IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Agnesi zinu no youtube, jau sen. Nāk no Madonas, tagad dzīvo Rīgā. Nav viņa nekāda skandalozā, vienkārši dalās ar savu ikdienas dzīvi, stāsta par mentālo veselību, vlogo. Tad satika Teriju (savu draugu), ievācās kopā un arī tagad vlogo kopā.
18.05.2020 13:16 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Diamond- @ 18.05.2020 12:10
Ja godīgi, bieži pie sevis nodomāju vai tiešām Terijam tas viss kaut kur "nesaglabājas" un vienā brīdī nepiegriezīsies. Jauns čalis, gadus jaunāks par pašu Agnesi. Tā ir sava veida upurēšanās. Atvainojos, varbūt skarbi. Bet jauns puisis, dzīvespriecīgs, ar viņu viss ir vislabākajā kārtībā. Agnese it kā pieaugušāka,bet viņš dabū ņemties ar viņu kā ar bērnu. Žēl viņa, ja godīgi! Var jau būt, ka lielā dzīves mīlestība, bet nu baaaaac. Tur izskatās pēc smaga uzmanības deficīta no Agneses puses. Vnk cik ilgi ir cilvēka spēkos mēģināt balansēt gan savā, gan vēl otras pusītes dzīvē tā, lai justos labi.
Parasti veselīgas attiecības veidojas no diviem pašpietiekamiem cilvēkiem.

Viņa jau nerāda visu savu ikdienu Ig, kā Jūs varat zināt, cik daudz Terijam jārūpējas par viņu.
Viņa studē, dara mājas lietas. Un, ja ir tik foršs un atbalstošs draugs, tad vispār lieliski nevis kurš pamet pie grūtībām.
Zinu arī vienu meiteni ar bipolariem traucējumiem neviens jau šo slimību neizvēlas labprātīgi.
18.05.2020 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 3041
Reģ: 13.11.2011
Diamond, arī manas domas. Man arī šķiet, ka Agnesei nav nekāda hobija, aizraušanās, tikai tik cik youtubs. Viņa studē un dara mājas lietas. Jauna meitene, nesen sūdzējās par savu lieko svaru, tad ir jādara kaut kas lietas labā, nevis tikai jāčīkst. Varbūt esmu pārāk skarba, bet neciešu cilvēkus kas čīkst.
18.05.2020 13:37 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Pirmo reizi dzirdu par tādu Agnesi un Teriju ?? Danenbergsonei lūpas piepūstas par barteri? Atsekoju viņai kādu laiku iepriekš, apnika mazliet viņas storiji. ?
18.05.2020 13:44 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Man ar Kristīne sāk apnikt..
18.05.2020 13:53 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
fifa @ 18.05.2020 13:37
Diamond, arī manas domas. Man arī šķiet, ka Agnesei nav nekāda hobija, aizraušanās, tikai tik cik youtubs. Viņa studē un dara mājas lietas. Jauna meitene, nesen sūdzējās par savu lieko svaru, tad ir jādara kaut kas lietas labā, nevis tikai jāčīkst. Varbūt esmu pārāk skarba, bet neciešu cilvēkus kas čīkst.

Liekais svars ir no zālēm. Bet nu jaa, cilveki, kuri nav pasi saskarusies vai kads tuvinieks, to nekad nesapratis. ?
18.05.2020 13:54 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Arī izskatās, ka Evolution Gaming strādā. Un vēl pati teica, ka pārgājis uz naktsmaiņām. Piekrītu viedoklim, ka kaitina cilvēki, kas čīkst. Cik video ir redzams tad Terijs pelna un uztur abus. Regulāri ir video ar tekstu ......kad Terijam ienāk alga, mēs dodamies uz cash&carry...... vai tamlīdzīgi. Un es tagad nerunāju par slimību, bet runāju par jaunu cilvēku, kurš ir spēka gados gan lai izglītotos, gan strādātu. Nav viņiem ne bērnu, ne kas , lai Terijs viens uzturētu abus un viņa varētu dzīvot mājās ēst taisīšanai un mājas tīrīšanai. Kaut kad stradaja apģērbu veikalā. Pāris ned.izturēja, ja? Nu,man nav saprotams, ka divdesmit+ gadīga spējīga meitene nīkst mājās un dzīvo ar kaķiem.
Atvainojos par viedokli, ja kādam šķiet skarbs, bet ir 21.gs.
18.05.2020 14:04 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Diamond- @ 18.05.2020 14:04
Arī izskatās, ka Evolution Gaming strādā. Un vēl pati teica, ka pārgājis uz naktsmaiņām. Piekrītu viedoklim, ka kaitina cilvēki, kas čīkst. Cik video ir redzams tad Terijs pelna un uztur abus. Regulāri ir video ar tekstu ......kad Terijam ienāk alga, mēs dodamies uz cash&carry...... vai tamlīdzīgi. Un es tagad nerunāju par slimību, bet runāju par jaunu cilvēku, kurš ir spēka gados gan lai izglītotos, gan strādātu. Nav viņiem ne bērnu, ne kas , lai Terijs viens uzturētu abus un viņa varētu dzīvot mājās ēst taisīšanai un mājas tīrīšanai. Kaut kad stradaja apģērbu veikalā. Pāris ned.izturēja, ja? Nu,man nav saprotams, ka divdesmit+ gadīga spējīga meitene nīkst mājās un dzīvo ar kaķiem.
Atvainojos par viedokli, ja kādam šķiet skarbs, bet ir 21.gs.

Nevar nepiekrist
18.05.2020 14:07 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
cik viņiem gadi?
18.05.2020 14:07 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Jā, strādā viņš evo.
18.05.2020 14:09 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Lalalana @ 18.05.2020 14:07
cik viņiem gadi?

Agnesei 25, Terijs laikam nedaudz jaunāks
18.05.2020 14:10 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ja godīgi, bieži pie sevis nodomāju vai tiešām Terijam tas viss kaut kur "nesaglabājas" un vienā brīdī nepiegriezīsies. Jauns čalis, gadus jaunāks par pašu Agnesi. Tā ir sava veida upurēšanās. Atvainojos, varbūt skarbi. Bet jauns puisis, dzīvespriecīgs, ar viņu viss ir vislabākajā kārtībā. Agnese it kā pieaugušāka,bet viņš dabū ņemties ar viņu kā ar bērnu. Žēl viņa, ja godīgi! Var jau būt, ka lielā dzīves mīlestība, bet nu baaaaac. Tur izskatās pēc smaga uzmanības deficīta no Agneses puses. Vnk cik ilgi ir cilvēka spēkos mēģināt balansēt gan savā, gan vēl otras pusītes dzīvē tā, lai justos labi.
Parasti veselīgas attiecības veidojas no diviem pašpietiekamiem cilvēkiem.

Ļoti piekrītu. ++ Agneses youtube video skatos jau no pirmsākumiem, kad viņa bija tāda slaida, maigas dabas meitenīte. Ar laiku ļoti izmainījās, agrāk studēja, strādāja, kopa sevi. Tagad manāmi pieņēmusies svarā, izskatās nevīžīgi, viena pati dzer vīna pudeles, ko miksē ar zālēm. Studijas viņai vairs neinteresē, strādāt negrib un nepārtrauktās garastāvokļa maiņas. Viņai vajadzētu saprast, ka visa pasaule negriežas ap viņu, un Terijam nav jābūt viņas mūžīgajam glābējam. Brīžiem liekas, ka viņa domā, "viņš taču mani ļoti mīl, tāpēc ir gatavs pieciest, ka man ir šīs biežās mentālās problēmas". Bet tā nav, otram cilvēkam nav jānes upuris, jābūt līdzatkarīgam. Šīs ir tādas situācijas, kas spēj ilgtermiņā nogalināt mīlestību. Ar savām mentālām problēmām ir jācīnās kā ar nezālēm, tās jācērt ārā saknē, tabletes nav risinājums, tās tikai nomāc simptomus. Nabaga Terijs. Viņš ir pelnījis veselīgas attiecības, bet Agnesei beidzot ir jasavācas.
Tas alko un zāļu reibumā ieliktais storijs " viņš speciāli atbrauca naktī pie manis no darba" jau vien parāda, ka viņai ir uzmanības trūkums un barojas no viņa rūpēm. Čalis melnu muti strādā, viņa neko nedara, sēž mājās, dzer par viņa naudu vīnu un taisa drāmas. Jāpieaug meitenei un jāsāk sevi likt kopā, tiekties uz veselīgu attieksmi pret dzīvi un lauzt savu raksturu, citādāk nekas labs tur nebūs.
18.05.2020 14:15 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Nu it kā tā ir. Bet viņa video ir runājusi, ka nevarēja pastrādāt sakarā ar veselības problēmām. Arī studijas atlika tāpēc un centās tagad atsākt. Tā kā mēs ar neesam tās, kas var spriest par viņas slinkumu un kāpēc nestrādā. Tur noteikti visu ietekmē gan to kāda viņa ir pa dzīvi, bet vēl vairāk viņas veselība. Tā kā no malas vienmēr viegli pateikt-kā tā var.
18.05.2020 14:15 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Nez kā izpaužas viņas veselības problēmas?
18.05.2020 14:22 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Viņa pēdējā video vai kaut kad bija ielikusi par diagnozi
18.05.2020 14:28 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Uzskatu, ka viņai tiešām vajag strādāt, vai nodoties kādam hobijam.. jo nereti dzīvojot mājās krīt širmis ciet. Saku no pieredzes. Gan jau viņas tie psihologi/psihoterapeiti kaut ko iesaka, bet pagaidām šķiet, ka tikai zāles... un man liekas, ka ja jālieto ikdienā tabletes lai justos labāk, tad sāc sevi pieķert pie domas, ka esi slims, tad arī paliek sliktāk. Bet reāli neizskatās viņa neadekvāta, es nezinu.. Nu gan jau vlogā paskaidros kas un kā.. bet vairāk izskatās pēc “aiz nekā nedarīšanas” “man vajag uzmanību” “mīlestības trūkums”. Varbūt bērnībā tā visa trūka.
18.05.2020 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 3041
Reģ: 13.11.2011
Nu un, ka liekais svars no zālēm? Tas vaitad neļauj viņu nomest? Es nesaprotu kā 25gados var dzīvot uz drauga un vecāku rēķina. Piekrītu tam, ka sēdēšana mājās visu var padarīt tikai sliktāku.
18.05.2020 14:43 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Tiešām visas neizglītotas sievietes te laikam ir. Mentāla rakstura slimības ir tādas pat kā fiziskas. Ja Tev sāp vēders, Tu arī dzer zāles utt. Tāpēc nevajag teikt, ka tabletes nav risinājums un ka tas viss ir izrādīšanās, uzmanības trūkums.
Tiešām, dāmas, nenovēlu Jums nekad ar ko tādu saskarties. ???
18.05.2020 14:45 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Njaa. Man jau likās, ka te sāksies viedokļu dalīšanās sakarā ar viņu un vispar kopumā viedokli un zināšanām par mentālās veselības problēmām. Es ar kādreiz domāju, ka tas viss ir tikai izdomājums utt....
18.05.2020 14:46 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Nemaz neizskatās, ka viņai baigi daudz liekais svars.
18.05.2020 14:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits