IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 13.11.2011
Man liekas, ka plāksteris, vismaz no Katrīnes puses. Viņa pirms pāris nedēļām vēl lika gaudulīgas dziesmas un vecās bildes ar Kasparu. Domāju, ka kādu laiku padzīvos šķirti, un saies atpakaļ.
10.05.2020 21:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5037
Reģ: 03.11.2012
Es domāju, ka natcises bija domātas Katrīnei, jo viņa ir vairākos story kaut kad pieminējusi, ka viņai patīk narcises. Gan jau, ka vienkārši neparādīja, jo neuzskatīja tagad par ko īpašu...
10.05.2020 21:20 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Vienkarssaa-Tev, vienkārši, acīmredzot, nav vēl tāda dzīves pieredze, lai spriestu par tādam lietām. Diez vai Tev patiktu, ja Tavs jaunais “brutgans”, ietu ar puķēm pie bijušas. Arī mātes diena nav attaisnojums. Ok, palīdzēt bērniem ko nopirkt vai sagatavot un pastāstīt, ka ir kas jāuzdāvina/jāuzzīmē/jāizveido mammai vai ka savādāk japārsteidz vina, nevis pašam personīgi ar puķēm jāiet. Var jau tā darīt, bet, dzīvē jaunā “brūte “ ilgi to nepacietīs. Ja Tu kādam esi dzemdējusi bērnu vai vairākus, nenozīmē, ka viņš Tev ir mūžīgs parādnieks un Tu viņa princese, kura mūžam uz rokām jānēsā. Dzīve nav skaists instagram foto vai filma, kur šķirtās un jaunās ģimenes sēž draudzīgi pie vakariņu galda.
Ir viegli spriest, kamēr pats neesi tādā situācijā, kur iesaistītas jūtas un emocijas.
10.05.2020 21:20 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
MsInga @ 10.05.2020 21:20
Vienkarssaa-Tev, vienkārši, acīmredzot, nav vēl tāda dzīves pieredze, lai spriestu par tādam lietām. Diez vai Tev patiktu, ja Tavs jaunais “brutgans”, ietu ar puķēm pie bijušas. Arī mātes diena nav attaisnojums. Ok, palīdzēt bērniem ko nopirkt vai sagatavot un pastāstīt, ka ir kas jāuzdāvina/jāuzzīmē/jāizveido mammai vai ka savādāk japārsteidz vina, nevis pašam personīgi ar puķēm jāiet. Var jau tā darīt, bet, dzīvē jaunā “brūte “ ilgi to nepacietīs. Ja Tu kādam esi dzemdējusi bērnu vai vairākus, nenozīmē, ka viņš Tev ir mūžīgs parādnieks un Tu viņa princese, kura mūžam uz rokām jānēsā. Dzīve nav skaists instagram foto vai filma, kur šķirtās un jaunās ģimenes sēž draudzīgi pie vakariņu galda.
Ir viegli spriest, kamēr pats neesi tādā situācijā, kur iesaistītas jūtas un emocijas.

Izskatās, ka kādam citam nav tāda dzīves pieredze, ka nesaprot, ka viņa ir viņu bērnu māte. Kāds sakars princesei? Ne jau ar katru viņam ir kopīgi bērni ??‍♀️
Māmiņdiena ir reizi gadā, nevajag pārspīlēt. Un, ja viņiem ir labas attiecības, kāpēc tad nevar dāvināt ziedus, par to, ka ir tik brīnišķīgas meitas un ka ikdienā rūpējas par viņām.
10.05.2020 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Nedomāju, ka pēc visiem tiem storijiem ar citu čali Kasparam vēl gribējās viņai ziedus nest ?
10.05.2020 22:06 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Susanne-parunāsim par šo, kad būsi tādā situācijā... Man gan nav bijis tā, ka vīrietis iet ar puķēm pie bijušās, bet, ir bijis vīrietis ar bērniem, un varu iedomāties, kā tas būtu. Nesaku, ka pati ideja ir slikta, bet, dzīvē reti iespējama. Ja tik superīgi viss, tad nevajadzēja šķirties. Un, tāda situācija vēl būtu ok, kamēr vīrietis ir viens bez jaunam attiecībām. Un, ka jau teicu, var nopirkt ziedus un iedot bērniem lai uzdāvina mammai, nevis pats iet pie bijusas ar ziediem.
“Kads sakars princesei”-jo sanāk, ka vīrietis būtu gatavs kāpt pāri jaunajam attiecībām, lai tik pats personīgi zobos rozes aizvestu exenei mātes dienā. Pofig visi un viss, viņa man svarīgāka par visu, poh kā jaunā “brūte” jutīsies, lai iet pie velna, ja nevar samierināties, jo nekas nav svarīgāk par to.
10.05.2020 22:09 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
MsInga Kā jau teicu tas ir mans viedoklis. Ir vai nav pieredze, bet manā skatījumā tavu bērnu māte ir uz mūžu, lai vai kā. Varbūt Tavā skatījumā tas nav nekas īpašs, nav speciāli jāsveic princese. Un skatoties pēc tā, ka nesen visi kopā piknikoja, viņš cepa gaļu tad arī pieļauju, ka cenšas uzturēt labas attiecības. Protams, redzams tik cik mums parāda, varbūt dzīvē ir savādāk. Iespējams, ka narcises bija Katrīnei,varbūt kļūdījos.
Nedomāju, ka pārējie komentāri šeit ir taisnīgāki.
10.05.2020 22:14 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Vienkaarsaa-protams, katram savs viedoklis, piekrītu.
Tomēr, padoma pati iekšēji, vai Tu gribētu, lai vīrietis, kuru mīli, iet pie bijusas ar ziediem, kaut arī viņiem kopīgi bērni.
BĒRNI sveic mammas, nevis bijušie vīri, manā skatījumā. Ja tik ļoti grib, var satiekoties mutiski pateikt, paldies, ka esi laba mamma maniem bērniem utt., reizē neliekot justies slikti esošajai. Kka tā.
10.05.2020 22:23 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Man pret to Katrini bija neitralas sajūtas,nesekoju līdzi,bet nu šis ir tāds bērnudārzs.Kura sevi cienoša sieviete sevi šādi pazemotu,liekot tādus klipus?Katrina,ja Tu šito lasi,attopies.Tev ir ne tikai jādomā par sevi,bet arī savām meitām..Un tas čalis izskatās tāds pats mulkis,ja liek klipus.
10.05.2020 22:27 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Es piekrītu, ka varbūt esot šķīrušies gadiem nav jāiet sveikt personīgi, es vairāk par šo gadu, kad viss vēl nesen noticis un neizskatās, ka ar Saņu jau uzsākta kopdzīve, lai viņa varētu iebilst.
10.05.2020 22:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5037
Reģ: 03.11.2012
Nu mans vīrs arī neskrien dāvināt ziedus bijušajai sievai, lai gan nav sķīrušies pirms 10 gadiem, bet nesenāk. Bērnam , protams, atgādina, lai mammu apsveic visos svētkos, bet pats to neuzskata par kaut ko obligātu. Es personīgi arī tā uzskatu, lai gan mans tētis mammu sveica, bet viņiem bija viss citādāk - vienmēr bija tas 50/50, ka saies atkal kopā.
10.05.2020 23:03 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Iejaucoties jūsu diskusijā....... izskatās, ka nav tālu līdz kopdzīvei. Kaspars bijis jau pie Sanas vecākiem Ventspilī un tagad arī ar viņu un dēlu kopā kaut kādā viesu namā atpūšas. Gan jau drīz arī dzīvos kopā?
Par Katrīni jau iepriekš izteicos un joprojam domaju, ka tīra plaksteris lai tikai pierādītu, ka viņai arī ir kāds
10.05.2020 23:05 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Pamanijat, ka Sauliete sodien nelika 100 storijus diena ka parasti??
11.05.2020 00:55 |
 
Reitings 308
Reģ: 12.04.2018
Tas Saulietes jaunais brūtgāns izskatās, ka speciāli IG taisījis augšā, lai tikai būtu storijus ko publicēt ar Saulieti, gan jau pati viņa pierunāja. Bet to īsti arī neslēpj, ja aprakstā ir "I'm here for a reason!" :D Man tas šķiet ārkārtīgi bērnišķīgi. Labi, tagad padūdos, ko tālāk? Saies ar citu un kā tad viņa izskatīsies. Vismaz nebūtu tik ātri vēl bāzusi visiem acīs. :D
11.05.2020 18:21 |
 
Reitings 56
Reģ: 19.01.2020
Diamond- @ 10.05.2020 23:05
Iejaucoties jūsu diskusijā....... izskatās, ka nav tālu līdz kopdzīvei. Kaspars bijis jau pie Sanas vecākiem Ventspilī un tagad arī ar viņu un dēlu kopā kaut kādā viesu namā atpūšas. Gan jau drīz arī dzīvos kopā?
Par Katrīni jau iepriekš izteicos un joprojam domaju, ka tīra plaksteris lai tikai pierādītu, ka viņai arī ir kāds
Nebija gan Ventspilī, tā bilde kuru nopublicēja jau bija uzņemta iepriekš. Pēc bildēm varēja saprast, ka bija Siguldas pusē uz tiem pacēlājiem un Rakšos..
11.05.2020 18:37 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Fifty @ 11.05.2020 18:21
Tas Saulietes jaunais brūtgāns izskatās, ka speciāli IG taisījis augšā, lai tikai būtu storijus ko publicēt ar Saulieti, gan jau pati viņa pierunāja. Bet to īsti arī neslēpj, ja aprakstā ir "I'm here for a reason!" :D Man tas šķiet ārkārtīgi bērnišķīgi. Labi, tagad padūdos, ko tālāk? Saies ar citu un kā tad viņa izskatīsies. Vismaz nebūtu tik ātri vēl bāzusi visiem acīs. :D

Piekrītu! Tagad speciāli noslēdzis profilu un ielicis bildes. Tad kāpēc uzreiz konts nebija noslēgts? Gribēja, lai visi apskatās. Bērnudārzs kaut kāds ?
11.05.2020 19:09 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Piekrītu! Tagad speciāli noslēdzis profilu un ielicis bildes. Tad kāpēc uzreiz konts nebija noslēgts? Gribēja, lai visi apskatās. Bērnudārzs kaut kāds ?

Var jau būt, ka viņš nesen tik piereģistrējās Instagram, jo tikko uzsākot tikties ar Saulieti, redzēja, ka viņai baigi patīk tur ņemties, un tāpēc arī piereģistrējās un pielika to tekstu I am here for a reason, nu lai pasekotu līdzi viņas gaitām un paskatītos, ko viņa tur dara. Un tad Sauliete apmācīja, kā likt storijus un tādā garā ? Bet pats sākumā nemaz neapzinājās, ka Sauliete ir tik pazīstama dāma, ka visi skatīsies un runās par to un pat mediji no tā uztaisīs ziņu. Kad to aptvēra, tad uzlika privātu kontu. No mīlas apreibis, vispirms dara, pēc tam domā ?
11.05.2020 19:56 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.04.2020
Jums neliekas kaut kā dīvaini, ka Raklinska vairs vispār neliek ne bildes, ne storijus ar to savu čaļi? Agrāk tik bieži lika, tagad jau vairākas nedēļas nav redzēts...
11.05.2020 20:16 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Raklinska vispār tāda dīvaina, it īpaši kad runāja. . Viņa taču bija satrakojusies sr tām grāmatām un vispār bija ļoti aktīva insta, bet tad viņu sāka noriet. saprata, ka tas nav viņai. Dzīvo savu dzīvi, pareizi ir.
11.05.2020 20:28 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
QueenAlisa @ 11.05.2020 18:37
Nebija gan Ventspilī, tā bilde kuru nopublicēja jau bija uzņemta iepriekš. Pēc bildēm varēja saprast, ka bija Siguldas pusē uz tiem pacēlājiem un Rakšos..

Bija gan. Iepriekšējā nedēļaa nogalē. Cītīgāk "stalkot" vajag.?
11.05.2020 20:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits