IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Ketija123 @ 26.07.2020 19:08
Es tagad izklausīšos pēc kaut kādas trakas stalkeres.
Bet atceros, ka vēl nesen Sauliete reklamēja tos lieliskos Compeed līdzekļus pret noberztām kājām. Respektīvi, ja apavi berž kāju potītes aizmugurē, tad jāuzsmērē tas compeed zīmulītis un viss būs ok. Es arī biju domājusi viņu pirkt rīt, jo esmu ieplānojusi pirmdienu, kurā došos mazā šopingā, un man arī ir zemās kedas, kas super atbilst manam izmēram, bet tā apavu auduma maliņa, tieši zem potītes, šķiet ļoti asa (sajūta, ka varētu sākt berzt pēc intensīvas staigāšanas) , taču gribu viņas vilkt mini tripā pa Kurzemi.
Bet tagad ieraudzīju viņas pēdējo kopbildi ar Pēteri Instagram, un skatos, ka kaut kas nav smuki ar to potīti. Pievelku tuvāk.. Tur pušumi un plusā vēl nesmuki, balti nosēdumi no tā Compeed. Nez, laikam negribu tādu kāju paskatu un sajūtu savā minitripā. Jokaini, ka viņa to reklamē un iesaka.
panem to apava viles vietu viegli nodauzi ar amuriti. Paliks mikstaka un neberzis vairak.
26.07.2020 21:36 |
 
Reitings 88
Reģ: 16.11.2017
Mjau777 Elīn, kur tad tu pati no instagram esi nozudusi ? ??
26.07.2020 21:39 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Kur pazudusi ir Jelgavas Elīna???
26.07.2020 21:51 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Pamanijāt, ka Jutai uzradies jauns džigits? es jau kādu laiku redzu, ka Juta apmainās ar komentāriem un sirsniņām ar vienu amerikāņu Latvieti - Juris Kupris... un tgd pedejie komentari jau ar sirsniņām , bučām.. tādi divdomīgi.. ilgi nebija jāgaiga.. ? tpc Gincha laikam tik loti uzsver , ka jūtas labi brīvs un viss vina, super.. ???
Par Penku runājot.. viņa dzīvē ir absolūta amēba.. ja būsiet vienā telpā ar viņu , tad viņu pat nepamanīsiet.. tieši tik pelēka viņa ir. un nē nav veikusi deguna plastiku. facetune
26.07.2020 21:57 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
Nemieriga12 @ 26.07.2020 21:51
Kur pazudusi ir Jelgavas Elīna???

Sēž šeit forumā un apspriež Klezi :D :D
26.07.2020 22:24 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
panem to apava viles vietu viegli nodauzi ar amuriti. Paliks mikstaka un neberzis vairak.

Paldies, pamēģināšu :)
26.07.2020 22:38 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es tagad izklausīšos pēc kaut kādas trakas stalkeres.
Bet atceros, ka vēl nesen Sauliete reklamēja tos lieliskos Compeed līdzekļus pret noberztām kājām. Respektīvi, ja apavi berž kāju potītes aizmugurē, tad jāuzsmērē tas compeed zīmulītis un viss būs ok. Es arī biju domājusi viņu pirkt rīt, jo esmu ieplānojusi pirmdienu, kurā došos mazā šopingā, un man arī ir zemās kedas, kas super atbilst manam izmēram, bet tā apavu auduma maliņa, tieši zem potītes, šķiet ļoti asa (sajūta, ka varētu sākt berzt pēc intensīvas staigāšanas) , taču gribu viņas vilkt mini tripā pa Kurzemi.
Bet tagad ieraudzīju viņas pēdējo kopbildi ar Pēteri Instagram, un skatos, ka kaut kas nav smuki ar to potīti. Pievelku tuvāk.. Tur pušumi un plusā vēl nesmuki, balti nosēdumi no tā Compeed. Nez, laikam negribu tādu kāju paskatu un sajūtu savā minitripā. Jokaini, ka viņa to reklamē un iesaka.

Man ļoti patīk compeed plāksteri, konkrēti šie, ja zinu, ka apavi var noberzt tad izmantoju, esmu arī uz jau esošas tulznas likusi un man bija ok, varēju mierīgi staigāt ar apaviem, arī aukstumpumpu plāksteri viņiem labi, citas lietas gan neesmu mēģinājusi.
26.07.2020 22:50 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Starp citu, man ļoti patīk tas compeed zīmulītis. Atklāju pirms 2 gadiem un nopirku priekš kāzu kurpēm, jo zināju, ka nesanāks 'iestaigāt'. Aizvien lietoju tieši nopērkot jaunus apavus. Varu gan apgalvot, ka viņš netaisa nekādus pleķus, sajūta, ka tur ar eļļiņu visu laiku ir apsmērēts, attiecīgi neveidojas no apaviem berze un nav tulzu.
26.07.2020 23:00 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Ketija123 @ 26.07.2020 21:03

Ak jēziņ, cik Tev ir gadi, pieci? Vai tiešām nezināji, ka tulznas uz kājām, kas rodas apavu berzes rezultātā ne tikai nesmuki izskatās (tas nu točna ir mazākais), bet arī rīvē, spiežas, sūrst, sulo, līdz ar to ir grūti paiet, jūtams diskomforts utt.

bet es taču ne par to! runāju par to tavu dumjo iedomāšanos
Bet tagad ieraudzīju viņas pēdējo kopbildi ar Pēteri Instagram, un skatos, ka kaut kas nav smuki ar to potīti. Pievelku tuvāk.. Tur pušumi un plusā vēl nesmuki, balti nosēdumi no tā Compeed. Nez, laikam negribu tādu kāju paskatu un sajūtu savā minitripā. Jokaini, ka viņa to reklamē un iesaka.

tripā uztraukties par to, cik tur smuki/nesmuki nosēdumi no tā plākstera! First world problems ?
27.07.2020 01:28 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
bet es taču ne par to! runāju par to tavu dumjo iedomāšanos
tripā uztraukties par to, cik tur smuki/nesmuki nosēdumi no tā plākstera! First world problems ?

Tu iesmej par to, ka es nevēlos izskatīties nevīžīga un apsveru iespēju netērēt naudu produktam, kas man neraisa uzticību? Ko es tieši iedomājos dumji šajā situācijā?
27.07.2020 10:12 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Ketija123 @ 27.07.2020 10:12

Tu iesmej par to, ka es nevēlos izskatīties nevīžīga un apsveru iespēju netērēt naudu produktam, kas man neraisa uzticību? Ko es tieši iedomājos dumji šajā situācijā?

Ja Tev tāds sīkums skaitās nevīžība, tad tas arī liecina par to, ka Tu esi pārlieku ieciklējusies uz sīkumainībām, kuras citi ne tikai nepamana, bet uzskata par ikdienišķām lietām. Ak Dievs, padomā tik, meitenei saberzta kāja un ir vai bija tur plāksteris. Kāds nevīžīgs skats, ak kāds kauns, kāds kauns! :D
27.07.2020 10:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4993
Reģ: 03.11.2012
Man šķiet, ka tie pleķi nav no tiem plāksteriem, jo viņa pati ir diezgan pleķaina - ādas tips tāds, pleķi viņai arī ir dekoltē zonā un uz sejas, muguras, šķiet esmu redzējusi arī uz vēdera utt.
Manuprāt, tas nav saistīts ar tiem līdzekļiem...
27.07.2020 11:30 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Gribēju pateikt, ka man ļoti patīk Juta! Jā, varbūt pārspīlēts tas bārbijas izskats un gorīšanās ig, bet meitene reāli iet un dara, pati ar visu tiek galā. Redzēju, ka tagad mācās ar izpletni lēkt. Super! Katrai dāmai novēlu tā tikt galā ar šķiršanos.
27.07.2020 11:33 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ja Tev tāds sīkums skaitās nevīžība, tad tas arī liecina par to, ka Tu esi pārlieku ieciklējusies uz sīkumainībām, kuras citi ne tikai nepamana, bet uzskata par ikdienišķām lietām. Ak Dievs, padomā tik, meitenei saberzta kāja un ir vai bija tur plāksteris. Kāds nevīžīgs skats, ak kāds kauns, kāds kauns!

Tu mani atkodi, man patiesi vienmēr gribas labi izskatīties un justies komfortā ar sevi, neatkarīgi no tā, uz kādu pasākumu esmu devusies. Uzskatu, ka dzīve sastāv no sīkumiem. Un es pēc savas pieredzes varu teikt, ka noberztas kājas, kas ierautas kurpēs, kuras berž, un tādai vēl jāturpina staigāt pa kalniem un lejām - tā ir reāli briesmīga sajūta. Tad nu es, cilvēks, šaubīgi lūkodamās uz savām jaunajām kediņām, meklēju veidu, kā no tādas situācijas izvairīties. Saulietes storijos uztveru reklāmu tādam brīnumzīmulītim, liekas - o, būs labais! Bet pēc tam skatos uz tām Saulietes pēdiņām un saprotu - nē, nē, nav tomēr labais. Tulznas tik un tā, plus balti pleķi.. Labāk netērēšu tos 9 euro par šādu produktu! Tieši tik vienkārši darbojās mana domāšana. Bet Tu nez kāpēc izdomāji, ka es tamdēļ esmu nodir*anas vērta. Joprojām nesaprotu Tava cepiena motīvus, sorry.
P. S. Citas meitenes saka, ka tas zīmulītis tomēr ir labs. Varbūt arī pamēģināšu. Bet sākotnējā doma, ko paudu, ieraugot Saulietes storiju, man bija tieši tāda.
27.07.2020 13:43 |
 
Reitings 81
Reģ: 26.06.2020
vivii @ 27.07.2020 11:30
Man šķiet, ka tie pleķi nav no tiem plāksteriem, jo viņa pati ir diezgan pleķaina - ādas tips tāds, pleķi viņai arī ir dekoltē zonā un uz sejas, muguras, šķiet esmu redzējusi arī uz vēdera utt.
Manuprāt, tas nav saistīts ar tiem līdzekļiem...

man šķiet, ka viņa kaut kad teica, ka bērnībā sakoda suņi un tāpēc ir tādi pleķi
27.07.2020 13:55 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Pārsteidza Rebeka Koha. Dalītas domas par viņas pazinojumu, ka kļuvusi par musulmani. Šaubas māc, vai tā mīlestība ir ‘tīra’.
Esmu vairākām influencerēm atsekojusi, jo storiji palikuši nesaistoši un vienmuļi.
27.07.2020 18:53 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Tikai laiks rādīs vai tā bija Rebekai pareizā izvēle.
27.07.2020 19:03 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Man šķiet, ka Rebeka rīkojās pārsteidzīgi, ņemot vērā, ka ar to puisi viņa ir kopā tikai pusgadu, un jau parakstās uz tik nopietnu soli. Es viņas vietā būtu ilgāk domājusi, sākumā iepazinusi attiecīgo kultūru ilgtermiņā utml. Jo tomēr viņa ir profesionāle sportiste jau entos gadus, kas godam pārstāvēja Latviju. Tagad viss, pārstāvēs Kataru.. Pēdējā laikā bija baigi populāra TikTokere palikusi, bet nu izdzēsusi visas Insta bildes. Vēl nesen lika bildes, kur guļ vannā, bet tagad pat matus nedrīkst radīt. Musulmaņiem jau arī tetovējumi nedrīkst būt, diez kā ar tiem.. Un kā tagad sacensības startēs.. Hidžjābā? Lai viņai viss izdodas, bet, manuprāt, pārsteidzīgs solis priekš 22 gadus jaunas meitenes.
27.07.2020 20:47 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Gints visām rakstās instagram,vai ir vēl kāda kurai šis uzrakstījis??
Ja kāda ir es padalīšos ar sākasti no instagram kur šis raksta un manām draudzenēm
. ?
28.07.2020 12:31 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.04.2019
Nemieriga12 @ 28.07.2020 12:31
Gints visām rakstās instagram,vai ir vēl kāda kurai šis uzrakstījis??
Ja kāda ir es padalīšos ar sākasti no instagram kur šis raksta un manām draudzenēm
. ?
Droši vari tāpat padalīties ar ziņām :D
28.07.2020 13:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits