IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Nu ja par viņu jūsmo un raksta, ks super bildes. Tad es saprotu, ka gaumes tiešām ir dažādas :D
08.06.2020 23:46 |
 
Reitings 36
Reģ: 29.05.2020
Bjork @ 08.06.2020 23:43

Ne pirmo reiz pieminets, joprojam nevienam baigo interesi nerada.
Tatad joprojam nekads.
esmu te jauninja, tapec paprasiju ? sorry
08.06.2020 23:50 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Redzot komentāros kā cilvēki izsakās par mentālajām problēmām, es nebrīnos, ka tik maz apkārt par to runā. Katrs cilvēks ir pilnīgi citādāks un attiecīgi katri medikamenti vai katra smadzeņu traucējumi cilvēkus izmaina atšķirīgi. Pielīdzināt, ka kāda draudzene piedzīvojusi ko līdzīgu, bet turpina strādāt un censties, bet te redz viena nevar saņemties tikt pāri attiecībām un vēl čīkst internetā un kāpēc tad šitā nevar saņemties - zeme atveries! Man kauns par tādu sabiedrību. Katrs ar to cenšas tikt galā pēc savām spējām - kāds metas darbā, kāds nespēj iet uz darbu un kāds vispār metas zem vilciena.
Vajag izglītoties vairāk, lai saprastu kā mentālās slimības ietekmē cilvēku smadzeņu darbību un tur nepietiek tikai ar - jālieto medikamenti vai vajag gribasspēku. Ir cilvēki, kuri depresijas dēļ vnk mazāk iet cilvēkos, ir noslēgtāki, bet ir cilvēki, kuri dēļ depresijas un mentālā stāvokļa NESPĒJ fiziski pat piecelties no gultas (nevienam to nenovēlu un ja Tu neesi ko tādu piedzīvojis, tas nenozīmē, ka kādam citam tā nevar būt), kuriem smadzenēs izmainās ķīmiskie savienojumi. Iesaku palasīt literatūru tieši angliski par to, kas tad ir depresija un ko tā ķermenī ietekmē.
Lielākais mīts par depresiju - depresija ir gribasspēka trūkums, vājš raksturs.
Mēs vnk par to sabiedrībā ļoti, ļoti maz runājam. Youtubē pilns ar video angliski, kur cilvēki runā un stāsta, rāda kā cīnās ar šizofrēniju, personību šķelšanos (split personality), es varu tikai iedomāties, kā šeit komentāros izsmietu un noliktu kādu latvieti, kurš uzdrošinātos dalīties ar savu pieredzi. Jo pie mums jau par to nerunā un tādi cilvēki jau neizrādās internetā. Liela daļa to liek internetā tieši lai cilvēki sāktu par to runāt, lai nebaidītos meklēt palīdzību vai gūtu kādu atbalstu, redzot, ka nav vieni. Katrs ar saviem dēmoniem cīnās pa savam - kāds nekad savam tuvākajam cilvēkam neatklās, ka pa dienu smaida un priecājas, bet katru nakti raud spilvenā, jo jūtas slikti, kāds izvēlas dalīties ar savu stāstu.
09.06.2020 00:09 |
 
Patīk
Reitings 2873
Reģ: 30.04.2020
Turpināšu to atkārtot vēl un vēl! Viņai nav nekādi traucējumi un depresija!
Man ir bijusi depresija, esmu ārstējusies klīnikā un depresīvu cilvēku redzu pa gabalu. Brīnos par meitenēm, kuras arī šeit stāsta par depresiju un piekrīt, ka Agnesei tāda ir ??‍♀️
Jebkurš, kurš sadzersies zāles ar šmigu, tiks aizrauts uz psiheni un iedota diagnoze. Neticat? Varat pamēģināt ✌?
Skuķis ir izlepis, pieradusi, ka uzmanība griežās tikai ap viņu un kad ego netiek pabarots, tad sākās "bipolārie traucējumi", "depresijas" un citi mēsli.
Piekrītu, ka nav tas normāli, ka 25 gados nav strādājusi normālu darbu-tad tēvs uztur, tad tas Terijs. Rozā brilles nokrita? Es domāju, ka Terijs pacēla jautājumu, kad tad pati sāks strādā vai tikai dirnēs mājās. Youtube blogeris un wanna be influenceris nav darbs!
Un tikai smagie antidepresanti dod klāt svaru, jo cilvēks paliek lēnīgs un vienaldzīgs pret apkārtnotiekošo, paliek par totālu dārzeni... Viņai nekad tā nav bijis! Cilvēks,kas sēž uz šāda veida medikamentiem nekad netaisīs youtube video, neliks storijus, jo viņam būs vienkārši pof*g par visu notiekošo. Uzmanības deficīts, tas arī viss! Mazāk runājiet par cilvēkiem, kas nav pelnījuši jūsu uzmanību un mazāk šādu būs,jo ticiet man-viss ko viņa tagad darīs, tie būs video un storiji ap savu depresiju, jo ir uzķērusi, ka šitā lieta aiziet!
09.06.2020 08:21 |
 
Patīk
Reitings 2873
Reģ: 30.04.2020
Un par VD runājot-tā tiešām ir galvā. Nesakārtotas emocijas, stress, kas beidzās ar nervu sistēmas pārpūli, kā rezultātā sākās visādi joki un spoki.
Bijušais pie šķiršanās arī taisīja fake lēkmes, pats pat izsauca ātros,jo nevarējis paelpot utt., Stradiņos noteica diagnozi-veģititīvā distonija. Pat nepārbaudōja. Lēkme bija, paelpot nevarēja, histērija, bla bla bla.... Iemauktu kādu ripiņu ar aliņu, aizvestu uz Tvaiceni. Tieši tik vienkārši!
09.06.2020 08:25 |
 
Reitings 55
Reģ: 24.05.2020
zanzanzan @ 09.06.2020 08:25
Un par VD runājot-tā tiešām ir galvā. Nesakārtotas emocijas, stress, kas beidzās ar nervu sistēmas pārpūli, kā rezultātā sākās visādi joki un spoki.
Bijušais pie šķiršanās arī taisīja fake lēkmes, pats pat izsauca ātros,jo nevarējis paelpot utt., Stradiņos noteica diagnozi-veģititīvā distonija. Pat nepārbaudōja. Lēkme bija, paelpot nevarēja, histērija, bla bla bla.... Iemauktu kādu ripiņu ar aliņu, aizvestu uz Tvaiceni. Tieši tik vienkārši!

Pateici vienkārši 10niekā!
09.06.2020 09:12 |
 
Reitings 490
Reģ: 03.04.2020
Agnesei diagnoze tika uzstādīta jau sen, ne jau pēc nesenajiem notikumiem. Tas, ka Tev ir bijusi depresija, nepadara Tevi par ekspertu, kura tagad visiem redz cauri ?
09.06.2020 09:13 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Es neesmu eksperte, bet depresija taču var katram izpausties citādāk? Un vispār kā viņa pati saka savos video (ieteiktu arī noskatīties pirms gudri dirst) viņai beigās bija uzstādīta nepareiza diagnoze un ir bipolarie traucējumi.
Mēs nekad nevaram ielīst otrā cilvēkā, tāpēc kāda jēga šeit par to strīdēties. Kas tad īsti ir un vai tēlo un kāpēc pieauga svars.
Sekoju katram video jau sen līdzi un domāju, ka tur ir viss kopā, gan psihiskas problēmas, gan uzmanības trūkums utt. Tā kā ne aizstāvu, ne nolieku. Un arī nebļauju ar savu domu izteikšanu tā it kā tā 100% būtu taisnība :D
09.06.2020 09:23 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
kas tā par Agnesi?
09.06.2020 13:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Man tā Agnese pilnībā nepiesaista, vienreiz paskatījos, bet arī ne tos vidikus. Kāpēc Jūs viņai sekojat, kas Jūs piesaista?
Mazs skuķis kurš grib uzmanību
09.06.2020 15:00 |
 
Reitings 24
Reģ: 16.07.2016
Es Agneses video sāku skatīties pirms viņa vēl bija kopā ar Teriju. Toreiz tie youtube video kaut kā piesaistījā. It kaa vienkārši, bet bija interesanti paskatīties.
Kopš sagāja kopā ar Teriju, viss gāja uz slikto pusi. Ja būtu viņas video atradusi tikai tagad, visticamāk neskatītos.
09.06.2020 16:08 |
 
Reitings 323
Reģ: 04.03.2020
woman_wonderland @ 09.06.2020 15:00
Man tā Agnese pilnībā nepiesaista, vienreiz paskatījos, bet arī ne tos vidikus. Kāpēc Jūs viņai sekojat, kas Jūs piesaista?
Mazs skuķis kurš grib uzmanību

Nesekoju viņai, bet kopš šeit parādījās diskusijas par viņu, šad tad atveru profilu un paskatos, kas jauns?
Tur točna ir uzmanības trūkums, ja pat tā rediģē, pārveido ig bildes, ka beigās sanāk gandrīz vai cita seja?
Bet nu, nedošu vairs viņai to prieku un neiesaistīšos diskusijās par viņu?
09.06.2020 16:10 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Mans viedoklis ir, ka depresija neizslēdz faktu, ka cilvēkam no dabas var piemist uzmanības trūkums, vēlme, lai viņu regulāri pažēlo un paauklē kā tādu bērnu utml. , un krīzes brīžos šīs īpašības lien ārā jeb saasinās. Tāpēc ir muļķīgi apgalvot, ka nē, tā ir depresija vai nē, tas ir uzmanības trūkums. Ticu, ka Agnesei ir nosliece uz depresiju, un ir emocionāli iedragāta, taču viņai diezgan raksturīgi kā personībai ir arī tas uzmanības trūkums, vēlme žēloties un baroties no citu līdzjūtības, uzmanības. Nedomāju, ka viņa to dara, ļaunu nodomu vadīta. Vienkārši ir drusku izlaidusi sevi, pazaudējusi motivāciju, līdz ar to upura loma šķiet ērtāks veids, kā eksistēt un veidot dzīvi.
09.06.2020 16:24 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
https://www.apollo.lv/6989828/ar-sabiedriba-pazistamu-cilveku-dalibu-izveidota-parodija-skandalozajam-amoralles-video
?
09.06.2020 19:17 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Es Agnesi skatos tieši viņas vienkāršības dēļ. Viņa parāda visas parasto cilvēku lietas. Īsti neinteresē Pārkeres brendu somiņas, kuras tāpat nevaru atļauties ? Patīk Agneses video par dzīvokļa iekārtošanu, gatavošanu utmldz. Bieži var aizņemties idejas, ko gatavot vai kur plauktiņu nopirkusi. Bet varu piekrist šeit meitenēm, ka nolaida sevi un nevīžīga palika. :(
09.06.2020 20:56 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
zanzanzan @ 09.06.2020 08:21
Turpināšu to atkārtot vēl un vēl! Viņai nav nekādi traucējumi un depresija!
Man ir bijusi depresija, esmu ārstējusies klīnikā un depresīvu cilvēku redzu pa gabalu. Brīnos par meitenēm, kuras arī šeit stāsta par depresiju un piekrīt, ka Agnesei tāda ir ??‍♀️
Jebkurš, kurš sadzersies zāles ar šmigu, tiks aizrauts uz psiheni un iedota diagnoze. Neticat? Varat pamēģināt ✌?
Skuķis ir izlepis, pieradusi, ka uzmanība griežās tikai ap viņu un kad ego netiek pabarots, tad sākās "bipolārie traucējumi", "depresijas" un citi mēsli.
Piekrītu, ka nav tas normāli, ka 25 gados nav strādājusi normālu darbu-tad tēvs uztur, tad tas Terijs. Rozā brilles nokrita? Es domāju, ka Terijs pacēla jautājumu, kad tad pati sāks strādā vai tikai dirnēs mājās. Youtube blogeris un wanna be influenceris nav darbs!
Un tikai smagie antidepresanti dod klāt svaru, jo cilvēks paliek lēnīgs un vienaldzīgs pret apkārtnotiekošo, paliek par totālu dārzeni... Viņai nekad tā nav bijis! Cilvēks,kas sēž uz šāda veida medikamentiem nekad netaisīs youtube video, neliks storijus, jo viņam būs vienkārši pof*g par visu notiekošo. Uzmanības deficīts, tas arī viss! Mazāk runājiet par cilvēkiem, kas nav pelnījuši jūsu uzmanību un mazāk šādu būs,jo ticiet man-viss ko viņa tagad darīs, tie būs video un storiji ap savu depresiju, jo ir uzķērusi, ka šitā lieta aiziet!
+++
09.06.2020 22:08 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
zanzanzan @ 09.06.2020 08:25
Un par VD runājot-tā tiešām ir galvā. Nesakārtotas emocijas, stress, kas beidzās ar nervu sistēmas pārpūli, kā rezultātā sākās visādi joki un spoki.
Bijušais pie šķiršanās arī taisīja fake lēkmes, pats pat izsauca ātros,jo nevarējis paelpot utt., Stradiņos noteica diagnozi-veģititīvā distonija. Pat nepārbaudōja. Lēkme bija, paelpot nevarēja, histērija, bla bla bla.... Iemauktu kādu ripiņu ar aliņu, aizvestu uz Tvaiceni. Tieši tik vienkārši!
+++
09.06.2020 22:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4977
Reģ: 03.11.2012
Ketija123 @ 09.06.2020 16:24
Mans viedoklis ir, ka depresija neizslēdz faktu, ka cilvēkam no dabas var piemist uzmanības trūkums, vēlme, lai viņu regulāri pažēlo un paauklē kā tādu bērnu utml. , un krīzes brīžos šīs īpašības lien ārā jeb saasinās. Tāpēc ir muļķīgi apgalvot, ka nē, tā ir depresija vai nē, tas ir uzmanības trūkums. Ticu, ka Agnesei ir nosliece uz depresiju, un ir emocionāli iedragāta, taču viņai diezgan raksturīgi kā personībai ir arī tas uzmanības trūkums, vēlme žēloties un baroties no citu līdzjūtības, uzmanības. Nedomāju, ka viņa to dara, ļaunu nodomu vadīta. Vienkārši ir drusku izlaidusi sevi, pazaudējusi motivāciju, līdz ar to upura loma šķiet ērtāks veids, kā eksistēt un veidot dzīvi.

Tādā ziņā Dzenei ir uzmanības trūkums no dabas ?
Un žēlošanās par visām , sadzīves lietām...
09.06.2020 22:18 |
 
Reitings 54
Reģ: 17.05.2020
@kootiknarkootik ļoti skaista un super bildes?priekš saviem gadiem labs piemērs visām

Amm... ko?!? Ja tas tetovējums uz viņas vēdera nozīmē viņas dzimšanas gadu, tad man gan neliekas, ka 25 gadu vecumā viņa kalpo kā kaut kāds piemērs visām. Piemērs tieši kādā ziņā? Jo izskatās viņa stabili vecāka par saviem gadiem, neizskatās, ka kaut kur studētu vai strādātu, pasauli diez vai glābj, zāles pret vēzi neizgudro, principā nedara neko citu kā taisa bildes ar savu pēcpusi no visiem iespējamiem rakursiem, bildes no tusiņiem, bildēs glāzes un dūmi, un dejas uz galdiem. Neesmu ne vecmodīga, ne aizspriedumaina, vienkārši nedomāju, ka viņa varētu kalpot kādam kā piemērs. Nu, katrā ziņā, ne kā pārāk labs piemērs, jo nekādu dziļas personības iespaidu neatstāj.
09.06.2020 23:45 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Jap piekrītu iepriekšējam komentāram.
Sorry, bet tādi cilvēki, kas jūsmo par viņas profilu nevar būt baigi apveltīti ar labām prāta spējām :D
09.06.2020 23:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits