IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Bjork @ 08.09.2020 21:08
tagad piizdas norausies taa manikiire ?

Ko tur norauties, viedoklis var būt un neko tādu jau neteica
Cilvēks vienkārši nav tāds kā izliekas. Manikīre arī viņai tagad ir cita, pie vienas neturas.
Klau, a Jutai V ir uznākusi krīze, depresija? Sākumā lika tādus story, laimīga,Bauda dzīvi A tagad klusums, un reti kāds sarkastiski story. Laikam tomēr netika galā ar extremo sportu utt, lai aizmirstu ex vīru.
08.09.2020 21:54 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Klau, a Jutai V ir uznākusi krīze, depresija?

Man liekas, ka pēc tik ilgām attiecībām reāli gadam jāpaie, lai aprastu ar jauno situāciju, iepazītu sevi no jauna, pavadītu laiku ar sevi utt Ja arī ir skumjas, tad tas tikai normāli, bet nu izskatās, ka brauks kaut kur, ja jau krāmē somu.
Es domāju, ka Juta tīri labi tiek galā ar šķiršanos un extrēmas lietas +/- visas dara pēc šķiršanās, vismaz manā paziņu lokā.
08.09.2020 22:13 |
 
Reitings 7881
Reģ: 24.11.2019
Cik ilgi viņi bija gan attiecībās, gan precējušies?
08.09.2020 22:49 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
ir ir edzhinjam bagata gimene ar sunju biznesu nodarbojas un ko tik vel ne
pazinu edzhina bijusho meiteni,kristine visu laiku plijaas klat un centas visas izstumt nost jo vinjai vajag edzhinju 😁😁😁 zhel ka puika iekrita un palika stavoklii
savadak tur neka ilgi nebutu tapat
prieks ka edzhins vismaz nav aizbedzis un tur to gimeni kopa kamer plekste to vien prot kaa izradiities bet diez cik ilgi ta vilks jo agri vai velu kaut kad jau bus limits izsmelts vinjas izgajieniem
ilgi tadas princeses nedzivo,shita jau atri sak sazhuut un novecot
edzhins vares but ari labs tetis berniem pat tad ja bus skirusies ,bet ko tad kristinite daris,ja ne stradat prot ne but par jauku cilveku? instagrams nav realitate bet to laikam duuda nezin
08.09.2020 22:53 |
 
10 gadi
Reitings 140
Reģ: 18.09.2011
Ar Edžu mācījāmies vienā skolā un viņš tiešām skolas laikā bija tāds foršs čalis, ar skaistu smaidu un vienmēr priecīgs/labā garastāvoklī. Pozitīvs cilvēks!
Kristīnei nesekoju, bet dažreiz paskatos viņas storijus, nekas nesaista, vienīgi šokolādes kūka, ko arī uztaisīju un bija izcila 🤤
08.09.2020 23:42 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Nemieriga12 @ 08.09.2020 16:46
Es Sanas uzdotajos jautājumos un atbildēs redzu vienu un to pašu stilu, atbildes tādas pašas kā jaut, rakstības stils utt. Var just, ka viņa pati sev to uzdood, par to ko ikdienā cepjas, to arī sev uzdod, lai sevi celtu saulīte! Kā tādu stipru sievieti, mati. Kaut gan Jānim pieprasa extras un lielas naudas, protams, tēvam ir jāmaksā par savu bērnu, bet viņa tur uzstāda baigos ultimātus.
Pati savu vīru vien palaida prom, kā arī viņa lai kā pucētos un kas tik viņai nebūtu mugurā.es viņu uzkatu par vīrišķīgu un aukstu sievieti. No viņas nestraro sievišķība, mīļums. Viņa nav neglīta es to nesaku, bet kā vīrietim man ar tādu būtu garlaicīgi un skumīgi. Ja visu laiku vēl tādu stipro tēlo
Anna atkal ir seksīga un trausla sieviete, par spīti arī viņu gadiņu starpībai. Tāpēc labus vēlējumus vēlu Jānim Un Annai, lai arī cik viņai tur būtu bērni. Bet Anna Sanu vispār nepiemin, kā arī viņa nav to vērta. Taču Sana visu laiku vārās dusmas, un to Kasparu izmanto. Paņēma pirmo kas pagadījās ar labu mašīnu.

Piekrītu. Un man Anna vispār patīk. Pilnīgi vienalga kāda viņai pagātne vai cik bērni. Pēc Instagram profilā redzamajām bildēm paliek iespaids kā par pozitīvu, dzīvespriecīgu sievieti, kura, par spīti slavai, šķiet, nav zaudējusi savu cilvēcību un arī vienkāršību. Prot būt gan seksīga, gan vienkārša un smieklīga. Kā arī Jānis pie vienas no savām bildēm raksta par viņas atbalstu, to, kā viņa skrējusi kopā ar viņu, iedvesmojusi nepadoties. Iespējams, tās ir lietas, kas vīrietim ir savās iepriekšējās attiecībās trūkušas, kas arī kalpoja par iemeslu tam, kādēļ tās izjuka. Sanu personīgi nepazīstu un par cilvēkiem cenšos nerunāt sliktu, taču viņas IG profils par viņu atstāj auksta cilvēka iespaidu. Pat grūti izskaidrot... Annai ir pozitīvisms, dzīvesprieks, viss krāsains un košs, Sanai - dominē tumšas krāsas, lielākā dāla bilžu ir selfiji, kuros seja ir auksta, nedzīva, kā porcelāna lellei, kura neizstaro nekādas emocijas. Saprotu, ka par cilvēkiem nevar spriest, vērtējot tikai viņu IG profilus, taču sava veida vizītkarte tā tomēr ir, līdz ar to tāds iespaids radies.
08.09.2020 23:46 |
 
Reitings 291
Reģ: 17.12.2019
Par Danenbergsoni runājot, loģiski, ka agri vai vēlu vīrietim zudīs interese par sievieti, kas neko nav sasniegusi, nestrādā, bet tikai tup mājās uz pucējas. Nav pat runa par to, ka jāstrādā no rīta līdz vēlam vakaram aiz kādas letes, bet cilvēkam vajag kaut minimālu pašizaugsmi, socializāciju. Tas pats arī uz Sanu attiecas.
Arī man šķiet, ka Sana pati sev uzdod jautājumus, jo gandrīz katrā ir izlikta kāda dārga lieta, kura it kā kādam interesē, bet izrādīt taču vajag, ka ir pirkts kaut kas par lielu naudu. Visi tie bērnu rati, mamaroo utt.
09.09.2020 09:48 |
 
Reitings 211
Reģ: 03.03.2020
Aureksi @ 09.09.2020 09:48
Par Danenbergsoni runājot, loģiski, ka agri vai vēlu vīrietim zudīs interese par sievieti, kas neko nav sasniegusi, nestrādā, bet tikai tup mājās uz pucējas. Nav pat runa par to, ka jāstrādā no rīta līdz vēlam vakaram aiz kādas letes, bet cilvēkam vajag kaut minimālu pašizaugsmi, socializāciju. Tas pats arī uz Sanu attiecas.
Arī man šķiet, ka Sana pati sev uzdod jautājumus, jo gandrīz katrā ir izlikta kāda dārga lieta, kura it kā kādam interesē, bet izrādīt taču vajag, ka ir pirkts kaut kas par lielu naudu. Visi tie bērnu rati, mamaroo utt.

Vaitad viņa nepūš balonus? Viņai ir kāds cits kas to dara?
09.09.2020 10:40 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Runājot par Jutu, viņa kaut kur taisās, pieļauju , ka uz Ameriku pie Jurčika. Vai kaut kur nebūt tikties ar viņu. Es noprotu , ka kādu brīdi šie abi ir attiecībās, nevis vienkārši draugi. Vienā story , kuru filméja Vigija ar gaisa baloniem , var redzēt , ka Jurčika bilde ar uz telefona Ekrāna kā screensavers. Kaķi ar aizvedusi pie sava bijušā veča. Nedomāju, ka baigi grüti gāja ar to šķiršanos no Ginta. Ja palasa intervijas ar viņu , diez vai viņš ir spējīgs kādu mīlēt vairāk par sevi... vai vismaz tik pat stipri. Juta , toties, grib ģimeni, mīlestību un būt mīléta. Jāseko tik līdz , kā ies ar to Jurćiku , vai neta romāns būs arī dzīvē dzīvot spējīgs.
09.09.2020 11:12 |
 
Reitings 291
Reģ: 17.12.2019
Vaitad viņa nepūš balonus? Viņai ir kāds cits kas to dara?

Lai uzpūstu balonu, smadzenes īpaši piepūlēt nevajag
09.09.2020 11:38 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
kur tad Kramiņa pārvākusies?
09.09.2020 13:07 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Lalalana @ 09.09.2020 13:07
kur tad Kramiņa pārvākusies?

pēc storijiem spriežot kaut kur Ķīpsalā
09.09.2020 13:36 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Kāda seko Klintaag, pamanīju tās treners Annijas storijos. Tāda savāda meitene, pa sapņiem un mākoņiem vien lidinās kā izskatās.
09.09.2020 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 3036
Reģ: 13.11.2011
Man liekas, ka Samanta Tīna kopā ar Jutu brauks uz Gruziju, varbūt četri uz koferiem sāks filmēt. Jo Samanta no rīta teica, ka šodien uz Gruziju brauks.
09.09.2020 20:46 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Vot Alda Žiedas ir parunāšanas vērta! Kur tik dumjas sievietes rodas? Tād pārfotošopētās bildes, seja sašķobīta baisās grimasēs, vecis zem tupeles, un šodienas storiji, par valsts apmaksātajām auklēm... Nebiju par tādām dzirdējusi :D Zinu, ka valsts līdzfinansē, bet, ka apmaksā... :D
09.09.2020 21:32 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
zanzanzan @ 09.09.2020 21:32
Vot Alda Žiedas ir parunāšanas vērta! Kur tik dumjas sievietes rodas? Tād pārfotošopētās bildes, seja sašķobīta baisās grimasēs, vecis zem tupeles, un šodienas storiji, par valsts apmaksātajām auklēm... Nebiju par tādām dzirdējusi :D Zinu, ka valsts līdzfinansē, bet, ka apmaksā... :D

Šis man arī likās stulbi, bez maz, vai grib aukli pa brīvu uz divām dienām, un jau otro reizi liek storijus par to, ka grib apmaksātu valsts aukli. Neviena valsts līdzfinansēta auklīte parasti nenāk 2 dienas, bet gan uz pilnu slodzi.
Un nesaprotu, pašai savs bizness, it kā nav nabadzīga, bet, redz, aukli vajag apmaksātu, kura padarbosies ar bērnu.
10.09.2020 07:10 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vecis tiešām zem tupeles, nav jāgaida ilgi, kad viņam apniks un pametīa viņu. 😁 Un vienu es nesaprotu - kāpēc ir bērniem jāliek fotošops....?! 🤔
10.09.2020 07:12 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Jaudīgās instagrams ir vienkārši klaunāde :D Photoshop māsters :D Vīrietis agrāk likās izskatīgs, tagad nekāds, izdilis... Bet nekas-vienmēr visu var pielabot facetune :D Runā flegmātiski, matu vietā katliņš... Bija smuki, gari mati.
10.09.2020 09:16 |
 
Reitings 871
Reģ: 23.04.2014
cik ilgi ta vilks jo agri vai velu kaut kad jau bus limits izsmelts vinjas izgajieniem

Ko tad taaaaadu Danenbergsone dara? Neko jau viņa nedara! Vnk ir skaista sieva savam vīram. Un gan jau viņu tas apmierina-skaista sieva un regulārs sekss.ko vēl jaunībā vajag. Laipnība arī, zinies, jānopelna. Visiem smaidīt arī nav ko.
10.09.2020 14:06 |
 
Reitings 291
Reģ: 17.12.2019
Kā tad tu zini par regulāro seksu? 😂😂😂
10.09.2020 14:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!