IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.11.2023
Maza kaza @ 21.03.2024 21:25
Par Miglāni un Vakariņām - nu, man laikam salikās visas bildītes - viņa netēlo - viņa ir naiva 23 gadus vecs skuķēns, kurai liekas, ka jau visu saprot un ir pieaugusi. Tavu viņa ir naiva, lētticīga un viņai liekas, ka XXL krūtis atnesīs īsto. Ja salīdzina ar NL zvaigzni Vucēnu no blakus čata, tad Miglāne liekas naiva kā nevainīgs zīdainis.

Naiva patiešām.
Tikko paskatījos viņas jaunāko bildi, viņa ir pirmsskolas skolotāja vēl?? Tur viņa arī karina savus pupus uz āru, kad iet strādāt ar bērniem? Man būtu neomulīgi pie tādas sūtīt savus bērnus 🤣🤣
21.03.2024 23:21 |
 
Reitings 3220
Reģ: 30.11.2021
Par Miglāni un Vakariņām - nu, man laikam salikās visas bildītes - viņa netēlo - viņa ir naiva 23 gadus vecs skuķēns, kurai liekas, ka jau visu saprot un ir pieaugusi. Tavu viņa ir naiva, lētticīga un viņai liekas, ka XXL krūtis atnesīs īsto. Ja salīdzina ar NL zvaigzni Vucēnu no blakus čata, tad Miglāne liekas naiva kā nevainīgs zīdainis.
21.03.2024 21:25 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Nu, redz, ja ir adekvāts cilvēks, tad viņu pozitīvi novērtē un arī komentāros par viņu uzraksta daudz laba. Tas par Mariju J. Vēl viens pierādījums tam, ka, ja cilvēks pats sevi nepataisa par ķēmu un apsmieklu, tad arī cilvēki ar skatu no malas to novērtē pozitīvi. Tā ka nav ko te dažiem rakstīt, cik skaudīgi un naidīgi ir visi foruma komentētāji. Cits stāsts ir par sievu sitējiem un uztjūnētiem monstriem.
21.03.2024 20:50 |
 
Reitings 262
Reģ: 31.10.2019
Miglāne atkal izkārusi tesmeņus :D
21.03.2024 20:48 |
 
Reitings 2702
Reģ: 05.09.2023
Vienmēr pabrīnos par "tie kas patiesi mīl neko nepublicē" un "laime mīl klusumu". Es pēdējā laikā pastiprināti pārliecinos, ka ļoti lielai daļai nav saiknes ar realitāti un kritiskā domāšana. Tas pats ar to Leldi. Jūs tiešām skatijāties tās bildes un domājāt, ka viņiem ir perfekta ģimene? Hallo? Viņi ir cilvēki. Pilnīgi parasti cilvēki, tādi paši kā mēs. Glorificēt nevienu nevajag, lieki uztraukumi (atsaucoties uz to, ka dažai labai Ceriņu šķiršanās ir bijis šoks). Un šķiras arī tie, kuriem labi ja viena, vai pat neviena kopbilde.
21.03.2024 20:33 |
 
Reitings 2210
Reģ: 19.05.2022
Kas tai Lasmanei pēkšņi ar tiem krieviem? Nez’ pa kādu naudu viņa uzturās tajās salās, kur viena nakts maksā no 2500, un pat taisās pagarināt uz mēnešiem? Vai LV to var sapelnīt? Vai tas ir kāds bagāts ukrainis?
21.03.2024 20:27 |
 
Reitings 2210
Reģ: 19.05.2022
Marija jau arī audzināja diezgan tos pamestos bērnus. Gan jau mammai privātā dzīve arī sakārtojās.
Bet man prieks par M, ka viņa no šīs visas neforšās situācijas ir izveidojusies par smuku, izglītotu dāmu un jauku mammu, cerēsim, ka arī turīgu pat pēc šķiršanās.
Gan jau krustmātes vīrs sapazīstinās ar kādu jaunu ārstu.
21.03.2024 20:25 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Martinika @ 21.03.2024 19:42

Bija, bija :)
"Jansona bijusī sieva un divu bērnu māte Vita Matīse zinot par Marijas Romijas grūtniecību. "PDz" viņa atklāj: "Marijai visu dzīvi būs jādzīvo ar sajūtu, ka viņa ir izjaukusi ģimeni. Atstājusi bērnus bez tēva. Šādā situācijā neviens nav laimīgs. Neviens!".

Haha, cik tipiska aizvainotas sievietes reakcija - nevis vainot savu vīrieti pie tā, ka tiekas ar nepilngadīgu/tikko pilngadīgu meiteni, bet vainot to meiteni. Jā, noteikti, Marija ar varu aizvilka to pieaugušu vīrieti pie sevis. Ja vīrietim vairs nebija jūtu pret tā brīža sievu un nebija vēlmes glābt laulību, tad, ja nebūtu Marijas, būtu cita. Savukārt, ja attiecības būtu veiksmīgas vai vīrietis būtu apņēmīgs tās uzlabot, tad nekāda Marija viņu neieinteresētu. Šajā stāstā plusā "mans vīrietis nav vainīgs" vēl tas vecuma faktors smieklīgs, ka nu būtu jāsaprot, ka pieaugušam vīrietim jebkurā gadījumā prātam jābūt lielākam nekā 17/18 gadīgajai.
21.03.2024 20:13 |
 
10 gadi
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
SarmaD @ 21.03.2024 06:26

To, ko savulaik nav atradusu savā tēvā.
psiholoģisks fakts
21.03.2024 19:59 |
 
Reitings 112
Reģ: 24.05.2023
McSara @ 21.03.2024 19:14

Tur sākumā arī nebija tā, ka viņš bija precējies?
Atceros, ka bija skandāls, tas jau tik sen ?

Bija, bija :)
"Jansona bijusī sieva un divu bērnu māte Vita Matīse zinot par Marijas Romijas grūtniecību. "PDz" viņa atklāj: "Marijai visu dzīvi būs jādzīvo ar sajūtu, ka viņa ir izjaukusi ģimeni. Atstājusi bērnus bez tēva. Šādā situācijā neviens nav laimīgs. Neviens!".
21.03.2024 19:42 |
 
Reitings 4709
Reģ: 20.08.2021
krixis3 @ 21.03.2024 15:48
Vēl nedaudz paturpinot par Mariju. Sākums bija skandalozs. Patika tusiņi un, iespējams, miljonārs pie jaumas meitenes sāniem arī bija tāds, must have, gājiens. Bet, skatoties uz citām vecu bagātnieku sievām, Marija tomēr ir kļuvusi par dāmu, elegantu sievieti, labu mammu, pulnveidojusi sevi profesionāli. Pati ir stāstījusi, ka rūpējas arī par vīra atvasēm, no iepriekšējās laulības. Tomēr, būdama blakus tādām turīgam vīrietim ļoti mainījās un sabiedrībā ir cienījama. Nav Kārtējā eskorveidīgā,ar mega pupiem, lūpām un zemu iq.
Skaists un cienījams pāris, kurš žēl, ja šķirsies. Bet varbūt nav tik dramatiski. Varbūt ir iemesls cits, kāpēc profilā ir tikai viņa šobrīd.

Tur sākumā arī nebija tā, ka viņš bija precējies?
Atceros, ka bija skandāls, tas jau tik sen 😁
21.03.2024 19:14 |
 
Reitings 1957
Reģ: 22.02.2023
krixis3 @ 21.03.2024 15:48
Vēl nedaudz paturpinot par Mariju. Sākums bija skandalozs. Patika tusiņi un, iespējams, miljonārs pie jaumas meitenes sāniem arī bija tāds, must have, gājiens. Bet, skatoties uz citām vecu bagātnieku sievām, Marija tomēr ir kļuvusi par dāmu, elegantu sievieti, labu mammu, pulnveidojusi sevi profesionāli. Pati ir stāstījusi, ka rūpējas arī par vīra atvasēm, no iepriekšējās laulības. Tomēr, būdama blakus tādām turīgam vīrietim ļoti mainījās un sabiedrībā ir cienījama. Nav Kārtējā eskorveidīgā,ar mega pupiem, lūpām un zemu iq.
Skaists un cienījams pāris, kurš žēl, ja šķirsies. Bet varbūt nav tik dramatiski. Varbūt ir iemesls cits, kāpēc profilā ir tikai viņa šobrīd.
Tas gan. Eleganta un neiesaistās stulbos skandālos. Bērni smuki, aprūpēti, saņem visu labāko.
Un ieguva izglītību gan kūku cepšanā, gan par psihologu izmācījās, vismaz ieguvums turpmākai dzīvei. Nevis kā citas, veča naudu notrallina un tad plakšķina acis, ka nekā viņām nav. Vai tik nebija arī telpas atradusi, lai darbotos kā koučs?
21.03.2024 15:56 |
 
Reitings 2509
Reģ: 05.12.2021
Vēl nedaudz paturpinot par Mariju. Sākums bija skandalozs. Patika tusiņi un, iespējams, miljonārs pie jaumas meitenes sāniem arī bija tāds, must have, gājiens. Bet, skatoties uz citām vecu bagātnieku sievām, Marija tomēr ir kļuvusi par dāmu, elegantu sievieti, labu mammu, pulnveidojusi sevi profesionāli. Pati ir stāstījusi, ka rūpējas arī par vīra atvasēm, no iepriekšējās laulības. Tomēr, būdama blakus tādām turīgam vīrietim ļoti mainījās un sabiedrībā ir cienījama. Nav Kārtējā eskorveidīgā,ar mega pupiem, lūpām un zemu iq.
Skaists un cienījams pāris, kurš žēl, ja šķirsies. Bet varbūt nav tik dramatiski. Varbūt ir iemesls cits, kāpēc profilā ir tikai viņa šobrīd.
21.03.2024 15:48 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
Mc.Queen @ 21.03.2024 13:08
Runājot par Noru, viņai kādreiz bija kaut kāds maratons (vai kas tml), brauca uz Tuciju vai Ēģipti, filmēju vēl vingrinājumus. Man redzot, viņas vīru, radās iespaids, ka nerāda viņu publiski, jo viņš (vismaz tolaik) bija anti-reklāma tam, ko viņa pārdod. Vīrietis gados un ne labākajā formā.
Tāpēc man viņus redzot radās iespaids, ka tomēr kaunas, ja ne par formu, tad par stilu vai vecumu...
Meitenes, kas viņu zina no skolas laikiem, teica,ka Nora vienmēr gribējusi turīgu veci un to arī dabūjusi. ;)

cik tad vecs ir viņas vīrs?
21.03.2024 14:27 |
 
Reitings 6995
Reģ: 08.03.2021
Es gan ceru, ka Marija nešķirsies. Lai nu kā tur arī sākumā bijis, viņi ir smuks un elegants pāris. Bērni arī ļoti mīlīgi sanākuši.
Piekrītu, ka Zeltiņa izskatās ļoti nogurusi. Vispār esmu pamanījusi, ka ar vienu bērnu izskatā nekas īpašs nemainās, bet ar diviem uzreiz ir izteikts mom vibe. Nav tas nekas slikts, vnk mammas loma stingri izvirzās priekšplānā.
21.03.2024 14:26 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Mc.Queen @ 21.03.2024 12:56

Nevis slavenākā īpašniece, bet slavenākie suņi. :D Tas atsaucoties uz draudzenes Spīķes storiju,ka viņa satiekot slavenākos Rīgas suņus.

Skaidrs. Nu vēl jo vairāk:D Slavenākie suņi noteikti tie nav. Ja nu vienīgi viņām pašām savā iekšējā burbulī.
21.03.2024 13:11 |
 
Patīk
Reitings 2986
Reģ: 09.08.2016
Runājot par Noru, viņai kādreiz bija kaut kāds maratons (vai kas tml), brauca uz Tuciju vai Ēģipti, filmēju vēl vingrinājumus. Man redzot, viņas vīru, radās iespaids, ka nerāda viņu publiski, jo viņš (vismaz tolaik) bija anti-reklāma tam, ko viņa pārdod. Vīrietis gados un ne labākajā formā.
Tāpēc man viņus redzot radās iespaids, ka tomēr kaunas, ja ne par formu, tad par stilu vai vecumu...
Meitenes, kas viņu zina no skolas laikiem, teica,ka Nora vienmēr gribējusi turīgu veci un to arī dabūjusi. ;)
21.03.2024 13:08 |
 
Patīk
Reitings 2986
Reģ: 09.08.2016
Kurā vietā viņa slavenākā suņu īpašniece Rīgā? Parasta sieviete, kura paņēmusi uzreiz divus suņus un tagad vazā pa visām iestādēm un restorāniem.

Nevis slavenākā īpašniece, bet slavenākie suņi. :D Tas atsaucoties uz draudzenes Spīķes storiju,ka viņa satiekot slavenākos Rīgas suņus.
21.03.2024 12:56 |
 
Reitings 634
Reģ: 03.11.2023
GlorijaGrevcova @ 21.03.2024 10:33

Viņa ar krančiem iet uz restorāniem nevis ar trusi vai žurku. Tev kaut kāda pustraku vegānu loģika - ja es mīlu kaķus, tad man noteikti jāmīl dzeloņcūkas, savādāk mana kaķu mīla nav īsta.

tu jocīga esi
21.03.2024 12:18 |
 
Reitings 338
Reģ: 17.12.2023
GlorijaGrevcova @ 21.03.2024 10:35

Mans vīrs nedaudz jaunāks, bet manos soctīklos nefigurē, laikam kaunos. Atkal slima loģika, ja nav vīra apenes nopublicētas, tātad kaunas.

Šitas klasiski, jo mūsdienās visiem uzskats, ka ir jāpublicē sava privātā dzīve! Muļķibas! Tieši laimīgie nepublicē miljons bildes ar savu vīru, sievu vai bērniem. 90 % gadījumos publicē tie, kas kaut ko grib pierādīt citiem.
Re kur ir arī Jūsu mīļotais kasīšciema piemērs Lelde. Publicēja savas pārlaimīgās ģimenes bildes, bet izrādās, ka realitāte no mīļošās ģimenes bija diezgan tālu.
21.03.2024 11:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits