IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 871
Reģ: 23.04.2014
Subidubi @ 02.04.2024 17:07

Pelnīt var jebkurš, jo jebkuram ir kaut kāds talants kādā jomā. Parasti jau sievietes tomēr pa dzīvi negrib iespringt un izvēlas to muļķītes pozīciju, jo tā ir ērtāk. Manā burbulī pārsvarā sievietes apzināti meklēja bagātu vīrieti, lai varētu pašas neko nedarīt un arī nekautrējās to teikt publiski. Dažām tas beidzās ļoti labi, dažas pameta un nu ir pie sasistas siles, smagi un daudz jāstrādā vienkāršus darbus, lai vispār savilktu galus, jo savulaik noslinkoja ieguldīt laiku un reaursus savā attīsībā. Man arī patiktu veģetēt uz vīra kakla, bet dzīvē jau nekas nav pastāvīgs un priecājos, ka nepavilkos līdzi vairākumam draudzeņu.

Man nav talantu, piemēram.
Vai tās sievietes objektīvi bija gudras? Varēja strādāt nopietnos amatos? Tur tiešām bija izvēle- bagāts vecis vai karjera? Vai tomēr vecis bija vienīgā opcija patiesībā? Varbūt vismaz jaunībā skaisti padzīvoja un zināja, ka cita ceļa viņām nav, kā izdzīvot.
02.04.2024 18:17 |
 
Reitings 15699
Reģ: 16.04.2023
Subidubi @ 02.04.2024 17:07

Pelnīt var jebkurš, jo jebkuram ir kaut kāds talants kādā jomā. Parasti jau sievietes tomēr pa dzīvi negrib iespringt un izvēlas to muļķītes pozīciju, jo tā ir ērtāk. Manā burbulī pārsvarā sievietes apzināti meklēja bagātu vīrieti, lai varētu pašas neko nedarīt un arī nekautrējās to teikt publiski. Dažām tas beidzās ļoti labi, dažas pameta un nu ir pie sasistas siles, smagi un daudz jāstrādā vienkāršus darbus, lai vispār savilktu galus, jo savulaik noslinkoja ieguldīt laiku un reaursus savā attīsībā. Man arī patiktu veģetēt uz vīra kakla, bet dzīvē jau nekas nav pastāvīgs un priecājos, ka nepavilkos līdzi vairākumam draudzeņu.

Tāpēc ļoti daudzas pēc iespējas ātrāk apbērnojās, lai būtu kaut kāda drošības sajūta, bet tā pati Vucēna ir dzīvs piemērs, ka ar bērnu vīrieti nenoturēsi un tik un tā ir iespēja palikt pie sasistas siles.
Katram savas ambīcijas dzīvē.
Es arī priecājos, ka ieguldīju savā izglītībā un tagad ir gan labi apmaksāts darbs, gan veiksmīgs vīrietis blakus.
02.04.2024 18:06 |
 
Reitings 127
Reģ: 28.04.2023
Standby @ 02.04.2024 12:54
Nedaudz personiski uztveru šo “cik stulbai jābūt sievietei..!” Teikšu godīgi, es neesmu spilgtākā spuldzīte virtenē, atmiņa nav laba, neesmu apķērīga, un jā, mana dzīves kvalitāte būtu daudz zemāka, ja nebūtu vīra. No bada nemirtu, nē, visu mūžu strādāju, bet tā alga ir tāda nekāda.
Ne visas ir tik gudras, lai pelnītu (nejaukt ar strādāšanu). Tāpēc nebrīnos, ka citās vīrieši ir gandrīz vai vienīgā iespēja. Varbūt viņas gribētu veidot biznesu, bet .. nav galviņā.

Pelnīt var jebkurš, jo jebkuram ir kaut kāds talants kādā jomā. Parasti jau sievietes tomēr pa dzīvi negrib iespringt un izvēlas to muļķītes pozīciju, jo tā ir ērtāk. Manā burbulī pārsvarā sievietes apzināti meklēja bagātu vīrieti, lai varētu pašas neko nedarīt un arī nekautrējās to teikt publiski. Dažām tas beidzās ļoti labi, dažas pameta un nu ir pie sasistas siles, smagi un daudz jāstrādā vienkāršus darbus, lai vispār savilktu galus, jo savulaik noslinkoja ieguldīt laiku un reaursus savā attīsībā. Man arī patiktu veģetēt uz vīra kakla, bet dzīvē jau nekas nav pastāvīgs un priecājos, ka nepavilkos līdzi vairākumam draudzeņu.
02.04.2024 17:07 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Standby @ 02.04.2024 12:54
Nedaudz personiski uztveru šo “cik stulbai jābūt sievietei..!” Teikšu godīgi, es neesmu spilgtākā spuldzīte virtenē, atmiņa nav laba, neesmu apķērīga, un jā, mana dzīves kvalitāte būtu daudz zemāka, ja nebūtu vīra. No bada nemirtu, nē, visu mūžu strādāju, bet tā alga ir tāda nekāda.
Ne visas ir tik gudras, lai pelnītu (nejaukt ar strādāšanu). Tāpēc nebrīnos, ka citās vīrieši ir gandrīz vai vienīgā iespēja. Varbūt viņas gribētu veidot biznesu, bet .. nav galviņā.

Ar tevi viss ir kārtībā. Ne visiem jābūt uzņēmējiem un mega veiksmīgiem influenceriem vai karjeristiem.
02.04.2024 15:17 |
 
Reitings 634
Reģ: 03.11.2023
Standby @ 02.04.2024 12:54
Nedaudz personiski uztveru šo “cik stulbai jābūt sievietei..!” Teikšu godīgi, es neesmu spilgtākā spuldzīte virtenē, atmiņa nav laba, neesmu apķērīga, un jā, mana dzīves kvalitāte būtu daudz zemāka, ja nebūtu vīra. No bada nemirtu, nē, visu mūžu strādāju, bet tā alga ir tāda nekāda.
Ne visas ir tik gudras, lai pelnītu (nejaukt ar strādāšanu). Tāpēc nebrīnos, ka citās vīrieši ir gandrīz vai vienīgā iespēja. Varbūt viņas gribētu veidot biznesu, bet .. nav galviņā.

Vismaz beidzot kāda godīgi runā par šo tēmu, nevis trallalalaa sievietes enerģētika iet pa burbuli, ja viņa strādā un pasaules kārtība brūk. 😅
02.04.2024 14:43 |
 
Reitings 871
Reģ: 23.04.2014
Nedaudz personiski uztveru šo “cik stulbai jābūt sievietei..!” Teikšu godīgi, es neesmu spilgtākā spuldzīte virtenē, atmiņa nav laba, neesmu apķērīga, un jā, mana dzīves kvalitāte būtu daudz zemāka, ja nebūtu vīra. No bada nemirtu, nē, visu mūžu strādāju, bet tā alga ir tāda nekāda.
Ne visas ir tik gudras, lai pelnītu (nejaukt ar strādāšanu). Tāpēc nebrīnos, ka citās vīrieši ir gandrīz vai vienīgā iespēja. Varbūt viņas gribētu veidot biznesu, bet .. nav galviņā.
02.04.2024 12:54 |
 
Reitings 389
Reģ: 31.01.2023
Kas Snepstei tie par stulbiem storijiem pēdējā laikā?
02.04.2024 10:34 |
 
Patīk
Reitings 11501
Reģ: 27.01.2021
MinkaMurrrrr @ 01.04.2024 22:38

Jā, man arī likās, ka noteikt gribēja būt pirmā ?
protams, tak būtu tāds content!! tagad jāsamierinās ar haipa celšanu uz draugu rēķina, taisot stulbus reelus.
Līvai čista nevajadzētu vairoties, no offense, bet tur intelekta līmenis ir knaps divciparu skaitlis.
02.04.2024 05:55 |
 
Reitings 767
Reģ: 18.02.2022
Dita.D @ 30.03.2024 22:48

Redzēju to video, kur Sandija Goba teica, ka stāvoklī ir un Līva tādā šokā. Kāds vēl video beigas pasaka “Līva gribēja būt pirmā”.
Vot tocna! Kaut kad jau storijos teica “kavējās mēnešreizes, varbūt bebis”

Jā, man arī likās, ka noteikt gribēja būt pirmā 😀
01.04.2024 22:38 |
 
Reitings 55
Reģ: 12.09.2019
Atkal @ 01.04.2024 19:46
Samantai Amandai ir galīgi aizgājis ciet. No viena ceļojuma nopublicēt feedā 81 bildi un apmēram tik pat storijus. Sakiet, kā tāds cilvēks kompānijā var neapbesīt? Visur kur iet, tur jāsasauc ģimene un jāliek mākslīgi pozēt, tēlot paraugģimeni ar fake brendiem. Nolieciet telefonus un ļaujiet ģimenei cilvēcīgi atpūties, nevis izmantojiet kā cirka klaunus, sava satura veidošanai. Nevienu neinteresē mākslīgs saturs un ja jums šķiet, ka pēc 81 bildes ar facetoone vai faceapp, fake brendiem un vīriem kuriem spiežat dot sev bučas, jūs izskatīsieties dārgākas, tad nāksies apbēdināt. Jūs pat saviem vīriem liekat izskatīties pēc lētām vecenēm, kas tai vietā, lai atpūstos, fočējās pie katra stūra un čeko, cik daudz cilvēku ielaikojuši. Nekā personīga, varbūt meitene cer, ka ar 100 bildēm pielasīs sev sekotājus, bet nevajag ākstīties. Kuru interesē tāds spams?

Tak tās Iecavkrastu beibes visas vienādas. Liek savas mīļbildes ar bērniem un vīriem, realitātē visām veči reāli pārgrieztiem ģīmjiem, nelaimīgi. Un kā gan var būt laimīgi, ja visu laiku fake laime jātēlo.
01.04.2024 21:38 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Samantai Amandai ir galīgi aizgājis ciet. No viena ceļojuma nopublicēt feedā 81 bildi un apmēram tik pat storijus. Sakiet, kā tāds cilvēks kompānijā var neapbesīt? Visur kur iet, tur jāsasauc ģimene un jāliek mākslīgi pozēt, tēlot paraugģimeni ar fake brendiem. Nolieciet telefonus un ļaujiet ģimenei cilvēcīgi atpūties, nevis izmantojiet kā cirka klaunus, sava satura veidošanai. Nevienu neinteresē mākslīgs saturs un ja jums šķiet, ka pēc 81 bildes ar facetoone vai faceapp, fake brendiem un vīriem kuriem spiežat dot sev bučas, jūs izskatīsieties dārgākas, tad nāksies apbēdināt. Jūs pat saviem vīriem liekat izskatīties pēc lētām vecenēm, kas tai vietā, lai atpūstos, fočējās pie katra stūra un čeko, cik daudz cilvēku ielaikojuši. Nekā personīga, varbūt meitene cer, ka ar 100 bildēm pielasīs sev sekotājus, bet nevajag ākstīties. Kuru interesē tāds spams?
01.04.2024 19:46 |
 
Reitings 15699
Reģ: 16.04.2023
chihiro @ 01.04.2024 19:21

Tik tāda lieta, ka Juta pelna pati, viņa ir permanentā grima meistare (un te forumā vienmēr tiek teikts, ka tās pelna supermegalabi), un ir ar ģimeni - vīru un bērnu. Tas, ka viņa izsaka savu viedokli par to, kā kaut kam ir jābūt, tā ir viņas darīšana. Bet es paskatoties uz viņas tiktokiem domāju, ka vairums ir vai nu pārnesti no ārzemju tiktokiem vai vnk pašas izdomāti jociņi, lai celtu skatījumus lapām, kur izliek arī savus darbus.

Ja nemaldos viņa tajos storijos teica, ka esot pirms tam strādājusi 14h dienā nagus liekot, kad bija ar savu ex.
Tad aizgāja no tā ex un ar tagadējo varot tik daudz nestrādāt. 😁 Vīrietis vainīgs, ka viņai nebija laika sevi savest kārtībā.
Bet nu tas, laikam, kaut kāds jauns trends pateikt kaut ko strīdīgu tādā veidā paceļot sev statistiku.
01.04.2024 19:30 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
Zilais Valis @ 01.04.2024 10:42

Kādas muļķības. Bloķē gandrīz ikkatra mele, ja neglauda viņas pa spalvai, vai, ja, tieši otrādāk, kāds atkož VIŅU izdarības. Šajā konkrētajā gadījumā, atkoda viņas feikucīšus.
that’s right!!!! 💯 nebūtu feiks, ierēktu, un dzīvotu tālāk.
01.04.2024 19:26 |
 
Reitings 3865
Reģ: 19.09.2016
Zane.muah @ 31.03.2024 23:31
Kā Jums patīk Denisa jaunais ražojums ar Dreimani? Viņa nekad neko nav zinājusi par skaistumkopšanu, tagad pēkšņi ražo sejas maskas.... koooo??? Tīrais PR uz popularitātes bez zināšanām. Nekad neko nesmērētu sev uz sejas no tās aktrisītes.
Deniss šķiet vairāk zinošs nekā tā tēlotāja, baltās kafijas cienītāja...
Tikai dēļ viņas nekad nepirktu to produktu.

Lelde un baltā kafija? Neticu! To jau te tagad katram piesien!
01.04.2024 19:25 |
 
Reitings 15699
Reģ: 16.04.2023
Rumblerx @ 01.04.2024 17:06
Es arī brīnos - nu kas notiek ar šīm bezsmadzeņu būtnēm? Vīrietis vajadzīgs kā bankomāts? un tad brīnās, ka veči sāk mobingot par tàdiem izteikjmiem. Visām šitām gudriniecēm jásaprot, ka vīrs bankomāts nav garantèts visu mūžu kā saule debesīs. Nu tak netaidi ne ēst, nedod seksu, atradīs sev kàdu citu, kas to darīs un pretī neprasīs dior feikus. Bezsmadzeņu būtnes, jeibogu.

Šitās bezsmadzeņu wannabe sugar beibes ir kaut kas unikāls.
01.04.2024 19:21 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
SantaC @ 01.04.2024 19:08

Tieši tā, pati vainīga, ka ir tik tupa.

Tik tāda lieta, ka Juta pelna pati, viņa ir permanentā grima meistare (un te forumā vienmēr tiek teikts, ka tās pelna supermegalabi), un ir ar ģimeni - vīru un bērnu. Tas, ka viņa izsaka savu viedokli par to, kā kaut kam ir jābūt, tā ir viņas darīšana. Bet es paskatoties uz viņas tiktokiem domāju, ka vairums ir vai nu pārnesti no ārzemju tiktokiem vai vnk pašas izdomāti jociņi, lai celtu skatījumus lapām, kur izliek arī savus darbus.
01.04.2024 19:21 |
 
Reitings 15699
Reģ: 16.04.2023
NIKOLAA @ 01.04.2024 18:43
pie mūsdienu izglītības un karjeras iespējām, cik gan stulbai jābūt sievietei, ka nespēj sevi nodrošināt un jābūt atkarīgai no vīrieša, viņa naudas...

Tieši tā, pati vainīga, ka ir tik tupa.
01.04.2024 19:08 |
 
Reitings 4
Reģ: 26.10.2022
Vai kāda zina ar ko nodarbojas Anete Šteina , lai dzīvotu tādu dzīvi? Izskatās ka ir brīva,pati sevi uztur bet nu dzīvo ka miljonāre
01.04.2024 18:52 |
 
Reitings 696
Reģ: 13.05.2022
Rumblerx @ 01.04.2024 17:06
Es arī brīnos - nu kas notiek ar šīm bezsmadzeņu būtnēm? Vīrietis vajadzīgs kā bankomāts? un tad brīnās, ka veči sāk mobingot par tàdiem izteikjmiem. Visām šitām gudriniecēm jásaprot, ka vīrs bankomāts nav garantèts visu mūžu kā saule debesīs. Nu tak netaidi ne ēst, nedod seksu, atradīs sev kàdu citu, kas to darīs un pretī neprasīs dior feikus. Bezsmadzeņu būtnes, jeibogu.
pie mūsdienu izglītības un karjeras iespējām, cik gan stulbai jābūt sievietei, ka nespēj sevi nodrošināt un jābūt atkarīgai no vīrieša, viņa naudas...
01.04.2024 18:43 |
 
Reitings 42
Reģ: 24.06.2022
Kalendy nav izšķīrusies ar Miku? laiku pavada atsevišķi…parasti tak kā aste visur sekoja līdzi Mikam😀
01.04.2024 18:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits