IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 5918
Reģ: 04.12.2022
NIKOLAA @ 09.04.2024 20:40
tā ir, šajā vecumā mamma vēl ir ļoti svarīga! Diemžēl cilvēks nevis izbauda dzīvi, bet mēģina nezin ko pierādīt apkārtējiem, perfektais ģimenes tēls pajuka, tad nu mēģina ko citu, tikai tas nelīdzēs, ja nesakārtos galvu!

Ko tu tur murgo? 😃 Kāds perfektais ģimenes tēls? 😃 Sanāk, ka katra, kura liek bildes ar vīru vai bērniem, mēģina radīt kaut kādu tēlu? 😃 Sevišķi tās pārcukurotās Ziemassvētku fotosesijas ar smaidīgiem bērneļiem un tukšām apsietām dāvanu kastēm 😃 Un, ja šie pāri izšķiras, tad tu arī krati ar pirkstu vai tikai Leldei tāds gods? Bija cilvēki kopā, fotogrāfējās kopā, tagad nav kopā, fotogrāfējas atsevišķi.
09.04.2024 23:55 |
 
Reitings 632
Reģ: 03.11.2023
Rietumusawle @ 09.04.2024 22:52

Ost Tev var pēc visa ko gribi, bet esmu ļoti daudz ceļojusi.
Man vienkārši kaitina, ka rada tādas ideālas sievas un mātes tēlu, bet kad vairs nav izdevīgi, tad vairs bērni nerūp. Gribi teikt, ka divgadnieks negrib lai viņam mamma blakus? Domā, ka neskumst? Domā, ka saprot, kāpēc mammas bieži vairs nav klāt?

Nu tu jau čista zināsi, ko viņas divgadnieks domā vai nedomā. 😀 Un kāds vel ideālās mātes tēls. Neiespringsti
09.04.2024 23:50 |
 
Reitings 318
Reģ: 13.03.2024
pavasarazieds @ 09.04.2024 23:22

Nepiekritu tavam viedoklim. Vai tiesam piekraptai sievietei tagad ir japamet savi berni? Uzgruzot abus bernus Aivim, jo?? Tas ka vins 24/7 rupesies par berniem kaut ka attaisnos no ta video redzeta? Vina pati katru bernu pirdienu translejusi sava ig profila un telojusi mammumammu un kur tas viss peksni pec skirasanas palicis? Bernus jaaudzina abiem vecakiem, neskatoties uz aizvainojumiem vienam pret otru.

Kāpēc tēvam jāpamet bērni, kamēr tusē pa svešām gultām?
Uzgrūžot tēvam...kas tie par tēviem, kam savs bērns audzināšanā skaitās uzgrūzts.
09.04.2024 23:35 |
 
Reitings 318
Reģ: 13.03.2024
Turklāt, ja gribas tomēr domāt par bērniem, tad kāpēc te kādu vairāk satrauc tas, kā viņi jūtas, kad mamma ceļo, bet nemaz neinteresē tas, kā šie paši bērni jūtas, ka viņu tēvs laiku pavada svešas kājstarpēs, filmējot to un taisot kaunu ģimenei, kas internetā paliks uz mūžu?
Lūk to bērni pieaugot uzzinās un redzēs iegoglējot. Mammas ceļojuma bildes traumu neradīs, bet izvirtušā tēva radītais kauns gan varētu.
09.04.2024 23:33 |
 
Reitings 410
Reģ: 09.12.2023
Valdet @ 09.04.2024 18:45
Meitenes, padomus lūdzu. Gribu gaisa friteri, vai var pirkt Paulas Freimanes ieteikto? FRITO EASY FRY modelis.
Liekas laba cena, varbūt kādai ir?

Paulas ieteikumi..😀😅 nu soory tad tu esi mārketinga upuris!!
Varbūt paprasi Paulai kā suni par invalīdu padarīt😀😀😀😀.
Paula reklamēs pat savas fekālijas par naudu un iestāstīs ,ka tas palidz nomest svaru!!
Nost ar Freimani un viņas tupumu.
09.04.2024 23:22 |
 
Reitings 501
Reģ: 31.01.2023
Linlī @ 08.04.2024 23:09

Un? Ja Tev vīrs būtu izvirtulis, trijatā sekss ar citu sievieti, video un to zin visa Latvija!
Vai Tu šeit gribētu būt?? Vai tomēr aizbēgt uz kādu laiku , savākties un sevi atrast no jauna, jo tas ir kauna traips
Lai skrien Aivis ar bērniem! Viņš to ir pelnījis, jo izpostīja Leldei un bērniem dzīvi.
Ko tas viņam vajadzēja darīt? Skriet vēl filmēt grupveida seksu? Sēdēt svingera klubos? Meklēt mazas maukas kamēr Lelde sēž mājas un raud, kamēr bērni to redz?

Nepiekritu tavam viedoklim. Vai tiesam piekraptai sievietei tagad ir japamet savi berni? Uzgruzot abus bernus Aivim, jo?? Tas ka vins 24/7 rupesies par berniem kaut ka attaisnos no ta video redzeta? Vina pati katru bernu pirdienu translejusi sava ig profila un telojusi mammumammu un kur tas viss peksni pec skirasanas palicis? Bernus jaaudzina abiem vecakiem, neskatoties uz aizvainojumiem vienam pret otru.
09.04.2024 23:22 |
 
Reitings 410
Reģ: 09.12.2023
Par ko stužuka raud?😀😃
09.04.2024 23:17 |
 
Reitings 318
Reģ: 13.03.2024
Man liekas, ka te bērni vispār ir jāliek mierā un to kā viņi jūtas un ko domā ir jāatstāj bērnu pašu ziņā, nevis savas bērnības traumas par klātneesošiem vecākiem jāizsāp caur Ceriņas bērniem.
Bērni domā tā, noteikti domā šitā, viņi noteikti jūtas tā un šitā, viņi domā, ka nerūp un ka nemīl viņus.
Nu neliec savas sajūtas citu bērnu galvās, kurus tu redzi tikai savā ekrāniņā, vakarā zem segas, pirms miega....vecās bildēs Ceriņas profilā. 😀
09.04.2024 23:14 |
 
Reitings 318
Reģ: 13.03.2024
Rietumusawle @ 09.04.2024 22:52

Ost Tev var pēc visa ko gribi, bet esmu ļoti daudz ceļojusi.
Man vienkārši kaitina, ka rada tādas ideālas sievas un mātes tēlu, bet kad vairs nav izdevīgi, tad vairs bērni nerūp. Gribi teikt, ka divgadnieks negrib lai viņam mamma blakus? Domā, ka neskumst? Domā, ka saprot, kāpēc mammas bieži vairs nav klāt?

Kāpēc tu esi iedomājusies, ka tas, ka tu viņus neredzi savā telefonā nozīmē, ka viņa tos nemīl? Tumsoņa.
Vai tev ir bērni? Ko tie dara, kamēr tu stalko svešas dzīves un te stundām ļurini par tām?
09.04.2024 23:09 |
 
Reitings 559
Reģ: 09.01.2024
Rietumusawle @ 09.04.2024 22:52

Ost Tev var pēc visa ko gribi, bet esmu ļoti daudz ceļojusi.
Man vienkārši kaitina, ka rada tādas ideālas sievas un mātes tēlu, bet kad vairs nav izdevīgi, tad vairs bērni nerūp. Gribi teikt, ka divgadnieks negrib lai viņam mamma blakus? Domā, ka neskumst? Domā, ka saprot, kāpēc mammas bieži vairs nav klāt?

Bet nevar taču reālo dzīvi pielīdzināt ig postiem. Viņa tak neatrāda katru minūti, stundu, ko pavada ar bērniem. Ceļojumus ig var izlikt tā, ka izskatās, ka katru dienu ir prom. Neliks taču ikdienišķās “bērnkopības” bildes visu laiku.
09.04.2024 23:09 |
 
Reitings 318
Reģ: 13.03.2024
Turklāt, bērni viņas profilā nu parādās praktiski necik. Tas, ka viņa tos nerāda vairs, nenozīmē, ka viņu tur nav, ka viņi ir pamesti, ka viņa aizlaižas vai nemīl. Tas nozīmē, ka prāta ir nācis mājās un savus bērnus apžļambāt vairs negrib ļaut šajā netīrajā situācijā.
09.04.2024 23:06 |
 
Reitings 318
Reģ: 13.03.2024
Rietumusawle @ 09.04.2024 22:57

Un bērniem ko darīt, kamēr māte aizlaižas?

Bērniem ir arī tēvs. Pārmainas pēc, lai beidz kasīt olas un audzina savus bērnus.
Paskat, Didrene jau visu bērna mūžu vico uz visām debess pusēm...un pat, kad ie mājās, viņa nav ar bērnu.
Lelde tomēr nejoņo pa pasauli visu bērnu mūžu. Paskries un būs mājās.
Kāpēc neviens negaužas, kad parastie mirstīgie ceļojumos bez bērniem laiž un omes skatās. Tepat forumietes ceļo bez bērniem un ne tikai reizi gadā... bērna dzīve neapstājas. Tie izaugs laimīgi, aprūpēti, veseli un viss būs kārtībā.
Ja māte mājās mirktu asaras nonstop, bērnu dzīvi tas neuzlabotu točna.
09.04.2024 23:02 |
 
Reitings 318
Reģ: 13.03.2024
Deguns man patīk. Seja liekas sievišķīgāka un meitenīgāka. Un paskatoties cik daudz bilžu ir profilā, tad var nojaust, ka pašai arī patīk un gribas to parādīt.
09.04.2024 22:57 |
 
Reitings 116
Reģ: 22.03.2024
Odze Odzīgā @ 09.04.2024 22:54
Par Leldi es arī neredzu par ko cepties. Kas viņai būtu jādara? Jāraud? Viņa noteikti nodomāja - fu*k it! Un turpina dzīvot. Lieta jau tomēr sāpīga, nesmuka. Varbūt šādi viņai paliek labak, domas prom, gribas aizlaisties un lai tas vecis-mau*a skatās savas atvases. Noteikti, kad pats jājas apkārt, Lelde skatijās bērnus. Tāpēc bija tik daudz brìva laika ar tizlībām nodarboties.
Varbūt cenšas kaut ko pierādīt...sev, viņam...
Sieviete, pēc vīra cūcībām negaudo internetā un nebimbo kamerā, briesmīga māte.
Es nenosodu ne viņu, ne to, ko un kā viņa izvēlas rādīt.

Un bērniem ko darīt, kamēr māte aizlaižas?
09.04.2024 22:57 |
 
Reitings 318
Reģ: 13.03.2024
Par Leldi es arī neredzu par ko cepties. Kas viņai būtu jādara? Jāraud? Viņa noteikti nodomāja - fu*k it! Un turpina dzīvot. Lieta jau tomēr sāpīga, nesmuka. Varbūt šādi viņai paliek labak, domas prom, gribas aizlaisties un lai tas vecis-mau*a skatās savas atvases. Noteikti, kad pats jājas apkārt, Lelde skatijās bērnus. Tāpēc bija tik daudz brìva laika ar tizlībām nodarboties.
Varbūt cenšas kaut ko pierādīt...sev, viņam...
Sieviete, pēc vīra cūcībām negaudo internetā un nebimbo kamerā, briesmīga māte.
Es nenosodu ne viņu, ne to, ko un kā viņa izvēlas rādīt.
09.04.2024 22:54 |
 
Reitings 116
Reģ: 22.03.2024
Džinga @ 09.04.2024 22:33

Šis viss ož pēc - es, audzinot bērnus, nekur netiku un nīku mājās, tāpēc negribu redzēt, kā citas var apvienot ar ceļojumiem.

Ost Tev var pēc visa ko gribi, bet esmu ļoti daudz ceļojusi.
Man vienkārši kaitina, ka rada tādas ideālas sievas un mātes tēlu, bet kad vairs nav izdevīgi, tad vairs bērni nerūp. Gribi teikt, ka divgadnieks negrib lai viņam mamma blakus? Domā, ka neskumst? Domā, ka saprot, kāpēc mammas bieži vairs nav klāt?
09.04.2024 22:52 |
 
Reitings 308
Reģ: 21.02.2021
EveEve @ 09.04.2024 21:45

Kāpēc Tu domā, ka Marija ir šķīrusies? Ir kāds oficiāls paziņojums?
jā, iespējams, te atkal ir kāda kas to ir izdomājusi, jo redz Marija liek depresīvas bildes.
09.04.2024 22:50 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
Džinga @ 09.04.2024 22:33

Šis viss ož pēc - es, audzinot bērnus, nekur netiku un nīku mājās, tāpēc negribu redzēt, kā citas var apvienot ar ceļojumiem.

Ir tomēr atšķirība- divi gadi bērnam vai 12. Divgadniekam tomēr tētis ar mammu ir visa pasaule. Un vēl ņemot vērā, ka pirms tam tās laimīgās ģimenes bildes bija rītā un vakarā. Bet nu skaidrs, ka bērni tā pat izaug- ar vecākiem, vai bez. Un tieši tā pat var redzēt tās sievietes, kurām mātes instinkts nav īpaši attīstīts.
09.04.2024 22:45 |
 
Reitings 632
Reģ: 03.11.2023
Rietumusawle @ 09.04.2024 21:58

Es neesmu vecmodīga, bet mēnešiem ceļojot = bērni ir pamesti. Ģimenes dzīve neizdevās un nu bērni vairs neinteresē. Tas jau nav viens ceļojums..bet no viena uz otru. Kad tad viņai vispār ir laiks bērnus satikt?
Bērnība ļoti ietekme cilvēka izaugsmi gan emocionāli, gan fiziski. Un te nu gadījums, kad māte sevi meklēs bet bērni tā arī izaugs.
Šķiršanas ir liela trauma bērniem, īpaši tik maziem. Un tagad arī bez mātes. Tajā vecuma jau arī nesaprot īsti kāpēc mamma nav blakus.
Te jau teica, ja būtu tēvs tad visas kliegtu..bet māte, tad nu vecmodīgi uzskatīt, ka maziem bērniem mamma pietrūkst.

Šis viss ož pēc - es, audzinot bērnus, nekur netiku un nīku mājās, tāpēc negribu redzēt, kā citas var apvienot ar ceļojumiem.
09.04.2024 22:33 |
 
Reitings 116
Reģ: 22.03.2024
SarmaD @ 09.04.2024 18:24

Viņa man nav nekas. Es tik nespēju iebraukt ko jūs tā varat vaimaināt visu laiku? Viņa dzīvo, nevis sačokurojusies spilvenā ņuņņā.

No vienas galējības uz otru. Nav jau visu laiku jāraud spilvenā, bet attiecību beigas tomēr ir laiks apstāties un padomāt par dzīvi, palīdzēt bērniem pierast pie pārmaiņām. Citādi tā arī turpinās atkārtot to pašu.
09.04.2024 22:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits