IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Radies priekšstats, ka Seina ir Jelena, grūti iztēloties, kāpēc parādās pārsvarā tikai tad, kad kāds par vińu ieminas un tik dedzīgi aizstāv.
16.04.2021 18:10 |
 
10 gadi
Reitings 735
Reģ: 13.01.2011
Dzenīte kaut kādā jaunā gatavošanas raidijumā- vīns, divi, gatavs. Būs vakarā jāapskatās
16.04.2021 18:16 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Derisa @ 16.04.2021 18:10
Radies priekšstats, ka Seina ir Jelena, grūti iztēloties, kāpēc parādās pārsvarā tikai tad, kad kāds par vińu ieminas un tik dedzīgi aizstāv.

parādos tikai tad, kad par viņu kāds ieminas? :D Vakardien parunāju par Sudrabkaiju, pirms tam par Nīmani vs Dzenīti, tad iepriekš vēl tur bija instameles dažādas pie tam par lielāko daļu izsakos adekvāti, izņemot, ja redzu ka kādu nepamatoti apvaino. Get a life!
16.04.2021 18:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5034
Reģ: 03.11.2012
Derisa @ 16.04.2021 18:10
Radies priekšstats, ka Seina ir Jelena, grūti iztēloties, kāpēc parādās pārsvarā tikai tad, kad kāds par vińu ieminas un tik dedzīgi aizstāv.

Es arī aizstāvu Jeļenu, lai gan mani nesaista viņas stils, viņa tomēr ir patīkamāka nekā visas Dzenītes utt.
Manuprāt, viņa arī ir izglītotāka un gudrāka nekā daudzas “ieteimeles”
Piemēram, Dzenīte & co. man liekas baigi prastas un parastas.
Bet par Jeļenas traukiem un galda piederumiem - man vispār ir vienalga.
16.04.2021 19:12 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Wonder woman @ 16.04.2021 17:13
Šad un tad paskatos Jelenas story,bet diemžēl neuzrunā
mani īsti,nav satura tam profilam!
Mēgina glorificēt savu dzīvesveidu un ikdienu ar ikriem un victory secrets halātinjiem,bet Jūs to zupas kausu redzējāt??!
Ikru vietā,būtu jaunu zupas kausu nopirkusi,(maigi sakot krietni palietots)kārtējā meitene,kas cenšas parādīt fancy-šmancy dzīvesveidu ar brend somām utt,bet patiesībā viss ir viens liels fakes!

Zupas karote bijusi piedegusi vai ilgstoši turēta melnā tējā, var redzēt, ka kasīts nost, bet ne līdz galam notīrīts. 😁 Kuram tad tā nav gadījies, ka kaut kas piedeg. Man arī visi katli un pannas mājās nespīd un nelaistās. Bet nu jā, es nepozicionēju savu dzīves veidu kā fancy šmacī kā to dara viņa. Zem visiem tiem filtriem, spīdumiem un bling blingiem apakšā ir ļoti parasts dzīvoklis kuram sen nav taisīts remonts, visur trubas rēgojas, lēts paklājs, neglīti un lēti aizkari karājas uz prastas caurules.
Manuprāt viņa ļoti grib līdzināties savai māsai, profils atstāj tādu iespaidu. Bet kaut kā viņai nesanāk. Visur spiežas lētums cauri. Un to Victoria's Secret tukšo maisiņu likšanu zem plastmasas egles, es vispār nesaprotu.
Viņai ļoti patīk tīksmināties par sevi, tiklīdz kaut kur parādās raksts par viņu, viņa liek viņu savā Instagram. Kāpēc? 😁
16.04.2021 19:14 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
C00L Dzipsy @ 16.04.2021 19:14

Zupas karote bijusi piedegusi vai ilgstoši turēta melnā tējā, var redzēt, ka kasīts nost, bet ne līdz galam notīrīts. ? Kuram tad tā nav gadījies, ka kaut kas piedeg. Man arī visi katli un pannas mājās nespīd un nelaistās. Bet nu jā, es nepozicionēju savu dzīves veidu kā fancy šmacī kā to dara viņa. Zem visiem tiem filtriem, spīdumiem un bling blingiem apakšā ir ļoti parasts dzīvoklis kuram sen nav taisīts remonts, visur trubas rēgojas, lēts paklājs, neglīti un lēti aizkari karājas uz prastas caurules.
Manuprāt viņa ļoti grib līdzināties savai māsai, profils atstāj tādu iespaidu. Bet kaut kā viņai nesanāk. Visur spiežas lētums cauri. Un to Victoria's Secret tukšo maisiņu likšanu zem plastmasas egles, es vispār nesaprotu.
Viņai ļoti patīk tīksmināties par sevi, tiklīdz kaut kur parādās raksts par viņu, viņa liek viņu savā Instagram. Kāpēc? ?

tulīt sāks atkal kāda brēkt, ka tā ir viņa pati, bet sorry, kur ir "sen neremontēts dzīvoklis ar trubām?!"
https://www.instagram.com/p/CKG6LaKJ6Al/
jauni radiatori redzami, skaisti aizkari! citās bildēs redzami jauni logi. Un kāds paklājs ir tev? Pilnīgi normāls paklājs!
Normāls dzīvoklis, varbūt nav pirmā svaiguma kosmētiskais remonts kā tapetējums tur, bet noteikti mēbelējums un pats skats izskatās ļoti pat skaisti un pieklājīgi!
nesaprotu šo uzbraukšanu ne pa ķeksi, ja tev gaume cita,tas nenozīmē, ka tas, kas ir redzams viņai viss ir "neglīts, neremontēts un lēts".
16.04.2021 19:24 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
aizkari karājas uz prastas caurules.

šis vispār nosita :D uz kā tad ir jākarājas aizkariem? Uz kā karājas tev?
Man arī karājas aizkari uz Ikea parastas baltas štangas, nezināju, ka tas ir tāds apkaunojums :D
16.04.2021 19:26 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
C00L Dzipsy @ 16.04.2021 19:14

Zupas karote bijusi piedegusi vai ilgstoši turēta melnā tējā, var redzēt, ka kasīts nost, bet ne līdz galam notīrīts. ? Kuram tad tā nav gadījies, ka kaut kas piedeg. Man arī visi katli un pannas mājās nespīd un nelaistās. Bet nu jā, es nepozicionēju savu dzīves veidu kā fancy šmacī kā to dara viņa. Zem visiem tiem filtriem, spīdumiem un bling blingiem apakšā ir ļoti parasts dzīvoklis kuram sen nav taisīts remonts, visur trubas rēgojas, lēts paklājs, neglīti un lēti aizkari karājas uz prastas caurules.
Manuprāt viņa ļoti grib līdzināties savai māsai, profils atstāj tādu iespaidu. Bet kaut kā viņai nesanāk. Visur spiežas lētums cauri. Un to Victoria's Secret tukšo maisiņu likšanu zem plastmasas egles, es vispār nesaprotu.
Viņai ļoti patīk tīksmināties par sevi, tiklīdz kaut kur parādās raksts par viņu, viņa liek viņu savā Instagram. Kāpēc? ?

Pilnīgi piekrītu,loti precīzi noraksturoji manas domas!
Protams žetons meitenei par uzcītību veidojot skaistu vidi sev apkart,bet nu tā ir tāda 1istabas fairytale 20kvmetros!
Es esmu vairāk real life piekritēja,ja rāda ,tad rāda kā ir ,nevis kaut kādas 100x pardomātas bildes no visiem iespējamajiem lenkiem ar tukšajiem Victoria secret maisinjiem.
16.04.2021 19:29 |
 
Reitings 74
Reģ: 05.04.2021
C00L Dzipsy @ 16.04.2021 19:14
Zupas karote bijusi piedegusi vai ilgstoši turēta melnā tējā, var redzēt, ka kasīts nost, bet ne līdz galam notīrīts. ? Kuram tad tā nav gadījies, ka kaut kas piedeg. Man arī visi katli un pannas mājās nespīd un nelaistās. Bet nu jā, es nepozicionēju savu dzīves veidu kā fancy šmacī kā to dara viņa. Zem visiem tiem filtriem, spīdumiem un bling blingiem apakšā ir ļoti parasts dzīvoklis kuram sen nav taisīts remonts, visur trubas rēgojas, lēts paklājs, neglīti un lēti aizkari karājas uz prastas caurules.
Manuprāt viņa ļoti grib līdzināties savai māsai, profils atstāj tādu iespaidu. Bet kaut kā viņai nesanāk. Visur spiežas lētums cauri. Un to Victoria's Secret tukšo maisiņu likšanu zem plastmasas egles, es vispār nesaprotu.
Viņai ļoti patīk tīksmināties par sevi, tiklīdz kaut kur parādās raksts par viņu, viņa liek viņu savā Instagram. Kāpēc?

Pilnīgi aprakstīji manas domas.
16.04.2021 20:41 |
 
Reitings 9999
Reģ: 19.11.2014
Tie ir kkādi krutie instagramfiltri vai Jeļenai tiešām lūpas ir pa 1/2 seju un līdz ausīm, kad runā?
16.04.2021 20:44 |
 
Reitings 224
Reģ: 08.03.2021
Jeļenas māsas bērniņš smuks, bet kapec 3 gados vēl pamperā?🤭 mamma aizrāvusies ar perfekto kārtību, instagram bildēm, berž balto kombinzonu, bet trīsgadnieku iet uz poda iemācīt nevar?😬
16.04.2021 21:57 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
https://failiem.lv/u/ybrh7ptat
Likās, ka gudrāka viņa ir.. cik pati sevī salaidusi iekšā, lai tā izskatītos :D
17.04.2021 11:06 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
core @ 17.04.2021 11:06
https://failiem.lv/u/ybrh7ptat
Likās, ka gudrāka viņa ir.. cik pati sevī salaidusi iekšā, lai tā izskatītos :D

Nesaprotu šito haju par vakcīnām. Arī es esmu pret, BET tā ir otra cilvēka izvēle, gribi - vakcinējies, negribi-nevakcinējies. Tagad sākas kaut kādi pārmetumi vienam uz otra. Vakcinētie pret nevakcinētajiem , kurš tad ir labāks. Vieni uzbraucieni no abām pusēm.
17.04.2021 11:59 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Redrose @ 17.04.2021 11:59

Nesaprotu šito haju par vakcīnām. Arī es esmu pret, BET tā ir otra cilvēka izvēle, gribi - vakcinējies, negribi-nevakcinējies. Tagad sākas kaut kādi pārmetumi vienam uz otra. Vakcinētie pret nevakcinētajiem , kurš tad ir labāks. Vieni uzbraucieni no abām pusēm.

++
17.04.2021 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
core @ 17.04.2021 11:06
https://failiem.lv/u/ybrh7ptat
Likās, ka gudrāka viņa ir.. cik pati sevī salaidusi iekšā, lai tā izskatītos :D
tad kad piemin iejaukšanos DNS struktūrā, nav pat jēgas tur turpināt sarunu.
17.04.2021 15:18 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
https://twitter.com/selmuushh/status/1383368488039829506?s=19
17.04.2021 15:53 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
angelis @ 17.04.2021 15:18
tad kad piemin iejaukšanos DNS struktūrā, nav pat jēgas tur turpināt sarunu.
diemžēl vismazāk izglītotie cilvēki par vakcīnām, covidu un vispārīgi par medicīnu un cilvēka fizioloģisko, anatomisko, histoloģisko un imunuloģisko utt. funkcionēšanu, ir paši lielākie brēcēji, komentātāji - vakcīnu sastāva, blakusparādību "pārzinātāji", amizanti palasīt reizēm tos komentārus, kur tādus brīnumus cilvēki vispār izrok, par dns utt. 😂 Tas vien pierāda to cik viegli cilvēki ir ietekmējami ar pilnīgākajām muļķībām un nav normālas spriestspējas filtra. Bet katrā ziņā man personīgi kā mediķim ir ļoti siltas emocijas redzot cik daudzi cilvēki stāv rindās un vēlas saņemt vakcīnas, līdzīgi kā saņemot pirmās vakcīnas decembrī - svētku sajūta.
17.04.2021 16:16 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Nu ja, pēkšņi visi ir pret vakcīnu, jo nezina, kas tur iekšā. Bet, ja runa ir par alkoholu, cigaretēm, makdonalda pārtiku un kontracepcijas tabletēm (kam līdzi ir vesela instrukcija grāmatas biezumā ar iespējamām blakusparādībām, ieskaitot asins trombus, tad nevienam nav jautājumu, kas tur iekšā un kā tas ietekmēs ķermeni ilgtermiņā 😁
17.04.2021 17:54 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
Lizavay @ 17.04.2021 16:16
diemžēl vismazāk izglītotie cilvēki par vakcīnām, covidu un vispārīgi par medicīnu un cilvēka fizioloģisko, anatomisko, histoloģisko un imunuloģisko utt. funkcionēšanu, ir paši lielākie brēcēji, komentātāji - vakcīnu sastāva, blakusparādību "pārzinātāji", amizanti palasīt reizēm tos komentārus, kur tādus brīnumus cilvēki vispār izrok, par dns utt. ? Tas vien pierāda to cik viegli cilvēki ir ietekmējami ar pilnīgākajām muļķībām un nav normālas spriestspējas filtra. Bet katrā ziņā man personīgi kā mediķim ir ļoti siltas emocijas redzot cik daudzi cilvēki stāv rindās un vēlas saņemt vakcīnas, līdzīgi kā saņemot pirmās vakcīnas decembrī - svētku sajūta.
Loreen @ 17.04.2021 17:54
Nu ja, pēkšņi visi ir pret vakcīnu, jo nezina, kas tur iekšā. Bet, ja runa ir par alkoholu, cigaretēm, makdonalda pārtiku un kontracepcijas tabletēm (kam līdzi ir vesela instrukcija grāmatas biezumā ar iespējamām blakusparādībām, ieskaitot asins trombus, tad nevienam nav jautājumu, kas tur iekšā un kā tas ietekmēs ķermeni ilgtermiņā ?
Beidzot kādi sakarīgi komentāri! Par iejaukšanos cilvēka DNS vispār klusēšu 🤣Un fakts, ka aptaukošanās, smēķēšana, paaugstināts asinsspiediens, dislipidēmija rada ahū augstāku trombu risku (x1000 vismaz) kaut kā nevienu nekad nav satraucis, taču jau sen saprotu, ka nav jēgas iesaistīties diskusijās ar cilvēkiem, kuri pie 38 grādu temperatūras sauc ātro palīdzību.
17.04.2021 19:37 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Simbinja @ 17.04.2021 19:37
Beidzot kādi sakarīgi komentāri! Par iejaukšanos cilvēka DNS vispār klusēšu ?Un fakts, ka aptaukošanās, smēķēšana, paaugstināts asinsspiediens, dislipidēmija rada ahū augstāku trombu risku (x1000 vismaz) kaut kā nevienu nekad nav satraucis, taču jau sen saprotu, ka nav jēgas iesaistīties diskusijās ar cilvēkiem, kuri pie 38 grādu temperatūras sauc ātro palīdzību.
Ja vien daudzas sievietes, kuras bļaustās par trombiem, aptvertu vakcīnas "milzīgo trombožu risku" jo 4 cilvēkiem no milijona bijis, tad laikam vispār nemaz nav informētas par to ko dara orālā kontracepcija (tām kas nezina 3,4 trombozes gadījumi uz 10k) . :D Daži cilvēki ir smieklīgi, bet vienā momentā tas jau paliek ļoti bēdīgi.
17.04.2021 20:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits