IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Es pieļauju, ka viņai finanses neļauj nekur citur pārvākties. Cik saprotu, pašai nav nekādi ienākumi, būtu gan jau īres līgums jālauž un jāmaksā drošības nauda par jauno dzīvokli. Tās parasti nav nekādas mazās summas.

Bet tikpat labi par īri jau katru mēnesi arī jāmaksā. Un gan jau, ka ar dzīvokļa saimnieku/saimnieci var sarunāt, izskaidrot situāciju, un lauzt līgumu ātrāk. Ok, visticamāk neatgūt drošības naudu, bet to jau tāpat noteikti iemaksāja Terijs. Varbūt izdevīgāk būtu atrast mazāku un omulīgāku, vienistabas dzīvoklīti, kur mazāka īre vai padzīvot pie tēta, kamēr atrod darbu un nostabilizējas ienākumi. Jo ja viņa vēl tā pārdzīvo par šķiršanos, raud, domājot par viņu, un vispār ir emocionāli nestabila, jocīgi, ka turpina turpat dzīvot, kur visas atmiņas, mājas, kurās abi ienāca kopā.. Varbūt cer, ka Terijs vēl atnāks atpakaļ, tāpēc nesteidzas projām..
07.06.2020 12:51 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Diana Kubasova atradusi baigo veidu ka piepelnities- squat challenge un tagad pardod dabigo masku receptes. Es no vinas neko nepirktu, tikai tapec, ka vina iesaka saviem skatitajiem tirit sejas adu ar kokosriekstu ellu. Ta ir viss sliktaka ella, ko var likt uz sejas, jo aizsprosto poras. Nav nekadas basic zinasanas. Tad jau labak Google pameklet receptes maskam.
07.06.2020 14:53 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Es tikai tagad noskatījos stilistu kaujas ar Leldi Dreimani. Nezinu, vai bijāt to apspriedušas iepriekš, bet diezgan lielu skatīšanos laiku, bija tas smīniņš par to "akvai, cik neveikli". :D . Kas ir Dāvis Paugurs? Radīja tāda puišeļa iespaidu, ļoti nenopietns un nāca visu laiku smiekli par to, ko viņš saka, pat sajutos neērti, jo izklausās pēc 18 gadīga čaļa. :D Es ceru, ka viņi nav pāris, jo to īsti nesapratu. Arī Lelde likās dikti nedroša un nepārliecināta. Pārējās epizodes arī ir tādas vai tikai šī tāda bija? :D
07.06.2020 16:19 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Nevaru sagaidit Didras stilistu kaujas epizodi ?
07.06.2020 16:37 |
 
Reitings 52
Reģ: 13.03.2020
Tiara @ 07.06.2020 07:43
Kāda iepriekš prasīja, kur Zentuxxx palicis, tad, re kur ir - nomainījusi profilu:
https://instagram.com/cutetwitty25?igshid=l8wtsaws96yn

??? Paldies liels, tieši šodien cringe prasījās ???
Lūk, šis profils ir sinonīms vārdam DELUSIONAL ?
07.06.2020 16:57 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Njaa, mafijas karalienei derētu kritiskāk uz sevi paskatīties ?
07.06.2020 18:05 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Kā tas nākas, ka meitenes ar apaļumiem karina tos ārā publiska platformā pilnībā bez kompleksiem, bet meitenes ar maķenīt lielāku tauku masu nekā vajadzētu un pāris liekām pumpām tērpjas nez cik kārtās un špaktelis virsū sejai, ka nost teju nedabūt bez litra micelārā ūdens. ??‍♀️
07.06.2020 18:46 |
 
Reitings 55
Reģ: 24.05.2020
Man tā Agnese pēc runas veida un visa jau liekas ar garīgām problēmām.
Tik dramatizēti tas viss tiek pasniegts?itkaa viņai visa dzīve būtu viena liela bēdu ieleja?Un bez kkada pajoliņa blakus dzīvot nevarētu??
Nesaprotu ,viņa speciāli tajā video runā tā itkā tulīt atdos galus, vai tas viss ir priekš tā lai viņu žēlo sekotāji?
Jo pēc komentāriem priežot tāda drāma ,tādas žēlastības ,itkā viņai 5 cilvēki būtu nomiruši?
Būtu gājusi uz darbu lai varētu kā normāls cilvēks dzīvot un tā arī aizmirstos viss.
Žēlojās par džeku kā 15 gadīga meitene.Tiešām neviena cilvēka nav apkārt ,kurš iedotu kārtīgu spērienu pa pakaļu lai sāk domāt ar galvu?
07.06.2020 21:14 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Yawsi @ 07.06.2020 21:14
Man tā Agnese pēc runas veida un visa jau liekas ar garīgām problēmām.
Tik dramatizēti tas viss tiek pasniegts?itkaa viņai visa dzīve būtu viena liela bēdu ieleja?Un bez kkada pajoliņa blakus dzīvot nevarētu??
Nesaprotu ,viņa speciāli tajā video runā tā itkā tulīt atdos galus, vai tas viss ir priekš tā lai viņu žēlo sekotāji?
Jo pēc komentāriem priežot tāda drāma ,tādas žēlastības ,itkā viņai 5 cilvēki būtu nomiruši?
Būtu gājusi uz darbu lai varētu kā normāls cilvēks dzīvot un tā arī aizmirstos viss.
Žēlojās par džeku kā 15 gadīga meitene.Tiešām neviena cilvēka nav apkārt ,kurš iedotu kārtīgu spērienu pa pakaļu lai sāk domāt ar galvu?

es paskatījos citus viņas video, šķiet viņai tāds runas stils
07.06.2020 22:28 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Nosacītā veidā arī saprotu viņas pārdzīvojumu. Viņa pati atzina, ka emocionāli pieķērusies, tapēc, Terijs zināja ko un kāda brīdī kas jādara. Arī man bijušas vienas attiecības, kurās es sapratu, ka tās vērtības nesakrīt, bet emocionālā saikne ir pārāk stipra. Tāpēc arī ir grūti, jo ar galvu tu saproti, ka tur nekas nesanāks, ka nav turpinājuma, bet sirds pieķeras par daudz un grūti atlaist. Tāpēc sanāk nomuļļāties vienam gar otru, līdz ir par daudz. Taču tad labāk kā viņai, kur nokrita rozā brilles un 3 mēnešos viss cauri, nekā mocīt vienam otru vēl ilgāk.
07.06.2020 23:12 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
Yawsi @ 07.06.2020 21:14
Man tā Agnese pēc runas veida un visa jau liekas ar garīgām problēmām.
Tik dramatizēti tas viss tiek pasniegts?itkaa viņai visa dzīve būtu viena liela bēdu ieleja?Un bez kkada pajoliņa blakus dzīvot nevarētu??
Nesaprotu ,viņa speciāli tajā video runā tā itkā tulīt atdos galus, vai tas viss ir priekš tā lai viņu žēlo sekotāji?
Jo pēc komentāriem priežot tāda drāma ,tādas žēlastības ,itkā viņai 5 cilvēki būtu nomiruši?
Būtu gājusi uz darbu lai varētu kā normāls cilvēks dzīvot un tā arī aizmirstos viss.
Žēlojās par džeku kā 15 gadīga meitene.Tiešām neviena cilvēka nav apkārt ,kurš iedotu kārtīgu spērienu pa pakaļu lai sāk domāt ar galvu?

Un viņa vēl studē psiholoģiju ??
07.06.2020 23:38 |
 
Reitings 56
Reģ: 19.01.2020
Nē man patīk tie influnceri. Armaneva bija ielikusi story ka Lietuvā maskas tik nēsā apkalpošanas personāls, Bērziņš ielika pret story ka maldinoša info un šī nobloķēja šo... Haha tāda influncere pirmkārt jau par nepatiesu info sniegšana un uzvedības kā bērnudārzā. Un Dzene ar varēja dzēsties ārā vispār ja jau tā nav laika. Profils tik tukšs un nesaistošs. Vienas reklāmas..
08.06.2020 00:58 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Taaa maija.....
08.06.2020 08:39 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Es nezinu, kādu Agneses video jūs skatījāties, bet tajā, ko redzēju es, nebija nekādas dramatizētas žēlošanās. Jauna meitene vienkārši apstāstīja situāciju, drusku apraudājās, kas ir pilnīgi normāli un saprotami, jo sāpes vēl svaigas, tas arī viss.
Un vispār man kaut kas tajă meitenē patīk. Jā, viņa ir citādāka, runas veids ir savdabīgs, vēl jauniņa, bet kopumā atstāj ļoti vienkāršas un nesamākslotas meitenes iespaidu.
Turies, cīnies un mācies, Agnese, Tev viss būs ļoti labi!
08.06.2020 09:15 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
pride and prejudice @ 08.06.2020 09:15
Es nezinu, kādu Agneses video jūs skatījāties, bet tajā, ko redzēju es, nebija nekādas dramatizētas žēlošanās. Jauna meitene vienkārši apstāstīja situāciju, drusku apraudājās, kas ir pilnīgi normāli un saprotami, jo sāpes vēl svaigas, tas arī viss.
Un vispār man kaut kas tajă meitenē patīk. Jā, viņa ir citādāka, runas veids ir savdabīgs, vēl jauniņa, bet kopumā atstāj ļoti vienkāršas un nesamākslotas meitenes iespaidu.
Turies, cīnies un mācies, Agnese, Tev viss būs ļoti labi!

Viss jau ok. Bet nu es neteiktu, ka ļoooti jauna, kad tagad visiem jāžēlo. Viņai ir 25 gadi nevis 18! Tādā vecumā tomēr vajadzētu pieaugt nevis bēdāties par kaut kādu veci.
08.06.2020 09:21 |
 
10 gadi
Reitings 3041
Reģ: 13.11.2011
Man liekas, ir ļoti stulbi kādam pārmest, ka pārdzīvo par izjukušām attiecībām. Lai arī cik cilvēkam būtu gadi.. ??‍♀️
08.06.2020 09:30 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
fifa @ 08.06.2020 09:30
Man liekas, ir ļoti stulbi kādam pārmest, ka pārdzīvo par izjukušām attiecībām. Lai arī cik cilvēkam būtu gadi.. ??‍♀️

Neviens nepārmet, negribi viedokli, tad nevajag visai Latvijai to stāstīt. Viņai pašai nav kauns stāstīt, ka gribēja sadzerties zāles un izdarīt kaut ko sev, lai neteiktu vairak?‍♀️
Būtu darbs, tad nebūtu laika visām šīm muļķībām, youtube video utt. ?
Tāda sajūta, ka visa pasaule apstājusies, pus otrs gads attiecībās. ?‍♀️
08.06.2020 09:56 |
 
Reitings 24
Reģ: 16.07.2016
Es nesaprotu kādēļ gan viņa nevarētu pārdzīvot par izjukušām attiecībām? Katrs mēs esam dažādi. Tas tomēr viņai bija tuvs cilvēks un lai jau izrāda savas emocijas, nevis visu patur sevī. Paies laiks un pāries.
Domāju, ka mēs neesam pieraduši, ka ir šāda tipa stāsti, kur visa dzīve nav parādīta perfekta. Vai tad viņa viena tāda, kas sev ir gribējusi darīt pāri un sadzērusies zāles? Mūsdienās ir ļoti daudz cilvēku, kuri nespēj tikt galā ar savām problēmām un emocijām.
Ceru, ka viņai viss uzlabosies, jo līdz brīdim, kad sagāja kopā ar Teriju, šķita pilnīgi citādāka. Varbūt tagad saņemsies un atradīs darbu, sāks rūpēties par sevi. Jo skatoties vlogus ar Teriju, šķita, ka viņa mazliet degradējas un bieži varēja manīt alkoholu.
08.06.2020 10:26 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Terijam interesants storijs :D
08.06.2020 10:27 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
Susanne @ 08.06.2020 09:56

Neviens nepārmet, negribi viedokli, tad nevajag visai Latvijai to stāstīt. Viņai pašai nav kauns stāstīt, ka gribēja sadzerties zāles un izdarīt kaut ko sev, lai neteiktu vairak?‍♀️
Būtu darbs, tad nebūtu laika visām šīm muļķībām, youtube video utt. ?
Tāda sajūta, ka visa pasaule apstājusies, pus otrs gads attiecībās. ?‍♀️

Kāds sakars darbam? Ja viņa ir tādā emocionālajā stāvoklī, tad nevienā darbā nevarētu pastrādāt.
Es arī kādreiz strādāju ļoti atbildīgu darbu, ikdienā satiku gan daudz pozitīvu, gan ļoti negatīvu cilvēku un darbs bija smags! Visu laiku dzēru nomierinošas tablates un miega zāles, jo bija sajūta, ka darba dēļ smadzenes strādā 24/7
Tagad četrus gadus nestrādāju un neplānoju, jo tikai tagad, maziem solīšiem sāku justies labāk.
Nav svarīgi, vai tas ir mīļotais cilvēks, ģimene, darbs, citi ārējie apstākļi,bet tie tikai saasina iekšējo problēmu ar kuru cilvēkam jātiek galā. Protams, ka viņai ir smagi tagad! Un labi, ka viņa par to runā, jo cilvēki ir iebiedēti, ka par tādām lietām nerunā. Es ļoti labi atceros kā cilvēki uz mani skatījās Latvijā, kad kādam stāstīju par savām problēmām, stresu, izdegšanu darbā, veģetatīvo distoniju, panikas lēkmēm utt.
Kopš tā brīža, kad aizgāju no darba, dzīvoju citā valstī un ziniet, te cilvēkiem tas ir normāli, neviens šķībi neskatās uz tevi.
08.06.2020 11:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits