IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 592
Reģ: 11.04.2010
Claire @ 23.02.2024 19:40
Uzmetu aci K.Beitikas live. Viņai patiešām jānoliek malā soc.tīkli un jāvelta laiks sev, bērniem un vīram. Viņai noteikti nepieciešama nopietna speciālista palīdzība. Viņa izskatījās tiešām histēriska.
Viņa ir labs piemērs, kā ar saturu radīšanu burtiski sajukt prātā…

Piekrītu, man pat žēl viņas palika, jo ir acīmredzams, ka ne jau kaut kādu šovu viņa tur taisa, bet patiešām ir nonākusi nopietnās mentālajās grūtībās. Cik sapratu, liela daļa no problēmas ir grūtības attiecībās ar vīru, nu un vēl plusā rūpes par maziem bērniem. Piekrītu, ka viņai ir jāatmet visa bizošana riņķī, visi projekti un influencēšana, jāizlogojas no instagrama. Instagrams nekādā veidā neuzlabos viņas stāvokli.
23.02.2024 23:15 |
 
Reitings 77
Reģ: 22.02.2024
Nu viņai tiešām jāmeklē normāls psihologs vai psihoterapeits, man subjektīvais viedoklis par geštaltterapiju- mulķibas vismaz viņai jau no tiešām nevajag tikai izjust emocijas, to viņa labi māk darīt bet šis "terapijas", bet gan saprast cēloni un sākt aktīvi rīkoties. Protams var pažēlot sevi, paraudāt, bet women know your limits. Ja paskatās aprakstā:"Geštalts („Gestalt”) – tulkojumā no vācu valodas – figūra, tēls, veselums, personība, tas, kas no „nekā” ir kļuvis par „kaut ko”.
Geštaltterapiju sauc par rīcības un kontakta terapiju: šīs terapijas pamatā ir ne tik daudz problēmas izrunāšana, kā izjušana un pārdzīvošana. Pagātnes situāciju apzināta izspēlēšana „šeit un tagad”, kas ļauj pierasto ieraudzītjaunā gaismā." Esmu bijusi pie terapeita, tas nav tikai par paraudāšanu, bet par problēmu izpratni un saprašanu ko darīt talāk.
23.02.2024 22:53 |
 
Reitings 432
Reģ: 23.01.2024
mokabezpiena @ 23.02.2024 21:37

Tieši tā. Ir psihologi, psihoterapeiti, psihiatri. Kvalificēti cilvēki atbalstam. Bet vieglāk, protams, pinkšķēt kā nesaprastam toddleram instagramā. Kam gan profesionālu palīdzību, ja var izraudāties milzīgas auditorijas priekšā, iegūt mieru uz 10min un tad sākt šo elles loku no jauna. ❤️

Tieši tā. Ja grib ar sevi kārtīgi strādāt-> atrisināt problēmu, tad iet regulārās sesijās pie psihologa/psihoterapeita un maksā par to. Un problēmu atrisina.
Taču Beitikai jau negribas maksāt kādam, tāpēc uz sadarbības pamata laiž publiski savas psihoterapeitiskās sesijas jeb gaudošanas sesijas ar ex-kolēģi Līvu, kurai gan nav bāzes izglītības un kvalifikācijas psihoterapijā, bet tikai, kā internets saka viņa esot "psihoterapijas virziena geštaltterapija praktiķe". Tāda sevis un citu muļķošana vien sanāk, bet visvairāk tas kaitē pašas Beitikas mentālajai veselībai...
23.02.2024 22:33 |
 
Reitings 16786
Reģ: 27.11.2018
Tā Beitika ir klauns, tāda sniegpārsliņa, muterīte priekšā pakaļā sīčus vāc , kurai vēl tā palīdz un nav labi, divas nedēļas paslimoja - punķi un asaras, ja tāda mīkstmiese( arī tiešā nozīmē) kāpēc otro vajadzēja?! Ja infulencēt pa grūtu un haļavas produktiņus vākt, tad atrubī instu, dzīvo bērniem utt Citas vienas galā tiek, paralēli sporto, tievē , strādā utt tā patīk sevi žēlot joooo?! Viņa nemaz nezin kas ir īstas grūtības!! biski uzsit dusmu šitās ņuņņas😂
23.02.2024 22:29 |
 
Reitings 1717
Reģ: 01.02.2023
Sviestaciba @ 23.02.2024 21:15
Kas īsti ir tā Līva? Viņai ir psihologa vai psihoterapeita izglītība vai kārtējā wannabe kouče?

Ir viņai Maskavas geštaltpsholoģijas institūta diploms.
23.02.2024 21:43 |
 
Reitings 567
Reģ: 11.08.2022
Beitikai ar steigu jàmeklè psihoterapeita palīdzība. Tur viss izskatàs slikti. Nabaga vīrs. Nàkamajà sèrijà varès bimbàt, ka vīrs pa citàm gultàm priecàsies.
23.02.2024 21:38 |
 
Reitings 427
Reģ: 09.01.2024
aauuu @ 23.02.2024 20:45

Ja viņa visu laiku čīkst un pīkst, cik grūti, tad jāmeklē palīdzība. Bērni nav vainīgi, ka ir mazi un prasa uzmanību. Tad nevajadzēja dzemdēt otru, ja visu laiku jāčīkst. Ir grūti, saņemies, izdomā kā atvieglot iekdienu, neciklējies uz grūtībām, bet domā vieglāk. Ja ir pēcdzemdību depresija, tad jāmeklē palīdzība ar steigu.

Tieši tā. Ir psihologi, psihoterapeiti, psihiatri. Kvalificēti cilvēki atbalstam. Bet vieglāk, protams, pinkšķēt kā nesaprastam toddleram instagramā. Kam gan profesionālu palīdzību, ja var izraudāties milzīgas auditorijas priekšā, iegūt mieru uz 10min un tad sākt šo elles loku no jauna. ❤️
23.02.2024 21:37 |
 
Reitings 77
Reģ: 22.02.2024
Kas īsti ir tā Līva? Viņai ir psihologa vai psihoterapeita izglītība vai kārtējā wannabe kouče?
23.02.2024 21:15 |
 
Reitings 432
Reģ: 23.01.2024
Ainulai @ 23.02.2024 19:22

WTF, kas tas tikko bija, ko es redzēju? Beitikas vājprātīgie smiekli pamīšus ar bimbāšanu is sooo cringe! Viņai tiešām vajag mentālu palīdzību, tā sieviete jūk prātā!
Viņai laikam ir priekšstats, ka publika alkst redzẽt viņas puņķus un asaras ?
Kristīn, tiešām saņemies taču! Tiec ar sevi galā vienreiz! Cilvēks kurš tik ļoti gribēja bērnus un tagad jūk prātā, kad viņi beidzot ir! Ar mammu priekšā pakaļā, ar vīru pie sāniem. Kā? Nu kā??
Un raudāt ir ok. Bet nav ok to darīt “uz publiku”.
Toties Līviņai saulītei sanāca jauka reklāmiņa viņas pārcenotajam gešaltkursikam uz trakohošās Beitikas fona.

Bingo.
+ Piebilstot par Līvu. Kas gan viņa būtu bez vīra naudas, kurš pelna ar apmācībām IT nozarē, tostarp arī pretrunīgi vērtētajā, leišiem piederošajā Riga Coding School. Ar geštaltterapiju mājai Pierīgā nenopelnīsi. Ir labi vadīt geštaltpraksi, ja ir finanšu spilvens no vīra.
23.02.2024 20:52 |
 
Reitings 3882
Reģ: 09.05.2023
Sviestaciba @ 23.02.2024 20:05
Ja es tā bimbātu visu laiku, mani mans vīrietis neizturētu. Smieklīgi, kā viņa sākumā aicina iesaistīties un tad dāmu, kurā viņai pasaka, lai beidz čīkstet nobloķē. Viņa ir iekapusi tādā upurī un izskatās, ka krīt arvien dziļāk. Viņai tiešām jābeidz čikstet un jāmeklē beidzot risinājumi savām problēmām, jā ir pārslogota ar bērniem, lai noalgot aukli vai palīgu mājas darbos. Ja netiek galā ar influencēsanu, lai nolīgst asistenti.

Ja viņa visu laiku čīkst un pīkst, cik grūti, tad jāmeklē palīdzība. Bērni nav vainīgi, ka ir mazi un prasa uzmanību. Tad nevajadzēja dzemdēt otru, ja visu laiku jāčīkst. Ir grūti, saņemies, izdomā kā atvieglot iekdienu, neciklējies uz grūtībām, bet domā vieglāk. Ja ir pēcdzemdību depresija, tad jāmeklē palīdzība ar steigu.
23.02.2024 20:45 |
 
10 gadi
Reitings 2606
Reģ: 25.05.2009
Ar AnnaShhh nav jēgas diskutēt, viņa te jau kādu trešo dienu ar putām uz lūpām mums mēģina pierādīt, ka Latvijā nav iespējams neko ražot un visi biznesi ir scam, īpaši ietekmeļu veikaliņi (kuras starp citu nekur nav reklamējušas, ka VISI viņu produkti tiek ražoti Latvijā) 😁 Tas, ko viņa vēl nav sapratusi, ka mēs te forumā par 95% neesam ne Dzenītes, ne Kalējas "izstrādājumu" pircējas un mums viņa nekādu jaunu Ameriku nav atklājusi. Ja viņa grib kādam ar šo atvērt acis, tad, lai raksta Gobzemam vai iet uz Didrihsones iedvesmas pasākumiem, tur iespējams arī varētu būt tā auditorija, kas nemāk paši filtrēt informāciju un kam šis būtu kaut kas wow.
23.02.2024 20:33 |
 
Reitings 77
Reģ: 22.02.2024
Ainulai @ 23.02.2024 20:13

Aukle un palīgs viņai taču ir! Mamma turpat blakus, visu laiku vāķī sīčus. Kad manas abas jaunākās meitas bija apmēram Beitikas meitu vecumā, vīrs aizbrauca uz gadu peļņā uz Norvēğiju. Es biju viena, vecvecāki dzīvo laukos. Un nekas, prātā nesajuku, un pat paguvu paralēli attīstīt savu biznesu.
vai, nebiju piefiksējusi. Nu tad secinājums - ka viņai vnk šī upura pozīcija ir ļoti iepatikusies un vnm atradīs iemeslu paņaudēt.
23.02.2024 20:19 |
 
Reitings 1713
Reģ: 04.01.2022
Sviestaciba @ 23.02.2024 20:05
Ja es tā bimbātu visu laiku, mani mans vīrietis neizturētu. Smieklīgi, kā viņa sākumā aicina iesaistīties un tad dāmu, kurā viņai pasaka, lai beidz čīkstet nobloķē. Viņa ir iekapusi tādā upurī un izskatās, ka krīt arvien dziļāk. Viņai tiešām jābeidz čikstet un jāmeklē beidzot risinājumi savām problēmām, jā ir pārslogota ar bērniem, lai noalgot aukli vai palīgu mājas darbos. Ja netiek galā ar influencēsanu, lai nolīgst asistenti.

Aukle un palīgs viņai taču ir! Mamma turpat blakus, visu laiku vāķī sīčus. Kad manas abas jaunākās meitas bija apmēram Beitikas meitu vecumā, vīrs aizbrauca uz gadu peļņā uz Norvēğiju. Es biju viena, vecvecāki dzīvo laukos. Un nekas, prātā nesajuku, un pat paguvu paralēli attīstīt savu biznesu.
23.02.2024 20:13 |
 
Reitings 77
Reģ: 22.02.2024
Ja es tā bimbātu visu laiku, mani mans vīrietis neizturētu. Smieklīgi, kā viņa sākumā aicina iesaistīties un tad dāmu, kurā viņai pasaka, lai beidz čīkstet nobloķē. Viņa ir iekapusi tādā upurī un izskatās, ka krīt arvien dziļāk. Viņai tiešām jābeidz čikstet un jāmeklē beidzot risinājumi savām problēmām, jā ir pārslogota ar bērniem, lai noalgot aukli vai palīgu mājas darbos. Ja netiek galā ar influencēsanu, lai nolīgst asistenti.
23.02.2024 20:05 |
 
Reitings 1713
Reģ: 04.01.2022
Claire @ 23.02.2024 19:40
Uzmetu aci K.Beitikas live. Viņai patiešām jānoliek malā soc.tīkli un jāvelta laiks sev, bērniem un vīram. Viņai noteikti nepieciešama nopietna speciālista palīdzība. Viņa izskatījās tiešām histēriska.
Viņa ir labs piemērs, kā ar saturu radīšanu burtiski sajukt prātā…

Nav jau laika nolikt malā soctīklus, jo atkal jātaisa mammuciems, lai pēc tam atkal raudātu,, cik šausmīgi daudz spēka viņa tajā ir pazaudējusi un cik nenormāli iztukšota jūtas.
Ja viņa paņemtu pauzi no soctīkliem, padzīvotu sev un saviem tik ļoti gribētajiem bērniem, nevis instagramam (ak dievs, divas nedēļas bija jāpasēž mājās ar bērniem slimojot 😂), varbūt viņai nedraudētu Ğintermuiża.
Nabaga viņas vīrs, tam pelmenītim ir jāiznes mammuķa histēriskie izgājieni.
Es ar nepacietību gaidu nākamo psihodēlisko sēriju, kad vecākā meita beidzot sāks iet dārziņā. Būs jautri!
23.02.2024 19:55 |
 
10 gadi
Reitings 8803
Reģ: 15.03.2012
Nē, nē, mācieties no Beitikas, mācieties kā izrādīt jūtas, kā kamerā spiest un neizspiest asaras 🤦‍♀️ tas ir vienkārši piii... un tās līdzi dziedātājas, jēziņ
23.02.2024 19:45 |
 
Reitings 37
Reģ: 12.09.2019
Uzmetu aci K.Beitikas live. Viņai patiešām jānoliek malā soc.tīkli un jāvelta laiks sev, bērniem un vīram. Viņai noteikti nepieciešama nopietna speciālista palīdzība. Viņa izskatījās tiešām histēriska.
Viņa ir labs piemērs, kā ar saturu radīšanu burtiski sajukt prātā…
23.02.2024 19:40 |
 
Reitings 1713
Reģ: 04.01.2022
garsigs_persiks @ 23.02.2024 16:56

"Varu noslēgties un nedalīties ar privātākām lietām. Vai tā tiešām ir labāk?" Jā, Kristīn, tā mums visiem būs vislabāk un nekādu trūkumu neizjutīsim. Doooh ?

WTF, kas tas tikko bija, ko es redzēju? Beitikas vājprātīgie smiekli pamīšus ar bimbāšanu is sooo cringe! Viņai tiešām vajag mentālu palīdzību, tā sieviete jūk prātā!
Viņai laikam ir priekšstats, ka publika alkst redzẽt viņas puņķus un asaras 😂
Kristīn, tiešām saņemies taču! Tiec ar sevi galā vienreiz! Cilvēks kurš tik ļoti gribēja bērnus un tagad jūk prātā, kad viņi beidzot ir! Ar mammu priekšā pakaļā, ar vīru pie sāniem. Kā? Nu kā??
Un raudāt ir ok. Bet nav ok to darīt “uz publiku”.
Toties Līviņai saulītei sanāca jauka reklāmiņa viņas pārcenotajam gešaltkursikam uz trakohošās Beitikas fona.
23.02.2024 19:22 |
 
Reitings 1140
Reģ: 25.01.2023
olpol @ 23.02.2024 16:06
Kada ir izlasijusi Nikas gramatu? Es nopirku, uz taa haipa, nu reali es nesaprotu tos kas fano par to graamatu. nespeeju tikt taalaak par paaris lapaspuseem ? tads murgs, nelogjika un neinteresanti.
un p.s. ko domajat par vinas viiru? Aldis bij 1x kkad licis, ka itkaa esot kraapis Niku ar kaut kadu Kristiaanu Shnepsti
viņa jau nerakstīja romānu.
23.02.2024 19:03 |
 
Reitings 19
Reģ: 23.02.2024
Pilgrim @ 23.02.2024 17:35
Nu un tad, ka visi nēsā platas bikses? Visiem jābūt vienādiem, kā Ziemeļkorejā? Man piestāv un patīk skinny, vilkšu un pofig.

Es jau minēju savā tekstā, ka vispārīgi modē ir tas, ko pats gribi vilkt! Katram savs stils.
Kā arī, ir svarīgs aspekts, kas Tev piestāv, protams, var vēl dziļāk iet, runājot par ādas toni, noskaidrot, kādas vispār krāsas piestāv, nevis vilkt tagad tendences krāsu - pelēks!
Kopumā, katrs dara kā grib! Man ļoti patīk, ja var redzēt to, ka cilvēkam ir sava gaume.
23.02.2024 17:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits