IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Chikitita @ 30.03.2024 11:16
It kā mamma viņai laba, cīnījusies pa dzīvi kā liecina sociālie mēdiji, bet kāpēc meita šādi uzvedusies

Māte ir tāda pati kā viņa. Nav ko te melot.
31.03.2024 08:26 |
 
Reitings 4064
Reģ: 23.08.2022
es arī īsti nesaprotu Martas žēlotājus. meitene gribēja popularitāti - dabūja. varbūt ne tieši tādu viņa vēlējās, bet mūsdienās tak jau vajadzētu zināt, cik sabiedrība var būt nežēlīga, it īpaši, ja cenšas popularitāti dabūt ar kaut ko skandalozu.
un kur nu vēl prāts iet iegūt popularitāti pa skandalozo ceļu, ja pašai skapī tādi skeleti.
principā, viss likumsakarīgi. cerēsim, ka šis kalpos kā mācība kādam/ai, kuram ienāks prātā provocēt sabiedrību, lai gūtu popularitāti, vai tiks piedāvāts "izdevīgs" piedāvājums filmēties web chat :D
31.03.2024 09:41 |
 
Reitings 125
Reģ: 03.03.2024
Nu tas kā pieauguši onkas mobingo to meiteni arī vairs nav normāli.
31.03.2024 09:47 |
 
Reitings 125
Reģ: 03.03.2024
āboliņš @ 30.03.2024 20:18

Es dzirdēju, ka viņu medī grupās meičas un čaļi ,lai publiski paņemtu priekšā un vēlas apkakāt,apčurāt pret viņas gribu.?
Njaaaaa ,slima tauta
31.03.2024 09:48 |
 
Reitings 707
Reģ: 03.11.2023
vivii @ 30.03.2024 20:12

Es teikšu tā, tāds hajs var notikt tikai Latvijā ?
Tikai LV visiem rūp ko domā citi un tie, kam ir vienalga, tiem ir jākaunās.
Kā reiz, šobrīd esmu Latvijā un smieklīgākais ir tas, ka tik daudzi runā par to nabaga skuķi, it kā tas būtu kaut kāds mega notikums.

Nu palielies vēl ar savu sapņu zemi Vāciju.
Besī tie, kas pārvācas citur un tad noliek šejieniešus.
31.03.2024 10:34 |
 
Reitings 1221
Reģ: 13.11.2023
Tas nav par "Martas žēlotājiem" - tas ir par to, ka sabiedrība ir slima. Nav normāli VAJĀT meiteni un viņas ģimeni par to, ko meitene ir pateikusi savos Tik tokos. Vēl slimāk tas kļūst, kad to dara nevis vienaudžu puišeļi padsmitnieki, bet pieauguši cilvēki. Man ir sajūta, ka šie pieaugušie cilvēki nevērstos pret citu pieaugušu cilvēku, kas veic kaut kādas nesaprotamas, neētiskas darbības. Piemēram, vai mūzikas akadēmijas pasniedzēji tika vajāti? Nē. Es gan neesmu par publisku linčošanu šādā veidā (vajājot) jebkurā gadījumā, tomēr paskaidrošu: es skatos šovu "Mīlas nometne", tur 55 gadīgs uzņēmējs atbraucis ar 18 gadīgu vidusskolnieci. Un neko - komentāros FB utt tik pasmejas, bet vidusskolnieces vecmāmiņa, zināma dizainiere, to visu atbalsta un tostarp mūzikas akadēmijas lietā izteikusies, ka studentes pavedušas netiklībā pieaugušos večus lektorus. Līdz ar to tur skaidrs, no kurienes vidusskolniecei tāds dzīvesstils. Un šajā gadījumā es nebrīnītos, ka, ja vidusskolniece būtu kaut ko publiski komentējusi (cik rakstīts internetā, viņa neatbild žurnālistiem, pretstatā uzņēmējam, kas to dara), negācijas gāztos pār viņu, nevis to izvirtuli (kuram, kā atzina šovā viņš pats, ir paterns izvēlēties jauniņās). Sabiedrība izvēlas vieglākos upurus, ko vajāt, ko arī pierāda te iepriekš lietotājas teiktais, ka tāds mobings noticis arī pret slimo puisi.
31.03.2024 11:18 |
 
Reitings 6434
Reģ: 14.12.2022
MinkaMurrrrr @ 30.03.2024 21:11

Īstenībā tas jau pat ir nieks.
Viņa viena video teica, ka nevienam nevajadzētu vairs dzemdēt. Jo viņas vecuma paaudze ir pēdējā normālā, bērni kas tagad dzimst ir kā dārzeņi. ?
Tad šitā švabra tā domā par savu brāli? Viņas jaunākajam brālim ir autisms. Tāds surogāts kā martačka drīzāk piedzimt nedrīkstēja. Bļāviens un viņu vēl mamaška atbalsta un lepojās ar viņu🙈
31.03.2024 11:21 |
 
Reitings 37
Reģ: 02.02.2022
chihiro @ 31.03.2024 11:18
Tas nav par "Martas žēlotājiem" - tas ir par to, ka sabiedrība ir slima. Nav normāli VAJĀT meiteni un viņas ģimeni par to, ko meitene ir pateikusi savos Tik tokos. Vēl slimāk tas kļūst, kad to dara nevis vienaudžu puišeļi padsmitnieki, bet pieauguši cilvēki. Man ir sajūta, ka šie pieaugušie cilvēki nevērstos pret citu pieaugušu cilvēku, kas veic kaut kādas nesaprotamas, neētiskas darbības. Piemēram, vai mūzikas akadēmijas pasniedzēji tika vajāti? Nē. Es gan neesmu par publisku linčošanu šādā veidā (vajājot) jebkurā gadījumā, tomēr paskaidrošu: es skatos šovu "Mīlas nometne", tur 55 gadīgs uzņēmējs atbraucis ar 18 gadīgu vidusskolnieci. Un neko - komentāros FB utt tik pasmejas, bet vidusskolnieces vecmāmiņa, zināma dizainiere, to visu atbalsta un tostarp mūzikas akadēmijas lietā izteikusies, ka studentes pavedušas netiklībā pieaugušos večus lektorus. Līdz ar to tur skaidrs, no kurienes vidusskolniecei tāds dzīvesstils. Un šajā gadījumā es nebrīnītos, ka, ja vidusskolniece būtu kaut ko publiski komentējusi (cik rakstīts internetā, viņa neatbild žurnālistiem, pretstatā uzņēmējam, kas to dara), negācijas gāztos pār viņu, nevis to izvirtuli (kuram, kā atzina šovā viņš pats, ir paterns izvēlēties jauniņās). Sabiedrība izvēlas vieglākos upurus, ko vajāt, ko arī pierāda te iepriekš lietotājas teiktais, ka tāds mobings noticis arī pret slimo puisi.

Cik selektīva uztvere. Sievietei jau 22 gadi, nav nekāda meitenīte - ne fiziski, ne likuma priekšā, bet teiksim, ka vēl mazs bērniņš, kurš ai ai ai, kā jāsaudzē.
Tad, kad šī “meitene” mobingo visus resnos, neglītos un vispār visas sievietes, kas strādā normālu darbu - tad tā ir tikai uzskatu paušana. Bet gan visi apkārtējie pauž uzskatus, tad oi kāds mobings 😀👍
31.03.2024 11:23 |
 
Reitings 1221
Reģ: 13.11.2023
Nezinu, kur jūs redzat, ka Martas mamma lepojas ar viņu, neesmu tajā skandālā iekšā, bet pēc jūsu sarunām ieliku vārdu FB un tur bija Dzīve nav melnraksts mammas stāsts un tas neizklausījās "viņa pati tāda", izklausās pēc smaga dzīvesstāsta. Tomēr, ja viņa arī ir pati tāda, tad tas tieši vēl vairāk izskaidro Martas uzvedību (tāpat kā manis minētajā "Mīlas nometne" piemērā). Tāpēc Martasveidīgās sabiedrībai nav jātolerē, bet ir jābūt veselīgām robežām. Var apsaukt forumos par stulbeni vai tamlīdzīgi, bet cita lieta ir šeit nosauktās lietas kā rakstīšana personīgi viņai un ģimenei, draudēšana utt.
31.03.2024 11:26 |
 
Reitings 19144
Reģ: 06.11.2022
chihiro @ 31.03.2024 11:18
Tas nav par "Martas žēlotājiem" - tas ir par to, ka sabiedrība ir slima. Nav normāli VAJĀT meiteni un viņas ģimeni par to, ko meitene ir pateikusi savos Tik tokos. Vēl slimāk tas kļūst, kad to dara nevis vienaudžu puišeļi padsmitnieki, bet pieauguši cilvēki. Man ir sajūta, ka šie pieaugušie cilvēki nevērstos pret citu pieaugušu cilvēku, kas veic kaut kādas nesaprotamas, neētiskas darbības. Piemēram, vai mūzikas akadēmijas pasniedzēji tika vajāti? Nē. Es gan neesmu par publisku linčošanu šādā veidā (vajājot) jebkurā gadījumā, tomēr paskaidrošu: es skatos šovu "Mīlas nometne", tur 55 gadīgs uzņēmējs atbraucis ar 18 gadīgu vidusskolnieci. Un neko - komentāros FB utt tik pasmejas, bet vidusskolnieces vecmāmiņa, zināma dizainiere, to visu atbalsta un tostarp mūzikas akadēmijas lietā izteikusies, ka studentes pavedušas netiklībā pieaugušos večus lektorus. Līdz ar to tur skaidrs, no kurienes vidusskolniecei tāds dzīvesstils. Un šajā gadījumā es nebrīnītos, ka, ja vidusskolniece būtu kaut ko publiski komentējusi (cik rakstīts internetā, viņa neatbild žurnālistiem, pretstatā uzņēmējam, kas to dara), negācijas gāztos pār viņu, nevis to izvirtuli (kuram, kā atzina šovā viņš pats, ir paterns izvēlēties jauniņās). Sabiedrība izvēlas vieglākos upurus, ko vajāt, ko arī pierāda te iepriekš lietotājas teiktais, ka tāds mobings noticis arī pret slimo puisi.

Sabiedrība ir slima, ja uzskata, ka katrs var internetā blēt ko grib un nekas par to nebūs. Un ja kāds resns bērns vai pusaudzis, piemēram, izdarītu pašnāvību pēc tādiem izteicieniem? Ko tad? "Kā sauc, tā atskan" nav slimība, tā ir karma.
31.03.2024 11:28 |
 
Reitings 1221
Reģ: 13.11.2023
Aldo @ 31.03.2024 11:23

Cik selektīva uztvere. Sievietei jau 22 gadi, nav nekāda meitenīte - ne fiziski, ne likuma priekšā, bet teiksim, ka vēl mazs bērniņš, kurš ai ai ai, kā jāsaudzē.
Tad, kad šī “meitene” mobingo visus resnos, neglītos un vispār visas sievietes, kas strādā normālu darbu - tad tā ir tikai uzskatu paušana. Bet gan visi apkārtējie pauž uzskatus, tad oi kāds mobings ??

Paust uzskatus ir: rakstīt mammai sociālajos tīklos, publicēt meitenes kailbildes, rakstīt meitenei visos sociālajos tīklos apsaukājot, citēju forumietes šeit (vistrakāk izpaužas Gardenia ļoti daudzās tēmās, ne tikai Martas, bet arī par visām citām sievietēm kā Ceriņa utt, no malas lasot liekas, ka Gardenia ir smagas pašvērtības vai kādas citas problēmas, ka metas kaklā visām sievietēm): izsmiet par pupiem un ķermeni, teikt, ka drāzta jau no mazotnes (interesanti, no kurienes tāda info un vai pie atbildības sabiedrības priekšā nebūtu jāņem galvenokārt tie, kas izmanto seksuāli 14gadīgo?)? Sorry, tas nav savu uzskatu paušana. Bet nu varat atbalstīt šo slimo sabiedrību, katram sava galva, tikai cerams, ka paši vai jūsu atvases nekļūsiet vienā brīdī par tās upuri - to arī jums novēlu un ar šo sarunu beidzu.
31.03.2024 11:37 |
 
Reitings 19144
Reģ: 06.11.2022
chihiro @ 31.03.2024 11:37

Paust uzskatus ir: rakstīt mammai sociālajos tīklos, publicēt meitenes kailbildes, rakstīt meitenei visos sociālajos tīklos apsaukājot, citēju forumietes šeit (vistrakāk izpaužas Gardenia ļoti daudzās tēmās, ne tikai Martas, bet arī par visām citām sievietēm kā Ceriņa utt, no malas lasot liekas, ka Gardenia ir smagas pašvērtības vai kādas citas problēmas, ka metas kaklā visām sievietēm): izsmiet par pupiem un ķermeni, teikt, ka drāzta jau no mazotnes (interesanti, no kurienes tāda info un vai pie atbildības sabiedrības priekšā nebūtu jāņem galvenokārt tie, kas izmanto seksuāli 14gadīgo?)? Sorry, tas nav savu uzskatu paušana. Bet nu varat atbalstīt šo slimo sabiedrību, katram sava galva, tikai cerams, ka paši vai jūsu atvases nekļūsiet vienā brīdī par tās upuri - to arī jums novēlu un ar šo sarunu beidzu.

Beidz gan. Jo ne jau "slimā sabiedrība" pirmā sāka izsmiet Martu par viņas ķermeni.
31.03.2024 11:42 |
 
Reitings 6434
Reģ: 14.12.2022
chihiro @ 31.03.2024 11:37

Paust uzskatus ir: rakstīt mammai sociālajos tīklos, publicēt meitenes kailbildes, rakstīt meitenei visos sociālajos tīklos apsaukājot, citēju forumietes šeit (vistrakāk izpaužas Gardenia ļoti daudzās tēmās, ne tikai Martas, bet arī par visām citām sievietēm kā Ceriņa utt, no malas lasot liekas, ka Gardenia ir smagas pašvērtības vai kādas citas problēmas, ka metas kaklā visām sievietēm): izsmiet par pupiem un ķermeni, teikt, ka drāzta jau no mazotnes (interesanti, no kurienes tāda info un vai pie atbildības sabiedrības priekšā nebūtu jāņem galvenokārt tie, kas izmanto seksuāli 14gadīgo?)? Sorry, tas nav savu uzskatu paušana. Bet nu varat atbalstīt šo slimo sabiedrību, katram sava galva, tikai cerams, ka paši vai jūsu atvases nekļūsiet vienā brīdī par tās upuri - to arī jums novēlu un ar šo sarunu beidzu.
Man ar pašnovērtējumu viss ir kārtībā un dzīvi arī. Par Ceriņieni runājot man ir nospļauties, ja būtu lasījusi ko es rakstu, tad saprastu. sieviete bija dabūjusi krāpēju, tieši tādu kādu gribēja! Pati viņam skrēja pakaļ, pati vilka uz zagsu, pati dzemdēja viņam bērnus un ļoti labi zināja, ka viņš viņu krāpj no sākuma! Tikai nezin kādēļ forumā te puse sāka viņu izmisīgi žēlot🙈 piedod manā galvā tā žēlošana neieliekās, ja man gribās kādu pažēlot aizbraucu uz dzīvnieku patversmi! Ne tikai pret ceriņieni man tāda nostāja, bet pret visām tādām Buļveidīgajām ilzēm! Bulis atklāti visai Latvijai zinot dzīvo uz 2 ģimenēm un guļ ar abām, bet tās poda birstes tikai sacenšās kura nu būs labāka un noturēs Buli🙈 kamēr viena stāvoklī paliek un Buli piesien uz laiku! Tad atrodās sievietes kuras viņas vēl žēlo, no par ko? Par to, ka viņām izteikta vajadzība pēc koplietošanas locekļa? Nu bulis ar ceriņu visu dzīvi skrēja un skries. Viņas nav vienīgās ir vēl vesela varza ar tādām žēlojamajām. Ja es uzskatu, ka pēc vecas desas rindā nav jāstāv, tad esmu slima sabiedrība? Martačkas pupus un ķermeni es neesmu izsmējusi, rakstīju ko čaļi saka! Jā izteicos un uzskatu, ka viņas ķermenis nav nemaz smuks lai nestrādātu, bet neizsmēju. Vai tu kaut kur redzēji, ka es rakstu pupi viņai kā govs tesmeņi utt? Martočka ir dabūjusi tikai pēc nopelniem un labi dabūjusi!
31.03.2024 12:15 |
 
Reitings 6434
Reģ: 14.12.2022
LabaDabaDa @ 31.03.2024 11:42

Beidz gan. Jo ne jau "slimā sabiedrība" pirmā sāka izsmiet Martu par viņas ķermeni.
Tur jau tā lieta man šķiet, ka Chihiro pati īsti nesaprot ko raksta😳 ne vienu reizi vien nolika resnos un nesmukos.
31.03.2024 12:18 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Marta tiktokā atvainojusies un tagad visi sit plaukstiņas cik stipra meitene un malace, ka atvainojusies.
Es tomēr kaut kā tam neticu. Līdz neizvilka viņas netīro veļu un viņa nesaņēma atpakaļ to, ko gadiem citiem bija devusi, nemaz nenāca prātā atvainoties.
Varbūt kļūdos, bet nav tur, ko piedot un tagad viņu debesīs celt. Cerams, ka viņa tagad nekļūs par kārtējo influenceri tik tāpēc, ka it kā atvainojās. :D
31.03.2024 15:54 |
 
Reitings 6434
Reģ: 14.12.2022
Sebii @ 31.03.2024 15:54
Marta tiktokā atvainojusies un tagad visi sit plaukstiņas cik stipra meitene un malace, ka atvainojusies.
Es tomēr kaut kā tam neticu. Līdz neizvilka viņas netīro veļu un viņa nesaņēma atpakaļ to, ko gadiem citiem bija devusi, nemaz nenāca prātā atvainoties.
Varbūt kļūdos, bet nav tur, ko piedot un tagad viņu debesīs celt. Cerams, ka viņa tagad nekļūs par kārtējo influenceri tik tāpēc, ka it kā atvainojās. :D
Personīgi man viņa nav parādā nekādu piedošanu, bet aizmirst viņas teikto netaisos. Ceru pārējie arī izdarījuši secinājumus.
31.03.2024 16:26 |
 
Reitings 326
Reģ: 17.12.2023
Sebii @ 31.03.2024 15:54
Marta tiktokā atvainojusies un tagad visi sit plaukstiņas cik stipra meitene un malace, ka atvainojusies.
Es tomēr kaut kā tam neticu. Līdz neizvilka viņas netīro veļu un viņa nesaņēma atpakaļ to, ko gadiem citiem bija devusi, nemaz nenāca prātā atvainoties.
Varbūt kļūdos, bet nav tur, ko piedot un tagad viņu debesīs celt. Cerams, ka viņa tagad nekļūs par kārtējo influenceri tik tāpēc, ka it kā atvainojās. :D

Nezinu ko viņa ir teikusi savā atvainošanās video, bet esmu pārliecinata , ka atvainojās tikai tāpēc, ka visi šo mazulīti tagad nodirš un zina kāda viņa ir patiesībā. Viņas atvainošanās ir pilnīga 0, tikai ķeksīša pēc.
31.03.2024 16:37 |
 
Reitings 3833
Reģ: 27.06.2014
Tā Kimene reāli slima tās lielās zirdzenes ratos vest? Iepriekšējie storiji, kur 10/11 gadīgā meita krāsojās. Nākošie storiji - vizina viņu ratos. Nu wtf
31.03.2024 16:38 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Sebii @ 31.03.2024 15:54
Marta tiktokā atvainojusies un tagad visi sit plaukstiņas cik stipra meitene un malace, ka atvainojusies.
Es tomēr kaut kā tam neticu. Līdz neizvilka viņas netīro veļu un viņa nesaņēma atpakaļ to, ko gadiem citiem bija devusi, nemaz nenāca prātā atvainoties.
Varbūt kļūdos, bet nav tur, ko piedot un tagad viņu debesīs celt. Cerams, ka viņa tagad nekļūs par kārtējo influenceri tik tāpēc, ka it kā atvainojās. :D

Bet tomēr tas jau nav tik vienkārši , ne kurš katrs to var. Daudzi komentos rakstīja, ka viņai būtu jāsaņemās un jaatdzīst, ka kļūdījās, viņa to izdarīja un tagad atkal nav labi.
Bet nu tas ir skaidrs, ja nebūtu nopludināti tie webchat video un nebūtu uztaisīts tāds hajs, tad atvainošanos no viņas nesaņemtu un viņa pastāvētu par savu viedokli.
31.03.2024 17:24 |
 
Reitings 7128
Reģ: 13.04.2022
Pie dirsas tā viņas atvainošanās, bet man vienīgajai liekas smieklīgi, ka marta taču nekad nestrādās, bet izskatās, ka tomēr strādāja gan :D
31.03.2024 17:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!