IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 9115
Reģ: 15.03.2012
chihiro @ 06.04.2024 10:51
Par šo nebūs tāda paša cepiena kā par to Martu utt?
https://www.delfi.lv/life/56017192/intervijas/120006443/cetru-bernu-mammai-renatei-bernus-apgerbt-palidz-pats-dievs
Šī tēma ir krietni interesantāka. Pirmkārt, sievietēm jājūtas tikpat aizskartām kā ar visu iepriekšējo cepienu, jo te meitene pasaka, ka tev būs dzemdēt un par visu pārējo rūpēsies dievs. Tas nav ne tikai aizvainojoši, ka tevi pēc būtības aizsūta uz virtuvi un dzemdēt bērnus, bet arī ticēšana kaut kam tādam var radīt nemīlētus bērnus, pamestus bērnus. Un tas var arī izskaidrot, piemēram, Didrihsones attieksmi pret bērnu. Vai Vucēna, kas vēl nolaidīgāk izturas pret saviem 3, bet kopā grib 5, arī nesauc sevi par ticīgo? Uz kuru sektu viņa iet?
Otrkārt, tēma par Prieka vēsts finansēm. Sanāk, ka Prieka vēsts dalībniece saka, ka viņas 4 bērni staigā firmas drēbēs un botās, bet to nav iegādājusies viņa, bet dievs. Negribas tagad aiztikt Annu, bet vakar, pirmo reizi palasot info par viņu, es atradu rakstu, kur teikts, ka sākumkapitālu viņas skaistumkopšanas darbībai iedeva mācītājs. Anna no Prieka vēsts, pareizi? Didrihsoni. Piparmētras dienasgrāmatu meitene arī, ne? Un vēl bija, kam neatceros vārdus.

Līga Rīdere arī. Dzīvo glaunā divstāvīgā dzīvoklī, viena ar 4 bērniem, strādā it kā kaut ko no mājām un Dievs visā palīdz 🤔
06.04.2024 11:59 |
 
10 gadi
Reitings 102
Reģ: 10.01.2012
āboliņš @ 06.04.2024 10:24

Kāda starpība tev ir par to?????
īsti nekāda principā ( ganjau skaudība , jo nekur pati bijusi īsti neesmu ), bet ja tā godīgi , tad
Interesantāk jau ir paplašināt redzesloku. Ir tik daudz , kur aizbraukt tie paši Bali , Tenerife , Šrilanka u.c , bet tur pa lēto ar family ticket diezvai aizbraukt visiem 4 sanāks .
06.04.2024 11:52 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Vēl pielikšu klāt pie tā mana Prieka vēsts ieraksta. Iepriekš te teica, lai nemālē acis, ka ar bērniem sēžot kāds mācās utt. Rekur, meitene ieguva 4 vai 5 izglītības, kamēr bija ar katru stāvoklī. Un ir strādājusi normālus darbus pirms būt mājsaimniece.
Bet nu, protams, tā ir akadēmiskā izglītība, grūti spriest, kas tur ar prātu notiek, ja šādi runā kā viņa, vai kādi slēptie darījumi tur tiek slēgti ar Prieka vēsti.
06.04.2024 11:10 |
 
Reitings 338
Reģ: 02.11.2019
Šobrīd izskatās, ka viņa ir vienvietīgajā, nevis ģimenes palātā, kur vīrs nevar uzturēties, tad domāju, ka nav piedalijies
06.04.2024 11:05 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
aauuu @ 06.04.2024 10:54

Kā viņu atrast instagramā?

Anna Valdmane
06.04.2024 10:56 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
koncha @ 05.04.2024 22:32
Man Annas pērli gribas samīļot..tāda malacīte. Pat negribu iedomāties, cik grūti tam visam iet cauri vienai.

Kā viņu atrast instagramā?
06.04.2024 10:54 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Par šo nebūs tāda paša cepiena kā par to Martu utt?
https://www.delfi.lv/life/56017192/intervijas/120006443/cetru-bernu-mammai-renatei-bernus-apgerbt-palidz-pats-dievs
Šī tēma ir krietni interesantāka. Pirmkārt, sievietēm jājūtas tikpat aizskartām kā ar visu iepriekšējo cepienu, jo te meitene pasaka, ka tev būs dzemdēt un par visu pārējo rūpēsies dievs. Tas nav ne tikai aizvainojoši, ka tevi pēc būtības aizsūta uz virtuvi un dzemdēt bērnus, bet arī ticēšana kaut kam tādam var radīt nemīlētus bērnus, pamestus bērnus. Un tas var arī izskaidrot, piemēram, Didrihsones attieksmi pret bērnu. Vai Vucēna, kas vēl nolaidīgāk izturas pret saviem 3, bet kopā grib 5, arī nesauc sevi par ticīgo? Uz kuru sektu viņa iet?
Otrkārt, tēma par Prieka vēsts finansēm. Sanāk, ka Prieka vēsts dalībniece saka, ka viņas 4 bērni staigā firmas drēbēs un botās, bet to nav iegādājusies viņa, bet dievs. Negribas tagad aiztikt Annu, bet vakar, pirmo reizi palasot info par viņu, es atradu rakstu, kur teikts, ka sākumkapitālu viņas skaistumkopšanas darbībai iedeva mācītājs. Anna no Prieka vēsts, pareizi? Didrihsoni. Piparmētras dienasgrāmatu meitene arī, ne? Un vēl bija, kam neatceros vārdus.
06.04.2024 10:51 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Sonic @ 06.04.2024 09:04
Domāju, ka Annai tomēr “vīrs” bija blakus. Vairākās bildēs var redzēt, ka viņu ar meitu fotogrāfē kāds cits. Un kad uzreiz pēc dzemdībām tās bērnu māsas bebeni aprūpē.. domājat vecmāte fotogrāfē vai Anna tikko piedzemdējusi leca pēc telefona un teica , ka viņai jānofočē? Nu nedomāju gan. Tas, ka iedomu vīrs nav bildēs, video, nenozīmē, ka tur nebija. A raudāt pie agoniskām sāpēm, kad dzemdē jau cik tur tās stundas - elementāri. Vnk ķermenis vairs nav spēka un raudiens nāk bezspēka dēļ.
Man drīzāk jautājums kpc Anna saka, ka šorīt pirmā normālā ēdienreize kopš hotdoga (aizvakar), ja viņa vakar pusdienās ēda griķus, kas ir viņas ēdiens? Dramatizē vai jau aizmirsusi? Viņas storijs par griķiem vēl ir redzams

Nu varbūt nebija ēstgribas un beigās neko neapēda no griķiem.
06.04.2024 10:46 |
 
Reitings 412
Reģ: 09.12.2023
Kate9 @ 06.04.2024 09:22
Tik tiešām, vai tad citur nav kur aizbraukt, ka katru gadu tikai un vienīgi Turcija un tās pašas viesnīcas ( Jā, man skauž, jo nekur neesmu bijusi, nbraucu un neviens mani neved)

Kāda starpība tev ir par to?😀🤣🤣😅
06.04.2024 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 102
Reģ: 10.01.2012
garsigs_persiks @ 05.04.2024 12:02

Biežo Turcijas/Ēģiptes ceļojumu un fotosesiju sakarā man tikai viena dibena īpašniece nāk prātā ?
Tik tiešām, vai tad citur nav kur aizbraukt, ka katru gadu tikai un vienīgi Turcija un tās pašas viesnīcas ( Jā, man skauž, jo nekur neesmu bijusi, nbraucu un neviens mani neved)
06.04.2024 09:22 |
 
Reitings 190
Reģ: 04.09.2020
Domāju, ka Annai tomēr “vīrs” bija blakus. Vairākās bildēs var redzēt, ka viņu ar meitu fotogrāfē kāds cits. Un kad uzreiz pēc dzemdībām tās bērnu māsas bebeni aprūpē.. domājat vecmāte fotogrāfē vai Anna tikko piedzemdējusi leca pēc telefona un teica , ka viņai jānofočē? Nu nedomāju gan. Tas, ka iedomu vīrs nav bildēs, video, nenozīmē, ka tur nebija. A raudāt pie agoniskām sāpēm, kad dzemdē jau cik tur tās stundas - elementāri. Vnk ķermenis vairs nav spēka un raudiens nāk bezspēka dēļ.
Man drīzāk jautājums kpc Anna saka, ka šorīt pirmā normālā ēdienreize kopš hotdoga (aizvakar), ja viņa vakar pusdienās ēda griķus, kas ir viņas ēdiens? Dramatizē vai jau aizmirsusi? Viņas storijs par griķiem vēl ir redzams
06.04.2024 09:04 |
 
Reitings 3985
Reģ: 23.08.2022
Tagadvainekad @ 05.04.2024 23:13

Nekad nedomāju,ka man kādreiz būs kāda empātija,pret kādu no instagram cilvēkiem! Bet šeit par DZ ,pilnībā piekrītu! Spraudiens viņas trigeriem,pret citiem,kuri neizvēlas viņas produktu! Varbūt tad vajag citu pieeju reklāmai?!! Tā nav vesela saprāta attieksme,noliekot - kurš un kur izvēlas iegādāties! Man ir viens piemērs!!! Pāris gadus atpakaļ iegādājos divus pārus atsevišķos peldkostīmus no Zaful vietnes uz sekundi -( reklāma nostrādāja) Pēc laika,pamanīju ka izrādas Aliexpress tirgo ? (neatceros kā to uzrāvu),biju šokā,bet okei… teikšu tā,tie divi peldkostīmi ,ir saglabājuši izcilu kvalitāti,apmēram 4-5 gadu sezonas ir lietots,gan krāsa gan forma nav mainījusies! Kas zin ,varbūt man paveicās! Samaksāju par abiem 20€ . Gribēju tikai pateikt! Ja esi izcila pārdevēja,tad klusē un strādā pie sava produkta pārdošanas(mārketinga) ,nevis caur puķēm nolikt citu izvēles! Katrs no mums ir tiesīgs pirkt ko grib un KUR grib! Ne visiem ir pa gaumei ,tās personas konkrētais peldkostīma modelis! Labāk tērēt laiku pie stratēģijas,nevis pukstēt par citiem! ?

tieši tā - ne visiem ir pa gaumei un ne visiem der. piemēram, dabīgu lielu krūšu īpašniecēm galīgi garām tie sņorīšpeldkostīmi, bez jebkāda polsterējuma un balsta.
tām, kurām silikoni un ir svarīgi, lai maksimāli nipeļus redz - tām noteikti tieši kā reiz derēs
06.04.2024 08:01 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
kumelite15 @ 05.04.2024 14:43
Dzenitei kartejais pasivi agresivais meginajums sevi celt augstak, citus noliekot. Vai tik shis vestijums par 50 letiem peldikjiem nav ari versts uz Danenbergsoni, kura katru nedelu dalas ar jaunam Shein perlem par kapeikam un nupat celojuma tiesi atradija savus peldkostimus? Pati neatbalstu fast fashion un iespeju robezhas (ne pa miljonu) centisos izveleties ilgtspejigus zimolus, kas nesasies ilgak kaa vienu sezonu, bet Dzenites gadijumaa tada dubulta morale sanak, ka noliek tas, kuras perk daudz letus peldkostimus nevis vinjas kruto Esu Te, taja pat laika pashai ir neseni gan haulinji ar Zaras chibam, gan pashai neskaitamas sadarbibas ar fast fashion apgerbu zimoliem. Kruta, ka vinji pashi shuj peldkostimus un tos sporta terpus, bet nesen tacu tirgoja ari butterfly/shein tipa vasaras kleitas un citas lupatas, ko ari shudinajis kads berns treshaja pasaules valstii nevis vieteejaa Olga. Kopuma vestijums labs, bet vinja pati nav labs piemers, ja vieniga ilgtspejiga, vieteji razhota lieta vinas garderobe ir peldkostims un sporta terps, tikmer viss parejais zara un h & m
Dzenītei nepieciešama diagnoze. Viņa te taisijās skriet uz policiju, kad kāds viņai neglauda pa spalvu, bet nu sorry. Viņa pati ir tāda varmāka internetā. Slims sievišķis
06.04.2024 08:01 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Ainulai @ 05.04.2024 22:20

Zinzino ir tieši tāda pati MLM shēma kā NL un pārējie čogani.
Drausmīgi pārcenots produkts, kas nes peļņu tiem, kas piramīdas augšgalā.

Jā, man arī tāds iespaids radās, ka nenormāli dārgi. Cik pati paklausījos atstāstu, tā arī nesapratu, kas tur TĀDS. Bet cilvēkus, kuriem ir slimības, laikam uzrunā... Viens pārstāvis ietirgoja divām manām ļoti gudrām draudzenēm produkciju vairāku simtu eur apmērā un viņas vienu brīdi par to vien runāja, tikai drīz kaut kā tas Zinzino hype no viņām noklusa
06.04.2024 01:56 |
 
Reitings 2144
Reģ: 13.07.2016
Atkal @ 05.04.2024 23:37
Dzene arī tik tokā un thread visu laiku ceļ kašķus, lai pievērstu sev uzmanību, bet nekas nesanāk. Sekotāji un skatījumi nāk ļoti gausi. Nevienam vairs nepatīk iedomīgās meitenes, kam par visu nosodošs viedoklis.

Dzene ir ļoti toxic
05.04.2024 23:43 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Dzene arī tik tokā un thread visu laiku ceļ kašķus, lai pievērstu sev uzmanību, bet nekas nesanāk. Sekotāji un skatījumi nāk ļoti gausi. Nevienam vairs nepatīk iedomīgās meitenes, kam par visu nosodošs viedoklis.
05.04.2024 23:37 |
 
Reitings 567
Reģ: 09.01.2024
Standby @ 05.04.2024 23:27
Iegāju tieši par Bogdāni pajautāt, skatos, ka jau apspriežat. Viens projekts drillēts uz riņķi,nekā jauna un atļaušos teikt, ka nav liela māksla paņemt ikoniskas mēbeles, dārgākās lampas un marmoru un priecāties par projektu. Būs kāds sponsors tām rotām man šķiet.
Par Kristīni D. dibenu ? Tak normāls cilvēks. Tagad dibena kačāšana ir kāds pienākums?! Aizies mode uz šiem kentauriem kādu dienu un būs atpakaļ he*oīna šiks. Nevaru sagaidīt, starp citu. Man labāk patīk tādas trauslas sievietes. Tā pati Jelinska ar visu trenēšanos izskatās tāda.
Mani vairāk tā vīra ienākumi interesē. Kā jau te teica: pārāk klātesošs. Kas tad mums vēl no instavīriem strādā vispār? Strēles vīrs palicis, kas ir prom darbos darba laikā ..
Paturpinot dibentēmu. Man patīk trends uz veselīgām attiecībām ar ēdienu utt., bet kur ir tā robeža starp veselīgi un par daudz apaļumu trenerim? Tieši Anna Apsīte. Ja man jāizvēlās treneris, tad es pie Trishas ietu. Vai arī Anna vairāk ir kā bodybuilder un Trisha bikini modeles tipa?

Heroin chic starpcitu jau ir atpakaļ. Kardašjanas jau samazinājušas pakaļas un notievējušas, piemēram
05.04.2024 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 1257
Reģ: 29.01.2009
KDz taču sen nolasāms, dara ko darīdama, ir dziļš iekšējs konflikts vai komplekss. Ļoti nepatīk, ka nevar būt pirmā ciemā, tad nu tas derdzas un izpaužas caur šāda tipa pārmetumiem.
05.04.2024 23:31 |
 
Reitings 871
Reģ: 23.04.2014
Iegāju tieši par Bogdāni pajautāt, skatos, ka jau apspriežat. Viens projekts drillēts uz riņķi,nekā jauna un atļaušos teikt, ka nav liela māksla paņemt ikoniskas mēbeles, dārgākās lampas un marmoru un priecāties par projektu. Būs kāds sponsors tām rotām man šķiet.
Par Kristīni D. dibenu 😁 Tak normāls cilvēks. Tagad dibena kačāšana ir kāds pienākums?! Aizies mode uz šiem kentauriem kādu dienu un būs atpakaļ he*oīna šiks. Nevaru sagaidīt, starp citu. Man labāk patīk tādas trauslas sievietes. Tā pati Jelinska ar visu trenēšanos izskatās tāda.
Mani vairāk tā vīra ienākumi interesē. Kā jau te teica: pārāk klātesošs. Kas tad mums vēl no instavīriem strādā vispār? Strēles vīrs palicis, kas ir prom darbos darba laikā ..
Paturpinot dibentēmu. Man patīk trends uz veselīgām attiecībām ar ēdienu utt., bet kur ir tā robeža starp veselīgi un par daudz apaļumu trenerim? Tieši Anna Apsīte. Ja man jāizvēlās treneris, tad es pie Trishas ietu. Vai arī Anna vairāk ir kā bodybuilder un Trisha bikini modeles tipa?
05.04.2024 23:27 |
 
Reitings 34
Reģ: 14.02.2024
koncha @ 05.04.2024 22:32
Man Annas pērli gribas samīļot..tāda malacīte. Pat negribu iedomāties, cik grūti tam visam iet cauri vienai.

Izturību viņai! Domāju,ka viņa ir pietiekoši spēcīga un būs satriecoša trīs princešu mamma!😊
05.04.2024 23:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits