IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Man arī patīk lasīt Ekspertes viedokli. Vismaz kāds, kas māk noformulēt savu domu un izteikt konstruktīvu kritiku, bet vienlaikus arī aizstāvét savu viedokli, bez jēlas , plikas diršanas. You go girl.🤙
08.01.2021 09:18 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
core @ 07.01.2021 16:39
Simpātiska toč nav. Nesaprotu ko tik daudzas viņu aizstāv

Man liekas loti jocigi,ka cilvekam ir 30+ gadi un vins nevis pats megina nopirkt,iziret dzivokli, bet dzivo šaura dzivokli.. es nenosodu Lenu, visticamak vinai tas ir izdevigi -paliek nauda , lai taiaitu “maksligo skaistumu”,un pirkt ORIGINALAS chanel sominjas :)
Bet tas viss isti neiet kopa, ka cilveks labak ka nopirkt personigo auto, vai nokartot apliecibu, iziret dzivokli( vai nopirkt) izvelas pirkt OROGIANALAAs kolekcijas somas,kuras maksa ap 1000+..reali smiekligi.. bet nu 99% tas somas ir fake😀
08.01.2021 11:00 |
 
Reitings 64
Reģ: 13.04.2020
Bet tas viss isti neiet kopa, ka cilveks labak ka nopirkt personigo auto, vai nokartot apliecibu, iziret dzivokli( vai nopirkt)

bet man neiet kopaa,ka dazhas te turpina tupi kaut ko paarmest, nezinot kaa tad ir patiesiibaa. Vinai jau sen bija savs auto un vadiishanas aplieciiba. Papilnam fotkas pieejamas. :) Pirms cik tur gadiem bija kakla skriemelu operaacija un kopsh taa laika auto nevada. Bet kas teica, ka obligati jaiire savu mitekli,vinai varbut patik dzivot ar vecakiem. Un taa vinas istaba ir tieshaam skaisti iekaartota.
te tik daudz aizspriedumu lasaams,pilniigi apbrinojami! jaadziivo tikai peec viena shablona, jaariiko kaazas tikai peec noteikta standartina, jaadziivo arii tikai taa,kaa sagaidaams, nevis taa,kaa pashiem patiik? Nav gruuti taa pa dziivi izdabaat visiem,bet apdalot visaa sevi?
Man izteikti prieks par Jelenu,ka vina ATLAUJAS dziivot taa, kaa pati veelaas. Ne tikai par prieku sev un tiem, kas atbalsta. Bet arii PAR SPIITI tiem, kas heito jau kopsh face.lv laikiem.
Turbopeka tu no Imantas vai Zepchika getto? :D nozheelojama padibene!
08.01.2021 11:09 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
OROGIANALAAs kolekcijas somas,kuras maksa ap 1000+..reali smiekligi.. bet nu 99% tas somas ir fake😀

nu chanel maksā sākot no 5k dolāri, dior sākot no 4k un uz augšu. Nekad, nekad nesapratīšu fake nēsātājus, tā pati didrihsone, nu tas visu kopskatu padara nu tik lētu, jo uz pieres rakstīts, ka nevar atļauties ko tādu.
tad jau tiešām, sakrāt lētākam vidējās klases zīmolam un staigā vesels.
08.01.2021 11:23 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ooo! 😓 Kas pa sarunām - naids, cieņas aizskaršana, viena otru apsmiešanu - Jums visi mājās? Aiz anonīmajiem profiliem esat pa daudz iekarsušas!!! Beidzat plukāties kā tādas vistas. Un pirms rakstat komentārus ieejat aukstā dušā un padomājiet 2x.
Saņemās!
08.01.2021 11:27 |
 
Reitings 64
Reģ: 13.04.2020
VIP @ 08.01.2021 11:23

nu chanel maksā sākot no 5k dolāri, dior sākot no 4k un uz augšu. Nekad, nekad nesapratīšu fake nēsātājus, tā pati didrihsone, nu tas visu kopskatu padara nu tik lētu, jo uz pieres rakstīts, ka nevar atļauties ko tādu.
tad jau tiešām, sakrāt lētākam vidējās klases zīmolam un staigā vesels.

tad arii nesaproti un nepeerc.
Man preteeji nav saprotams,kaapeec sevi jaaierobezho un nepirkt skaistu un sev tiikama dizaina somu tikai taapeec,ka tas pieder kaadam skalam brendam? Lai tikai aizspriedumainas snobes nenorej,ka tas automaatiski ir feiks? Man pajaat uz to, un vienalga vai braukshu ar to somu jaunajaa mersii vai 11 tramvaju. Man pashai ir paaris labi pakaljdarinaajumi, kuri nemaksaa Alika cenu. Ja man buus izdeviigi pabraukt dazhas pieturas ar sabiedrisko, es neieshu speciaali seesties mashiinaa, lai tik snobes nenorej, ka ar savu"brenda" somu braucu sabiedriskajaa :DSavu aizspriedumu un iedomu verdzenes!
Arii shiem luxury brendiem ir dazhaadu liimenu pakaljdarinaajumi, kuri nemaksaa Alika cenu, bet gan savus 500 eur noteikti. Daargus pakaljdarinaajumus peerk arii veiksmiigas biznesmenes un statusa cilveeki.
08.01.2021 11:39 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Dāmas ,mieru!!! Nolaidiet tvaiku. 💃🏻
08.01.2021 12:03 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Čau, meitenes. Vienmēr mierīgi uztvēru jebko, kas rakstīts šajā forumā, un nekad neiesaistījos sarunās. Bet šoreiz nevaru neielikt savas 5 kapeikas. Kāpēc man šķiet, ka pēc Jeļenas laulības viņu vēl vairāk šeit sāka ienīst? Vai tā tiktiešām ir latviešu skaudības izpausme? Ja tā, tad man ir kauns, ka dzīvoju starp šādu tautu! Man ir kauns par savu tautu! Kādas jums ir tiesības apspriest kaut ko un ņirgāties? Esmu pārliecināta, ka lielākā daļa šo komentētāju ir nožēlojamie dīvāna eksperti, kuru dzīves lielākā vērtība ir citu cilvēku apspriešana un apsmiešana.
Runājot par Jeļenas izskatu kāzu dienā. Varu teikt, ka, manuprāt, viņa izskatījās lieliski. Daudz labāk, nekā vairākās citās bildēs. Kleitu arī var redzēt storijos. Speciāli pietuvināju, lai aplūkotu. Nu ziniet... Kleita tiktiešām izskatās grezna, un pavisam nevelk uz lēto galu.
Par lietotāju Turbopeka man ir kauns. Nožēlojama sieviete Tu esi.
08.01.2021 12:09 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Es domāju, ka viņu neviens neienīst. Vienkārši no malas izskatās, ka daudzas nevar pieņem to, kādēļ Jeļenu daudzas aizstāv, bet tajā paša laikā šajā diskusijā daudzas ietekmeles ir nozākātas pilnībā. Kaut vai tā pati Dvinska un uzacis. Diez kādēļ viņu tā neizstaveja. Nu tas kā piemērs.
Pat Saulietes bērni ir bijuši kaut kur pieminēti. Vot tas ir murgs.
Domāju tādēļ tāds hajs sacēlās.
Par traku.
08.01.2021 13:38 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Mandele @ 08.01.2021 09:18
Man arī patīk lasīt Ekspertes viedokli. Vismaz kāds, kas māk noformulēt savu domu un izteikt konstruktīvu kritiku, bet vienlaikus arī aizstāvét savu viedokli, bez jēlas , plikas diršanas. You go girl.?

Paldies, paldies. ☺️
08.01.2021 13:57 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
jeeeziņ 😀😀😀😀
Dažas te ir tik ļoti iekarsušas haha
Tifya, nav jau runa ko par tevi snobes domā, visticamāk neko, jo jūsu ceļi nekrustojas, bet nu tāpat chanel 11.tramvajā neiederās.
Bet nu es vairāk par to, ka ja cilvēks strādā un normāli pelna, tad var nopirkt attiecīga līmeņa, statusa lietas, ka nav loģika pelnīt 1,5k un nēsāt 5k somu.
Bet nu es saprotu arī tavu vēlmi nēsāt replikas, sava veida sapņošana un tiekšanās uz labāku dzīvi. :)
08.01.2021 14:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Manuprāt, tā ir ļoti mietpilsoniska domāšana - uzskatīt, ka turīgi, bagāti cilvēki nedrīkst, negrib un nevar darīt pavisam parastas lietas.
Man ir vairāki , tuvi draugi, kuri ir ļoti bagāti, bet brauc iepirkties uz visparastāko pārtikas veikalu un neseko līdz nekādiem bio-eko utt. trendiem, ēd un gatavo kā parasti cilvēki.
Bet pie veikala piebrauc ar tādu auto, kuru parasts cilvēks neatļautos nopirkt visu mūžu strādājot, jā ir tādi cilvēki.
Man pašai arī patīk braukt ar vilcienu uz Jūrmalu, liekas tāda eksotika, atmiņas utt., bet pēc te paustā viedokļa sanāk, ja es esmu kaut cik turīgāka nekā vidusslānis, man ir Gucci soma, tad es nedrīkstu braukt ar vilcienu, pat ja man tas patīk? :D
Nu nopietni?!
Man personīgi ir pilnīgi vienalga, vai man blakus ir cilvēks ar brenda somu vai nē, man ir svarīgas sajūtas - tas , lai man pašai ir labi un nokļūšana no punkta A līdz punktam B.
08.01.2021 14:40 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Man ļoti patīk Saila Plociņa. Skaista, forša, ar savu odziņu. Mana ietekmele Nr. 1!
Dzīvē arī redzēju, tikpat skaista kā bildēs, ja ne pat skaistāka, uz kuru gribas atskatīties.
08.01.2021 14:47 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tu vispār zini, ko nozīmē vārds ietekmele? :D
Tādi slavinoši vārdi neiet kopā ar vārdu ietekmele.
08.01.2021 14:56 |
 
Reitings 129
Reģ: 04.07.2020
vivii @ 08.01.2021 14:40
Manuprāt, tā ir ļoti mietpilsoniska domāšana - uzskatīt, ka turīgi, bagāti cilvēki nedrīkst, negrib un nevar darīt pavisam parastas lietas.
Man ir vairāki , tuvi draugi, kuri ir ļoti bagāti, bet brauc iepirkties uz visparastāko pārtikas veikalu un neseko līdz nekādiem bio-eko utt. trendiem, ēd un gatavo kā parasti cilvēki.
Bet pie veikala piebrauc ar tādu auto, kuru parasts cilvēks neatļautos nopirkt visu mūžu strādājot, jā ir tādi cilvēki.
Man pašai arī patīk braukt ar vilcienu uz Jūrmalu, liekas tāda eksotika, atmiņas utt., bet pēc te paustā viedokļa sanāk, ja es esmu kaut cik turīgāka nekā vidusslānis, man ir Gucci soma, tad es nedrīkstu braukt ar vilcienu, pat ja man tas patīk? :D
Nu nopietni?!
Man personīgi ir pilnīgi vienalga, vai man blakus ir cilvēks ar brenda somu vai nē, man ir svarīgas sajūtas - tas , lai man pašai ir labi un nokļūšana no punkta A līdz punktam B.

Piekritīšu tavam katram vārdam , man pašai arī ir zīmolu somas kuras dažas neesmu nopirkusi jaunas , bet labi lietotas un oriģinālas par nepilniem 500-900 eur , arī man patiik vasarā pabraukāt ar vilcienu neredzu tur neko apkaunojušu.
08.01.2021 15:02 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Turbopeka tiešām kaut kāda atpalikusī. Laikam dzīvo kaut kādos Mazpisānos un nezina, ka pasaulē ir Covid un tādēļ ir ieviesti ierobežojumi, kas šajā laikā nemaz neļauj veidot lielas kāzas. LV, starp citu, ir aizliegti arī fotogrāfu pakalpojumi.
Jeļena pēc rakstura ir gaišs cilvēks. Protams, viņai ir savas problēmas (ar uzturu, ar lūpām..), tomēr tā ir viņas dzīve. Viņa nevienam neko ļaunu nedara. Ir simpātiska, patīkama sieviete.
08.01.2021 16:06 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katz @ 08.01.2021 14:56
Tu vispār zini, ko nozīmē vārds ietekmele? :D
Tādi slavinoši vārdi neiet kopā ar vārdu ietekmele.

Patiesībā vārds ietekmele ir sinonīms vārdam influenceris. Ietekmele ir latviskojums. Ja pareizi atceros, 2019 gada jaunvārds.
08.01.2021 16:15 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.03.2019
Tā. Nespēju noticēt, ka mans pirmais komentārs ever šajā forumā būs šajā diskusijā, bet šo visu lasot, tik tiešām aizdomājos - kāpēc vairums meiteņu aizstāv Jeļenu, neskatoties uz to, ka, iespējams, kāda cita ar līdzīgu ģērbšanās stilu šeit ir kritusi nežēlastībā?
Arī man pašai sev par lielu pārsteigumu Jeļena liekas tīkama, lai gan pilnīgi noteikti neapmeklējam vienus un tos pašus apģērbu veikalus (lai neteiktu vairāk). Manuprāt, atbilde ir sajūtā, ko šis cilvēks rada vairumam vērotāju (IG sekotāju) no malas. Viņa vienkārši atstāj labsirdīga cilvēka iespaidu. Lai gan pati viņai nesekoju, foruma iespaidā pāris reizes aplūkoju profilu un neradās priekšstats, ka viņa nodarbojas ar "heiteru" lamāšanu, jokainu konkursu rīkošanu, valstī ieviestas kārtības pārkāpšanu, nodokļu spekulācijām utt. Viņa vienkārši dzīvo savu rozā dzīvi ar pārāk daudz filtriem un, visticamāk, apšaubāmas izcelsmes somām. Un nevienam neko neprasa. Un tieši par to viņu daža laba tā necieš.
08.01.2021 16:19 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
PunktsuzI @ 08.01.2021 16:19
Tā. Nespēju noticēt, ka mans pirmais komentārs ever šajā forumā būs šajā diskusijā, bet šo visu lasot, tik tiešām aizdomājos - kāpēc vairums meiteņu aizstāv Jeļenu, neskatoties uz to, ka, iespējams, kāda cita ar līdzīgu ģērbšanās stilu šeit ir kritusi nežēlastībā?
Arī man pašai sev par lielu pārsteigumu Jeļena liekas tīkama, lai gan pilnīgi noteikti neapmeklējam vienus un tos pašus apģērbu veikalus (lai neteiktu vairāk). Manuprāt, atbilde ir sajūtā, ko šis cilvēks rada vairumam vērotāju (IG sekotāju) no malas. Viņa vienkārši atstāj labsirdīga cilvēka iespaidu. Lai gan pati viņai nesekoju, foruma iespaidā pāris reizes aplūkoju profilu un neradās priekšstats, ka viņa nodarbojas ar "heiteru" lamāšanu, jokainu konkursu rīkošanu, valstī ieviestas kārtības pārkāpšanu, nodokļu spekulācijām utt. Viņa vienkārši dzīvo savu rozā dzīvi ar pārāk daudz filtriem un, visticamāk, apšaubāmas izcelsmes somām. Un nevienam neko neprasa. Un tieši par to viņu daža laba tā necieš.

Piekrītu. Patiesībā neviena instagramere nevienai gabalu no mutes nerauj ārā un neko neprasa. Tīri tehniski neviena jau nav neko parādā. Vienīgi tā sanācis, ka daudz sekotāji un atpazīstamas šajā mazajā Latvijā.Bet tieši par to arī viņas ņem un drāž. Tipa tu esi populāra, mēs huiņas rakstīsim jo mēs tā varam. Pati vainīga. 😀
08.01.2021 16:22 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
Del izskata vispar Lenu neaprunatu nekad..ipasi ka cieta avaroja -iespejams vinas seja un kermenis ir labakais variants,ko mediki speja salikt kopa.. ka ari ganjau lielaka dala “uzlabojumu” bija veikti del tas operacijas sekam
08.01.2021 16:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits