IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 40
Reģ: 11.05.2023
Kā Jums patīk Denisa jaunais ražojums ar Dreimani? Viņa nekad neko nav zinājusi par skaistumkopšanu, tagad pēkšņi ražo sejas maskas.... koooo??? Tīrais PR uz popularitātes bez zināšanām. Nekad neko nesmērētu sev uz sejas no tās aktrisītes.
Deniss šķiet vairāk zinošs nekā tā tēlotāja, baltās kafijas cienītāja...
Tikai dēļ viņas nekad nepirktu to produktu.
31.03.2024 23:31 |
 
Reitings 40
Reģ: 11.05.2023
Arahne @ 31.03.2024 16:38
Tā Kimene reāli slima tās lielās zirdzenes ratos vest? Iepriekšējie storiji, kur 10/11 gadīgā meita krāsojās. Nākošie storiji - vizina viņu ratos. Nu wtf

Pati viņa forša liekas, bet bērnus audzināt reāli nemāk.
Un tā atļaušanās ceļot un pirkumi par entajiem tūkstošiem noteikti nav pašas nopelnīti. Bet nu kāda man starpība, ja māk kādu kruķīt - malacis.
31.03.2024 23:25 |
 
Reitings 517
Reģ: 02.03.2022
Happyminka @ 31.03.2024 19:42
Uzprasīju Samantai Gulbei no kurienes viņas Dior kedu replika, nobloķēja ?
awww, cik skarbi 😂 Gaņau nav laika atbildēt, jo ig jāuztur bagātas un ideālas ğimenes tēls, kamēr riepu Viesturs pavisam reālā dzīvē piedāvā citām, protams, ne tik bagātām, vieksmīgām un pat bez vakara grima, papriecāties divatā, ja tā var teikt.
31.03.2024 21:43 |
 
Reitings 34
Reģ: 14.02.2024
Happyminka @ 31.03.2024 19:42
Uzprasīju Samantai Gulbei no kurienes viņas Dior kedu replika, nobloķēja ?

Kas tur tāds? Viņas profils,dara kā uzskata pareizi. 😊
31.03.2024 20:27 |
 
Reitings 34
Reģ: 14.02.2024
Gardenia @ 31.03.2024 12:15
Man ar pašnovērtējumu viss ir kārtībā un dzīvi arī. Par Ceriņieni runājot man ir nospļauties, ja būtu lasījusi ko es rakstu, tad saprastu. sieviete bija dabūjusi krāpēju, tieši tādu kādu gribēja! Pati viņam skrēja pakaļ, pati vilka uz zagsu, pati dzemdēja viņam bērnus un ļoti labi zināja, ka viņš viņu krāpj no sākuma! Tikai nezin kādēļ forumā te puse sāka viņu izmisīgi žēlot? piedod manā galvā tā žēlošana neieliekās, ja man gribās kādu pažēlot aizbraucu uz dzīvnieku patversmi! Ne tikai pret ceriņieni man tāda nostāja, bet pret visām tādām Buļveidīgajām ilzēm! Bulis atklāti visai Latvijai zinot dzīvo uz 2 ģimenēm un guļ ar abām, bet tās poda birstes tikai sacenšās kura nu būs labāka un noturēs Buli? kamēr viena stāvoklī paliek un Buli piesien uz laiku! Tad atrodās sievietes kuras viņas vēl žēlo, no par ko? Par to, ka viņām izteikta vajadzība pēc koplietošanas locekļa? Nu bulis ar ceriņu visu dzīvi skrēja un skries. Viņas nav vienīgās ir vēl vesela varza ar tādām žēlojamajām. Ja es uzskatu, ka pēc vecas desas rindā nav jāstāv, tad esmu slima sabiedrība? Martačkas pupus un ķermeni es neesmu izsmējusi, rakstīju ko čaļi saka! Jā izteicos un uzskatu, ka viņas ķermenis nav nemaz smuks lai nestrādātu, bet neizsmēju. Vai tu kaut kur redzēji, ka es rakstu pupi viņai kā govs tesmeņi utt? Martočka ir dabūjusi tikai pēc nopelniem un labi dabūjusi!

Meitenīt! Ja tev ar pašvērtējumu un dzīvi ,viss būtu kārtībā-( kā tu izsakies) ,tavi izteicieni ,būtu pavisam citādi. Tevī var just kaifu,kad tu kaifo - kad kādam ir kāda neveiksme!😏 nevajag jau muldēt!😏
31.03.2024 20:07 |
 
Reitings 15699
Reģ: 16.04.2023
amoreamore @ 31.03.2024 17:33
Pie dirsas tā viņas atvainošanās, bet man vienīgajai liekas smieklīgi, ka marta taču nekad nestrādās, bet izskatās, ka tomēr strādāja gan :D

Nauda aploksnē, laikam, neskaitās. 😁
31.03.2024 19:45 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
Uzprasīju Samantai Gulbei no kurienes viņas Dior kedu replika, nobloķēja 🥲
31.03.2024 19:42 |
 
Reitings 120
Reģ: 22.06.2023
Vispār ir kaut kur vēl pieejami tās Martas netiklie video? Esmu laikam vienīgā, kas vēl nav redzējusi?
31.03.2024 18:54 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
amoreamore @ 31.03.2024 17:33
Pie dirsas tā viņas atvainošanās, bet man vienīgajai liekas smieklīgi, ka marta taču nekad nestrādās, bet izskatās, ka tomēr strādāja gan :D

Oficiālu darbu nestrādās jā. 😀 šo viņa uzskata laikam par ikdienas nodarbošanos
31.03.2024 18:13 |
 
Reitings 6977
Reģ: 13.04.2022
Pie dirsas tā viņas atvainošanās, bet man vienīgajai liekas smieklīgi, ka marta taču nekad nestrādās, bet izskatās, ka tomēr strādāja gan :D
31.03.2024 17:33 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Sebii @ 31.03.2024 15:54
Marta tiktokā atvainojusies un tagad visi sit plaukstiņas cik stipra meitene un malace, ka atvainojusies.
Es tomēr kaut kā tam neticu. Līdz neizvilka viņas netīro veļu un viņa nesaņēma atpakaļ to, ko gadiem citiem bija devusi, nemaz nenāca prātā atvainoties.
Varbūt kļūdos, bet nav tur, ko piedot un tagad viņu debesīs celt. Cerams, ka viņa tagad nekļūs par kārtējo influenceri tik tāpēc, ka it kā atvainojās. :D

Bet tomēr tas jau nav tik vienkārši , ne kurš katrs to var. Daudzi komentos rakstīja, ka viņai būtu jāsaņemās un jaatdzīst, ka kļūdījās, viņa to izdarīja un tagad atkal nav labi.
Bet nu tas ir skaidrs, ja nebūtu nopludināti tie webchat video un nebūtu uztaisīts tāds hajs, tad atvainošanos no viņas nesaņemtu un viņa pastāvētu par savu viedokli.
31.03.2024 17:24 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Tā Kimene reāli slima tās lielās zirdzenes ratos vest? Iepriekšējie storiji, kur 10/11 gadīgā meita krāsojās. Nākošie storiji - vizina viņu ratos. Nu wtf
31.03.2024 16:38 |
 
Reitings 338
Reģ: 17.12.2023
Sebii @ 31.03.2024 15:54
Marta tiktokā atvainojusies un tagad visi sit plaukstiņas cik stipra meitene un malace, ka atvainojusies.
Es tomēr kaut kā tam neticu. Līdz neizvilka viņas netīro veļu un viņa nesaņēma atpakaļ to, ko gadiem citiem bija devusi, nemaz nenāca prātā atvainoties.
Varbūt kļūdos, bet nav tur, ko piedot un tagad viņu debesīs celt. Cerams, ka viņa tagad nekļūs par kārtējo influenceri tik tāpēc, ka it kā atvainojās. :D

Nezinu ko viņa ir teikusi savā atvainošanās video, bet esmu pārliecinata , ka atvainojās tikai tāpēc, ka visi šo mazulīti tagad nodirš un zina kāda viņa ir patiesībā. Viņas atvainošanās ir pilnīga 0, tikai ķeksīša pēc.
31.03.2024 16:37 |
 
Reitings 6143
Reģ: 14.12.2022
Sebii @ 31.03.2024 15:54
Marta tiktokā atvainojusies un tagad visi sit plaukstiņas cik stipra meitene un malace, ka atvainojusies.
Es tomēr kaut kā tam neticu. Līdz neizvilka viņas netīro veļu un viņa nesaņēma atpakaļ to, ko gadiem citiem bija devusi, nemaz nenāca prātā atvainoties.
Varbūt kļūdos, bet nav tur, ko piedot un tagad viņu debesīs celt. Cerams, ka viņa tagad nekļūs par kārtējo influenceri tik tāpēc, ka it kā atvainojās. :D
Personīgi man viņa nav parādā nekādu piedošanu, bet aizmirst viņas teikto netaisos. Ceru pārējie arī izdarījuši secinājumus.
31.03.2024 16:26 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Marta tiktokā atvainojusies un tagad visi sit plaukstiņas cik stipra meitene un malace, ka atvainojusies.
Es tomēr kaut kā tam neticu. Līdz neizvilka viņas netīro veļu un viņa nesaņēma atpakaļ to, ko gadiem citiem bija devusi, nemaz nenāca prātā atvainoties.
Varbūt kļūdos, bet nav tur, ko piedot un tagad viņu debesīs celt. Cerams, ka viņa tagad nekļūs par kārtējo influenceri tik tāpēc, ka it kā atvainojās. :D
31.03.2024 15:54 |
 
Reitings 6143
Reģ: 14.12.2022
LabaDabaDa @ 31.03.2024 11:42

Beidz gan. Jo ne jau "slimā sabiedrība" pirmā sāka izsmiet Martu par viņas ķermeni.
Tur jau tā lieta man šķiet, ka Chihiro pati īsti nesaprot ko raksta😳 ne vienu reizi vien nolika resnos un nesmukos.
31.03.2024 12:18 |
 
Reitings 6143
Reģ: 14.12.2022
chihiro @ 31.03.2024 11:37

Paust uzskatus ir: rakstīt mammai sociālajos tīklos, publicēt meitenes kailbildes, rakstīt meitenei visos sociālajos tīklos apsaukājot, citēju forumietes šeit (vistrakāk izpaužas Gardenia ļoti daudzās tēmās, ne tikai Martas, bet arī par visām citām sievietēm kā Ceriņa utt, no malas lasot liekas, ka Gardenia ir smagas pašvērtības vai kādas citas problēmas, ka metas kaklā visām sievietēm): izsmiet par pupiem un ķermeni, teikt, ka drāzta jau no mazotnes (interesanti, no kurienes tāda info un vai pie atbildības sabiedrības priekšā nebūtu jāņem galvenokārt tie, kas izmanto seksuāli 14gadīgo?)? Sorry, tas nav savu uzskatu paušana. Bet nu varat atbalstīt šo slimo sabiedrību, katram sava galva, tikai cerams, ka paši vai jūsu atvases nekļūsiet vienā brīdī par tās upuri - to arī jums novēlu un ar šo sarunu beidzu.
Man ar pašnovērtējumu viss ir kārtībā un dzīvi arī. Par Ceriņieni runājot man ir nospļauties, ja būtu lasījusi ko es rakstu, tad saprastu. sieviete bija dabūjusi krāpēju, tieši tādu kādu gribēja! Pati viņam skrēja pakaļ, pati vilka uz zagsu, pati dzemdēja viņam bērnus un ļoti labi zināja, ka viņš viņu krāpj no sākuma! Tikai nezin kādēļ forumā te puse sāka viņu izmisīgi žēlot🙈 piedod manā galvā tā žēlošana neieliekās, ja man gribās kādu pažēlot aizbraucu uz dzīvnieku patversmi! Ne tikai pret ceriņieni man tāda nostāja, bet pret visām tādām Buļveidīgajām ilzēm! Bulis atklāti visai Latvijai zinot dzīvo uz 2 ģimenēm un guļ ar abām, bet tās poda birstes tikai sacenšās kura nu būs labāka un noturēs Buli🙈 kamēr viena stāvoklī paliek un Buli piesien uz laiku! Tad atrodās sievietes kuras viņas vēl žēlo, no par ko? Par to, ka viņām izteikta vajadzība pēc koplietošanas locekļa? Nu bulis ar ceriņu visu dzīvi skrēja un skries. Viņas nav vienīgās ir vēl vesela varza ar tādām žēlojamajām. Ja es uzskatu, ka pēc vecas desas rindā nav jāstāv, tad esmu slima sabiedrība? Martačkas pupus un ķermeni es neesmu izsmējusi, rakstīju ko čaļi saka! Jā izteicos un uzskatu, ka viņas ķermenis nav nemaz smuks lai nestrādātu, bet neizsmēju. Vai tu kaut kur redzēji, ka es rakstu pupi viņai kā govs tesmeņi utt? Martočka ir dabūjusi tikai pēc nopelniem un labi dabūjusi!
31.03.2024 12:15 |
 
Reitings 18374
Reģ: 06.11.2022
chihiro @ 31.03.2024 11:37

Paust uzskatus ir: rakstīt mammai sociālajos tīklos, publicēt meitenes kailbildes, rakstīt meitenei visos sociālajos tīklos apsaukājot, citēju forumietes šeit (vistrakāk izpaužas Gardenia ļoti daudzās tēmās, ne tikai Martas, bet arī par visām citām sievietēm kā Ceriņa utt, no malas lasot liekas, ka Gardenia ir smagas pašvērtības vai kādas citas problēmas, ka metas kaklā visām sievietēm): izsmiet par pupiem un ķermeni, teikt, ka drāzta jau no mazotnes (interesanti, no kurienes tāda info un vai pie atbildības sabiedrības priekšā nebūtu jāņem galvenokārt tie, kas izmanto seksuāli 14gadīgo?)? Sorry, tas nav savu uzskatu paušana. Bet nu varat atbalstīt šo slimo sabiedrību, katram sava galva, tikai cerams, ka paši vai jūsu atvases nekļūsiet vienā brīdī par tās upuri - to arī jums novēlu un ar šo sarunu beidzu.

Beidz gan. Jo ne jau "slimā sabiedrība" pirmā sāka izsmiet Martu par viņas ķermeni.
31.03.2024 11:42 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Aldo @ 31.03.2024 11:23

Cik selektīva uztvere. Sievietei jau 22 gadi, nav nekāda meitenīte - ne fiziski, ne likuma priekšā, bet teiksim, ka vēl mazs bērniņš, kurš ai ai ai, kā jāsaudzē.
Tad, kad šī “meitene” mobingo visus resnos, neglītos un vispār visas sievietes, kas strādā normālu darbu - tad tā ir tikai uzskatu paušana. Bet gan visi apkārtējie pauž uzskatus, tad oi kāds mobings ??

Paust uzskatus ir: rakstīt mammai sociālajos tīklos, publicēt meitenes kailbildes, rakstīt meitenei visos sociālajos tīklos apsaukājot, citēju forumietes šeit (vistrakāk izpaužas Gardenia ļoti daudzās tēmās, ne tikai Martas, bet arī par visām citām sievietēm kā Ceriņa utt, no malas lasot liekas, ka Gardenia ir smagas pašvērtības vai kādas citas problēmas, ka metas kaklā visām sievietēm): izsmiet par pupiem un ķermeni, teikt, ka drāzta jau no mazotnes (interesanti, no kurienes tāda info un vai pie atbildības sabiedrības priekšā nebūtu jāņem galvenokārt tie, kas izmanto seksuāli 14gadīgo?)? Sorry, tas nav savu uzskatu paušana. Bet nu varat atbalstīt šo slimo sabiedrību, katram sava galva, tikai cerams, ka paši vai jūsu atvases nekļūsiet vienā brīdī par tās upuri - to arī jums novēlu un ar šo sarunu beidzu.
31.03.2024 11:37 |
 
Reitings 18374
Reģ: 06.11.2022
chihiro @ 31.03.2024 11:18
Tas nav par "Martas žēlotājiem" - tas ir par to, ka sabiedrība ir slima. Nav normāli VAJĀT meiteni un viņas ģimeni par to, ko meitene ir pateikusi savos Tik tokos. Vēl slimāk tas kļūst, kad to dara nevis vienaudžu puišeļi padsmitnieki, bet pieauguši cilvēki. Man ir sajūta, ka šie pieaugušie cilvēki nevērstos pret citu pieaugušu cilvēku, kas veic kaut kādas nesaprotamas, neētiskas darbības. Piemēram, vai mūzikas akadēmijas pasniedzēji tika vajāti? Nē. Es gan neesmu par publisku linčošanu šādā veidā (vajājot) jebkurā gadījumā, tomēr paskaidrošu: es skatos šovu "Mīlas nometne", tur 55 gadīgs uzņēmējs atbraucis ar 18 gadīgu vidusskolnieci. Un neko - komentāros FB utt tik pasmejas, bet vidusskolnieces vecmāmiņa, zināma dizainiere, to visu atbalsta un tostarp mūzikas akadēmijas lietā izteikusies, ka studentes pavedušas netiklībā pieaugušos večus lektorus. Līdz ar to tur skaidrs, no kurienes vidusskolniecei tāds dzīvesstils. Un šajā gadījumā es nebrīnītos, ka, ja vidusskolniece būtu kaut ko publiski komentējusi (cik rakstīts internetā, viņa neatbild žurnālistiem, pretstatā uzņēmējam, kas to dara), negācijas gāztos pār viņu, nevis to izvirtuli (kuram, kā atzina šovā viņš pats, ir paterns izvēlēties jauniņās). Sabiedrība izvēlas vieglākos upurus, ko vajāt, ko arī pierāda te iepriekš lietotājas teiktais, ka tāds mobings noticis arī pret slimo puisi.

Sabiedrība ir slima, ja uzskata, ka katrs var internetā blēt ko grib un nekas par to nebūs. Un ja kāds resns bērns vai pusaudzis, piemēram, izdarītu pašnāvību pēc tādiem izteicieniem? Ko tad? "Kā sauc, tā atskan" nav slimība, tā ir karma.
31.03.2024 11:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits