IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 96
Reģ: 15.02.2023
Jā, es arī nošokējos , ka viņa uztaisa vārda dienu tādu, itkā tā būtu dzimšanas diena. Dāvana 125€ vērtībā mazam bērnam un tikai vārda dienā. Un vīriņš uz to visu pavelkas.
22.02.2024 10:33 |
 
Reitings 3885
Reģ: 06.08.2014
Man vienīgajai šķiet pārspīlēti tas, kā Danenbergsone atrāda Adrijas vārda dienu?Nezinu, man tā liekas tikai vārda diena, bet viņai kārtējā fotosesija, tādas dāvanas, kas citiem pat sapņos nerādās un no tās vārda dienas taaaads notikums uztaisīts 🤭😄 Nē nu, forši. Es arī, protams, svinu bērna vārda dienas un atzīmējam un tā. Bet viss šķiet tik pārspīlēts no viņas puses. Sākot ar visiem tiem attiecību reeliem un beidzot ar bērnu vārda dienām. 😵‍💫😃 un galarezultātā, ir tik ļoti pārgurusi no visa 🤭 ak, grūta dzīve bezdarbniekiem. :) un nē, man neskaiž. Vienkārši kaut kā tā visa par daudz tur liekas.
22.02.2024 10:29 |
 
Reitings 8619
Reģ: 06.07.2022
Bet saprotiet, kāpēc ietekmelēm iet no rokas tas "kupi-prodai" bizītis? Jo ir muļķes, kas pērk. Pārcenojums karājas no katras influenceres iedomības. Es vispār nesaprotu, kā var pirkt apģērbu pie visām šīm dienaszaglēm. Ja vajag sporta kostīmu - lūdzu, ejam pie zīmoliem, kas tādus ražo jau sen. Ja vajag smaržu kociņus - ejam pie tā tirgotāja, kas tos ražo un ir ar to slaveni. Ja vajag auskarus, meklējam zināmu rotaslietu zīmolu. Ak, dārgi? Gaidām atlaides, meklējam, kur tas pats ir lētāk. Nu kādai durai jābūt, lai domātu, ka Dzene savas parpalas šuj Latvijā?! Maksimums viņa izlaiž tās šmotkas caur kaut kādu print darbnīcu, kur uzmet šīs slavenās būtnes logo.
Iedomājieties, kas par varku? Nopērk internetos sūdu par 8 eiro un pārdod idiotēm par 80 :)
22.02.2024 10:27 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
liganaktd jāmāk uztvert kritika, ok, nav troļļu komentāri, bet jāsaprot, ka kritika būs, ja liec video
22.02.2024 10:21 |
 
Patīk
Reitings 482
Reģ: 02.05.2020
JekaterinaKaterina @ 22.02.2024 09:50
Nu tak dažas te ir tik naivas, ka svēti tic, ka ražo Latvijā un ka tie ļaunie ķīnieši varbūt atraduši tās latvietes un kopē no viņām ???? Mums te prjama Louis Vuitton un Dolce@Gabbana ir, ko čainīzeriem kopēt??? Tāds naivums ir apbrīnojams. Nav nekāds pārsteigums, ka tādām pulvera šņaucējs un google klabinātājs Gobzems liekas baigais guru un izmeklētājs, ukraiņi pašaizliedzīgie tēva dēli, no lidmašīnām kaisa vīrusus un tā tālāk un tā joprojām. Naivas, barā blējošas aitu masas tiem, kas stūrē sili (nu vai arī tirgo huiņu, ja nonivelējam līdz tēmas līmenim), ir tieši tas, kas vajadzīgs.
nevis visas ir naivas, bet es neredzu iemeslu, kāpēc gan lai hūdijs, kas maksā ap 80 eiro un ir tiešām kvalitatīvs, būtu ražots kur citur. Man ir arī citu radītāju made in Latvia jersey topi ar garajām rokām un cena ir apmēram tāda pati. Ja viņi būtu nekvalitatīvi par šādu cenu - tas būtu Didrihsonu variants un tad varētu minēt kur ražots, bet šajā gadījumā - tas ir liels pārsteigums.
22.02.2024 10:14 |
 
Reitings 422
Reģ: 30.10.2023
JekaterinaKaterina @ 22.02.2024 09:50
Nu tak dažas te ir tik naivas, ka svēti tic, ka ražo Latvijā un ka tie ļaunie ķīnieši varbūt atraduši tās latvietes un kopē no viņām ???? Mums te prjama Louis Vuitton un Dolce@Gabbana ir, ko čainīzeriem kopēt??? Tāds naivums ir apbrīnojams. Nav nekāds pārsteigums, ka tādām pulvera šņaucējs un google klabinātājs Gobzems liekas baigais guru un izmeklētājs, ukraiņi pašaizliedzīgie tēva dēli, no lidmašīnām kaisa vīrusus un tā tālāk un tā joprojām. Naivas, barā blējošas aitu masas tiem, kas stūrē sili (nu vai arī tirgo huiņu, ja nonivelējam līdz tēmas līmenim), ir tieši tas, kas vajadzīgs.
nu aitu baram derēs :)
https://ibb.co/PYN7tXZ
https://ibb.co/HNSSm86
https://ibb.co/F4nF47M
https://ibb.co/F7N4Cwm
Bet ja nopietni, nesaprotu kādā sakarā kaut kas jāpērk no šīm narcisistiskajām bezdarbniecēm bez attiecīgas izglitības:)
22.02.2024 10:04 |
 
Reitings 650
Reģ: 31.03.2023
Magnolija @ 22.02.2024 09:23
Tie peldkostīmi man arī nepatīk. Bet hūdiji izskatās kvalitatīvi. Nav kā Didrihsones lupatas gluži ? pati gan neesmu sūtījusi neko.
Dvinska storijā teica, ka drīz brauc uz LV. Nav viņiem plāns dzīvot Spānijā un dzemdēt tur ?

Rūta sanāk palika viena ar bērniem un tādu vēderu tur šobrīd?
Atbildu pati sev - ieraudzīju postu ar draugiem un ģimeni laikam 😅 apstulbu vienkārši ka viņa vēl tur, kad virs jau lv.
22.02.2024 10:03 |
 
Reitings 143
Reģ: 13.02.2024
Nu tak dažas te ir tik naivas, ka svēti tic, ka ražo Latvijā un ka tie ļaunie ķīnieši varbūt atraduši tās latvietes un kopē no viņām 🤣🤣🤣🤣 Mums te prjama Louis Vuitton un Dolce@Gabbana ir, ko čainīzeriem kopēt🤣🤣🤣 Tāds naivums ir apbrīnojams. Nav nekāds pārsteigums, ka tādām pulvera šņaucējs un google klabinātājs Gobzems liekas baigais guru un izmeklētājs, ukraiņi pašaizliedzīgie tēva dēli, no lidmašīnām kaisa vīrusus un tā tālāk un tā joprojām. Naivas, barā blējošas aitu masas tiem, kas stūrē sili (nu vai arī tirgo huiņu, ja nonivelējam līdz tēmas līmenim), ir tieši tas, kas vajadzīgs.
22.02.2024 09:50 |
 
10 gadi
Reitings 9110
Reģ: 15.03.2012
Magnolija @ 22.02.2024 09:23
Tie peldkostīmi man arī nepatīk. Bet hūdiji izskatās kvalitatīvi. Nav kā Didrihsones lupatas gluži ? pati gan neesmu sūtījusi neko.
Dvinska storijā teica, ka drīz brauc uz LV. Nav viņiem plāns dzīvot Spānijā un dzemdēt tur ?

Ja viņai vispār ļaus iekāpt lidmašīnā ar tādu vēderu, jeb varbūt airbaltic stjuarti gatavi uzņemsies vecmātes lomu 🙈 nu nez, cik tas viss prātīgi tā finiša taisnē lidināties, bet tā jau ir Dvinska - gribu un daru, mazums, varbūt vēl izdodas nonākt uzmanības centrā, gaisā apdzemdējoties
22.02.2024 09:50 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 17.12.2010
Tie peldkostīmi man arī nepatīk. Bet hūdiji izskatās kvalitatīvi. Nav kā Didrihsones lupatas gluži 😄 pati gan neesmu sūtījusi neko.
Dvinska storijā teica, ka drīz brauc uz LV. Nav viņiem plāns dzīvot Spānijā un dzemdēt tur 😄
22.02.2024 09:23 |
 
Reitings 5216
Reģ: 08.01.2024
Mani vairāk fascinē, ka mājaslapā kaut kas ir rakstīts latviski, krāsas izvēle angļu valodā, tad kāds sludinājums ar virsrakstu angļu valodā, bet tās pašas preces apraksts latviski. Wtfffff? Nevar visu latviešu + apakšā pārtulkot angliski? (ja jau starptautiski arī kāds iegādājas) 😄
22.02.2024 09:08 |
 
Reitings 422
Reģ: 30.10.2023
bru @ 21.02.2024 23:49
Dzene nebūtu izņēmusi no mājas lapas to kleitu, ja nebūtu te taisnība par alibabu.
Tas links ko ielikāt salīdzinājumam man strādā, uz mājaslapu aizved-bet rāda error 404 un not found tieši to produktu. ? tad jau pieķerta. Vismaz man nerāda, kā jums, paskatieties vēlreiz- kas šodien skatījās un redzēja?
atstāšu šo piemiņai:
https://ibb.co/60XHVK1
https://ibb.co/wL7XBP9
ups i did it again😬☺🕵
22.02.2024 08:39 |
 
Reitings 422
Reģ: 30.10.2023
vainadzite @ 21.02.2024 23:56

Man arī nerāda. Ļoti aizdomīgi...
prieks,ka ietekMeles lasa un tīra savus ķinas veikaliņus. Nu kas tur aizdomīgs, tur tak skaidrs viss kā diena un hūdijiem, iespējams tikai uzdrukā kaut ko, lai nav gluži plika kīnas prece, vai ne, Krisķinka?:) Labi, fashion police diena sākusies veiksmīgi, paldies par uzmanību!
22.02.2024 08:32 |
 
Reitings 2697
Reģ: 05.09.2023
sinddyy @ 21.02.2024 23:00

Piekrītu.
Zūd ticamība arī tāpēc, ka Kristīne ne reizi nebija dalījusies ar to, ka viņai hobijs būtu apģērbu skiču zīmēšana, ne arī to, ka pa solīšiem virzītos pie sava mērķa ražot konkrēti sava dizaina drēbes. Cilvēkiem, kuriem ir patiešām iekšā sapnis par savu, ļoti rūpīgi pa solīšiem dalās mazos panākumos, sākot ar skiču zīmēšanu, tālāk jau informē, kas palīdzēs uzšūt konkrētās idejas -minot arī konkrētu šuvēju vārdus vai pat fabriku, vai šuj reāli pašas.
Bet te tāds hops - vienā dienā esmu ballīšu zāles uzņēmēja, hops- nākamajā jau ražoju drēbes Latvijā. Drīkst lūdzu tad sīkāk, - konkrēti kurš uzšuva tās drēbes? Šuvēju vārdus vai konkrētās fabrikas vārdu!

Savu mūžu nekad svešiem nerādītu savus sasniegumus biznesā.
Un otrkārt jūs esat naivas domājot ka "Latvijā ražots" tiešām to arī nozīmē. Tad jau dzenei jāiet cirpt aitas dienu no dienas.
22.02.2024 06:26 |
 
Patīk
Reitings 482
Reģ: 02.05.2020
vainadzite @ 21.02.2024 23:56

Man arī nerāda. Ļoti aizdomīgi...
man arī. Godīgi, esmu ļoti vīlusies. Nu nevar būt sakritība, ka tieši tagad to lapu nevar attaisīt.. Kad viņu lapā parādījās kleitas, man kaut kā likās jocīgi, ka tas piedāvājums tik pretrunīgs - oversize hūdiji un te pēkšņi - ļoti sievišķīgas kleitas! Man ir vairāki hūdiji+vienas bikses, par kvalitāti tiešām nesūdzos. Melnais Rise it īpaši - stiprs, biezs ne-lēts materiāls, labi nošūts, kapucē dubultais audums, silts un izturējis daudz manus trakos piedzīvojumus. Nu negribas ticēt ka hudiji arī nav šūti. Kleitas pirkusi neesmu un nezinu. Hūdiji gan ir krietni dārgāki par kleitām, bet nu whatever, šo tiešām neticēju, ir vilšanās..
22.02.2024 00:23 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
bru @ 21.02.2024 23:49
Dzene nebūtu izņēmusi no mājas lapas to kleitu, ja nebūtu te taisnība par alibabu.
Tas links ko ielikāt salīdzinājumam man strādā, uz mājaslapu aizved-bet rāda error 404 un not found tieši to produktu. ? tad jau pieķerta. Vismaz man nerāda, kā jums, paskatieties vēlreiz- kas šodien skatījās un redzēja?

Man arī nerāda. Ļoti aizdomīgi...
21.02.2024 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 589
Reģ: 13.08.2010
Dzene nebūtu izņēmusi no mājas lapas to kleitu, ja nebūtu te taisnība par alibabu.
Tas links ko ielikāt salīdzinājumam man strādā, uz mājaslapu aizved-bet rāda error 404 un not found tieši to produktu. 😀 tad jau pieķerta. Vismaz man nerāda, kā jums, paskatieties vēlreiz- kas šodien skatījās un redzēja😀
21.02.2024 23:49 |
 
Reitings 3692
Reģ: 10.01.2023
AnnaShhh @ 21.02.2024 22:57
manuprāt jātaisa lielāks albūmiņš, līdzīgs šim https://failiem.lv/u/gs8dwqg8gm ,kur salikt visas "IetekMeles - wana be dizaineres, jebšu Ķīnas tautas republikas ekonomijas un lētās modes atbaltītājas"
vajag atsevišķu diskusiju😁
21.02.2024 23:16 |
 
Reitings 3692
Reģ: 10.01.2023
sinddyy @ 21.02.2024 23:00

Piekrītu.
Zūd ticamība arī tāpēc, ka Kristīne ne reizi nebija dalījusies ar to, ka viņai hobijs būtu apģērbu skiču zīmēšana, ne arī to, ka pa solīšiem virzītos pie sava mērķa ražot konkrēti sava dizaina drēbes. Cilvēkiem, kuriem ir patiešām iekšā sapnis par savu, ļoti rūpīgi pa solīšiem dalās mazos panākumos, sākot ar skiču zīmēšanu, tālāk jau informē, kas palīdzēs uzšūt konkrētās idejas -minot arī konkrētu šuvēju vārdus vai pat fabriku, vai šuj reāli pašas.
Bet te tāds hops - vienā dienā esmu ballīšu zāles uzņēmēja, hops- nākamajā jau ražoju drēbes Latvijā. Drīkst lūdzu tad sīkāk, - konkrēti kurš uzšuva tās drēbes? Šuvēju vārdus vai konkrētās fabrikas vārdu!
arī to var safabricēt.
Tāpat kā tagad trends ir rotu meistarklases. Es ar māku izjaukt pa detaļām Alīša auskarus un pēc tam pastāstīt, kā salikt atpakaļ. Vēl detaļas var samainīt vietām.
Tie, kuri paši rada- tiem nav citu nodarbošanos- tas ir viennozīmīgi skaidrs.. (darbu domāju), ja vien apjomi nav ļoti mazi.
21.02.2024 23:15 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Manuprāt, ja jau šūtu te pat LV , tad droši vien visu tik pat cēli paceltu galvu parādītu kādu procesu, aizkulises, ražotni, meistarus vai ko citu.. Es gan nesekoju līdzi, bet ja tik aktīvs influenceris to nerāda, tad jau tā vien ir pazīme, ka tie ir tikai tukši vārdi.
21.02.2024 23:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits