IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
thrfrweare
Es nedomāju, ka Jencītis ir apmāts ar ticību tādā ziņā, ka pats tic tiem murgiem, ko runā. Es domāju, ka viņš tīši un ļaunprātīgi apkrāpj cilvēkus. Man viņš liekas kā noziedznieks, kurš manipulē ar cilvēkiem.
12.01.2021 13:21 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Cutepie, Elīna Lūse, beidz tak melot, ka sev pati apmaksā kaut ko. Pat ja sanācis kaut ko apmaksāt, tad ne ar tiem pieklājīgiem veidiem nopelnītu. Un šķiet pilnīgi stulbi sevi reklamēt šajā forumā, pilnīgs uzmanības trūkums. Ja tu salīdzini savu "patstāvību" ar Jeļenas, man tevi jāapbēdina, Jeļena ir tālu priekšā un tu viņai vispār līdzās nestāvi.
12.01.2021 13:25 |
 
Reitings 68
Reģ: 12.01.2021
GoodForYou @ 12.01.2021 13:25
Cutepie, Elīna Lūse, beidz tak melot, ka sev pati apmaksā kaut ko. Pat ja sanācis kaut ko apmaksāt, tad ne ar tiem pieklājīgiem veidiem nopelnītu. Un šķiet pilnīgi stulbi sevi reklamēt šajā forumā, pilnīgs uzmanības trūkums. Ja tu salīdzini savu "patstāvību" ar Jeļenas, man tevi jāapbēdina, Jeļena ir tālu priekšā un tu viņai vispār līdzās nestāvi.

Loti labi! Un ar to ari apsveicu cilveku, tada gadijuma. Tatad man nakotne ir uz ko tiekties :)
12.01.2021 13:35 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
GoodForYou @ 12.01.2021 13:25
Cutepie, Elīna Lūse, beidz tak melot, ka sev pati apmaksā kaut ko. Pat ja sanācis kaut ko apmaksāt, tad ne ar tiem pieklājīgiem veidiem nopelnītu. Un šķiet pilnīgi stulbi sevi reklamēt šajā forumā, pilnīgs uzmanības trūkums. Ja tu salīdzini savu "patstāvību" ar Jeļenas, man tevi jāapbēdina, Jeļena ir tālu priekšā un tu viņai vispār līdzās nestāvi.

Apprecēties ar turīgu vīru ir kaut kāds negods?
12.01.2021 13:38 |
 
Reitings 68
Reģ: 12.01.2021
GoodForYou @ 12.01.2021 13:25
Cutepie, Elīna Lūse, beidz tak melot, ka sev pati apmaksā kaut ko. Pat ja sanācis kaut ko apmaksāt, tad ne ar tiem pieklājīgiem veidiem nopelnītu. Un šķiet pilnīgi stulbi sevi reklamēt šajā forumā, pilnīgs uzmanības trūkums. Ja tu salīdzini savu "patstāvību" ar Jeļenas, man tevi jāapbēdina, Jeļena ir tālu priekšā un tu viņai vispār līdzās nestāvi.

Bet nu, es saku, šeit viss mums par visiem zinams labak! Tapec ari neko pieradit es netaisos.. tas ir lieks kipišs laika uj nervu terins👰 Kam man to .. ja savu pozitivo energiju varu ieguldit kaut kur citur ,nevis diskutet ar barinu meitenu, lai “atspekotu” kadu viedokli.
Tak calm down nu 😅🙏🙏❤️.. Ta ka man bija iepriekš savs viedoklis par Klezem utt, ir pilnigi logiski kad par mani ari KĀDĀM tads ir.. tas vienkarsi ir japienem un punkts. Es ta ka to esmu pienemusi, ka mineju!
12.01.2021 13:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
thrfrweare @ 12.01.2021 11:14
Jencītis mācītājs bez teologa izglītības, kas interpretē Bībeli savu manipulatīvo mērķu izpildei.
Cilvēks ir apmāts ar sevi un savu ticību. Es biju izbrīnīta, kad lasīju viņa taisnošanos Facebook profilā par Jaungada pasākuma rīkošanu, ka neko jau sliktu viņi nav izdarījuši, esot ievērota mājsēde un redz policija esot visu balli izbojājusi tai vēl nesākoties. Ballē 50+ viesu ?
Noskatoties “Aizlieto paņēmienu” neticēju savām acīm, ka Agneta Liepājniece arī apmeklē šo draudzi.

Agneta jau no pusaudžu vecuma vazājas pa sektām. Ļoti sen, sen atpakaļ viņa traki ballējās, līdz vienā reizē nonāca līdz slimnīcai, pēc tam viņu vecāki baigi nostrostēja un lika sākt iet uz baznīcu, vismaz tā viņa stāstija tajā laikā, bet zinot viņu un cik traki viņa ballējās savos 14-15 gados, tad ticami, ka tas ko teica ir patiesība - ka vecāki piespieda iet uz baznīcu.
Pēc tam viņa ļoti izmainījās, agri apprecējās (jo tā vajadzēja) utt.
Principā, tā jau jauka meitene, bet visāda draņķība viņai aiz muguras un tagad , ar tām sektām, arī nav labāk. Neuzskatu, ka viņas vecāki viņu baigi izglāba no kaut kā....
12.01.2021 13:44 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
GoodForYou @ 12.01.2021 13:19
Blacke, nu nejau Jencītis? :D Viņas tēvs ir "mācītājs" sektā vai normāls mācītājs?
Es šokā, nesaprotu, kāpēc cilvēki ar Annu vispār komunicē un iet uz viņas salonu.

Nē, nē, cits.
Sektants, sauc sevi par sludinātāju, vada draudzi.
12.01.2021 13:49 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Šeit netusē tās pašas čiksas kuras facebookā apdirš visus savos indes podos un čūsku midzeņos? Vai vismaz līdzīgas ?! :D te labāk, jo nav sava seja jārāda ne ?! :D bet spriežot pēc tā kontigenta , nekas labs jau neslepjas aiz šitādām :D var jau padirst; bet rakāties svešu cilvēku pagātnē, analizēt , kidāt utt jau ir slimi :D Betvisslimāk laikam ir rakstit sitados forumos par savam pazinam 🙄
12.01.2021 13:49 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Nemierīgā-es nedomāju par tā vīra dāvanām, bet par tālāku pagātni. :) taču piekrītu, ka nevajag par to runāt, pārāk daudz uzmanības sanāks veltīt, bet cilvēks tieši to arī grib - uzmanību.
12.01.2021 13:58 |
 
Reitings 68
Reģ: 12.01.2021
GoodForYou @ 12.01.2021 13:58
Nemierīgā-es nedomāju par tā vīra dāvanām, bet par tālāku pagātni. :) taču piekrītu, ka nevajag par to runāt, pārāk daudz uzmanības sanāks veltīt, bet cilvēks tieši to arī grib - uzmanību.

Nu man prieks, ka tu un varbut vel kada zin kad es esmu nodarbojusies ar kaut ko melegalu😀 ar ko? Ar prostituciju.. pareizi.. bet klausies, es tak esmu neglita.. neaizdomajies? Kurš tadai maksas par seksu? Neviens!
Bet ja godigi,zinu ka te ienak (redzu) ari forsi cilvwcini❤️ Uzmest aci “cusku midzenim” varu pateikt tiem drosi, ka es gan macijos , gan stradaju, pelnu savu naudu un sevi uzturu. Bagati vecaki un labs virs ir tikai patikama bonuss😀(ka ari maksaju Valsts nodoklus)
Lai jums, beibes, laba veseliba ❤️💋💋
12.01.2021 14:08 |
 
Reitings 68
Reģ: 12.01.2021
GoodForYou @ 12.01.2021 13:58
Nemierīgā-es nedomāju par tā vīra dāvanām, bet par tālāku pagātni. :) taču piekrītu, ka nevajag par to runāt, pārāk daudz uzmanības sanāks veltīt, bet cilvēks tieši to arī grib - uzmanību.

Patiešam interesanti palasit šo visu murgu 😀. Ku cilvekiem izdoma.. varbut Jums ,meitenes,kuram bagata fantazija
- vajag kopistiski saceret pasakas? Romanus? Vismaz tak naudu par to nopelnisiet un laiks lietderigak bus izmantots.
12.01.2021 14:11 |
 
Reitings 68
Reģ: 12.01.2021
Es tikai velos pateikt, ka dažam meitenem var pateikt publisku “FUJ”.. jo loti nesmuki tas viss ir. Ir lieli ceret, ka “karstakas” manaa fanes ir 16-18 gadnieces , jo loti labi zinu, ka šie daži cilveki , kuri megina iztirzat manu dzīvi ir vai nu kads mana bijušais akolas biedrs / buedri un manas “bijusas draudzenes” ar kuram paldies Dievam mani celi ir sobrid skirusies, un es ceru, ka uz VISIEM LAIKIEM .. nenoliedzu,ka sava azote biju lolojusi dažas cusku mammas , kuram biju uzticejusies , un tagad tās ari ir tās pašas lielākas taisnibas sludinatajas Varu pateikt tikai to , ka tas ir looti nesmuki.. AGRAK JAA mani aizvainoja ko seit par mani raksta, vai kads izsaka aavas domas par manu izskatu (negativi) vai vel ko .. bet tagad es esmu sakartojusi savu dzivi , domas.. un mani ne 5 , ne 50 meitenes ne pat 500 no sliedem neizsitis! Un tik loti mani kada ienist no skolas laikiem? Reali skumja sajuta , jo nekad nevienam neko pāri nebiju darijusi...tieši otradak-palidzejusi.. un par draudzenem šaja foruma vispar kluseju.. reali skumji un Zel.. un ari zel ir to meitenu, kas skatas manu profilu un mani ienist del vizuala tela vai dzives stila /limenja...nekad nesapratisu ka var ienist un veleties kaitet nezinamam cilvekam , ar kuru pat vards nav parmits.
Bet meicuki, es tiesam ceru, ka mums visam
Viss bus labi , stipra veseliba un pats galvenais PATIESI DRAUGI❤️
12.01.2021 14:51 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Nu jebal,šis ir tik rēcīgi.Un tā būtu ar pilnīgi visām kuras šeit konkrēti ir kādu nodirsušas,ja viņas tiktu ilziktas publiskai apskatei,visas būtu zem tās pašas birkas-vai nu nekoptas,bez kosmētikas,resnas un tizlas vai Didrihsones pakaļdarinājumi-roza lūpas tūtiņā,zelta pulkstenis,lapas veste un ,,meichuki,buchuki mur mur maju",trešais variants drusku netipiskāks,normālas ieklīdējas.Kad jānodirš citi,tad viss ir attaisnojams,kad pašu sāk nodirst,tad ok cik visas nelaimīgas un ļaunas,kā tā var...Galvenais random forumā sēdēt un censties vēlāk kādam ieskaidrot ka esi tik laimīga,ka nav laika tērēt negācijām.Forumā...Ietekmeļu...Nav laika negācijām...😂
12.01.2021 15:11 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Cutepie @ 12.01.2021 14:51
Es tikai velos pateikt, ka dažam meitenem var pateikt publisku “FUJ”.. jo loti nesmuki tas viss ir. Ir lieli ceret, ka “karstakas” manaa fanes ir 16-18 gadnieces , jo loti labi zinu, ka šie daži cilveki , kuri megina iztirzat manu dzīvi ir vai nu kads mana bijušais akolas biedrs / buedri un manas “bijusas draudzenes” ar kuram paldies Dievam mani celi ir sobrid skirusies, un es ceru, ka uz VISIEM LAIKIEM .. nenoliedzu,ka sava azote biju lolojusi dažas cusku mammas , kuram biju uzticejusies , un tagad tās ari ir tās pašas lielākas taisnibas sludinatajas Varu pateikt tikai to , ka tas ir looti nesmuki.. AGRAK JAA mani aizvainoja ko seit par mani raksta, vai kads izsaka aavas domas par manu izskatu (negativi) vai vel ko .. bet tagad es esmu sakartojusi savu dzivi , domas.. un mani ne 5 , ne 50 meitenes ne pat 500 no sliedem neizsitis! Un tik loti mani kada ienist no skolas laikiem? Reali skumja sajuta , jo nekad nevienam neko pāri nebiju darijusi...tieši otradak-palidzejusi.. un par draudzenem šaja foruma vispar kluseju.. reali skumji un Zel.. un ari zel ir to meitenu, kas skatas manu profilu un mani ienist del vizuala tela vai dzives stila /limenja...nekad nesapratisu ka var ienist un veleties kaitet nezinamam cilvekam , ar kuru pat vards nav parmits.
Bet meicuki, es tiesam ceru, ka mums visam
Viss bus labi , stipra veseliba un pats galvenais PATIESI DRAUGI❤️

Ja tev tiešām būtu vienalga, šāds gars komentārs vispār neeksistētu.
12.01.2021 15:34 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Tak nomierinies. Nebūtu pati sākusi runāt par sevi šajā diskusijā lapu atpakaļ, nebūtu arī citu komentāru. Ja tu tagad dzīvo foršu dzīvi, priecājies un neņem neko vērā.
Es vispār uzrakstīju tikai tāpēc, ka likās netaktisks tavs ieraksts par Jeļenu. Sanāk, ka tu vari nolikt citu dzīves, bet par tevi neko nevar pateikt?
Tev nav vienalga, jo posto tik garus palagus.
Veiksmi tev!
12.01.2021 15:40 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Par Agnetu arī esmu pārsteigta! Skatos viņas vingrinājumu video un nekad nebūtu iedomājusies, ka viņai ir saistība ar sektu.
12.01.2021 15:41 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Vai tad tā agneta liepajniece bijusi precējusies? :D
12.01.2021 15:42 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
vivii @ 12.01.2021 13:44

Agneta jau no pusaudžu vecuma vazājas pa sektām. Ļoti sen, sen atpakaļ viņa traki ballējās, līdz vienā reizē nonāca līdz slimnīcai, pēc tam viņu vecāki baigi nostrostēja un lika sākt iet uz baznīcu, vismaz tā viņa stāstija tajā laikā, bet zinot viņu un cik traki viņa ballējās savos 14-15 gados, tad ticami, ka tas ko teica ir patiesība - ka vecāki piespieda iet uz baznīcu.
Pēc tam viņa ļoti izmainījās, agri apprecējās (jo tā vajadzēja) utt.
Principā, tā jau jauka meitene, bet visāda draņķība viņai aiz muguras un tagad , ar tām sektām, arī nav labāk. Neuzskatu, ka viņas vecāki viņu baigi izglāba no kaut kā....

Agneta ir precējusies? :o
12.01.2021 15:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
Lizavay @ 12.01.2021 15:54

Agneta ir precējusies? :o

Bija precējusies, ir arī bērns!
Apprecējās ap 19-20 gadiem, ja pareizi atceros.
Kādreiz viņai bija, arī cits uzvārds, bet tagad ir nomainījusi atpakaļ uz veco. Lūk tādas lietas
12.01.2021 16:19 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
vivii @ 12.01.2021 16:19

Bija precējusies, ir arī bērns!
Apprecējās ap 19-20 gadiem, ja pareizi atceros.
Kādreiz viņai bija, arī cits uzvārds, bet tagad ir nomainījusi atpakaļ uz veco. Lūk tādas lietas

Šo nekad nebūtu gaidījusi.. bet bērns visdrīzāk nedzīvo ar viņu, ne? Jo kad bija vakariņu raidījums, izskatijās, ka dzīvo pavisam maziņā dzīvoklītī, kur bērnam noteikti nebūtu vietas, kā arī nekādas bērnu mantas nav redzamas ne tagadējās publikācijās, ne raidījumā.. Tieši nobrīnijos, kā viņa tā precējusies, ja gada sākumā manam draugam bildes laikoja un rakstīja.. bet crazy, ka vēljoprojām tik jauna, bet jau laulība, bērni piedzīvoti. :D
12.01.2021 17:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits