IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.03.2024
Magnolija @ 19.03.2024 17:47
Nu jau gan jūs pārspīlējat ar to Leldes degunu.
Man viņa joprojām šķiet ļoti skaista.
Neglītas ir Didrihsones lūpas un vispār visām tās milzu lūpas un krūtis, tas nav glīti. Bet Leldei deguns nu tik ļoti neizceļas un tāpat viņa ir skaista.

Tas labi, ka Tev patīk, bet man nepatīk :( Es gribētu, lai man patīk, lai būtu smuki. Žēl Leldes. Bet var jau būt, ka tieši tādu rezultātu viņa gribēja, nez.
19.03.2024 18:07 |
 
10 gadi
Reitings 828
Reģ: 17.12.2010
Nu jau gan jūs pārspīlējat ar to Leldes degunu.
Man viņa joprojām šķiet ļoti skaista.
Neglītas ir Didrihsones lūpas un vispār visām tās milzu lūpas un krūtis, tas nav glīti. Bet Leldei deguns nu tik ļoti neizceļas un tāpat viņa ir skaista.
19.03.2024 17:47 |
 
Reitings 6712
Reģ: 08.03.2021
Maija Pienene @ 19.03.2024 16:30
Es reāli raudu par Leldi. Viņa manās acīs bija viena no skaistākajām LV sievietēm. Un kas tagad? Parasta meitene, es pat teiktu viduvējība. Nu kāpēc? Jā, šeit pierādās sieviešu kompleksi - citu acīs bija īsta sieviete dieviete, bet pati acīmredzot kompleksoja. Nu kā? Akd, neticu, ka pašai patīk. Nav vairs nekā no iepriekšējās elegances.

Jā, man līdzīgas izjūtas. Ļoti bēdīgi, jo viņa bija tik tiešām skaista no dabas. Tagad reāli kā cits cilvēks. Laikam šķiršanās viņu tā sagrāva, ka nesaprata vairs, ko dara. Bet sirdssāpes ar deguna plastiku sadziedēt nevar.
19.03.2024 17:09 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.03.2024
Es reāli raudu par Leldi. Viņa manās acīs bija viena no skaistākajām LV sievietēm. Un kas tagad? Parasta meitene, es pat teiktu viduvējība. Nu kāpēc? Jā, šeit pierādās sieviešu kompleksi - citu acīs bija īsta sieviete dieviete, bet pati acīmredzot kompleksoja. Nu kā? Akd, neticu, ka pašai patīk. Nav vairs nekā no iepriekšējās elegances.
19.03.2024 16:30 |
 
Reitings 17994
Reģ: 06.11.2022
aauuu @ 19.03.2024 15:04

Tad ko? To māju atstāt Mikam, vai kā? Ko viņš ar to grib panākt? Sevi celt? Jeb, ko? Tak viņa bērni tur dzīvo. Jeb tajā mājā bija jāpaliek viņam un Laurai ar bērniem no SAVAS mājas jāvācas ārā tikai tāpēc, ka vīrs remontu taisījis un ieguldījies? Vai tad viņš pats tajā izremontētajā komfortā arī nedzīvoja un pats negribēja, lai ģimeie būtu labi apstākļi? Jeb kā? Un, Laura dzemdēja divus bērnu ar mazu vecuma starpību. Tad, ko? Vecim nav jārūpējas par sievu un bērniem, kamēr bērni mazi un jāapkopj? Ko var muldēt te ar Mika aizstāvēšanu. Ja viņam kaut kas abidna pēkšņi, tad visticamāk tas ir melnās pirksts, kura tagad zāģē un pataisa Lauru par slikto. Tātad uztraucas, ka var saiet atkal kopā. Laicīgi kašķis jāuztaisa. Šķīrās abi ar Lauru normāli taču.

Jā, izklausās, ka viņš jūtas ļoti cēls, jo nav tiesājies par māju ar sievu, viņas ģimeni un saviem bērniem!
Turklāt jāatceras, ka tieši viņš bija tas, kas vaimanāja par laulības līguma trūkumu. Lūk, cik viegli būtu izšķirties, ja būtu laulības līgums.... Ko tad viņš ar savu ģitāru un 5 melnajiem krekliem tur būtu gribējis ierakstīt? Miljonu par katru laulībā nodzīvotu gadu un divus - ja laulībā bijis uzticīgs, vai?
19.03.2024 15:43 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.03.2024
Kāpēc tad sievietes sevi uztaisa par supervaronēm.Audzina bērnus un tīra maju.Elementāras lietas ne?

Palaidu garām šo, bet nē.. audzināt bērnus par cilvēkiem nav elementāra lieta, manā skatījumā. Tas nav gluži tas pats, kas remontēt un to pārstāt aizejot gulēt un kasot olas pie tv. Tas nekad nebeidzas, nekad nebeigsies. Ne dienu, ne nakti. Tas tomēr nepieder pie elementārām lietām - izaudzināt bērnus.
Par mājas tīrīšanu varu piekrist, bet bērnu audzināšanu ne nemaisīt iekšā tik debilā kašķī.
19.03.2024 15:33 |
 
Reitings 4217
Reģ: 09.05.2023
Odze Odzīgā @ 19.03.2024 11:39
Mani visvairāk izbrīnīja tas, ka viņš ir remontējis. Skatos uz viņu un būtu gatava saderēt, ka savu mūžu nav urbi rokās paņēmis, vai zāģi.
Visi šie šķirteņu skandāli man riebjas, jo tādas lietas nav jākārto publikas priekšā. Visi tik slikti, tik slikti vienmēr, ka bērni sadzimuši, šovi izstaigāti, nauda kopā tērēta un vienā gultā gulēts. Tad bija gana labi viens otram.
Izšķiras un tikai sākas ņemšanās.
Neaizstāvu nevienu pusi, bet šajā gadījumā par māju jau nu būtu turējis muti ciet - remontēt mājokli, kurā dzīvo pats un aug tavi bērni, sieviete ir absolūta norma, ko nevajag pataisīt par pasaules superdarbu. Tā jau arī miskastes iznešana ir baigais darbs, kas ieguldīts mājā. Var jau arī nenest miseni un dzīvot savos atkritumos un var jau arī neremontēt māju un dzīvot bez tapetēm, bez skapīšiem un gulēt uz grīdas. Elementāras lietas uztaisa par kaut kādu briesmīgu pakalpojumu, kas izdarīts!

PRECĪZI!!!
19.03.2024 15:06 |
 
Reitings 4217
Reģ: 09.05.2023
Valdet @ 19.03.2024 11:41
Bet tie nav bijuši mazi remontiņi. Nejau vienu sienu nokrāsojis. Ieguldījumi pamatīgi tur bijuši no abām pusēm. Neaizstāvu Miku, nesaku, ka viņš ir super. Bet abidnas sajūtu tak var gan saprast. Būtu zinājis šādu iznākumu, noteikti tā nebūtu guldījies, darbojies, bet gan būtu apdomājis, un ko pieticīgāku remontējis, lai labi i viņam, i bērniem.

Tad ko? To māju atstāt Mikam, vai kā? Ko viņš ar to grib panākt? Sevi celt? Jeb, ko? Tak viņa bērni tur dzīvo. Jeb tajā mājā bija jāpaliek viņam un Laurai ar bērniem no SAVAS mājas jāvācas ārā tikai tāpēc, ka vīrs remontu taisījis un ieguldījies? Vai tad viņš pats tajā izremontētajā komfortā arī nedzīvoja un pats negribēja, lai ģimeie būtu labi apstākļi? Jeb kā? Un, Laura dzemdēja divus bērnu ar mazu vecuma starpību. Tad, ko? Vecim nav jārūpējas par sievu un bērniem, kamēr bērni mazi un jāapkopj? Ko var muldēt te ar Mika aizstāvēšanu. Ja viņam kaut kas abidna pēkšņi, tad visticamāk tas ir melnās pirksts, kura tagad zāģē un pataisa Lauru par slikto. Tātad uztraucas, ka var saiet atkal kopā. Laicīgi kašķis jāuztaisa. Šķīrās abi ar Lauru normāli taču.
19.03.2024 15:04 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.03.2024
SarmaD @ 19.03.2024 14:53
Nu tur abi labi, jā. Var jau vienkārši izšķirties un miers. Bez visām tām publiskajām tirzāšanām.

Nav vairs moderni laikam 😒Vajag ar VĒĒĒĒĒĒĒMIENU. (Vēēēēērienu, pardon).
19.03.2024 14:55 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.03.2024
Izšķirsies ar to jocīgo melno sievieti un šitā pat viss ies pa gaisu un nesmukumi uz āru un tad tā varēs arī savu lupatbiznesu aiztaisīt viena tetovēta krāniņa dēļ. 😁😁
Nodarbojos ar pareģošanu.
19.03.2024 14:54 |
 
Reitings 2679
Reģ: 05.09.2023
Nu tur abi labi, jā. Var jau vienkārši izšķirties un miers. Bez visām tām publiskajām tirzāšanām.
19.03.2024 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Bet sāka jau pirmais Miks ar lieliem publiskiem virsrakstiem ko atstājis sievai - māju ko pats cēlis, jaunu auto, smieklīgus minimālos alimentus 👎 un tas viss ēterā studijā. Ko tad tai ex sievai? Visu laiku klusēt ja nepārtraukti top tādi raksti.
Tā ir plātīšanās neizstāstot patiesību
19.03.2024 14:26 |
 
Reitings 715
Reģ: 29.05.2023
Smieklīgi ir abi divi - bet es, es, es, viņš to un šito, viņa tā un šitā. Kam vajag to atskaitīšanos? Vienam priekš otra? Publikai? Publikai vienalga, vienu dienu parunās, pasmiesies un aizmirsīs. Visās attiecībās ir gan smukumi, gan nesmuki, fuj ir vispār to nest ārā publiski. Pašiem pēc tam jādzīvo ar to visu publiski iztirzāto, bet mēs jau rīt būsim aizmirsuši, kurš māju cēly, kurš kāpnes krāsoja, kurš labāks vai sliktāks par otru, pietiek attaisnoties un vainot otru publiski, tāds bērnudārzs, nepieaugušas personības, kas savu kādreiz dārgāko, ģimeni, iztirzā publiski.
19.03.2024 14:02 |
 
Reitings 1074
Reģ: 13.11.2023
Un alkoholiķis nemaz nav jāpieņem tāds, kāds ir. Nav arī jācenšas mainīt, jo, ja pats negrib, tas nav iespējams. Bet šķirties gan labs solis.
19.03.2024 12:45 |
 
Reitings 1074
Reģ: 13.11.2023
Valdet @ 19.03.2024 11:16
Nu, laulības laikā iegūts īpašums pieder abiem. Pat ja mantots vienam. Mikam bija tiesības pretendēt uz savu daļu, bet to nedarīja, sakot, ka māju atstājis bērniem un ex sievai. Miks varēja pierādīt savus ieguldījumus, darbu mājā. Neko nepareizi pēc būtības nav teicis..
bet Laurai kremt tas, ka Miks sabiedrības acīs labais, bet Laura grib iemest acīs, ka nemaz tik labs nav. Nu muļķīgi ? tapēc saku, ka vispār nav jābrīnās, ka abiem nesanāca, nespēj pieņemt otru tādu kāds ir. Nebrīnos, ka Laura nes smadzenes ārā, jo tieši tāds iespaids radās no intervijas.. baigais zāģis attiecībās. Bet vai jābrīnās, ka viņa tāda bija ar Miku, laikam nē ? ar īsto cilvēku viņa noteikti nebūtu zāģis, jo nebūtu par ko. Vārdu sakot, abiem vajadzētu move on un ar cieņu pateikt otram paldies par bērniem, kas sanākuši. Ko tur vēl rakāties pagātnē..

Mantota manta NAV jādala ar laulāto. Ja mājā veikti pēc tam tajā uzlabojumi par otra laulātā līdzekļiem, otrs to var pierādīt ar čekiem un par šiem veiktajiem uzlabojumiem dabūt atlīdzinājumu.
Šeit gan pat nav īsti skaidrs, kā sakārtotas mantiskās attiecības, vai manta ir mantota patiešām vai kā citādi noformēta (nezinu, vai vecvecāki miruši), tikai piebilstu, ka kļūdies par mantojumiem.
19.03.2024 12:42 |
 
Reitings 299
Reģ: 27.11.2023
Valdet @ 19.03.2024 11:41
Bet tie nav bijuši mazi remontiņi. Nejau vienu sienu nokrāsojis. Ieguldījumi pamatīgi tur bijuši no abām pusēm. Neaizstāvu Miku, nesaku, ka viņš ir super. Bet abidnas sajūtu tak var gan saprast. Būtu zinājis šādu iznākumu, noteikti tā nebūtu guldījies, darbojies, bet gan būtu apdomājis, un ko pieticīgāku remontējis, lai labi i viņam, i bērniem.
nu bet tas jau bērniem paliek, labi ka kaut ko ir izdarījis, savādāk, ja esot bijusi depresija un alko problēmas būtu kā Kivičš, bet te bērniem ir sarupēts jumts virs galvas! Protams nevienu neattaisnoju, bet nevajadzētu publiski mazgāt veļu, bērni jau cieš vai cietīs!
19.03.2024 12:32 |
 
Reitings 17994
Reģ: 06.11.2022
Valdet @ 19.03.2024 11:41
Bet tie nav bijuši mazi remontiņi. Nejau vienu sienu nokrāsojis. Ieguldījumi pamatīgi tur bijuši no abām pusēm. Neaizstāvu Miku, nesaku, ka viņš ir super. Bet abidnas sajūtu tak var gan saprast. Būtu zinājis šādu iznākumu, noteikti tā nebūtu guldījies, darbojies, bet gan būtu apdomājis, un ko pieticīgāku remontējis, lai labi i viņam, i bērniem.

Es arī saprotu, ka viņam vienkārši briesmīgi gribas izskatīties labiņam. Bet būtu labāk mēģinājis izskatīties gudrs un paklusējis.
19.03.2024 11:53 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.03.2024
Kenty @ 19.03.2024 11:47
Kāpēc tad sievietes sevi uztaisa par supervaronēm.Audzina bērnus un tīra maju.Elementāras lietas ne?Tiklīdz vīrietis pasaka,ka kautko izdarījis,viņš to nevar teikt.Lupata,lielibnieks un sazin kas vēl.Tad nav jāplātās nevienam ar saviem darbiem.Publiskās šķiršanās labi izgaismo parasto ģimeņu šķiršanos.Tikai lielākām cilvēku lokam,nekā parasti

Abi ir idioti, godīgi sakot. Viens ievemj internetā un tad otrs tos vēmekļus apzelē vēl. Nu pretīgi abi. Visi, kas šķiras Latvijas priekšā.
19.03.2024 11:52 |
 
Reitings 1159
Reģ: 25.01.2023
Odze Odzīgā @ 19.03.2024 11:39
Mani visvairāk izbrīnīja tas, ka viņš ir remontējis. Skatos uz viņu un būtu gatava saderēt, ka savu mūžu nav urbi rokās paņēmis, vai zāģi.
Visi šie šķirteņu skandāli man riebjas, jo tādas lietas nav jākārto publikas priekšā. Visi tik slikti, tik slikti vienmēr, ka bērni sadzimuši, šovi izstaigāti, nauda kopā tērēta un vienā gultā gulēts. Tad bija gana labi viens otram.
Izšķiras un tikai sākas ņemšanās.
Neaizstāvu nevienu pusi, bet šajā gadījumā par māju jau nu būtu turējis muti ciet - remontēt mājokli, kurā dzīvo pats un aug tavi bērni, sieviete ir absolūta norma, ko nevajag pataisīt par pasaules superdarbu. Tā jau arī miskastes iznešana ir baigais darbs, kas ieguldīts mājā. Var jau arī nenest miseni un dzīvot savos atkritumos un var jau arī neremontēt māju un dzīvot bez tapetēm, bez skapīšiem un gulēt uz grīdas. Elementāras lietas uztaisa par kaut kādu briesmīgu pakalpojumu, kas izdarīts!
Kāpēc tad sievietes sevi uztaisa par supervaronēm.Audzina bērnus un tīra maju.Elementāras lietas ne?Tiklīdz vīrietis pasaka,ka kautko izdarījis,viņš to nevar teikt.Lupata,lielibnieks un sazin kas vēl.Tad nav jāplātās nevienam ar saviem darbiem.Publiskās šķiršanās labi izgaismo parasto ģimeņu šķiršanos.Tikai lielākām cilvēku lokam,nekā parasti
19.03.2024 11:47 |
 
Reitings 2006
Reģ: 10.09.2021
Bet tie nav bijuši mazi remontiņi. Nejau vienu sienu nokrāsojis. Ieguldījumi pamatīgi tur bijuši no abām pusēm. Neaizstāvu Miku, nesaku, ka viņš ir super. Bet abidnas sajūtu tak var gan saprast. Būtu zinājis šādu iznākumu, noteikti tā nebūtu guldījies, darbojies, bet gan būtu apdomājis, un ko pieticīgāku remontējis, lai labi i viņam, i bērniem.
19.03.2024 11:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits