IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Es domāju, labi samaksāja.ja jau reklamē fairy utt. Tādas lietas parasti nereklamē.
15.04.2021 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
fifa @ 15.04.2021 22:32
Man patīk abi video, bet nesaprotu kāpēc ir jāreklamē trauku mazgājamie līdzekļi, mīkstinātāji utt. ?

Nezinu. Es, piemēram, esmu no tiem cilvēkiem kuri šādas praktiskas lietas (sadzīvē lietojamas utt) pērk tikai un vienīgi vadoties pēc tā cik labs un vēl dažiem personīgiem iemesliem. Nu pilnīgi vienalga kā un kurš to noreklamējis. Tāpēc šeit es pat par noderīgāku uzskatītu informatīvu reklāmu. Savukārt, ja produkts būtu kāds gardums, apģērbs, aksesuārs, tad ļoti patiktu šāda reklāma, jo viss jau pa lielam skaidrs. Atliek tikai smuki pasniegt.
Bet tas tā. Reklamē jau visu,ja labi samaksā. Video forši, tikai Dzenīte varēja pati nedaudz vairāk padomat, jo pēc viņas video prātā nāk nevis Fairy, bet Nīmane.
15.04.2021 23:10 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Nīmanei sanāca dabiskāk, jo neskatās tik uzspēlēti visu laiku kamerā, ir dažādība aktierspēlē. Bet Dzenītei visu laiku ir tiešais skatiens, pārspīlētā "gribuļa" pozas un sejas izteiksmes, it kā kārdinātu vīrieti, mūzika arī neiederās.
Nīmane vinnēja :D
15.04.2021 23:34 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Tas Dzenītes fairy video tik rēcīgs. Nu galīgs čau.
Tiešām pievienojos viedoklim, ka visi tie video, bildes viņai tādi "ķipa pavedinātāja". Laikam savādāk neprot. Lēti.
16.04.2021 07:38 |
 
Reitings 89
Reģ: 16.08.2020
Nav tur nekas špikots no Nīmanes, Dzenītes video ir jau sen zināms tiktok prikols. Drīzāk nesaprot kāpēc man jāskatās reklāma, kur visi produktu nosaukumi ir spoguļatēlā, jo pat tāds video jāfilmē ar instagram front camera un filtriem
16.04.2021 07:53 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu viņai taču jāskatās uz sevi, cik seksīga :D
16.04.2021 08:24 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
keegan @ 15.04.2021 22:09
Man vienīgajai šķiet, ka Dzenes reklāmvideo ir pārķerts no Nīmanes? Redzēja, ka Santai daudz atzinīgu komentāru un.... nu vismaz izskatās tā, pasniegšanas veids tāds pats.

Man arī tā likās.
16.04.2021 10:27 |
 
Reitings 2043
Reģ: 21.02.2015
Jeļenai meitiņa pieņēmusies pa mēnesi par 400 g. Viņa saka, ka tas ir daudz, nu nav tas daudz! Daudz ir 1-1,5 kg mēnesī. Minimālais ir 500 g, cik zinu
16.04.2021 12:22 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Bordo @ 16.04.2021 12:22
Jeļenai meitiņa pieņēmusies pa mēnesi par 400 g. Viņa saka, ka tas ir daudz, nu nav tas daudz! Daudz ir 1-1,5 kg mēnesī. Minimālais ir 500 g, cik zinu

Ja vińa pati ir tik notievējusi, rāda tikai, ka ēd saldumus, ir palielā kcal deficītā, tad pienā gan jau nav pietiekami daudz uzturvielu, lai bērns pieńemtos svarā, kaut arī varbūt tiek barots bieži.
16.04.2021 12:47 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2016
Bordo @ 16.04.2021 12:22
Jeļenai meitiņa pieņēmusies pa mēnesi par 400 g. Viņa saka, ka tas ir daudz, nu nav tas daudz! Daudz ir 1-1,5 kg mēnesī. Minimālais ir 500 g, cik zinu

Ja skaita no dzimšanas svara, tad nav tik traģiski, jo vēl jau jāņem vērā arī 200-300 g, kas nāca nost pirmajās dienās. Es gan Jeļenas vietā nepriecātos par šādu pieaugumu, bet meklētu risinājumus, kā pēc iespējas ātrāk pieaudzēt svaru, tai skaitā pašas ēšanas paradumus uzlabotu. Šobrīd izskatās, ka viņai skaidas galvā, tik koķetē par sava svara zudumu un nesaprot, ka meitai šūpulī jau ieliek tās pašas problēmas 😨 tikai lielās storijos, ka meitiņa ļoti mierīga, daudz čuč utt.- tik maziem zīdaiņiem tas ir trauksmes zvans, ka viņiem vienkārši vispār nav spēka būt aktīviem un ilgāk palikt nomodā, pat salīdzinot ar citiem tā vecuma mazuļiem!
Man meita piedzima arī maziņa, ap 2.6 kg, bet pirmajos pāris mēnešos ļooooti ātri nāca svars klāt, vismaz 1.2 kg, kamēr "panāca" normu. Tāpēc arī devu nedaudz maisījumu dažus mēnešus, lai nav jāuztraucas par to, kā tagad Jeļenai notiek. Ceru, ka izlasīs šo un padomās, lai meitiņai laba veselība!
16.04.2021 13:27 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5034
Reģ: 03.11.2012
Manuprāt, katrai mammai ir sava pieredze un savs stāsts! Mans dēls piedzima zem 3kg, pa 6ned. pieņēmās svarā par 800g. - no izrakstīšanas dienas svara.
Iespējams, ka viņai nav trekns piens, iespējams, ka bērniņš vienkārši pieņemas lēni svarā un mammai IR jāpriecājas par katru gramiņu, kas nāk klāt, tāpēc es arī saprotu Jeļenu!
Par to, ka mierīgi guļ, tieši otrādi, bērnam viss ir labi, jo ja bērns būtu badā, gulētu vien 30-40min un mierīgi negulētu.
To ļoti bieži var novērot bērniem, kuri tiek baroti ar mammas pienu, kas nav trekns utt.
Mans dēls gulēja mierīgi, naktis bija mierīgas un ēda ik pa 4h, ne biežāk.
16.04.2021 14:22 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Jūs te dažas tik ļoti visu pārspīlējat un uztverat tik burtiski. Viņas meitiņai nav vēl 1 mēnesis un jau pa šīm 3 nedēļām uzņēma vairāk par minimālajiem 500g. Varbūt sākumā jautājiet viņai pašai, nevis te savus izdomājumus rakstiet?
Katrs zīdainis ir savādāks, tas, ka ir mierīgs nenozīmē, ka ir novārdzis un bezspēcīgs. Tikko storijus apskatījos, jau 4 stundas pavada nomodā, ko, baigi maz?
Piekrītu vivii
man brāļa meita bija īsta dāvana pirmajā pusgadā, reāli vecākiem deva atpūtu, bet otrs bērniņš tagad bļauj kopš piedzimis, ļoti nemierīgs un cimperlīgs.
Visi taču tik dažādi. It kā visas to saprot, bet tiklīdz ierauga, ka kādai nav standartiņš tā uzreiz spura gaisā, kādas šausmas, kā tā var, laikam badina, laikam tāpēc ka pati tāda, laikam vēl kaut kas.
16.04.2021 16:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5034
Reģ: 03.11.2012
Seina @ 16.04.2021 16:16
Jūs te dažas tik ļoti visu pārspīlējat un uztverat tik burtiski. Viņas meitiņai nav vēl 1 mēnesis un jau pa šīm 3 nedēļām uzņēma vairāk par minimālajiem 500g. Varbūt sākumā jautājiet viņai pašai, nevis te savus izdomājumus rakstiet?
Katrs zīdainis ir savādāks, tas, ka ir mierīgs nenozīmē, ka ir novārdzis un bezspēcīgs. Tikko storijus apskatījos, jau 4 stundas pavada nomodā, ko, baigi maz?
Piekrītu vivii
man brāļa meita bija īsta dāvana pirmajā pusgadā, reāli vecākiem deva atpūtu, bet otrs bērniņš tagad bļauj kopš piedzimis, ļoti nemierīgs un cimperlīgs.
Visi taču tik dažādi. It kā visas to saprot, bet tiklīdz ierauga, ka kādai nav standartiņš tā uzreiz spura gaisā, kādas šausmas, kā tā var, laikam badina, laikam tāpēc ka pati tāda, laikam vēl kaut kas.

Man arī likās, ka viņas bērniņš nav mēnesi vecs, ja nemaldos, tad vai tik nepiedzima aprīļa sākumā.
Un par tiem standartiem, nevaru nepiekrist, man tik daudzas draudzenes teica, ka reāli mani apskauž, ka tik mierīgs bērns un 1x naktī jāceļas, lai pabarotu, kamēr citas naktīm bija nomodā un mocījās pašas, un mocījas bērni.
Katrs bērniņš ir pilnīgi citādāks.
16.04.2021 16:27 |
 
Reitings 7430
Reģ: 16.02.2021
Nekad nenovēlu kādai no jums tikt aprunātai par to, kādas mammas esat kādā forumā vai paziņu vacapa čatā vai citu sieviešu klaču vakarā. Iedomājieties, kā jums iekšā viss vārītos, ja jūs dzirdētu, ka jūs kā mammas iztirzā un aprunā. Latvijā visas māmiņas pārsvarā saņem kvalitatīvu ārsta viedokli un mums visām ir iekodēta spēja sajust savu bērnu, kas viņam der vai neder. Nu taču spriežat kaut vai par izskatu, karjeru, jebko, bet ne jau par bērniem. Nekad nebūs divas identiskas mammas, visas mammas pārsvarā bezgalīgi mīl savus bērnus un vēl to labāko. Nu nav tādas preteklības jārunā par māmiņām, kuras pie tam tikko no dzemdībām.
16.04.2021 16:32 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2016
Seina @ 16.04.2021 16:16
Jūs te dažas tik ļoti visu pārspīlējat un uztverat tik burtiski. Viņas meitiņai nav vēl 1 mēnesis un jau pa šīm 3 nedēļām uzņēma vairāk par minimālajiem 500g. Varbūt sākumā jautājiet viņai pašai, nevis te savus izdomājumus rakstiet?
Katrs zīdainis ir savādāks, tas, ka ir mierīgs nenozīmē, ka ir novārdzis un bezspēcīgs. Tikko storijus apskatījos, jau 4 stundas pavada nomodā, ko, baigi maz?
Piekrītu vivii
man brāļa meita bija īsta dāvana pirmajā pusgadā, reāli vecākiem deva atpūtu, bet otrs bērniņš tagad bļauj kopš piedzimis, ļoti nemierīgs un cimperlīgs.
Visi taču tik dažādi. It kā visas to saprot, bet tiklīdz ierauga, ka kādai nav standartiņš tā uzreiz spura gaisā, kādas šausmas, kā tā var, laikam badina, laikam tāpēc ka pati tāda, laikam vēl kaut kas.

Nepiekrītu, šis galīgi nav vidusmēra gadījums. Arī storijos var redzēt, ka meitiņai ļoti marmorizēta āda- tas nav filtrs, bet gan skābekļa bada sekas. Es protams, ļoti ceru, ka viņa ir tik ciešā kontaktā ar pediatru, kā pati raksta, un klausa visus norādījumus. Mammai ir ēšanas problēmas, tāpēc tas viss arī ir tik satraucoši, ka pašai negribot meitu varētu pakļaut līdzīgam scenārijam. Lai jau filmē savas kūkas un mammas vārītās zupas uz urrā, bet žēl, ka tas viss skatītājiem un ilūzijai, ka viņa tiešām ēd tā, kā pienāktos 🙁
16.04.2021 16:54 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Alazani @ 16.04.2021 16:54

Nepiekrītu, šis galīgi nav vidusmēra gadījums. Arī storijos var redzēt, ka meitiņai ļoti marmorizēta āda- tas nav filtrs, bet gan skābekļa bada sekas. Es protams, ļoti ceru, ka viņa ir tik ciešā kontaktā ar pediatru, kā pati raksta, un klausa visus norādījumus. Mammai ir ēšanas problēmas, tāpēc tas viss arī ir tik satraucoši, ka pašai negribot meitu varētu pakļaut līdzīgam scenārijam. Lai jau filmē savas kūkas un mammas vārītās zupas uz urrā, bet žēl, ka tas viss skatītājiem un ilūzijai, ka viņa tiešām ēd tā, kā pienāktos ?

tu būtu tā pediatre, kura tagad te rakstīs par skābekļa badu? Kārtējā pašpasludinātā dīvāna eksperte! Zīdaiņiem ir raksturīga tāda ādas parādība, kad noģērbj, tā ir parasta reakcija uz gaisa maiņu, no siltās uz vēsās. Muļķe totālā!
Tev ir pierādījumi, ka viņa neēd to zupu? Dusma rauj uz tādām kā tu, kuras uzskata, ka zin visu labāk par svešu cilvēku.
16.04.2021 16:58 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Šad un tad paskatos Jelenas story,bet diemžēl neuzrunā
mani īsti,nav satura tam profilam!
Mēgina glorificēt savu dzīvesveidu un ikdienu ar ikriem un victory secrets halātinjiem,bet Jūs to zupas kausu redzējāt??!
Ikru vietā,būtu jaunu zupas kausu nopirkusi,(maigi sakot krietni palietots)kārtējā meitene,kas cenšas parādīt fancy-šmancy dzīvesveidu ar brend somām utt,bet patiesībā viss ir viens liels fakes!
16.04.2021 17:13 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Wonder woman @ 16.04.2021 17:13
Šad un tad paskatos Jelenas story,bet diemžēl neuzrunā
mani īsti,nav satura tam profilam!
Mēgina glorificēt savu dzīvesveidu un ikdienu ar ikriem un victory secrets halātinjiem,bet Jūs to zupas kausu redzējāt??!
Ikru vietā,būtu jaunu zupas kausu nopirkusi,(maigi sakot krietni palietots)kārtējā meitene,kas cenšas parādīt fancy-šmancy dzīvesveidu ar brend somām utt,bet patiesībā viss ir viens liels fakes!

jā, jā un tev visi sadzīves piederumi vienmēr laistās, tikko jauni pirkti? Paskaties uz sevi, pirms spļauj cita acī!
Normāls kauss, redzams, ka svaigi vārīta zupa, tāpēc arī ir ar zupu nosmērēts.
Varbūt tāpēc viņa un nebāž savos story šādus ikdienišķus prastus ēdienus, jo tāda kā tu būtu pirmās, kuras teiktu "fuj ēd kaut kādu pļurgu", "cik nelabi izskatās" utt. Ēdienu jāprot bildēt, ja cilvēkam nav tās vēlmes ņemties ar ēdiena bildēšanu, tad bildē to, kas vienmēr izskatīsies skaisti. Un tās ir tortes un kūkas!
16.04.2021 17:22 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Seina @ 16.04.2021 17:22

jā, jā un tev visi sadzīves piederumi vienmēr laistās, tikko jauni pirkti? Paskaties uz sevi, pirms spļauj cita acī!
Normāls kauss, redzams, ka svaigi vārīta zupa, tāpēc arī ir ar zupu nosmērēts.
Varbūt tāpēc viņa un nebāž savos story šādus ikdienišķus prastus ēdienus, jo tāda kā tu būtu pirmās, kuras teiktu "fuj ēd kaut kādu pļurgu", "cik nelabi izskatās" utt. Ēdienu jāprot bildēt, ja cilvēkam nav tās vēlmes ņemties ar ēdiena bildēšanu, tad bildē to, kas vienmēr izskatīsies skaisti. Un tās ir tortes un kūkas!

Nē,man visi ēdampiederumi nelaistās,bet nav arī ar pamatīgiem nosēdumiem vai ka tas vispār ir ,turklāt Es arī nepretendēju uz kaut kādu barbie lifestyle,kur viss ir balts un shiny,Jelena visās bildēs tādu luxury iespaidu par sevi mēgina radīt.
Ja reiz esi tāda Jelenas aizstāve aizsūti dāvanā kādu greenway produktu ar ko to nosēdumus notīrīt no ēdampiederumiem,savādāk galīgi neiederas vinjas fairytale story!
16.04.2021 17:48 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Wonder woman @ 16.04.2021 17:48

Nē,man visi ēdampiederumi nelaistās,bet nav arī ar pamatīgiem nosēdumiem vai ka tas vispār ir ,turklāt Es arī nepretendēju uz kaut kādu barbie lifestyle,kur viss ir balts un shiny,Jelena visās bildēs tādu luxury iespaidu par sevi mēgina radīt.
Ja reiz esi tāda Jelenas aizstāve aizsūti dāvanā kādu greenway produktu ar ko to nosēdumus notīrīt no ēdampiederumiem,savādāk galīgi neiederas vinjas fairytale story!

tad pati arī aizsūti, man taču netraucē :D
16.04.2021 17:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits