirkstu. Arī Didrihsone man pirms diviem gadiem patika :D arī Kvīn Kačiņa, pusgadu atpakaļ, man ļoti patika, tāpēc Jasmīnas arguments, ka esot patikušas, neiztur kritiku. Ja jāsalīdzina mans viedoklis ar Jasmīnas, tad Jasmīnas ir daudz uzbrūkošāks.

Jā, tikai dažas labas te raksta un šausminās par to, cik ilgi bērns guļ, cik ilgi ir nomodā, kā guļ, cik ēd, cik pieņemas svarā utt.
Par to, ka tiek apstriesta cilvēka māja un galda piederumi - vispār bez komentāriem...
Pareizi dara māsa, ka aizstāv, vismaz viņai ir māsa, kas gatava aizstāvēt un reāli aizstāv.
Domāju, ka ne visām šeit esošajām, ir tādi tuvinieki, kuri aizstāvēs.
18.04.2021 16:43 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
Nezinu, ja tik ļoti nesāpētu un necenstos sevi aizstāvēt, tad noteikti necenstos pašas uzbrukt!
Tas tikai parāda līmeni , nav ko likt sociālos tīklos personīgas lietas, ja nevar izturēt kritiku! Visiem visi nepatiks!!!
18.04.2021 17:48 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Ar Strēli mācījos vienā skolā. Viņai jau arī tad bija ļoti slaida un skaista figūra.
18.04.2021 18:40 |
 
Patīk
Reitings 2886
Reģ: 30.04.2020
Vienīgā, kas Jeļenu ir pamatīgi aplējusi ar sūdiem, ir trakā Elīna. Viss pārējais, kas te ir rakstīts-par viņas ēšanas paradumiem, bērna miegu, utt., ir bijuši pilnīgi normāli komentāri. Kāpēc pediatri, ar kuriem esmu runājusi es, ir sliktāki par Jasmīnas pediatriem?
Un kāpēc ir okey aprunāt citas, pat vēl personīgākas un trakākas lietas, bet Jeļena ir kaut kāds izņēmums? Wth? Vai viņai ir kaut kāds prestižs statuss?
18.04.2021 18:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)