IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2084
Reģ: 22.02.2023
Gardenia @ 09.05.2024 23:17
Tie vecie krabji domā ar galvu kura ir uz pleciem, ne tā kura zemāk! Ja tik vien jumts neaiziet kā Maliginam toreiz, vai Fiļam uz Santu. Rāvis cik zinu Ramonu bija labi lutinājis, ne tā kā Fiļs Krisu, tas jau saprotams viņa neskrēja precēta viņam apakšā klāties par plāksteri. Viņš tak bija pat 2 biznesus vismaz priekš viņas uztaosījis. Pirmais krogs pēc tam audumu veikals abi neaizgāja. Neskatoties uz sīci tāpat neprecēja? pareizi jau rīkojās bērniem jau būs. Viņi jau saprot, ka realitātē var pirmie aiziet, līdz ar to negrib uzturēt citus večus kuri mīcīs viņa bijušo. Tāda ir realitāte. Benitu Sadausku bez problēmām riktīgs bagātnieks noprecēja, jo sapraya Benitai pašai arī ir un var dabūt daudzus. Lai pieturētu jāprec nost, bet plikadīdas vecie negrib.
Tu gribētu būt kopā ar to Sadauskas rūķi?
10.05.2024 10:20 |
 
Reitings 1302
Reģ: 13.11.2023
Es domāju, ka tās, kuras rakstīja, ka ceļošana bez bērniem ir ok, nesaka, ka ceļot ar bērnu ir pārāk grūti un tādēļ to nav jādara. Uzsvars bija uz citām lietām. Vienas citas lietotājas jautājums "kā ceļot ar bērnu" ir ārpus tās Ceriņu utt tēmas.
vivii @ 09.05.2024 23:53

Vispār, ar mazu bērnu ceļot ir pat vieglāk nekā ar 5+ gadus vecu bērnu, saku no pieredzes.
Un lidmašīnā satīrīt baigo šmuci, nu tādu pat super baigo ??nekad nav bijušas problēmas. Es ceļoju ar bērnu no viņa 3mēnešu vecuma, nekas traks tas nav.

Es ceru, ka tā šmuce tiek tīrīta lidmašīnas wc, jo ir dzirdēti stāsti, kad pamperi tiek mainīti turpat, kur sēž citi.
10.05.2024 10:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5038
Reģ: 03.11.2012
chihiro @ 10.05.2024 10:26
Es domāju, ka tās, kuras rakstīja, ka ceļošana bez bērniem ir ok, nesaka, ka ceļot ar bērnu ir pārāk grūti un tādēļ to nav jādara. Uzsvars bija uz citām lietām. Vienas citas lietotājas jautājums "kā ceļot ar bērnu" ir ārpus tās Ceriņu utt tēmas.
Es ceru, ka tā šmuce tiek tīrīta lidmašīnas wc, jo ir dzirdēti stāsti, kad pamperi tiek mainīti turpat, kur sēž citi.

Ak Dievs 😂😂😂😂
10.05.2024 10:43 |
 
Reitings 375
Reģ: 22.03.2024
Terra Incognita @ 10.05.2024 10:20
Es parasti nekratu ar pirkstu par šādām lietām, bet sāk izklausīties, ka Ceriņpāris ir nedaudz pa gaisu un nezin ko mēģina viens otram un visiem citiem pierādīt. Braukt uz laukiem vasarā, tā ir viena lieta. Bērns zina – būs vasaras brīvlaiks, brauks pie vecmāmiņas un vectētiņa, tur viss ir skaidrs un iepriekš zināms. Bet cita lieta ir tad, ja vecāki neregulāri kaut kur pazūd un uz nedēļu/divām/trijām pēkšņi jādzīvo kaut kur citur, bērns nesaprot, kad atkal vecāki pazudīs, uz cik ilgu laiku utt. Ja bērnam ir kāds emocionāli smagāks posms, tad viņš nevar zināt, būs vecāks tuvumā vai nebūs. Plus, viņi ir nesen izšķīrušies un bērni ir pietiekami mazi, lai nespētu īsti apjēgt, ko tas vispār nozīmē.
Man pašai vecāki ir šķīrušies, kad man bija salīdzinoši maz gadu (pirmās klasītes), un viens no vecākiem plivinājās apkārt, meklēja jaunu mīlu un, tā teikt, atpūtās no bērnkopības lielāko daļu nedēļas. Mēs tagad knapi runājam viens ar otru. No tā laika atceros, ka biju reāli apjukusi par to, kas vispār notiek, kas tās par jaunām "ģimenēm" veidojas un izjūk, kas tie par cilvēkiem (jaunie partneri un viņu bērni), uz cik ilgu laiku viņi būs manā dzīvē, kur man ir vieta tajā visā utt. Tas šķirto vecāku bērns taču tajā savā situācijā dzīvo 24/7, nevis pēkšņi viņam dzīve ieslēdzas tad, kad vecāks ir atpūties, iedvesmojies un gatavs būt klāt, bet izslēdzas tad, kad vecākam svarīgākas lietas. Lai būtu skaidrs, es arī nesaku, ka jātup vienmēr mājās un strādāšanu, jaunas attiecības jāatliek līdz pensijai. Bet visu ar mēru.

Tieši arī tā domāju. Bet tie, kuri par varītēm grib pasniegt, ka tas, ko Ceriņi, īpaši aizstāvot Leldi, dara tagad ir OK tiešām ieiet tāda galējība, ka tad jau vispār māte nevar ceļot, strādāt, brīvlaika aizvest pie vecmāmiņas utt.
Bet re piemērs no Tavas dzīves, ka bērnam, īpaši šķiršanas gadījumā, ir nepieciešama stabilitāte nevis viss kaut kur, nezin kad pazudosi vecāki. Un tad vēl pasniedz to, ka tas ir OK un bērnam ne traumējoši, jo redz nav “bomzi”. Bērnam ir ne tikai fiziskas vajadzības, bet arī emocionālas.
10.05.2024 13:24 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
zane.io @ 10.05.2024 08:41
Amuna Davis dzimsanas dienas reelaa ieraudziju Sabini Kaleju..jezin! Nu ka var tik loti atskirties cilveks no taa,ka bidkes izskatas! Vel tinu atpakal jo domaju ka ta ir pilnigi cita meitene..
nu labrīt , viņā tak ir feiku karaliene, Didra 2 , bet vispār, pārspēj Didru, jo nekas, ko viņa dara, pārdod nav pašas, ieskaitot vienmēr insta filtrēto seju, pašķībo sašpricēto muti un liekos matus no Indijas izgāztuvēm un vienmēr filtrēto kraukļa degunu, kas patiesība ir tik pat liels kā kā amūna d sēžamvieta https://postimg.cc/gallery/BKcm0VP
10.05.2024 13:54 |
 
Reitings 4097
Reģ: 23.08.2022
nebiju ievērojusi, bet Amunam dibens nu vienkārši šausmīgs.
grūti iedomāties, ka kāds, jo īpaši vīrietis, kko tādu vēlētos :D
atgādina kat kādu multeņu tēlu, bet nevaru saprast kuru :D
10.05.2024 14:21 |
 
Reitings 3777
Reģ: 10.01.2023
Rēvalde, pateicoties tēva naudai, tikusi BNI miljonāru pulciņā. It kā uzkrāsojusies, it kā ne, paskats ne visai.
Meikaps dara brīnumus
10.05.2024 14:40 |
 
Reitings 1765
Reģ: 04.01.2022
be.beta @ 10.05.2024 14:21
nebiju ievērojusi, bet Amunam dibens nu vienkārši šausmīgs.
grūti iedomāties, ka kāds, jo īpaši vīrietis, kko tādu vēlētos :D
atgādina kat kādu multeņu tēlu, bet nevaru saprast kuru :D

Tā pakaļa ir baisa, tik groteska un nesaprotama, kaut kāds tauku klucis aizmugurē 😂 Kā blīkšķu banijam, tikai vēl truša ļipu vajag. Nekas, to varbūt turku dakteri nākamreiz piemontēs.
10.05.2024 15:09 |
 
Reitings 727
Reģ: 13.05.2022
Stiklaskatiens @ 09.05.2024 23:35
Kā var ceļot ar mazu bērnu un atpūsties. Iekāp lidmašīnā, bērnam kaka, nomazgāt nevar, kamēr tiek noslaucit, aizrit laiks. Dibens sarkans, diskomforts ādai. Pēc tam nepatiks, kad mazgās un tas saprotami. 1001 viena problēma, lai bērnam būtu komfortabli. Mammas ceļotājas??? Ja bērnam 6 gadi un uz augšu, tad cita lieta.
aiziet uz lidmašīnas wc, tur ir pārtinamā virsma un nomaina, tā nu gan nav problēma, mums 4 bērni 😀
10.05.2024 15:18 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Ainulai @ 10.05.2024 15:09

Tā pakaļa ir baisa, tik groteska un nesaprotama, kaut kāds tauku klucis aizmugurē ? Kā blīkšķu banijam, tikai vēl truša ļipu vajag. Nekas, to varbūt turku dakteri nākamreiz piemontēs.
un viņu feikās gleznas kā no tā dupša iznākušas, apmērām šāda https://www.buzzfeed.com/lyapalater/thic-cartoons
10.05.2024 15:27 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
zane.io @ 10.05.2024 08:41
Amuna Davis dzimsanas dienas reelaa ieraudziju Sabini Kaleju..jezin! Nu ka var tik loti atskirties cilveks no taa,ka bidkes izskatas! Vel tinu atpakal jo domaju ka ta ir pilnigi cita meitene..
istenībā viņas feikā filtru seja ir tik pat interesanta, https://postimg.cc/gallery/s26DDtYcik bez
10.05.2024 15:30 |
 
Reitings 6657
Reģ: 14.12.2022
Apple of my eye @ 10.05.2024 00:26

Es domāju, ka paņemtu arī pliku (kā Tu saki), bet ja nav golddiger motīvs apakšā... Ja vīrietim ir daudz naudas, vai tad viņam vajag otru pelnītāju? Drīzāk tādu, kura viņā ir līdz ausīm un reāli ieguldās attiecībās. Vai varbūt es esmu naiva :D
domāju tiešām naiva, ja attiecības ar piecdesmitgadnieku un +. SAPRAST atnāci ar pliku dirsu un aiziesi arī, ja Tu neesi bagāta nav variantu! Var jau cerēt protams uz pasaku. Vari padalīties protams ar savu pieredzi! Es pēc sevis spriežu, kad sapratu mantas šķirtības līgums neko nenozīmē nāves gadījumā. Ļoti ātri izšķīros, es arī nepieļautu izsaimniekot kādam visu to ko esmu nopelnījusi. Man nav pat tuvu 50
10.05.2024 15:39 |
 
Reitings 16
Reģ: 10.05.2024
Es piekrītu par Amuna , tas nav normāli uztaisīt tādu dirsu un lepoties 😀
10.05.2024 15:40 |
 
Reitings 6657
Reģ: 14.12.2022
Terra Incognita @ 10.05.2024 10:20
Es parasti nekratu ar pirkstu par šādām lietām, bet sāk izklausīties, ka Ceriņpāris ir nedaudz pa gaisu un nezin ko mēģina viens otram un visiem citiem pierādīt. Braukt uz laukiem vasarā, tā ir viena lieta. Bērns zina – būs vasaras brīvlaiks, brauks pie vecmāmiņas un vectētiņa, tur viss ir skaidrs un iepriekš zināms. Bet cita lieta ir tad, ja vecāki neregulāri kaut kur pazūd un uz nedēļu/divām/trijām pēkšņi jādzīvo kaut kur citur, bērns nesaprot, kad atkal vecāki pazudīs, uz cik ilgu laiku utt. Ja bērnam ir kāds emocionāli smagāks posms, tad viņš nevar zināt, būs vecāks tuvumā vai nebūs. Plus, viņi ir nesen izšķīrušies un bērni ir pietiekami mazi, lai nespētu īsti apjēgt, ko tas vispār nozīmē.
Man pašai vecāki ir šķīrušies, kad man bija salīdzinoši maz gadu (pirmās klasītes), un viens no vecākiem plivinājās apkārt, meklēja jaunu mīlu un, tā teikt, atpūtās no bērnkopības lielāko daļu nedēļas. Mēs tagad knapi runājam viens ar otru. No tā laika atceros, ka biju reāli apjukusi par to, kas vispār notiek, kas tās par jaunām "ģimenēm" veidojas un izjūk, kas tie par cilvēkiem (jaunie partneri un viņu bērni), uz cik ilgu laiku viņi būs manā dzīvē, kur man ir vieta tajā visā utt. Tas šķirto vecāku bērns taču tajā savā situācijā dzīvo 24/7, nevis pēkšņi viņam dzīve ieslēdzas tad, kad vecāks ir atpūties, iedvesmojies un gatavs būt klāt, bet izslēdzas tad, kad vecākam svarīgākas lietas. Lai būtu skaidrs, es arī nesaku, ka jātup vienmēr mājās un strādāšanu, jaunas attiecības jāatliek līdz pensijai. Bet visu ar mēru.
Domāji Ceriņienei pilns rublis galvā? Man jau pietiek zināt to, ka precēt vilka maukuru apzināti! Ko gribēja to dabūja! Ceriņienei galvenais smuks IG!
10.05.2024 15:44 |
 
Reitings 6657
Reģ: 14.12.2022
LuckyStrike @ 10.05.2024 10:20
Tu gribētu būt kopā ar to Sadauskas rūķi?
Kā Tu iedomājies Sadauskai būt kopā ar jebkuru ļimonadņiku? Rūķis ne rūķis. Samērā pozitīvs un jauks. Pat iedomāties nevari cik Alfonsi viņu aptekalēja! Viņai ar galvu domājot izvēle ļoti sašaurināta! Iedomājies kāda rinda uz to rūķi stāvēja? Krisa aizskrietu papēžus pret dirsu sizdama! Tikai viņš uz viņu neskatītos. Saderināšanās gredzens bija ar riktīgu glanci, smuks un gaumīgs.
10.05.2024 15:55 |
 
Reitings 128
Reģ: 18.04.2024
Vārdotāja @ 10.05.2024 14:40
Rēvalde, pateicoties tēva naudai, tikusi BNI miljonāru pulciņā. It kā uzkrāsojusies, it kā ne, paskats ne visai.
Meikaps dara brīnumus
nu ne jau tikai meikaps, uzķujēnusi sevi nepajokam ar botox utt, vari iegooglēt pirms, nesmādē ari citus večus bez vīra, ļoti tēlo kaut ko, bet ir jau arī kapēc - daddy is rich un alkoholiķe māsa cietumā😜
10.05.2024 15:56 |
 
Reitings 128
Reģ: 18.04.2024
AnnaShhh @ 10.05.2024 15:30
istenībā viņas feikā filtru seja ir tik pat interesanta, https://postimg.cc/gallery/s26DDtYcik bez
tut visa tā A D sabiedrība reelā tāds izmisīgs viltotais zaķis
10.05.2024 15:59 |
 
10 gadi
Reitings 5350
Reģ: 17.09.2009
Iedomājos ka nav viegli ar tādu pakaļu staigāt un milzīgā rieva svīst vasarā. 🤢
10.05.2024 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 5350
Reģ: 17.09.2009
Vispār amuna tajā dzimšanas dienas outfitā no aizmugures izkskatās pec vecas tantes ar lielu pakaļu
10.05.2024 16:29 |
 
Reitings 9195
Reģ: 06.07.2022
Gardenia @ 09.05.2024 23:27
Varbūt Ramonai ar Bukartu kas sanāks, bet vai tieši viņam to vajag? Labi pēc saviem 40 vienu piedzemdēs, bet gan jau viņam vairāk gribēsies, nav jau viņš vienīgais bērns ģimenē. Viņai jau tāpat ja nemaldos vairāk par 40

Man liekas, ka Bukarts un Ramončiks vairs nav kopā. Vai tad ir? Pa Rīgu ar savu glauno sarkano mobīli braukā viens, un JRT arī nule feisbukā izlika bildes, kur hokejisti apmeklē izrādi - daudziem dāmas līdzi (Indrašim smuka gaišmate!), Bukijs bez beibes.
10.05.2024 16:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits