IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Ketija123 @ 02.06.2020 13:59

Vienk apnika visiem, ka visapkārt tikai viņi un viņu kārtējās klapatas un skandalozie izgājieni. Kas par daudz, tas par skādi. Jo kāda jēga no tā? Nav jau Amerika, kurā kļūstot par skandalozāko un apspriestāko cilvēku, tiek iegūts arī ievērojams, naudisks labums, visādas ienesīgas sadarbības, visur aicina utt. Vairāk apkaunoja sevi, nekā kaut ko ieguva.
Tāpat arī man izbesīja, ka Kivičs cenšas uzspiest savu viedokli, ka visi cilvēki dzīvo kastītēs, bet viņi, redz elpo brīvi. Nu nav tā. Citi vienkārši nealkst to pierādīt sabiedrībai. Un žēl bērnu. Vai tiešām Liene ir laimīga, kad ikdienā atteicās no savām trim meitām? Viņas vēl ir mazas, un mamma ir vajadzīga. Tāpat sabiedrībā viņu cienīja, apbrīnoja, viņai bija darbs, iespēja izpaust savus talantus, mammas un māsas atbalsts. Es patiešām neticu, ka viņai tas viss kaut nedaudz nepietrūkst. Neticu, ka, viņa kaut reizi nav aizdomājusies, ka ja būtu iespēja laiku pagriezt atpakaļ, tad viņa būtu pieņēmusi citus lēmumus. Nu kas par sapņu vīrieti ir Kivičs, lai viņa dēļ pazaudētu savu godu un cieņu sabiedrības acīs? Kāda bija jēga no šī visa teātra. Liela, īsta mīlestība? Nu es nezinu.
+++
02.06.2020 15:34 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
keegan @ 02.06.2020 15:27
Kiviču pāris ir ļoti dīvains un ne labā nozīmē. Kad viņi abi nebija kopā, katrs likās ok. Skulmi es pirms šī visa īsti nezināju, bet kur bija kaut kas par viņu pa retam uzrakstīts, likās it kā normāla, jauna, skaista, kopta sieviete. Andris man ļoti patika kā mūziķis, viņa dziesmas pat izlaidumā dziedājām skolas laikā. Parasti mīlošās attiecības (kādas pēc abu teiktā ir arī viņiem) abas puses atplaukst. Cilvēki pieaug. Šeit notika otrādāk, viņi viens otru degradēja.
Uz Lieni ir vnk žēl skatīties, jo nav vairs ne izskatīga, ne sievišķīga. Kad abi dzīvoja Spānija, viņi IG ielieka video, kur skūpstās. Liene izskatījās pēc kaut kā, ko vari sastapt Centrāltirgū ar divlitrīgo rokās.
+++
02.06.2020 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Ketija123 @ 02.06.2020 13:59

Vienk apnika visiem, ka visapkārt tikai viņi un viņu kārtējās klapatas un skandalozie izgājieni. Kas par daudz, tas par skādi. Jo kāda jēga no tā? Nav jau Amerika, kurā kļūstot par skandalozāko un apspriestāko cilvēku, tiek iegūts arī ievērojams, naudisks labums, visādas ienesīgas sadarbības, visur aicina utt. Vairāk apkaunoja sevi, nekā kaut ko ieguva.
Tāpat arī man izbesīja, ka Kivičs cenšas uzspiest savu viedokli, ka visi cilvēki dzīvo kastītēs, bet viņi, redz elpo brīvi. Nu nav tā. Citi vienkārši nealkst to pierādīt sabiedrībai. Un žēl bērnu. Vai tiešām Liene ir laimīga, kad ikdienā atteicās no savām trim meitām? Viņas vēl ir mazas, un mamma ir vajadzīga. Tāpat sabiedrībā viņu cienīja, apbrīnoja, viņai bija darbs, iespēja izpaust savus talantus, mammas un māsas atbalsts. Es patiešām neticu, ka viņai tas viss kaut nedaudz nepietrūkst. Neticu, ka, viņa kaut reizi nav aizdomājusies, ka ja būtu iespēja laiku pagriezt atpakaļ, tad viņa būtu pieņēmusi citus lēmumus. Nu kas par sapņu vīrieti ir Kivičs, lai viņa dēļ pazaudētu savu godu un cieņu sabiedrības acīs? Kāda bija jēga no šī visa teātra. Liela, īsta mīlestība? Nu es nezinu.

++++
Žēl, ka veselas trīs meitas pamestas...tagad jānoskatās kā mammīte gaida savu un Kiviča kopīgo bērnu, kuram būs vieta mammas dzīvē un nevienam citam, :/ Valstij šovs, bet bērniem reālas traumas psiholoģiskas...
02.06.2020 15:44 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
++++
Žēl, ka veselas trīs meitas pamestas...tagad jānoskatās kā mammīte gaida savu un Kiviča kopīgo bērnu, kuram būs vieta mammas dzīvē un nevienam citam, :/ Valstij šovs, bet bērniem reālas traumas psiholoģiskas...

Man liekas, vistrakākais moments bija, kad medijos, soctīklos un presē noplūda tas foto, kur Kivičš gultā ņem Lieni priekšā no aizmugures.. Nabaga bērni. Un vēl tas skandāls ar vannu un Kiviča pliko krānu..
02.06.2020 15:56 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Ketija123 @ 02.06.2020 15:56

Man liekas, vistrakākais moments bija, kad medijos, soctīklos un presē noplūda tas foto, kur Kivičš gultā ņem Lieni priekšā no aizmugures.. Nabaga bērni. Un vēl tas skandāls ar vannu un Kiviča pliko krānu..
plus vairākkārtēja Lienes piekaušana tik tālu, ka šuves jāliek. Bet redz, joprojām atrodas tādi, kuri šo degradējušos alkānu pārīti aicina uzstāties un raksta analfabētiskus komentārus, cik šamie esot patiesi un jaukiņi?
02.06.2020 18:37 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Aij tā Alise Mičule... Ieliek blackouttuesday postu Instagram, storyā un nomaina bildi, bet tai pat laikā turpina postot story. Var redzēt ka neizprot tā visa hastag jēgu un kas ir blackouttuesday... Ja kad nezin tad tas ir saistīts ar to kas notiek ASV, rasismu un tas ir ar domu ka savos soc.tīklos pēc tās bildes vai hastag neko vairāk nieliek tā paužot atbalstu Black lives mater.
02.06.2020 19:05 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Kiskismau @ 02.06.2020 19:05
Aij tā Alise Mičule... Ieliek blackouttuesday postu Instagram, storyā un nomaina bildi, bet tai pat laikā turpina postot story. Var redzēt ka neizprot tā visa hastag jēgu un kas ir blackouttuesday... Ja kad nezin tad tas ir saistīts ar to kas notiek ASV, rasismu un tas ir ar domu ka savos soc.tīklos pēc tās bildes vai hastag neko vairāk nieliek tā paužot atbalstu Black lives mater.

Kas tur īsti notika? Es nesaprotu, kāds tika nogalināts dēļ melnas ādas krāsas?
02.06.2020 19:56 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Tak tie influenceri tik kaitinoši šajā ziņā. Agnija Grigule twitterii čīkst par to, ka influeneceri neko nerunā, ka vajag runāt par to un bla bla. Lai gan es uzskatu, ka tā ir katra paša darīšana. Vel liek Twitteri sindijas bokānes storijus par to, ka viņa šajā dienā runā savas lietas. Kāpēc cilvēks tā nevarētu darīt?
Un tagad pēkšņi cita daļa liek melnas bildes, storijus, lai tikai redz, ka viņiem tas interesē, bet realitātē turpina likt savus storijus un vispār pofig. Galvenais, ka citi redz, kjipa atbalsti. (protams ne visi)
Un tad ir tādi, kas vispār neko neliek.
02.06.2020 20:03 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kas tur īsti notika? Es nesaprotu, kāds tika nogalināts dēļ melnas ādas krāsas

Tā jau ir gadiem ilga diskriminācija un ieilgušās problēmas. Vienkāršs policists bija uzlicis kāju uz melnādainā vīrieša kakla kurš jau tā bija saslēgts roku dzelžos un uz zemes. Viņš neklausījās kad vīrietis vairākas reizes teica ka nevar paelpot un lūdza lai noņem kāju. Tā arī viņš nosmaka, kamēr apkārt bija citi policisti. Tas viss tika nofilmēts un tā ir šausmīga nežēlība. Tas bija tā teikt pēdējais piliens un viss sākās.
Šo rakstu var palasīt. Tur nav viss bet ātros vilcienos.
https://www.tvnet.lv/6987156/dzordzs-floids-un-rasisms-asv
Neteiktu ka Latvijā viss ir OK un rasistu nav. Drīz Latvijā ienāks vairāk citas rases pārstāvju un tas viss sāksies.
02.06.2020 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 3041
Reģ: 13.11.2011
Man draugs stāstīja, ka tas melnādainais vīrietis patiesībā mira sirds nespējas dēļ, jo bija salietojies amfetamīnu un sirds zāles kopā. Itkā policija viņu centās aizturēt un sirds neizturēja spriedzi. Tas esot atklāts ekspertīzē, nezinu cik patiesa ir šī informācija, viņš to lasīja kaut kādā ārzemju laikrakstā.
02.06.2020 20:25 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
. Tas esot atklāts ekspertīzē, nezinu cik patiesa ir šī informācija, viņš to lasīja kaut kādā ārzemju laikrakstā

Es lasīju, ka oficiālā ekspertīze saka ka no nosmakšanas, bet to esot veicinājušas blakus saslimšanas un narkotikas.
Bet nu arī cik nežēlīgam ir jābūt lai nepalaistu vaļā kāju vairākas minūtes, ja cilvēks lūdz.
Bet nu jā pašlaik Amerikā cilvēki arī nezin kuriem avotiem ticēt, jo ir cilvēki kas mēģina izmantot to situāciju lai mainītu, apkrāptu utt.
Viens ir skaidrs ka uzņēmumu dedzināšana neko nemainīs, bet tai pat laikā ir jau bijuši vairāk miermīlīgi protesti.
Kā saka tā ir Amerika un tur viss ir sarežģīti.
02.06.2020 20:36 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Bet nu jā... Runa te par influnceriem un izskatās ka daži pat nezin ko posto, ko atbalsta utt.
Vienigi sudrabkaija bija kaut cik normāls ieraksts.
02.06.2020 20:37 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Nu ir kas apmēram saprot un runā par to, paskaidro un ir tie kas vienkārši to dara, jo redz tā jādara
02.06.2020 20:44 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Sportiska kepka un dāmīgi auskariņi ar pērli un akmentiņu, jokaina izvēle. Bet vispār viņai no tiesas labāk piestāv sievišķīgais stils, nevis tāds pašpuikas tēls. Tagad:
02.06.2020 20:58 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Pirms trīs gadiem:
https://failiem.lv/u/2kcgprj9
Bet te, pirms 5 gadiem, vispār skaistule.
https://failiem.lv/u/x4m562r6
02.06.2020 21:08 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Njaa. Kkas baigi mainījies :D
02.06.2020 21:32 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Izskatījās, ka pirms grūtniecības abi ar Andri regulāri trekterēja iekšā alkoholu. Iespējams tas darījis savu.
02.06.2020 21:48 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
https://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/fitnesa-treneris-gints-valdmanis-pirmoreiz-runa-par-skirsanos-no-dailas-jutas.d?id=52192541
Re kaa, Jutas bijushais saka, ka iespeejams nemaz nav gjimenes cilveeks un beerni vinja plaanos neietilpst..
02.06.2020 22:12 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Skulmei tie auskari smuki gan, bet ne sie kas bilde?
02.06.2020 22:28 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
https://failiem.lv/u/28h6tswe
Nu tās lūpas jau pa pusseju un šķiet nesimetriskas..
02.06.2020 22:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits