IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 2886
Reģ: 30.04.2020
Ja Jeļena kādā klausās, tad tikai savā māsā, kas ir "pro" bērnu audzināšanā. Viena bērna esamība nepadara par nekādu pieredzējušo,kur nu vēl tā strīdēšanās ar anonīmu ig profilu par Zviedrijas audzināšanas stilu.
Kā Jeļena, tā viņas māsa ir dīvainas. Ļoti vērstas uz ārišķīgo, kamēr piemirst ikdienišķas bērnu vajadzības.
Un neticu, ka Jeļena ēd normālu un sabalansētu pārtiku, tiešām neticu.
17.04.2021 20:21 |
 
Reitings 10
Reģ: 20.06.2020
Enazenaz @ 17.04.2021 20:21
Ja Jeļena kādā klausās, tad tikai savā māsā, kas ir "pro" bērnu audzināšanā. Viena bērna esamība nepadara par nekādu pieredzējušo,kur nu vēl tā strīdēšanās ar anonīmu ig profilu par Zviedrijas audzināšanas stilu.
Kā Jeļena, tā viņas māsa ir dīvainas. Ļoti vērstas uz ārišķīgo, kamēr piemirst ikdienišķas bērnu vajadzības.
Un neticu, ka Jeļena ēd normālu un sabalansētu pārtiku, tiešām neticu.

Tad ko Tu mums seko un stalko mūsu dzīvi? Atradusies te nez kāda soģe, kura te bārstīs savus spriedelējumus! Tas pats attiecas te arī uz pārējām. Manā skatījumā varbūt Tu esi dīvaine, jo atšķirībā no Tevis, es nestalkoju citus, kuru dzīves mani neuzrunā.
Kādas primāras bērnu vajadzības tiek piemirstas? Nosauc lūdzu!
/ex cosmiete/
17.04.2021 20:47 |
 
Patīk
Reitings 2886
Reģ: 30.04.2020
TāPatiJasmina @ 17.04.2021 20:47

Tad ko Tu mums seko un stalko mūsu dzīvi? Atradusies te nez kāda soģe, kura te bārstīs savus spriedelējumus! Tas pats attiecas te arī uz pārējām. Manā skatījumā varbūt Tu esi dīvaine, jo atšķirībā no Tevis, es nestalkoju citus, kuru dzīves mani neuzrunā.
Kādas primāras bērnu vajadzības tiek piemirstas? Nosauc lūdzu!
/ex cosmiete/

Tev es galīgi nesekoju un nav radusies pat mazākā vēlme, bet ja profila apskatīšana divas reizes ir stalkošana-lai tā būtu :D
Nesākšu runāt par bērna vajadzībām, jo redzot diskusiju zem Jeļenas bildes, noteikti tiks piesaukta Zviedrija :)
Staigā tik tālāk, neviens jūs te neapdirš un par sliktām mātēm nesauc :P
17.04.2021 22:00 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Jeļenas māsas bērns ir puika? 😕 Es domāju, ka meitene. 😁
Nu bāc! Creepy! Kāpēc puika jāģērbj kā meitene, visas tās rišiņas, bārkstiņas, mezģīnes, pūciņas, meitenīgums, baltums.. Tas nav normāli.
17.04.2021 22:24 |
 
Reitings 10
Reģ: 20.06.2020
Enazenaz @ 17.04.2021 22:00

Tev es galīgi nesekoju un nav radusies pat mazākā vēlme, bet ja profila apskatīšana divas reizes ir stalkošana-lai tā būtu :D
Nesākšu runāt par bērna vajadzībām, jo redzot diskusiju zem Jeļenas bildes, noteikti tiks piesaukta Zviedrija :)
Staigā tik tālāk, neviens jūs te neapdirš un par sliktām mātēm nesauc :P

Ņemot vērā to, ka Tu uzrakstīji "Kā Jeļena, tā viņas māsa ir dīvainas. Ļoti vērstas uz ārišķīgo, kamēr piemirst ikdienišķas bērnu vajadzības.", tātad Tev ir ko teikt par "ikdienišķo vajadzību piemiršanu", ne tā?
Uzrakstīji A, tagad atbildi arī ar B. Savādāk tāda tukša pļēgurošana vien sanāk. Un sevi vēl uzskati par "ne dīvaini"? Kopš kura laika "ārišķīgais" ir pretrunā "ikdienišķo vajadzību nodrošināšanā"?
Ko Tevi tā aizskāra diskusija zem Jeļenas posta? Jā, Tavai zināšanai Zviedrijā ir attīstītāka aprūpe bērnu kopšanā, nerunājot par visu medicīnas jomu un tās rakstītās dumības, kādas tur dažas meitenes rakstīja, ir vienkārši neizglītotības kalngals. Bērnu skaits nav noteicošs, ja galvā iesūnojusi informācija no pagājušā gadsimta.
Mani izteikti fascinē tādas kā Tu, kuras savus izdomājumus, klajus melus, nepārbaudītu informāciju te pasniedz kā faktus. Galvenais vēl seko/stalko cilvēkiem, kurus nesaprot, uzskata par dīvainiem utt.
"Izcili prāti apspriež idejas. Viduvēji prāti apspriež notikumus. Mazi prāti apspriež cilvēkus."
/E.Rūzvelta/
C00L Dzipsy @ 17.04.2021 22:24
Jeļenas māsas bērns ir puika? ? Es domāju, ka meitene. ?
Nu bāc! Creepy! Kāpēc puika jāģērbj kā meitene, visas tās rišiņas, bārkstiņas, mezģīnes, pūciņas, meitenīgums, baltums.. Tas nav normāli.

Nav normāli, ka Tu esi tik neizglītota un atpalikusi, ar tik aprobežotiem, aizspriedumainiem un stereotipiskiem uzskatiem mūsdienās, ja Tu uzskati, ka visiem zēniem jāģērbjas tikai tumšās, vienmuļās vai bezgaumīgu toņu salikumos! Nevelku dēlam ne kleitas, ne svārkus, lai kaut ko "uzbrauktu" par meitenīgumu. Tavai zināšanai tās rišas ir tradicionālais klasiski vēsturisks apģērbs, tas ir stils, kas izplatīts joprojām gan Anglijā, gan Spānijā, gan Amerikā un Skandināvijā. Tie ir unisex apģērbi, kurus ražo pārsvarā "upper class" zīmoli.
Visu labu jums tālāk vārīties savā sulā.
17.04.2021 22:41 |
 
Reitings 2043
Reģ: 21.02.2015
Neteikšu, ka nav normāli. Bērniņš ir tīri saģērbts, kārtīgi. Tādā ziņā viss labi, protams. Mamma malacis, mazais laimīgs izskatās un jauks bērns šķiet. Vienīgi domāju, ka vēlāk skolā un turpmāk dzīvē viņam kā puikam varētu būt grūtāk. Smiesies par tādu ģērbšanās stilu, es domāju.
17.04.2021 22:43 |
 
Reitings 77
Reģ: 30.06.2020
Bordo @ 17.04.2021 22:43
Neteikšu, ka nav normāli. Bērniņš ir tīri saģērbts, kārtīgi. Tādā ziņā viss labi, protams. Mamma malacis, mazais laimīgs izskatās un jauks bērns šķiet. Vienīgi domāju, ka vēlāk skolā un turpmāk dzīvē viņam kā puikam varētu būt grūtāk. Smiesies par tādu ģērbšanās stilu, es domāju.

Viņa jau iepriekš ir minējusi, ja dēlam paaugoties stils nepatiks, varēs ģērbties, kā grib. Beidziet piesieties.
17.04.2021 22:50 |
 
Reitings 2043
Reģ: 21.02.2015
Es jau nepiesienos, viss normāli! Man tas puisītis šķiet dikti smuks un jauks. :) Tur galīgi neko sliktu/nepareizu neredzu
17.04.2021 22:54 |
 
Reitings 10
Reģ: 20.06.2020
Bordo @ 17.04.2021 22:43
Neteikšu, ka nav normāli. Bērniņš ir tīri saģērbts, kārtīgi. Tādā ziņā viss labi, protams. Mamma malacis, mazais laimīgs izskatās un jauks bērns šķiet. Vienīgi domāju, ka vēlāk skolā un turpmāk dzīvē viņam kā puikam varētu būt grūtāk. Smiesies par tādu ģērbšanās stilu, es domāju.

Paldies Dievam es jau kā 10 gadus nedzīvoju jūsu sabiedrībā, kur šāds universāls apģērbs varētu izsaukt kaut kādu sašutumu. Skandināvijā šāds stils ir izplatīts un neviens te ne smejas, ne aizrāda, tieši otrādāk, vismaz mūsu gadījumā, slavē. Turklāt, šāda stila IG kontu ir ļoti, ļoti daudz. Liekas šausmīgi, ja jūs, te daļa mammas būdamas, potējat saviem bērniem tādus, piedodiet, bet slimus aizspriedumus, ka smieties varētu par rišām uz bodija vai pūkām (!!!) ap kombinezona apkakli! No kurienes tad šādi bērni smejas par citiem? Tieši no tādām kā jūs! Turklāt, līdz skolai vēl uj, cik tālu. Līdz tam laikam mans dēls pats izvēlēsies, ko vilkt.
Laiks izaugt un paplašināt savu redzesloku.
17.04.2021 22:56 |
 
Reitings 2043
Reģ: 21.02.2015
Es saprotu, ka tā ir Jasmīna, kas atbild. :) Nevaru nepiekrist, tā jau ir, ka šeit, Latvijā, esam diezgan aizspriedumaini. Atzīstu.
Kā jau teicu, man patīk! Vienīgo mīnusu varu tiešām saskatīt, ka, manuprāt, citi bērni varētu smieties. Droši vien kļūdos, un Jūs paši labāk ziniet, kā ir tur, kur dzīvojat.
17.04.2021 23:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5034
Reģ: 03.11.2012
Piekritīšu viedoklim, ka Latvijā cilvēki ir aizspriedumaini :/
To es izjutu gan pati, gan pēc tā kā tika pievērsta uzmanība manam dēlam, kad pirmo reizi aizbraucām uz LV, viņam kā mazulim bija sarkana jaka. Ziniet, man pat autobusā viena sieviete atļāvās pajautāt vai man ir puika vai meitene, jo izskatoties pēc puikas, bet kāpēc sarkana jaka!?!??!😂
Es biju vienkārši uz pauzes 🙄🙈
17.04.2021 23:27 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Kamēr bērns vēl pretīm nerunā,lai jau mamma izbauda to prieku un gērbj,kā grib,ja reiz patīk tāds aristokrātisks stils nekāda vaina,izskatās skaisti bildēs!
Turklāt,ko gan mēs zinām, varbūt bērns tiks sūtīts bērnu dārzā kopā ar citiem “upper class” bērniem,kopā ar Ziedrijas nākamo Princi !
17.04.2021 23:42 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Latvijā ir drausmīgi aizspriedumaina sabiedrība, tas ir fakts. Lasot šo diskusiju, ne nu pirmo reizi esmu lasījusi Jeļenai un Jasmīnai adresētus sašutuma pilnus spriedelējumus. "Ak, šausmas, abas iesprūdušas bērnībā!", "Laiks pieaugt!", "Puiku ģērbj kā meiteni!" un tādā garā. Vai tas vien lieliski nedemonstrē daudzu latviešu aprobežoto, stereotipisko domāšanu? Domāju, ka tādi komentāri ir lielisks piemērs, jo Latvijā, diemžēl, joprojām valda tā domāšana, ka visiem jābūt vienādiem, ka pēc noteikta vecuma sasniegšanas nevar vilkt mugurā to un to, ka obligāti jāģērbjas atbilstoši savam vecumam, ka puikām jāvelk zils, bet meitenēm rozā un tādā garā. Lai nesāktos pārmetumi, uzreiz saku, ka tā nedomā visi latvieši, taču, diemžēl, tādi ir ļoti daudzi.
Man, savukārt, ir milzīgs prieks redzēt cilvēkus, kuri ar kaut ko, vai tas būtu ārējais izskats, domāšanas veids vai pasaules uztvere, atšķiras no pelēkās masas. Ilgāku laiku dzīvojot ārzemēs, jau ir pierasts pie dažādības, pie tā, ka apkārt ir visdažādākā izskata cilvēki un ka ir bērni, kurus vecāki audzina pēc gender-neutral principa. Un nevienu tas diži neuztrauc, neesmu ievērojusi, ka kāds uz kādu uz ielas skatītos, radītu ar pirkstu, smietos vai apsaukātos. Latvijā gan uz ielas esmu piedzīvojusi vārdiskus apvainojumus no pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem. Arī manu mammu uz ielas izņirguši pusaudži par viņas matu sakārtojumu. Man tas liekas pretīgi un, apciemojot Latviju, rada pamatīgu kultūršoku, kad no vides, kurā cilvēki viens otru akceptē, nonāc vidē, kurā uz ielas vari tikt apņirgts tikai sava izskata dēļ.
Par Jeļenu un Jasmīnu - super, ka cilvēki dzīvo tā, kā paši vēlas! Lai viņām it visā veicas!
17.04.2021 23:47 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Es neuzskau, ka Latvijā ir atpalikusi sabiedrība. Tur ir ļoti dažādi cilvēki: kas daudz ceļojuši, izglītojušies, ar plašu redzeloku un tādi, kuri gluži pretēji, dzīvo vēl 30 gadus atpakaļ esošā pagātnē un tajos uzskatos, un abas daļas vienu otru nesaprot, cenšās pierādīt savu taisnību.
17.04.2021 23:48 |
 
Reitings 71
Reģ: 31.01.2021
Jasmīnas dēlinš ir pasakains.
Bērnus gan liekat mierā, katra mamma pati zin kā labāk
18.04.2021 08:03 |
 
Reitings 74
Reģ: 05.04.2021
Man garlaicīgas liekas Ramonas Kornetas bildes. Un tie garlaicīgie un primitīvie teksti pie katras no tām.
18.04.2021 08:18 |
 
Reitings 199
Reģ: 02.11.2015
Zanei Strēlei ir magic augums, pēc dvīnīšiem jau presīti trenē. Nu kā?! 🤨
18.04.2021 08:41 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Es vakar noskatījos šovu +/- īstais, kurā Jeļena bija randiņos ar Sokolovu. Meitene , kā meitene, bet tās lūpas! Es neko pat nesaku par lūpu formu/ lielumu, tā nu ir viņas darīšana, bet cik sausas un sasprēgājušas! Tiešām nepatīkami skatīties. Priekš kam uztaisīt 3 x lielākas lūpas un nekopt viņas? Tik daudz kā noskrubēt , samitrināt un viegli uzkrāsot , jau nu pirms šova varēja. Vispār viss tas izskatas kamerās ļoti atšķīrās no insta bildēm. Nošokēja arī, ka tik daudz operācijas veikusi, par nieka 7 tūkstošiem. Māsai ir bijusi deguna starpsienas operācija, un tā vien maksāja piecus tūkstošus. Iespējams lētie ārsti arī ir pie vainas, kāpēc tas kopskats ir tāds diezgan nebaudāms , ja tā var teikt.
Bet pati Jeļena likās sirsnīga, par mega gudru gan nenosaukšu, tomēr sitds cilvēkam ir īstajā vietā.
Kompleksi gan meitenei milzīgi.
18.04.2021 09:59 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
vivii @ 17.04.2021 23:27
Piekritīšu viedoklim, ka Latvijā cilvēki ir aizspriedumaini :/
To es izjutu gan pati, gan pēc tā kā tika pievērsta uzmanība manam dēlam, kad pirmo reizi aizbraucām uz LV, viņam kā mazulim bija sarkana jaka. Ziniet, man pat autobusā viena sieviete atļāvās pajautāt vai man ir puika vai meitene, jo izskatoties pēc puikas, bet kāpēc sarkana jaka!?!??!?
Es biju vienkārši uz pauzes ??

Man arī šis reāli besī. Savai meitai apzināti velku drēbes dažādās krāsās, arī zilā, jo tā ir viena no manām mīļākajām krāsām. Nesaprotu to viedokli, ka meitenei visam jābūt rozā vai sarkanam. Tāpat arī nesen nopirku dzeltenu vējjaku pavasarim- pat tur iekšā rakstīts, ka “boys” modelis 😀 wtf!! Tikai puiši mēdz vilkt dzeltenu apģērbu, bet meitenēm visam jābūt rozā un ar puķēm??? 🤭
18.04.2021 10:32 |
 
Patīk
Reitings 2886
Reģ: 30.04.2020
Dārgā, Jeļenas māsa! Man drīkst būt savas domas un savi uzskati un ja man liekās, ka kāds ir dīvains, tas nenozīmē, ka es saku, ka jūs esat briesmīgas. Tas ir mans uzskats un tie nav ne aizspriedumi, ne iesūnējuši uzskati. Kādam patīk māte, kādam meita un tā kā šeit bija runa par Jeļenu, es izteicu savas domas-ak vai, ak vai! :(
Jaundzimušajam nav vajadzības būt 4h nomodā, bet noteikti, ka attīstītajā Zviedrijā tā ir norma un tas ir okey. Jaundzimušajam arī nav jātrenē galviņs turēšanu (par vēdera izeju šeit nerunāju). Ne velti, pirmajos dzīves mēnešos, bērniem ir jāguļ 16h no diennakts
Bet,ai ko es te stāstu-mani divi bērni ir auguši pēc parastiem Latvijas pediatru standartiem un esmu bijusi tikai Latvijā esošajos pirmsdzemdību kursos :) Vispār, katrā valstī savādāki uzskati, ASV arī mēneša vecu zīdaini jau sēdina :)
Tēmu par bērniem slēdzu un tālākās diskusijās ar Tevi neiesaistos.
18.04.2021 10:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits