IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6088
Reģ: 14.12.2022
Man viņas deguns arī izskatās briesmīgs kā buratīno vai kasīšciema varoņiem, bet dēļ tā pat prātā neienāk viņu žēlot. Nu ja cilvēkam gribās un ir iespēja😂 jā tagad sejai zudušas proporcijas mute liela, acis patālu viena no otras un deguns līdz ar to nesamērīgs.
19.03.2024 19:53 |
 
Reitings 6088
Reģ: 14.12.2022
Galīgi te daļai jumts brauc ciet😔 Vai tiešām nav noriebies to Ceriņieni žēlot? 🙈 Tad par jūkošo laulību žēlo vai dieniņās Ceriņš viņu krāpa😂 Tak pati viņa to krāpēju atspērusies gribēja, viņai tagad tikai žēl, ka smuku bildi IG ielikt nevar! Nekur jau nav teikts, ka viņi pat reāli ir šķīrušies un kopā nedzīvo! Tak iepriekš viņai nekas netraucēja dzīvot ar staiguli un viņam vēl bērnus dzemdēt! Tagad par degunu jauns žēlotāju fanu klubiņš izveidojies!😳 Par ko Jūs viņu žēlojat? Par to, ka viņa sev tādu degunu gribēja un dabūja tāpāt kā Ceriņu? 😂 Jums ar galvu viss labi? Kāda trauma par krāpšanu? Nav bijusi nekāda trauma, krāpis viņu jau ir no pirmā gada un viņa to labi zināja! Trauma viņai ir tikai par to, ka tas nācis pārāk lielā atklātībā, nevar vairs ar smukām bildēm izrādīties. Vai tiešām tas vēl kādai nav saprotams?🙈
19.03.2024 19:49 |
 
Reitings 4205
Reģ: 20.09.2022
Maija Pienene @ 19.03.2024 16:30
Es reāli raudu par Leldi. Viņa manās acīs bija viena no skaistākajām LV sievietēm. Un kas tagad? Parasta meitene, es pat teiktu viduvējība. Nu kāpēc? Jā, šeit pierādās sieviešu kompleksi - citu acīs bija īsta sieviete dieviete, bet pati acīmredzot kompleksoja. Nu kā? Akd, neticu, ka pašai patīk. Nav vairs nekā no iepriekšējās elegances.

Izskatās, ka Jums jāmeklē speciālista palīdzība. Šis jau vairs neizklausās labi.
Lelde joprojām ir ļoti skaista sieviete. Tas, ka Jums nepatīk viņas deguns, tā jau ir Jūsu problēma nevis viņas. Lasu un nesaprotu, smieties vai raudāt par tādiem komentāriem..
19.03.2024 19:29 |
 
Reitings 5877
Reģ: 04.12.2022
Aldo @ 19.03.2024 08:44
Kāpēc Lelde dzēš visus neglaimojošos komentārus? ?☹️ Skatos, ka tomēr lielai daļai šķiet, ka deguns ir kā kasīšciemam, tikai ilgi tie komentāri tur nepaliek

Omg, lasu, jo tālāk, jo trakāk 😃 Kapēc viņai savā profilā būtu jāpatur sūdi? Cilvēks ir apmierināts ar savu izskatu, to atklāti demonstrējot, kapēc viņai būtu jāņem vērā k-kāds sūda viedoklis? 😂
19.03.2024 18:49 |
 
Reitings 4205
Reģ: 20.09.2022
TheBlonde @ 19.03.2024 09:43

Piekrītu! Jā, nav izdevies deguns un izskatās pēc kasīšciema iedzīvotāju deguniem, bet tiešām kāpēc tas jāraksta viņai instagramā? Mēs taču pat draugiem instagramā komentāros nerakstām - kāda Tev nesmuka kleita, kur nu vēl svešam cilvēkam. Ganjau viņa pati arī redz, ka nav izdevusies tā operācija.

Nu ko var piesieties tam degunam? Spoguļojieties un apbrīnojiet savējos. Kāda Jums daļa gar svešu degunu? Neko neskaistu vai šausmīgu es tur nesaskatu. Galvenais, ka viņai pašai patīk un punkts. Savas domas var arī atstāt pie sevis nevis jau kuro lapaspusi "cepties" par to ko nav "jācepas"..
19.03.2024 18:45 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Man arī liekas smieklīgi raudāt vai žēlot kādu random sev nepazīstamu sievieti par viņas izvēli (turklāt ne jau tiešām kropļojums, vienkārši citas formas deguns, so what?!). Tā ir viņas izvēle, viņas dzīve, kāda jums daļa par to, ko katra dara savā dzīvē? :D Viņai bija jātaisa aptauju, taisīt vai netaisīt degunu un vēl jo vairāk likt balsot, kuras formas degunu taisīt? It kā pašai savu smadzeņu nebūtu, ka jādod izlemt random pelēkai masai? :D Jūs te daudzas pašas esat ar nenormāliem kompleksiem, ja jau svešas sievietes deguns izraisa tādu sašutumu vai jebkas cits, kas neatbilst pašu gaumei. Iemācieties cienīt citu izvēli!
19.03.2024 18:40 |
 
Reitings 5877
Reģ: 04.12.2022
Maija Pienene @ 19.03.2024 16:30
Es reāli raudu par Leldi. Viņa manās acīs bija viena no skaistākajām LV sievietēm. Un kas tagad? Parasta meitene, es pat teiktu viduvējība. Nu kāpēc? Jā, šeit pierādās sieviešu kompleksi - citu acīs bija īsta sieviete dieviete, bet pati acīmredzot kompleksoja. Nu kā? Akd, neticu, ka pašai patīk. Nav vairs nekā no iepriekšējās elegances.

Jūs raudat par citas sievietes degunu? 😃 Esat mēģinājusi ar kādu par to parunāties? 😃 Es domāju kādu profesionāli.
19.03.2024 18:33 |
 
Reitings 5877
Reģ: 04.12.2022
Maija Pienene @ 19.03.2024 18:07

Tas labi, ka Tev patīk, bet man nepatīk :( Es gribētu, lai man patīk, lai būtu smuki. Žēl Leldes. Bet var jau būt, ka tieši tādu rezultātu viņa gribēja, nez.

Leldi nevajag žēlot, viņai viss ir kārtībā un izskatās, ka ar rezultātu ir apmierināta. Žēlo sevi, par to, ka tev ir svarīgs kādas citas sievietes deguns 🤭 Tas daudz par tevi liecina 👌
19.03.2024 18:30 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.03.2024
Magnolija @ 19.03.2024 17:47
Nu jau gan jūs pārspīlējat ar to Leldes degunu.
Man viņa joprojām šķiet ļoti skaista.
Neglītas ir Didrihsones lūpas un vispār visām tās milzu lūpas un krūtis, tas nav glīti. Bet Leldei deguns nu tik ļoti neizceļas un tāpat viņa ir skaista.

Tas labi, ka Tev patīk, bet man nepatīk :( Es gribētu, lai man patīk, lai būtu smuki. Žēl Leldes. Bet var jau būt, ka tieši tādu rezultātu viņa gribēja, nez.
19.03.2024 18:07 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 17.12.2010
Nu jau gan jūs pārspīlējat ar to Leldes degunu.
Man viņa joprojām šķiet ļoti skaista.
Neglītas ir Didrihsones lūpas un vispār visām tās milzu lūpas un krūtis, tas nav glīti. Bet Leldei deguns nu tik ļoti neizceļas un tāpat viņa ir skaista.
19.03.2024 17:47 |
 
Reitings 6853
Reģ: 08.03.2021
Maija Pienene @ 19.03.2024 16:30
Es reāli raudu par Leldi. Viņa manās acīs bija viena no skaistākajām LV sievietēm. Un kas tagad? Parasta meitene, es pat teiktu viduvējība. Nu kāpēc? Jā, šeit pierādās sieviešu kompleksi - citu acīs bija īsta sieviete dieviete, bet pati acīmredzot kompleksoja. Nu kā? Akd, neticu, ka pašai patīk. Nav vairs nekā no iepriekšējās elegances.

Jā, man līdzīgas izjūtas. Ļoti bēdīgi, jo viņa bija tik tiešām skaista no dabas. Tagad reāli kā cits cilvēks. Laikam šķiršanās viņu tā sagrāva, ka nesaprata vairs, ko dara. Bet sirdssāpes ar deguna plastiku sadziedēt nevar.
19.03.2024 17:09 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.03.2024
Es reāli raudu par Leldi. Viņa manās acīs bija viena no skaistākajām LV sievietēm. Un kas tagad? Parasta meitene, es pat teiktu viduvējība. Nu kāpēc? Jā, šeit pierādās sieviešu kompleksi - citu acīs bija īsta sieviete dieviete, bet pati acīmredzot kompleksoja. Nu kā? Akd, neticu, ka pašai patīk. Nav vairs nekā no iepriekšējās elegances.
19.03.2024 16:30 |
 
Reitings 18144
Reģ: 06.11.2022
aauuu @ 19.03.2024 15:04

Tad ko? To māju atstāt Mikam, vai kā? Ko viņš ar to grib panākt? Sevi celt? Jeb, ko? Tak viņa bērni tur dzīvo. Jeb tajā mājā bija jāpaliek viņam un Laurai ar bērniem no SAVAS mājas jāvācas ārā tikai tāpēc, ka vīrs remontu taisījis un ieguldījies? Vai tad viņš pats tajā izremontētajā komfortā arī nedzīvoja un pats negribēja, lai ģimeie būtu labi apstākļi? Jeb kā? Un, Laura dzemdēja divus bērnu ar mazu vecuma starpību. Tad, ko? Vecim nav jārūpējas par sievu un bērniem, kamēr bērni mazi un jāapkopj? Ko var muldēt te ar Mika aizstāvēšanu. Ja viņam kaut kas abidna pēkšņi, tad visticamāk tas ir melnās pirksts, kura tagad zāģē un pataisa Lauru par slikto. Tātad uztraucas, ka var saiet atkal kopā. Laicīgi kašķis jāuztaisa. Šķīrās abi ar Lauru normāli taču.

Jā, izklausās, ka viņš jūtas ļoti cēls, jo nav tiesājies par māju ar sievu, viņas ģimeni un saviem bērniem!
Turklāt jāatceras, ka tieši viņš bija tas, kas vaimanāja par laulības līguma trūkumu. Lūk, cik viegli būtu izšķirties, ja būtu laulības līgums.... Ko tad viņš ar savu ģitāru un 5 melnajiem krekliem tur būtu gribējis ierakstīt? Miljonu par katru laulībā nodzīvotu gadu un divus - ja laulībā bijis uzticīgs, vai?
19.03.2024 15:43 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.03.2024
Kāpēc tad sievietes sevi uztaisa par supervaronēm.Audzina bērnus un tīra maju.Elementāras lietas ne?

Palaidu garām šo, bet nē.. audzināt bērnus par cilvēkiem nav elementāra lieta, manā skatījumā. Tas nav gluži tas pats, kas remontēt un to pārstāt aizejot gulēt un kasot olas pie tv. Tas nekad nebeidzas, nekad nebeigsies. Ne dienu, ne nakti. Tas tomēr nepieder pie elementārām lietām - izaudzināt bērnus.
Par mājas tīrīšanu varu piekrist, bet bērnu audzināšanu ne nemaisīt iekšā tik debilā kašķī.
19.03.2024 15:33 |
 
Reitings 4287
Reģ: 09.05.2023
Odze Odzīgā @ 19.03.2024 11:39
Mani visvairāk izbrīnīja tas, ka viņš ir remontējis. Skatos uz viņu un būtu gatava saderēt, ka savu mūžu nav urbi rokās paņēmis, vai zāģi.
Visi šie šķirteņu skandāli man riebjas, jo tādas lietas nav jākārto publikas priekšā. Visi tik slikti, tik slikti vienmēr, ka bērni sadzimuši, šovi izstaigāti, nauda kopā tērēta un vienā gultā gulēts. Tad bija gana labi viens otram.
Izšķiras un tikai sākas ņemšanās.
Neaizstāvu nevienu pusi, bet šajā gadījumā par māju jau nu būtu turējis muti ciet - remontēt mājokli, kurā dzīvo pats un aug tavi bērni, sieviete ir absolūta norma, ko nevajag pataisīt par pasaules superdarbu. Tā jau arī miskastes iznešana ir baigais darbs, kas ieguldīts mājā. Var jau arī nenest miseni un dzīvot savos atkritumos un var jau arī neremontēt māju un dzīvot bez tapetēm, bez skapīšiem un gulēt uz grīdas. Elementāras lietas uztaisa par kaut kādu briesmīgu pakalpojumu, kas izdarīts!

PRECĪZI!!!
19.03.2024 15:06 |
 
Reitings 4287
Reģ: 09.05.2023
Valdet @ 19.03.2024 11:41
Bet tie nav bijuši mazi remontiņi. Nejau vienu sienu nokrāsojis. Ieguldījumi pamatīgi tur bijuši no abām pusēm. Neaizstāvu Miku, nesaku, ka viņš ir super. Bet abidnas sajūtu tak var gan saprast. Būtu zinājis šādu iznākumu, noteikti tā nebūtu guldījies, darbojies, bet gan būtu apdomājis, un ko pieticīgāku remontējis, lai labi i viņam, i bērniem.

Tad ko? To māju atstāt Mikam, vai kā? Ko viņš ar to grib panākt? Sevi celt? Jeb, ko? Tak viņa bērni tur dzīvo. Jeb tajā mājā bija jāpaliek viņam un Laurai ar bērniem no SAVAS mājas jāvācas ārā tikai tāpēc, ka vīrs remontu taisījis un ieguldījies? Vai tad viņš pats tajā izremontētajā komfortā arī nedzīvoja un pats negribēja, lai ģimeie būtu labi apstākļi? Jeb kā? Un, Laura dzemdēja divus bērnu ar mazu vecuma starpību. Tad, ko? Vecim nav jārūpējas par sievu un bērniem, kamēr bērni mazi un jāapkopj? Ko var muldēt te ar Mika aizstāvēšanu. Ja viņam kaut kas abidna pēkšņi, tad visticamāk tas ir melnās pirksts, kura tagad zāģē un pataisa Lauru par slikto. Tātad uztraucas, ka var saiet atkal kopā. Laicīgi kašķis jāuztaisa. Šķīrās abi ar Lauru normāli taču.
19.03.2024 15:04 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.03.2024
SarmaD @ 19.03.2024 14:53
Nu tur abi labi, jā. Var jau vienkārši izšķirties un miers. Bez visām tām publiskajām tirzāšanām.

Nav vairs moderni laikam 😒Vajag ar VĒĒĒĒĒĒĒMIENU. (Vēēēēērienu, pardon).
19.03.2024 14:55 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.03.2024
Izšķirsies ar to jocīgo melno sievieti un šitā pat viss ies pa gaisu un nesmukumi uz āru un tad tā varēs arī savu lupatbiznesu aiztaisīt viena tetovēta krāniņa dēļ. 😁😁
Nodarbojos ar pareģošanu.
19.03.2024 14:54 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
Nu tur abi labi, jā. Var jau vienkārši izšķirties un miers. Bez visām tām publiskajām tirzāšanām.
19.03.2024 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Bet sāka jau pirmais Miks ar lieliem publiskiem virsrakstiem ko atstājis sievai - māju ko pats cēlis, jaunu auto, smieklīgus minimālos alimentus 👎 un tas viss ēterā studijā. Ko tad tai ex sievai? Visu laiku klusēt ja nepārtraukti top tādi raksti.
Tā ir plātīšanās neizstāstot patiesību
19.03.2024 14:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits