IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Kkur jau bija rakstīts, ka it kā viņam piemetās tā pēcdzemdību depresija. Sagaidīja tik ilgi gaidīto dēlu - un kkas prātā laikam kkas aizverās!
10.03.2020 20:25 |
 
Reitings 83
Reģ: 24.11.2019
Nav ne jausmas kas tie tādi
10.03.2020 20:36 |
 
Reitings 87
Reģ: 12.07.2019
CariDee @ 10.03.2020 20:25
Kkur jau bija rakstīts, ka it kā viņam piemetās tā pēcdzemdību depresija. Sagaidīja tik ilgi gaidīto dēlu - un kkas prātā laikam kkas aizverās!
Nu skaidrāks par skaidru,ka aizvēries viņam. Cerams,ka ir glābjams vēl un viņa ğimene ari tiks saglābta. Žēl bērnus un sievu,jo šie video klīdīs līdzi visu mūžu.?
10.03.2020 21:03 |
 
Reitings 87
Reģ: 12.07.2019
CariDee @ 10.03.2020 18:17
Tur nekādas skaidrības nav, bet Džigan itkā psihiatriskajā slimnīcā tagad ir, viņš bija licis live video, kur piedzeries runāja un lamājas... Oksana vnk aizvakar ierakstīja ka negrib pamosties šajā pasaulē un vairāk vispār nekādus video neliek! Tad vēl klīst kkādi video, kur viņš ar citām meičām ietusē! Bet cik saprotu, tad neviens neko īsti nezin! Likās tik ideāla ģimenīte, bet redz kā...

Jā, redzēju tos video,kur ar citām meičām tusē,kur citai laiza kāju pirkstus, kur lamājas, kur meitai prasa lai atnes alu. BRIESMĪGI! Kā vien gribētos lai viss ir labi, bet domāju,ka Oksana viņam nepiedos. Iedomājoties vien,ka citai kāju pirkstus laizijis, pēc tam lien klāt pie sievas un bērniem, vemt gribas.
10.03.2020 21:07 |
 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
Es Oksanai un Džiganam sekoju IG jau sen seeeen... man patika ikdienā paskatīties kā viņi dzīvo, ceļo un tie bērni tik forši...patiesībā likās tādi vienkārši cilvēki, dalījās tàdās vienkāršās ikdienās lietās... es jau pagāšnedēl skatījos tos live video Džiganam, cik netipiski, ka viņš tur tās alko pudeles cilā, marihuānu uzvelk un rupji nolamājās.. turklāt turpat bērni apkārt. Vēl nosauc par cūku savu meitu, jo saldējumi ēd uz grīdas. Nodomāju vēl.. reallly? Un tas normāli viņiem? Tad jau bija aizdomas, kaut kas jau tur nav ok. Un tad pēdējais viņa live video mani pavisam nošokēja, viņš noskuvis uzacis, bārdu. Visu tiešraidi vienkārši bezsakaru muldēja, tagad tie posti arī nesaprotami... pats minēja ka esot psihenē. Bet līdz šim galīgi nekas nav skaidrs... vai tiešām narkotikas vai vienkārši nojudzās. Žēl... nesen bērniņš ilgi gaidītais piedzimis .. nespēju iedomāties ko Oksana tagad pārdzīvo. Prese neko daudz neraksta, jāgaida kas tālāk būs... starp citu tas video kur viņš ar to domāju klubā, neesot viņš. Domāju, ka tur krāpšana nav... drīzāk narkotikas!
10.03.2020 21:28 |
 
Reitings 87
Reģ: 12.07.2019
Mia6 @ 10.03.2020 21:28
Es Oksanai un Džiganam sekoju IG jau sen seeeen... man patika ikdienā paskatīties kā viņi dzīvo, ceļo un tie bērni tik forši...patiesībā likās tādi vienkārši cilvēki, dalījās tàdās vienkāršās ikdienās lietās... es jau pagāšnedēl skatījos tos live video Džiganam, cik netipiski, ka viņš tur tās alko pudeles cilā, marihuānu uzvelk un rupji nolamājās.. turklāt turpat bērni apkārt. Vēl nosauc par cūku savu meitu, jo saldējumi ēd uz grīdas. Nodomāju vēl.. reallly? Un tas normāli viņiem? Tad jau bija aizdomas, kaut kas jau tur nav ok. Un tad pēdējais viņa live video mani pavisam nošokēja, viņš noskuvis uzacis, bārdu. Visu tiešraidi vienkārši bezsakaru muldēja, tagad tie posti arī nesaprotami... pats minēja ka esot psihenē. Bet līdz šim galīgi nekas nav skaidrs... vai tiešām narkotikas vai vienkārši nojudzās. Žēl... nesen bērniņš ilgi gaidītais piedzimis .. nespēju iedomāties ko Oksana tagad pārdzīvo. Prese neko daudz neraksta, jāgaida kas tālāk būs... starp citu tas video kur viņš ar to domāju klubā, neesot viņš. Domāju, ka tur krāpšana nav... drīzāk narkotikas!

Jā, man arī viņi patika,jo likās sirsnīgi un tādi dabīgi cilvēki. Un bērni viņiem ir super. Tiiik ļoti žēl... Domāju, ka narkotikas...
10.03.2020 21:33 |
 
Reitings 2039
Reģ: 21.02.2015
Kāda vēl pēcdzemdību depresija vīram? Pēc 3 jau esošām meitām un beidzot ilgi gaidītā dēla? Nedomāju, ka viņam baigais šoks- bērns piedzimis, ja jau 4.bērns. Saprastu, ja sievai pēc ķeizara, bet vīram? Tiešām viņam šobrīd vissmagāk nevis Oksanai pēc 4.ķeizara un dažas nedēļas veca mazuļa, ko pati baro?
Es arī viņiem abiem sekoju jau sen. Likās neprasti jauka ģimene priekš šovbiznesa, skaidrs, ka viss nav tik rožaini kā rāda IG, bet nu šie Džigana izgājieni super tupi! Un viņš vēl turpina postot kaut kādu bezsakaru. Un stulbākais, ka tas viss ir ielikts internetā... Pieņemu, ka viņi neizšķirsies, bet viņš sevi noraka kā mūziķi, turpretī Oksanu visi atbalsta. Es pat nezinu, kā kaut kādi PR-šiki šo visu varētu saglabāt...
To video, kur laiza citai pirkstus gan neatminos. :(
11.03.2020 01:01 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Ahhh es par viņiem esmu šokā, likās nu tāda forša ģimenīte - un arī iedomājos, vai tad viss ir tik bats un pūkains kā viņi rāda.. bet nu šis jau ir traki! Tur kur live viņš tajā klīnikā, liekas, ka atkal kaut ko sarijies, nu vispār lai ietu live un miljoniem cilvēku vnk rupji d****, tur ir jābūt iekšām... un Oksanai vispār droši ir mega sāpīgi un grūti, jo tomēr taču nesen dzemdējusi. Un redz ko nodara tas, ka Tev naudas netrūkst, sāc jau darīt muļķības... un tas video kur itkā viņš laiza tos kāju pirkstus, nuu izskatās pēc viņa, fonā vēl visi ar pirkstiem rāda, bet ja tā ir patiesība tad nu pretīgi.?
11.03.2020 09:13 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Nu tur jau sen skaidrs, ka Dzigans Oksanai neko neļauj un pats dara visu, arī to, ko nevajadzētu. Dzīvi kā cietumā periodiski Oksana attaisno ar ierakstiem instagramā par to kā viņai patīk tupēt mājās un ka pat nedrīkst ar draudzenēm kafiju dzert, jo tas ir forši ziedot sevi bērniem un vīŗam. Vai jūs esat redzējušas kaut vienu bildi, kur viņa ir ar citiem cilvēkiem izņemot vīru vai bērniem? Ja pasākums ir 1x gadā, tad tikai vīram pie sāniem. Nu tā lielos vilcienos. Es nedomāju,ka viņam ir kāda depresija saistībā ar dēla dzimšanu, vienkārši tas ir tas, ko viņš dara un tagad pāršāva pār strīpu. Nu tas ir mans viedoklis, protams neviens klāt viņiem nestāvam, tādēļ nevaram zināt 100%.
11.03.2020 10:25 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Kukuruza @ 11.03.2020 10:25
Nu tur jau sen skaidrs, ka Dzigans Oksanai neko neļauj un pats dara visu, arī to, ko nevajadzētu. Dzīvi kā cietumā periodiski Oksana attaisno ar ierakstiem instagramā par to kā viņai patīk tupēt mājās un ka pat nedrīkst ar draudzenēm kafiju dzert, jo tas ir forši ziedot sevi bērniem un vīŗam. Vai jūs esat redzējušas kaut vienu bildi, kur viņa ir ar citiem cilvēkiem izņemot vīru vai bērniem? Ja pasākums ir 1x gadā, tad tikai vīram pie sāniem. Nu tā lielos vilcienos. Es nedomāju,ka viņam ir kāda depresija saistībā ar dēla dzimšanu, vienkārši tas ir tas, ko viņš dara un tagad pāršāva pār strīpu. Nu tas ir mans viedoklis, protams neviens klāt viņiem nestāvam, tādēļ nevaram zināt 100%.

Taisnība ir, neesmu viņu redzējusi ar citiem cilvēkiem..nu bildēs es domāju.
Atradu internetā informāciju, ka viņš esot baigais babņiks, klubos to vien darot kā spaidot citas.. un vai tad Oksana to nezin? Ja ķipa to zina visi.. tāda sajūta kā tiešām cietumā dzīvotu(jebšu savā mājā) un viss cits viņai būtu aizliegts..
11.03.2020 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Vina jau pati bija teikusi, ka virs nelauj tikties ar draudzenem utt. , nekur iet vienai. Un pati piekritusi tam vai nav bijis variantu citu.
https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/252596-kads-ir-sokejosais-iemesls-krievu-repera-dzigana-veiksmigajai-laulibai/?utm_source=nra.lv&utm_medium=site&utm_campaign=nralvLinks&utm_content=redirect
11.03.2020 11:13 |
 
Reitings 2039
Reģ: 21.02.2015
Man vienmēr bija šķitis, ka ar tādu baru bērnu un viņas biznesiem nav laika draudzenēm un ballītēm
11.03.2020 11:38 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
https://instagram.com/geegun.oxana?igshid=rf7i510q202w
Seit var redzet visus video ar Dzhiganu, ka sacies viss
11.03.2020 12:23 |
 
Reitings 321
Reģ: 04.03.2020
Tā notiek, ja esi "zem tupeles" un vecim kaut kas atkal nepatīk?
Pati vien tā Oksana ir vainīga, ka atļauj sevi komandēt utt
11.03.2020 14:14 |
 
Reitings 124
Reģ: 08.11.2019
Tajā video kur dzigans suka pirkstus,tas galīgi neizskatās pēc viņa:D
11.03.2020 14:20 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Liekas arī jocīgi, kur viņš ar tām meičām klubos, un viņas visu filmē - kādēļ viņš ļauj to darīt? Ir taču iespēja, ka agri vai vēlu tas kaut kur nonāktu.. vai piemēram meičas viņu šantažētu, ka parādīs Oksanai vai kā tā. Man tas viss šķiet aizdomīgi, atgādina traci ar Skulmi un Kiviču, ka Skulme ķipa tajā klīnikā bija un Kivičš brauca viņu glābt, bet protams atkal cēla sev popularitāti.. Šeit liekas, ka ir līdzīgi, kaut kur jau lasiju, ka iespējams tas ir dēļ tās jaunās dziesmas.. bet nu jā, neticu, ka Oksana nezināja ka viņš babņiks, iespējams viņiem tas ir normāli, vai arī ir kāda noruna.. kas zina, bet tik un tā aizdomīgi..
11.03.2020 14:29 |
 
Reitings 124
Reģ: 08.11.2019
Kas par jauno dziesmu
11.03.2020 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Nu neticu, ka tas viss ir uzspēlēti..
tad meitu priekšā nelamātos, neprasītu alu, lai atnes un visiem to paradītu... aizgājis ciet..
11.03.2020 14:37 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Blanche @ 11.03.2020 14:37
Nu neticu, ka tas viss ir uzspēlēti..
tad meitu priekšā nelamātos, neprasītu alu, lai atnes un visiem to paradītu... aizgājis ciet..

Es tieši runāju par tiem klubiem un vecenēm..
11.03.2020 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Es domāju viņam dziļi vienalga, ka kāds kaut ko filmē...domāju, ka Oksana jau viņam ir pierādījusi, ka nekur viņa neliksies, sēdēs un pacietīs.
11.03.2020 14:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits