IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 95
Reģ: 16.11.2023
Kas noticis ar Spīķi? Nejauši uzdūros viņas tiktokam šodien un jā, IG vairs nerāda neko!!! Viss ir dzēsts! Kāds viņu nosūdzējis? Par ko?
16.04.2024 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Milzarāja ir dalījusies ar to, kāpēc Bali viena? Neesmu sen sekojusi, bet nesen caur viņas un citu profilu storijiem saprotu, ka vīrs ar dēlu LV...
16.04.2024 18:38 |
 
Reitings 1734
Reģ: 04.01.2022
Neviens, pilnīgi neviens…. Beitika: “Mūsu ar vīru mīlestības valoda ir sirsniņas instagramā”. Tas nabaga vīrs pat aliņu vakarā nevar iedzert, nesaņemot atļauju no mammuķa 😂
16.04.2024 18:02 |
 
Reitings 677
Reģ: 16.09.2021
garsigs_persiks @ 16.04.2024 17:19

Viņa taču tā ņēmās gadiem ilgi, visiem maksimāli pielienot un komentējot katru iespējamo influenceru postu, lai tikai pati beidzot nonāktu šajā kategorijā. Neies taču tagad savas lielās pūles laist vējā. Ģimene un mentālā veselība var pagaidīt ? #reklama #veselalaimiga

Viņai tāpat kā vucēnai ir kaut kāda iedomātā dzīve, jur ir tikai kruzuļi, smukas drēbes, ceļojumi bla bla bla. Viņa pati to nevar atļauties, tad nu jāraujās reklāmās lindeksam, hebei, air baltic utt. Taču bērniem nav grafiks-o, tagad jāfočējas, jābūt labā garastāvoklī. Un ticu, ka tas tā besī, ka saistības ir, bet izdarīt nevar, jo simt un viens iemesls. Un tad nu viņa rauj konkrētos momentos un izdeg. Jo viņas profils ir 95% reklāma. Reklamē jebko, ka rodas sajūta, ka viņi ir maznodrošināri un paši nevar atļauties neko.
16.04.2024 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 1854
Reģ: 09.07.2011
Ainulai @ 16.04.2024 15:31

Tipisks FOMO gadījums. Viņai būtu steidzami jāpaņem kādi 2 mēneši brīvs no soctīkliem. Esmu redzējusi, ka citi influenceri aiziet soctīklu brīvdienās un nekas traks tikmēr nenotiek. Beitika acīmredzami jūk prātā! Bet no otras puses, ja paņems brīvu, nevarēs visu laiku bliezt savas reklāmas. Viņa nesaprot, ka maksā ar savu mentālo veselību par tām reklāmām.
Vispār aizraujoši vērot, kā māmuļa on-line režīmā palēnām iet pilnīgā sviestā…

Viņa taču tā ņēmās gadiem ilgi, visiem maksimāli pielienot un komentējot katru iespējamo influenceru postu, lai tikai pati beidzot nonāktu šajā kategorijā. Neies taču tagad savas lielās pūles laist vējā. Ģimene un mentālā veselība var pagaidīt 😀 #reklama #veselalaimiga
16.04.2024 17:19 |
 
Reitings 1951
Reģ: 22.02.2023
Palmumāja2 @ 16.04.2024 13:22
Variet mest man ar tupeli, bet man patīk kā pēdējā laikā izskatās AF Anete. Nezinu, ko viņa ir izdarījusi un gan jau ka neatzīsies arī pati ar to savu dabiskuma reklamēšanu, bet tiešām izskatās labi.
Notievējusi, ēdot 1x dienā. Katrs sevi čakarē kā grib.
16.04.2024 16:27 |
 
Reitings 1734
Reģ: 04.01.2022
AnnaShhh @ 16.04.2024 15:16
cilvēkam acīmredzami ir interneta atkarība un, iespējams, trauksme, ja nenoposto katru mirkli. Tur ir tiešām jāmeklē labs speciālists un jāatslēdz interents vismaz uz pāris stundām dienā, žel skatīties kā tas notiek ... Ietekmeļu izdegšana jau ir normāla parādība pasaulē, jo skaistā dzīve ar uzlabotajām bildēm telefonos, ne tuvu nav tāda kā realiātē...

Tipisks FOMO gadījums. Viņai būtu steidzami jāpaņem kādi 2 mēneši brīvs no soctīkliem. Esmu redzējusi, ka citi influenceri aiziet soctīklu brīvdienās un nekas traks tikmēr nenotiek. Beitika acīmredzami jūk prātā! Bet no otras puses, ja paņems brīvu, nevarēs visu laiku bliezt savas reklāmas. Viņa nesaprot, ka maksā ar savu mentālo veselību par tām reklāmām.
Vispār aizraujoši vērot, kā māmuļa on-line režīmā palēnām iet pilnīgā sviestā…
16.04.2024 15:31 |
 
Reitings 422
Reģ: 30.10.2023
Mrs.True @ 16.04.2024 14:57

Piekrītu. Ļoti žēl ir viņas meitas un vīru, kam ir šī drāma jāizjūt uz savas ādas 24/7. Nav brīnums, ka vecākā meita slikti adaptējas bērnu dārzā, kā pati Beitika to arī atzīst pēdējos storijos - pašas Beitikas vainas dēļ.
cilvēkam acīmredzami ir interneta atkarība un, iespējams, trauksme, ja nenoposto katru mirkli. Tur ir tiešām jāmeklē labs speciālists un jāatslēdz interents vismaz uz pāris stundām dienā, žel skatīties kā tas notiek ... Ietekmeļu izdegšana jau ir normāla parādība pasaulē, jo skaistā dzīve ar uzlabotajām bildēm telefonos, ne tuvu nav tāda kā realiātē...
16.04.2024 15:16 |
 
Reitings 519
Reģ: 23.01.2024
Krizdole @ 16.04.2024 11:16

Tas nav uzjautrinoši, bet gan nožēlojami. Persona, kurai darbojoties māmiņu klubā, ir tik daudz kontaktu no attiecīgām iestādēm, kaut vai draudzene Spurava, nu tad izmanto šīs pazīšanās un ej ārstēties, nevis pinkšķi kamerās

Piekrītu. Ļoti žēl ir viņas meitas un vīru, kam ir šī drāma jāizjūt uz savas ādas 24/7. Nav brīnums, ka vecākā meita slikti adaptējas bērnu dārzā, kā pati Beitika to arī atzīst pēdējos storijos - pašas Beitikas vainas dēļ.
16.04.2024 14:57 |
 
Reitings 422
Reģ: 30.10.2023
komentators @ 16.04.2024 14:36

ja cilveeks tik ljoti iespringst lai veidotu prezentascijas tad jaa, uzskatu ka potenciaali tev vareetu piedereet kaads konkurenta ziimols. ja nav tad nav - neredzu jeegu par to tik ljoti aizsvilties
tad jau viss butterfly un šis forums ir bejēdzīgs, Instagram konts"Itekmele" arī:) man ir bordiņi par vairākiem zīmoliem, ja nemanīji, bet failiem.lv izdzēsa nesatraucies, ieliec šo Es ute bildi google vai Alibaba un paliks interesanti, būs arī Tev prezentācija :) https://ibb.co/60XHVK1
16.04.2024 14:46 |
 
Reitings 602
Reģ: 13.03.2020
AnnaShhh @ 16.04.2024 14:29
garums un apjoms tas pats? https://ibb.co/kQgvFCj tas ir jau pieeaudzēti, iedomājies, kādi ir bez?:) Jā, jā es Dzenes Borata peldkostīmiem un lētajām ķipa "itālijas" kleitām , Didras, Endijas, Kokos store un citiem ķīnas lupatu tirgotājiem arī konkurente, kurus arī esmu šeit apspriedusi ? Mani besī tas, ka Latvijā māna ietekmeles cilvēkus, piešujot birku lētām lupatām, Tavuprāt, tas ir normāli? https://postimg.cc/gallery/BKcm0VP Iespējams, jātaisa atsevišķa tēma par šmotkām un aksesuāriem ( jā arī kosmētikas otiņas mums te Anete S tirgo no Ķinas ar savu vārdu uzdrukātu ar 100% uzcenojumu) Tad jau tikpat labi Gardenia ir Fiļa Santa, jo vairāk spriež par Krisu, nu katram tak ir sav mīļākā tēma te, nesadomājies par daudz:) Daži Latvijā palikušie dizaineri tagad rukā , nevis sēž instagram ar perfektu make up vai te :)

ja cilveeks tik ljoti iespringst lai veidotu prezentascijas tad jaa, uzskatu ka potenciaali tev vareetu piedereet kaads konkurenta ziimols. ja nav tad nav - neredzu jeegu par to tik ljoti aizsvilties
16.04.2024 14:36 |
 
Reitings 422
Reģ: 30.10.2023
komentators @ 16.04.2024 13:40

vinjai ir pieaudzeetie mati, bet laikam garums taads pats kaa saveejiem. es gan niepiekriitu ka slikti izskataas, vieni no skaistaakajiem matiem manupraat. Annashh jau labu laiku uzeedusies kaleejai, varbuut konkurente ziida produktiem
garums un apjoms tas pats? https://ibb.co/kQgvFCj tas ir jau pieeaudzēti, iedomājies, kādi ir bez?:) Jā, jā es Dzenes Borata peldkostīmiem un lētajām ķipa "itālijas" kleitām , Didras, Endijas, Kokos store un citiem ķīnas lupatu tirgotājiem arī konkurente, kurus arī esmu šeit apspriedusi 😀 Mani besī tas, ka Latvijā māna ietekmeles cilvēkus, piešujot birku lētām lupatām, Tavuprāt, tas ir normāli? https://postimg.cc/gallery/BKcm0VP Iespējams, jātaisa atsevišķa tēma par šmotkām un aksesuāriem ( jā arī kosmētikas otiņas mums te Anete S tirgo no Ķinas ar savu vārdu uzdrukātu ar 100% uzcenojumu) Tad jau tikpat labi Gardenia ir Fiļa Santa, jo vairāk spriež par Krisu, nu katram tak ir sav mīļākā tēma te, nesadomājies par daudz:) Daži Latvijā palikušie dizaineri tagad rukā , nevis sēž instagram ar perfektu make up vai te :)
16.04.2024 14:29 |
 
Reitings 4280
Reģ: 09.05.2023
Palmumāja2 @ 16.04.2024 13:22
Variet mest man ar tupeli, bet man patīk kā pēdējā laikā izskatās AF Anete. Nezinu, ko viņa ir izdarījusi un gan jau ka neatzīsies arī pati ar to savu dabiskuma reklamēšanu, bet tiešām izskatās labi.

Notievējusi.
16.04.2024 14:10 |
 
Reitings 602
Reģ: 13.03.2020
Zilais Valis @ 16.04.2024 13:31

Vai tad Kalējai ir pieaudzēti mati, ne savi?

vinjai ir pieaudzeetie mati, bet laikam garums taads pats kaa saveejiem. es gan niepiekriitu ka slikti izskataas, vieni no skaistaakajiem matiem manupraat. Annashh jau labu laiku uzeedusies kaleejai, varbuut konkurente ziida produktiem
16.04.2024 13:40 |
 
Reitings 118
Reģ: 22.06.2023
AnnaShhh @ 16.04.2024 11:59
visrēcīgākās tomēr ir Didras un Kalējas pakulas, nu tur lielākā daļa, kas iznāk no taurentiņ veikala , bez pakulām nekādi. Tik nedzīvi un acīmredzami pārspīlētām čupām, lai var reklamēt savus lētās ķinas lupatas. Tak tās pakulas audzē Indijā, jā arī vīrieši, un ne jau vidējais slānis, bieži vien nogriež arī mirušo matus un pārkrāso, balina, taisno, tur kāda enerģija to visu pieliekot - oioioi. Re kur ieskatam materiāls, kā top tās pakulas https://www.sapiens.org/culture/human-hair-pickers/

Vai tad Kalējai ir pieaudzēti mati, ne savi?
16.04.2024 13:31 |
 
Reitings 598
Reģ: 11.08.2022
Krizdole @ 16.04.2024 11:16

Tas nav uzjautrinoši, bet gan nožēlojami. Persona, kurai darbojoties māmiņu klubā, ir tik daudz kontaktu no attiecīgām iestādēm, kaut vai draudzene Spurava, nu tad izmanto šīs pazīšanās un ej ārstēties, nevis pinkšķi kamerās
Pilnīgi piekrītu! Ja par Beitiku, tad atśtepselē sev internetu, atvieno ig un ej àrstèjies, ej psihoterapija, dzer antidepresantus. Tà nu ir, ka esi bedrè, ja ig saturs svarīgàks par mentàlo veselību. Kà tieši viņai palīdz no bedres izràpties bimbàšana kamerà? Un pèc 5min jau atšiepts smaida līdz ausīm kamerà? Skumji, ka pati nesaprot, ka vajadzīgs kàrtīgs galvas àrsts, ne publiska papļurkšķèšana èterà ar ig “speciàlistiem”.
16.04.2024 13:30 |
 
Reitings 645
Reģ: 03.11.2023
Mrs.True @ 16.04.2024 11:34

Žurnālistiem savas metodes, kā rakstus sagatavot. Pietiek tik uzķert "infopavedienu" no foruma, FB, IG, twitter utt. un tālākais jau ir rutinēts žurnālista darbs un raksts gatavs.

Tam es pilnīgi piekrītu. Bet ka vārds vārdā tiek ņemta informācija no foruma, kā te teica - toč nē
16.04.2024 13:23 |
 
Reitings 95
Reģ: 16.11.2023
Variet mest man ar tupeli, bet man patīk kā pēdējā laikā izskatās AF Anete. Nezinu, ko viņa ir izdarījusi un gan jau ka neatzīsies arī pati ar to savu dabiskuma reklamēšanu, bet tiešām izskatās labi.
16.04.2024 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 602
Reģ: 09.11.2012
gii_star @ 16.04.2024 11:12

Tak mūsu seksīgajai Ļenkai Amorā arī atbaidoša pielikto matu pāreja - max uzkrītoši. Tagad Slavenības bez filtra ar gaišajiem un īsākiem ir labāk, bet nu arī redz, ka augšā ir pudeļbirste un tad aiziet pieliktie.
Tieši šobrīd esošie gaišie mati ir tiešām krimināli! Augša 7 cm gara un dzeltena, pārējais garums pieaudzēts. Sieviete ar tik augstiem standartiem staigā ar tādām šausmām uz galvas. Tumšajos matos tik ļoti nebija pamanāms. Bet, ja zinātu ko pati grib, nevis mainītu matu krāsu katru rudeni un pavasari, līdz ar to nodzedzinot matus līdz ausīm, tad būtu jau sen ataudzējusi normāla garuma matus pie kuriem pieaudzējot neizskatītos tik dramatiski.
16.04.2024 12:45 |
 
Reitings 422
Reģ: 30.10.2023
yay @ 16.04.2024 08:57

Saulietei vienā no videoklipšiem ar dukuru baigi labi var redzēt.
Vēl nesmuki bija A.Zeltiņai, šķiet Ziloņa raidījumā un Miglānei vispār traki Vakariņā ar savējiem.
Nepatīk, ka var redzēt plāksnes vai neglītu pāreju.
visrēcīgākās tomēr ir Didras un Kalējas pakulas, nu tur lielākā daļa, kas iznāk no taurentiņ veikala , bez pakulām nekādi. Tik nedzīvi un acīmredzami pārspīlētām čupām, lai var reklamēt savus lētās ķinas lupatas. Tak tās pakulas audzē Indijā, jā arī vīrieši, un ne jau vidējais slānis, bieži vien nogriež arī mirušo matus un pārkrāso, balina, taisno, tur kāda enerģija to visu pieliekot - oioioi. Re kur ieskatam materiāls, kā top tās pakulas https://www.sapiens.org/culture/human-hair-pickers/
16.04.2024 11:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits