IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Beates mēnešreizu bikses man izraisīja neizpratni, pirmkart tie ieraksti ārpus manām prāta normām, seksīgi justies ar trusenēm Mr. laikā, ko draugs vispar saka? Laikam patīk, varbūt pat sekss mr. laikā...
Es tadas bikses nekad nevilktu arī paketes nelietoju, tas nav higiēniski
05.08.2020 08:24 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Par tādu Beati dzirdu tikai saistībā ar Mr. Viņai visu mēnesi tādas ir? ? Vai vnk viņa visu mēnesi runā par to?
05.08.2020 08:28 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Es veseliemberniem.lv sekoju pāris mēnešus, manuprāt attiecīgai mērķauditorijai ļoti noderīga informācija. Nedomāju, ka viņa ar to postu grib celt sev popularitāti, vienkārši sacepās par sev tuvu tēmu, jo ļoti daudz runā par bērnu aizsardzību un to, ka tā ir pieaugušo-vecāku atbildība. Kas šajā gadījumā tā arī ir 100%
05.08.2020 10:17 |
 
Reitings 79
Reģ: 06.10.2014
Chikitita @ 05.08.2020 08:24
Beates mēnešreizu bikses man izraisīja neizpratni, pirmkart tie ieraksti ārpus manām prāta normām, seksīgi justies ar trusenēm Mr. laikā, ko draugs vispar saka? Laikam patīk, varbūt pat sekss mr. laikā...
Es tadas bikses nekad nevilktu arī paketes nelietoju, tas nav higiēniski

Nedomāju, ka viņa sludina seksu MR laikā, bet viņai ir sadarbība ar to brendu. Mēs esam pieaugušas sievietes un saprotams, ka mēnešreizes nav nekas pretīgs, ir jāpieņem ka mēs mazliet uzpūšamies tajā laikā. Domāju, ka tas ir vairāk domāts jaunām meitenēm, kurām sastāstīts, ka mēnešreizes ir pretīgas, ka viņas nedrīkst būt emocionālas. Sabiedrībā ir daudzi kas saka, ka mēnešreizes ir pretīgas, bet tāpat mīlejas kamēr ir MR. Man personīgi nesaista produkts, bet saprotu to kopēju vēstījumu. Nav jau jāseko viņai, ja nepatīk tie posti?
05.08.2020 11:50 |
 
Reitings 79
Reģ: 06.10.2014
VIP @ 05.08.2020 10:17
Es veseliemberniem.lv sekoju pāris mēnešus, manuprāt attiecīgai mērķauditorijai ļoti noderīga informācija. Nedomāju, ka viņa ar to postu grib celt sev popularitāti, vienkārši sacepās par sev tuvu tēmu, jo ļoti daudz runā par bērnu aizsardzību un to, ka tā ir pieaugušo-vecāku atbildība. Kas šajā gadījumā tā arī ir 100%

Piekrītu, ka ir noderīgi starp dzīvestila un skaistuma blogerēm parādās dakteri, kas komentē dažādas lietas un runā par tēmām no profesionāļa viedokļa. Man personīgi patīk Pērļumamma un skatos, ka Paula Birzniece (agrāk bija youtubere) mācās par vecmāti un saviem jaunāka vecuma sekotājiem stāsta par seksualitāti un tam līdzīgām tēmām.
05.08.2020 11:53 |
 
Reitings 79
Reģ: 06.10.2014
Sabiedrības Dāma @ 04.08.2020 21:16
Ilze Kleze ir vislielāka ietekmelīte LATVIJĀ kauns reāli!! ?? Ekstransense vēl atradusies, kas viņa solārija galvu apdedzinaja?

Vai tiešām ir vērts diskutēt par kaut kādām cacām ar 1 tūkstoti sekotājiem? Tās nav ietekmeles!
Ir daudz interesantāki personāži, gribu dzirdēt domas par citiem influenzeriem nekā Dridrihsone - viņai ir atseviška diskusija jo viņa taisa nemitīgus sūdus!
Es gribu atrast jaunus influenzerus kam sekot! Izbesījušas cackas- gribu postus ar pievienoti vērtību. Latvijā tik forši talantīgi civlēki bet visi izvēlas sekot tikai cacām ar bagātiem večiem,kas taisa biznesus. Iepriekš jau biju dalījusies ar meikapa blogerēm,kas reāli māca kā uzkrāsoties, kādi produkti strādā. Tā pati Maija A. lai gan skandaloza,bet drēbes jau labas rāda.
05.08.2020 12:02 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Izskatās forši tā uzacu laminēšana, bet tad tās uzacis prasās nogriezt vienādas, lai nav kā tādi sari. Es par Dzeniti. Nepatīk, ka vnk sakasītas uz augšu un nav pielīdzinātas. Izskatās neprofesionāli
05.08.2020 14:49 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.08.2020
Ko Jūs domājat par sigita_valtere777 ? Kaut kādu nepatiku viņa manī izraisa ar sava zirga smaida :D
Dīdrihsones runāšana liek manām ausīm asiņot. Viņa bieži vien izmanto kaut kādus savus "jaunvārdus", kas ir līdzīgi esošiem vārdiem, bet nu nav tas pats vārds :D
Danenbergsone man rada antipātijas, jo jau no jaunības dienām izskatas, ka viņa izvēlas tikai turīgākus puišus. Redzēju, kā Cēsu pilsētas svētkos viņa uz Edžu ķērca, laikam nenopirka princesītei to ko kārojās :D
Dvinska vispār liekas iedomības kalngals. Diezgan daudz esmu dzirdējusi no Siguldas paziņām par to kā viņa stumda mākoņus ar degunu :D
Dzenīte mani tracina ar savu čīkstēšanu un pīkstēšanu :D
Ak dievs, izskatas, ka es tikai nodiršu :D
Man patīk naskoties_zane, meitene ar humoriņu un savu skatu uz dzīvi.
ta.pati.dace. visa Alpu ģimenīte šķiet tik sirsnīga, tik radoša un visu laiku esoša kustībā. Ir kur smelties enerģiju no viņu piedzīvojumiem.
Lelde Ceriņa man patīk. Liekas tik patiesa meitene :)
Vēl man ir iepatikusies Juta Valdmane, kopš izšķīrās no Ginta. Sāk likties ne tik samākslota savos izgājienos :D
P.S. Kā jums liekas, ko tās instagrammeres māmiņas darīs, kad bērniem jau būs 8, 9, 10 gadi? Viņas vairs nebūs tik interesantas, jo daudzums seko ne jau viņām kā personām, bet ikdienas dzīvei ar bērniem. Bērni ir interesanti kad ir maziņi :D
Būs viņām jāsāk strādāt :D
05.08.2020 14:52 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
P.S. Kā jums liekas, ko tās instagrammeres māmiņas darīs, kad bērniem jau būs 8, 9, 10 gadi? Viņas vairs nebūs tik interesantas, jo daudzums seko ne jau viņām kā personām, bet ikdienas dzīvei ar bērniem. Bērni ir interesanti kad ir maziņi

es pilnībā ticu, ka daudziem, kuriem nav tas bērnu skaita principa jautājums vai otra puse viegli pierunājama, rada tos bērnus arī Instagrama dēļ. Lai tik būtu pastāvīgs sekotāju daudzums, sadarbības utt, jo ir apsēstas ar uzmanību un savu egocentriskumu. Variet mani apriet,bet es tiešām domāju,ka daudzas ir alkatīgas kuces,kuras Instagrama dēļ gatavas uz visu.
05.08.2020 16:27 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.08.2020
Seina @ 05.08.2020 16:27

es pilnībā ticu, ka daudziem, kuriem nav tas bērnu skaita principa jautājums vai otra puse viegli pierunājama, rada tos bērnus arī Instagrama dēļ. Lai tik būtu pastāvīgs sekotāju daudzums, sadarbības utt, jo ir apsēstas ar uzmanību un savu egocentriskumu. Variet mani apriet,bet es tiešām domāju,ka daudzas ir alkatīgas kuces,kuras Instagrama dēļ gatavas uz visu.

Ou jā! Tieši manas domas! Un cits vīriteis arī piekritīs, lai tik dzīvo savā "pasaulītē" un neēd viņam smadzenes :D
Reāli nebūs bērni, kritīsies sekotāju skaits un nabadzītēm reklāmas vairs nebūs.
Man ir diezgan nesaprotam tik ļoti patīk reklamēt savus zīdaiņus, bērnusm privāto dzīvi. Ir taču jābūt kādam privātumam. Esmu laimīga ar savu slēgto IG kontu. :D
05.08.2020 16:57 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Teiksu ta, man ir nacies loti biezi stradat ar neapdomibas, parliek liela riska sekam, sastapusi cilvekus, kas dzivo roza burbuli, cita realitate un doma, ka nekad nekas ar viniem nevar notikt. Bet notiek! Nave neskiro, nelaime nesiro, ari tos, kuri spej paredzet tikai 3 sekundes uz prieksu. Un tad blisinas ar lielam acim, ka tad ta! Aij, aij, aij, kada nelaime. Sis visas ir neapdomibas, bezatbildibas sekas un lielaka dala nesaprot normala valoda teikto, ka tikai, ja gaz ar bomi pa pieri. Es vienmer berniem esmu skaidrojusi, ka ja izkritisi, bus slikti, ne nebus slikti, bet gan nositisies... un apedis tarpi. Bija vienu reiz video, kur 3 dazadam grupam pirms lidojuma skaidroja, ka rikoties kritiska situacija, vispareizak un atrak evakuejas grupa, kurai tika skaidrots, ja nedarisiet ta tad varat salauzt kaulus, sagriezt, sadegt utt. Shi humana un jutpilna runasana ir savairojusi tik daudz darzenu, kuriem domasana neeksiste vairs.
05.08.2020 17:58 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Seina @ 05.08.2020 16:27

es pilnībā ticu, ka daudziem, kuriem nav tas bērnu skaita principa jautājums vai otra puse viegli pierunājama, rada tos bērnus arī Instagrama dēļ. Lai tik būtu pastāvīgs sekotāju daudzums, sadarbības utt, jo ir apsēstas ar uzmanību un savu egocentriskumu. Variet mani apriet,bet es tiešām domāju,ka daudzas ir alkatīgas kuces,kuras Instagrama dēļ gatavas uz visu.
par šo stāstīja Jolanta. Three birdies intervijā
05.08.2020 18:03 |
 
Reitings 79
Reģ: 06.10.2014
Czech @ 05.08.2020 18:03
par šo stāstīja Jolanta. Three birdies intervijā

Tā ir norma amerikāņu Yotube kanālos. Kad skatījumi aptrūkstas, tad taisa bērnus.? Labs piemērs - Its Judy Life. Gan jau kaut kādi ped**īli skatās tos bērnu vlogus un sencīši pelna labu naudiņu. Tas pats stāsts ar Instagrameriem- kā uztaisi bērnu tā pievienojas jauna auditorija. Kad Rita Goroveca taisīja meikapa video, viņai ne tuvu nebija tāda auditorija kā tagad.
05.08.2020 18:59 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Danenbergsone jau vispār apprecējās tikai tādēļ jo palika stāvoklī un edžum lika precēt nost :DDD tas nekad nav bijis noslepums ka edzhum bija vairakas meitenes vienlaicigi un mazliet ieberzaas :DD?
05.08.2020 20:29 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.08.2020
isanalapsa @ 05.08.2020 20:29
Danenbergsone jau vispār apprecējās tikai tādēļ jo palika stāvoklī un edžum lika precēt nost :DDD tas nekad nav bijis noslepums ka edzhum bija vairakas meitenes vienlaicigi un mazliet ieberzaas :DD?

Ou jā, šo es arī zinu. Negribējās skaļi to teikt. ?
Nabaga Edžiņš ?
Tā kā viss nav tik skaisti kā izskatas un neprecas tikai aiz mīlestības ?
05.08.2020 21:10 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
kristine jau pati teikusi ka gajis visadi un vairakas reizes tikushies lidz palika kopa ;D lidz palika stavokli hi
05.08.2020 21:44 |
 
Reitings 13
Reģ: 30.05.2020
Czech @ 05.08.2020 14:49
Izskatās forši tā uzacu laminēšana, bet tad tās uzacis prasās nogriezt vienādas, lai nav kā tādi sari. Es par Dzeniti. Nepatīk, ka vnk sakasītas uz augšu un nav pielīdzinātas. Izskatās neprofesionāli

Beatei Katrinai smuki izskatas, kaa reiz sodien bija ielikusi storijos .
05.08.2020 22:00 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Var redzet storijos, ka Edza tads piespiests izskatas. ?
05.08.2020 22:12 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Tas laminetas uzacis viens briesmigs trends ?
05.08.2020 22:13 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Shayk @ 05.08.2020 22:13
Tas laminetas uzacis viens briesmigs trends ?

Dažām piestāv dažām vispār nē. :D
05.08.2020 23:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!