IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Dzenīte kā pietūkusi omcene tajā storijā
16.01.2021 18:49 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Nekā skaista jaunajā bildē.
16.01.2021 18:51 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Tas pat nav smieklīgi,dzenītei ir kāda bilde zem kuras nav teksts cik ļoti grūta ir viņas dzīve?Es nesaprotu,kāpēc mazie neiet dārziņā vai kāpēc viņa neņem aukli un neiet strādāt?Ar tik daudz sekotājiem nevar dabūt vietu privātajā bd? Bērniem jau 2,5gadi bet janvāris nav vēl pusē,kā pilns ar to cik nesaprasta un nomocīta.Protams esmu par to,ka ja ir iespēja,tad jālaiž vēlāk,bet es stipri šaubos,ka viņa ar viņiem ikdienā mācās,lai arī šis ir tas posms,kad viņi tik ātri visu apgūst.Kāda jēga viņai no tās influencerēšanas,ja neatvieglo sev un ģimenei dzīvi un kaut uz 2/3 stundiņām(max15 euro dienā=300 euro mēnesī par abiem)nepaņem palīgu.Tā ir viena sadarbība!Kā var tik ļoti aizspēlēties cietējas lomā?Man apkārt ir vairākas dvīņu mammas un tādas kurām 2 vai pat 3 bērni ar minimālu vecuma starpību,bet neviena nesēž portālos un neraud katru dienu.Ok pirmais gads tiešām ir briesmīgs,bet 2,5gadi-nav tā kā laiks saņemt sevi rokās un izkāpt no cietējas lomas vai arī tas ir vienīgais kāpēc viņai cilvēki seko?
16.01.2021 19:02 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Amii @ 16.01.2021 18:39
Man ļoti patīk Danenbergsones jaunā bilde. Kur viņa izdomā, no kā iedvesmojas tik daudz skaistas idejas bildēm?

Instagram un Pinterest
Es pati šodien devos ceļā uz tik ļoti skaistu vietu, pateicoties Instagram
16.01.2021 19:11 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Teikšu tā...Viņa vienkārši nezina ko nozīmē grūta dzīve.Kad man bija 18 gadi,man pēc skolas bija jāiet kaimiņiem palīdzēt lauku darbos,jo vecāki dzēra,es biju vecākā meita un man bija 4 nepilgadīgi brāļi un māsas,kas jāuztur.Nevienam nesūdzējāmies,jo laukos nav tā kā Rīgā-nav pagalma,nu tad slikta dzīve.Tualete ārā,aka.Man katru rītu 6:00 bija jāceļās lai kurinātu krāsnis,kad slimojām,neviens mūs neārstējā,uzdzērām tējas un cerējām ka tiksim uz kājām.Izdzīvojām. Ne reiz nesūdzējos,jo neskatījos un nemaz nezināju,cik citiem dzīve viegla.Pat iedomāties nevarēju. Pirmie bērni arī piedzima dvīņi,trešais neplānoti pēc gada.Izdzīvoju,uz tā fona,kā bija gājis,likās kā kūrots-ūdens silts no krāna,ledusskapis pilns,mašīna lai izbraukātu darīšanas.Arī naktī raudāju,bet tāpēc,ka jutos bezgala pateicīga,par to cik viegla man dzīve un cik labus apstākļus saviem bērniem varu dot,cik viegli uzvilkt pamperus ko nav jāmazgā un naktī uzsildīt maisījumu,nevis dot ūdeni,jo naudas pat putrām nav.Es nesekoju tādai Dzenītei,jo man pirksti niezētu uzrakstīt,cik nepateicīga viņa ir,jo viņa uzver,ka ,,jūs nesaprotiet,jo pašiem dzīve medusmaize",lai gan viņas vienīgais pienākums ir rūpēties par diviem,veseliem bērniem,apstākļos,kuros viss ie nodrošināts.Domāju,ka lielai daļai arī no šejienes nav tā paveicies,ārzemēs vispār dekrēti mēnesi vai trīs,visas pēc negulētām naktīm iet vēl strādāt.
16.01.2021 19:19 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Piekrītu.Rīdziniekiem vispār dīvaina uztvere par to,kas ir grūta dzīve.Pati arī esmu izaugusi ne tajos labākajos apstākļos un tām kuras netiek galā ar saviem bērmie prasu,ar ko tad tik traki aizņemtas.Kā rādās ir laiks gan seriāliem sezonu pa nedēļu noskatīties,gan selfijus katru dienu sataisīt.Nu lūk ko nozīmē ļaut,lai Tevi pažēlo.Cilvēks nevar beigt to darīt un pats par visām varītēm notic,ka tik slikti kā viņam,neiet nevienam.Šaura domāšana,maza sajēga par dzīves problēmām.
16.01.2021 19:26 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
zzebrrraaa @ 16.01.2021 19:02
Tas pat nav smieklīgi,dzenītei ir kāda bilde zem kuras nav teksts cik ļoti grūta ir viņas dzīve?Es nesaprotu,kāpēc mazie neiet dārziņā vai kāpēc viņa neņem aukli un neiet strādāt?Ar tik daudz sekotājiem nevar dabūt vietu privātajā bd? Bērniem jau 2,5gadi bet janvāris nav vēl pusē,kā pilns ar to cik nesaprasta un nomocīta.Protams esmu par to,ka ja ir iespēja,tad jālaiž vēlāk,bet es stipri šaubos,ka viņa ar viņiem ikdienā mācās,lai arī šis ir tas posms,kad viņi tik ātri visu apgūst.Kāda jēga viņai no tās influencerēšanas,ja neatvieglo sev un ģimenei dzīvi un kaut uz 2/3 stundiņām(max15 euro dienā=300 euro mēnesī par abiem)nepaņem palīgu.Tā ir viena sadarbība!Kā var tik ļoti aizspēlēties cietējas lomā?Man apkārt ir vairākas dvīņu mammas un tādas kurām 2 vai pat 3 bērni ar minimālu vecuma starpību,bet neviena nesēž portālos un neraud katru dienu.Ok pirmais gads tiešām ir briesmīgs,bet 2,5gadi-nav tā kā laiks saņemt sevi rokās un izkāpt no cietējas lomas vai arī tas ir vienīgais kāpēc viņai cilvēki seko?

Vinai bērni IET dārzinā! Katru dienu. Vienkārsi ir sestdiena! :D un vinai ir par grūtu pieskatīt SAVUS bērnus arī 2 dienas nedēlā jo vina ir egocentriska aita! Man Dzenīte nekad nav simpatizējusi, un ir tāda riktīgi anti- bērni mamma. Vina rada iespaidu , ka vecākošana ir vienas lielas mocības, bet protams vinai īpaši nav paveicies jo ir tikuši divi bērni !
Interesanti, kur Dzenei pašai māte? Nekad nekur nav minējudi, tikai par tēvu kaut ko teikusi. Iespējams ar māti sliktas attiecības un tapēc arī ir šī psihologiskā trauma, un netiek pāri kaut kam . ?
16.01.2021 19:28 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Sintijauzava @ 16.01.2021 19:19
Teikšu tā...Viņa vienkārši nezina ko nozīmē grūta dzīve.Kad man bija 18 gadi,man pēc skolas bija jāiet kaimiņiem palīdzēt lauku darbos,jo vecāki dzēra,es biju vecākā meita un man bija 4 nepilgadīgi brāļi un māsas,kas jāuztur.Nevienam nesūdzējāmies,jo laukos nav tā kā Rīgā-nav pagalma,nu tad slikta dzīve.Tualete ārā,aka.Man katru rītu 6:00 bija jāceļās lai kurinātu krāsnis,kad slimojām,neviens mūs neārstējā,uzdzērām tējas un cerējām ka tiksim uz kājām.Izdzīvojām. Ne reiz nesūdzējos,jo neskatījos un nemaz nezināju,cik citiem dzīve viegla.Pat iedomāties nevarēju. Pirmie bērni arī piedzima dvīņi,trešais neplānoti pēc gada.Izdzīvoju,uz tā fona,kā bija gājis,likās kā kūrots-ūdens silts no krāna,ledusskapis pilns,mašīna lai izbraukātu darīšanas.Arī naktī raudāju,bet tāpēc,ka jutos bezgala pateicīga,par to cik viegla man dzīve un cik labus apstākļus saviem bērniem varu dot,cik viegli uzvilkt pamperus ko nav jāmazgā un naktī uzsildīt maisījumu,nevis dot ūdeni,jo naudas pat putrām nav.Es nesekoju tādai Dzenītei,jo man pirksti niezētu uzrakstīt,cik nepateicīga viņa ir,jo viņa uzver,ka ,,jūs nesaprotiet,jo pašiem dzīve medusmaize",lai gan viņas vienīgais pienākums ir rūpēties par diviem,veseliem bērniem,apstākļos,kuros viss ie nodrošināts.Domāju,ka lielai daļai arī no šejienes nav tā paveicies,ārzemēs vispār dekrēti mēnesi vai trīs,visas pēc negulētām naktīm iet vēl strādāt.

Cik labi uzrakstiji, un liels malacis esi! Kaut vairāk būtu cilvēki ar šādu attieksmi, nevis mūžīga čīkstēšana.
16.01.2021 19:30 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Kā Danenbergsones vīram neapnīk katrā izbraucienā fotografēt viņu no visām pusēm. Ja es savam ko tādu lūgtu, viņš ar mani nekur vairs nebrauktu. 😃
16.01.2021 19:31 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Tiešām,viņas bērni iet bd???Tad ko viņa dara ikdienā un kā vīrs piekrīt ka tik daudz sūdzas,liekot saprast,ka dzīvo kā vientuļā māte bez palīdzības.Grūti šim noticēt.Tad viņa vienkārši ir slima.Piedodiet,bet viņas vecumā prātam tā kā vairāk būtu jābūt.
16.01.2021 19:32 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
zzebrrraaa @ 16.01.2021 19:32
Tiešām,viņas bērni iet bd???Tad ko viņa dara ikdienā un kā vīrs piekrīt ka tik daudz sūdzas,liekot saprast,ka dzīvo kā vientuļā māte bez palīdzības.Grūti šim noticēt.Tad viņa vienkārši ir slima.Piedodiet,bet viņas vecumā prātam tā kā vairāk būtu jābūt.
Iet , iet . No 2 gadu vecuma jau. Liekas ka agrak jau meginaja, kaut kas nesanaca un atkal visi bija slikti, BD bija pie vainas , ka sīkie pie knupji pieradushi! :D
16.01.2021 19:55 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Domāju,ka pēc gadiem,ja viņa kļūs gudrāka,sapratīs,ka liela daļa no tā viņas grūtuma bija tā,ka viņa par daudz enerģijas tērēja sociālajiem tīkliem un visu laiku dzīvo negatīvismā.Sana Timma arī uzskata,ka viņai grūta dzīve jo viena audzina bērnu,lai gan nav pat jāstrādā.Nu,jo vairāk tās freilenes lutina,jo lielāks vējiņš galvā svilpo.
16.01.2021 20:02 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Kiviča Madara tik samākslota, kaut kāda gumijas lelle. zobi kā orbitiņi
Lienes Kivičas instagram, tik ikdienišķš, interesanti skatīties.
16.01.2021 20:09 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Madara pilnīgi katrā bildē izrāda savus saliktos zobus. Nu tik skatieties..
16.01.2021 20:28 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Ea piemēram dZenītes tekstu zem viņas pēdējās bildēs nespēju izlasīt. Kjipa dzejniece? Kaut kāds savārstījums, kuru pāršķīru pāri. Divi vārdi un punkts :D
16.01.2021 21:19 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Man gan danenbergsones bilde nepatika. Laikam pārāk daudz jau atskatītas tās idejas. Liekas samāksloti. Apstāsimies šeit, uzlikšu sedziņu, nofotografē, lūdzu :D
16.01.2021 21:21 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Ļoti maz "like" bildei, ņemot vērā, cik viņai sekotāju.
16.01.2021 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Piekrītu, kur tika pateikts, par to, ka dzenīte rada iespaidu, ka vecākošana ir murgs. Nevaru saprast ko citas par viņu jūsmo. Ko viņa teiktu, ja tiešām saskartos ar reālām dzīves grūtībām? Bērni izaug, viss ir pārejošs. Būtu priecājusies, ka bērni aug, ir veseli, dzīvo pārticībā. Man reāli bûtu kauns čīkstēt viņas vietā.
Es ieteiktu neizaicināt likteni ar čīkstēšanu, lai saprastu, kas tiešām ir grūti.
16.01.2021 21:45 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Maz 'like' tapec, ka nopirkti sekotaji.
16.01.2021 21:58 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
. Maz 'like' tapec, ka nopirkti sekotaji

Viņa nav piekusi sekotājus. No drošiem avotiem zinu. Vienīgi varbūt piesekojusi slavenībām , kurām vairāki miljoni sekotāju, un atsekojusi un tad kāds no viņu sekotājiem pieseko viņai.
Bet bildes viņai pašas par sevi ļoti skaistas un interesantas , tāpēc daudzi viņai piesekojuši no brīvas gribas.
16.01.2021 22:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits