IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 10205
Reģ: 18.09.2021
Cherry_bombbb @ 04.12.2023 17:23
Nez, es Xfaktoru skatos fragmentāri, bet to haipu par Emīliju neesmu sapratusi. Tikai to, ka viņu visi baigi bīda un reklamē - redzēju gan Kašera, gan Garklāvas storijos, gan jau, ka ir vēl daudz kur, pie tiem, kas Auškāpai pietuvināti.
Es piekrītu, ka viņas balss ir forša, bet neko unikālu tur neredzu, man likās tāda arī Luka un Krišjānis, arī viņi principā savu nišu jau atraduši, turklāt, Luka šķiet tāda daudzpusīgāka tieši muzikālo žanru aspektā. Tajos raidījumos, ko es redzēju, Emīlija neko diži neizcēlās, turklāt, viņai ir šausmīga dikcija, vienā dziesmā iesākumā nevarēja pat saprast, kādā valodā viņa dzied. Bet nu lai jau viņai tiek tā uzvara - tāpat pēc iepriekšējo šovu uzvarētājiem redzams, ka nekāda baigā spožā karjera tur nebūs, ja vien neuzradīsies kāds menedžeris un producents, kas gatavs viņu stumt un vilkt.

X faktors neinteresē, bet tikko iečekoju, kāda tad izskatās Emīlija. Ja tā ir meitene ar transgender/lgbtquvzž/tamlīdzīgo vizuālo tēlu, tad taču 100% skaidrs, ka to bīda, PROTAMS :D
Šo tēmu (jebkurā laikā vari "izvēlēties dzimumu, ar kuru identificēties" u.tml. suņa murgi) mums pēdējā laikā ļoti konkrēti uzspiež un liek pieņemt. Gan ar burkāna, gan ar pātagas metodēm.
P.S. Meitene gan jau ir jauka, talantīga utt. - pat to es nerunāju
04.12.2023 21:23 |
 
Reitings 783
Reģ: 16.01.2023
IceCream @ 04.12.2023 20:41

Tieši tā, Emīlija tikai stāv kā stabs bez kādas plastikas un dzied, turklāt bieži jauc vārdus. Lukai ir šovi, gan pie Abbas, gan Silk Sonic un Ezeru nodziedāja ļoti aizkustinoši, viņa var būt dažāda, līdz ar to ir daudz lielāks potenciāls, turklāt viņa pati zina, ko dara. Emīlija dara tikai to, ko Aija saka (kura gan iet kā traktors).

Tieši tā, vakar Emīlijas vienā no priekšnesumiem viņa pirmo reizi pakustējās vairāk kā solis pa labi vai solis pa kreisi.
Viņas priekšnesumi neatšķiras no tā ko viņa liek savā ig, kamēr citiem dalībniekiem ir pilnīgi krasas stila un noformējuma maiņas.
Viņa man dod tādus origo bērna vibes
04.12.2023 21:08 |
 
10 gadi
Reitings 2649
Reģ: 29.01.2009
bouquettt @ 04.12.2023 20:25

Es XFaktoru uzslēdzu tikai fonā, bet arī nesaprotu to haipu ap Emīliju. Ok, pirmajās reizēs likās wow, forša balss, bet pēc tam jau palika pārāk vienveidīgi. Mani viņa tiešām neuzrunā, bet acīmredzot daudziem ļoti patīk. Skaidrs, ka Aijai ir daudz labu kontaktu, un viņa tos izmanto, lai savus dalībniekus izceltu un reklamētu.

Tieši tā, Emīlija tikai stāv kā stabs bez kādas plastikas un dzied, turklāt bieži jauc vārdus. Lukai ir šovi, gan pie Abbas, gan Silk Sonic un Ezeru nodziedāja ļoti aizkustinoši, viņa var būt dažāda, līdz ar to ir daudz lielāks potenciāls, turklāt viņa pati zina, ko dara. Emīlija dara tikai to, ko Aija saka (kura gan iet kā traktors).
04.12.2023 20:41 |
 
Reitings 843
Reģ: 02.02.2020
Ariete @ 04.12.2023 15:51
Nevaru atrast X-faktora diskusiju, tāpēc ierakstīšu te. Kāpēc ir tāds haips ap to Emīliju? Jā, viņa skaisti dzied, bet tur visi skaisti dzied. Bet to Emīliju visi izceļ kā kaut ko īpašu.

Es XFaktoru uzslēdzu tikai fonā, bet arī nesaprotu to haipu ap Emīliju. Ok, pirmajās reizēs likās wow, forša balss, bet pēc tam jau palika pārāk vienveidīgi. Mani viņa tiešām neuzrunā, bet acīmredzot daudziem ļoti patīk. Skaidrs, ka Aijai ir daudz labu kontaktu, un viņa tos izmanto, lai savus dalībniekus izceltu un reklamētu.
04.12.2023 20:25 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Džinga @ 04.12.2023 13:29

Vienkārši nolēmi parunāt sviestu? ? Taču paskaties ilgāk par sekundi, pilns ar kopbildēm.
Un kāds vēl sexy vaibiņš, parastas, smukas bildes

Jaunās bilžu bilžu galerijas ir bez Aivja, to meitenes gribēja pateikt. Es ar jaunajās galerijas neredzu ceriņu pāri kopā.
04.12.2023 20:11 |
 
Reitings 402
Reģ: 14.01.2020
Apple of my eye @ 04.12.2023 18:31
Kāpēc Krastai vienmēr tā sažmiegtas acis it kā skatītos spilgtā gaismā vai citronu būtu tikko apēdusi?

Un tie mati! Tik neklausīgi un nestilīgi! Škiet, ka viņa ar tiem matiem reāli netiek galā…
04.12.2023 19:29 |
 
Reitings 299
Reģ: 27.11.2023
Ariete @ 04.12.2023 15:51
Nevaru atrast X-faktora diskusiju, tāpēc ierakstīšu te. Kāpēc ir tāds haips ap to Emīliju? Jā, viņa skaisti dzied, bet tur visi skaisti dzied. Bet to Emīliju visi izceļ kā kaut ko īpašu.

Emilija, spēs savākt stadionus un arēnas, bet luca koncertzāles, tur arī ir tā atšķirība! Apskatījos Emilijas tik tok 19 k sekotāju woow! Patīk viņa cilvēkiem, protams Aija grib lai uzvar kāds no viņas komandas un darīs visu priekš tā-bīdīs! Vispār šogad visi baigie malači!
04.12.2023 19:19 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Santai Lasmanei jauns lieliskais?
04.12.2023 19:06 |
 
Patīk
Reitings 10205
Reģ: 18.09.2021
Kāpēc Krastai vienmēr tā sažmiegtas acis it kā skatītos spilgtā gaismā vai citronu būtu tikko apēdusi?
04.12.2023 18:31 |
 
Reitings 3612
Reģ: 10.01.2023
easywithaces @ 04.12.2023 15:25

vienu no pēdējām reizēm, kad kaut ko lika, rakstīja, ka viņš neredzot nekādu atdevi no sekotājiem (laikam švaki papildināja viņa kontu), jo viņš neesot nekāds izklaidētājs, bet gan viņam mērķis ir tiešs labuma guvums.
es sapratu, ka viņš iesniedzis kko tiesā un tas otrs arī.. bija jau vēl tās paciņas.
Mož sabijās
04.12.2023 17:50 |
 
Reitings 3612
Reģ: 10.01.2023
aauuu @ 04.12.2023 17:37

Luka šķiet tiek pasniegta jau kā uzvarējusi būtu. Nedaudz jau lecīgi. Ļoti mākslīgi tiek bīdīta tajā virzienā. Es viņu neredzu kā uzvarētāju. Nav harizmas, kas ir ļoti svarīgi mūziķim, sevišķi sievietei.Balss ļoti laba. Bet akadēmiskā vairāk. X faktora točna viņai nav.
nu tā otra dziesma bija galīgi garām- pilnīgi nepiemērota. Ne viņa apakšas var nodziedāt, ne ko..
04.12.2023 17:48 |
 
Reitings 4225
Reģ: 09.05.2023
Melandža @ 04.12.2023 16:52

Līdz vakardienai man Emilijas balss, zinot to, ka nav NEKĀDA muzikālā backgrounda šķita, kaut kas wow un, ka konkurentu viņai tur nav. Tā kā subjektīvs viedoklis, kāpēc viņa šķita vienīgais stars tur. Tomēr vakar, kaut kā ļoti iepatikās arī Luca. Pilnīgi zosāda metās, klausoties "Ezera" dziesmu. Tāpēc, jā, par pārējiem, nu šķiet, balsis tur ir, bet diezgan dzirdētas tāda tipa balsis. Emilijai ir patiešām, kaut kas savs tajā. Viņa arī šķiet sirsnīgs un labsirdīgs cilvēks, kurš uzrunā. Tiklab arī par Lucu to varētu sacīt. Pārējos īsti nesajūtu. Šķita, ka Krišjānis būs iespaidīgs, skatoties atlases, bet arī viņa balss pēc tam šķita tāda kas neizraisa vēlmi klausīties dziesmas vēl.
Vēlreiz atkārtošos, ka tas subjektīvs viedoklis.

Luka šķiet tiek pasniegta jau kā uzvarējusi būtu. Nedaudz jau lecīgi. Ļoti mākslīgi tiek bīdīta tajā virzienā. Es viņu neredzu kā uzvarētāju. Nav harizmas, kas ir ļoti svarīgi mūziķim, sevišķi sievietei.Balss ļoti laba. Bet akadēmiskā vairāk. X faktora točna viņai nav.
04.12.2023 17:37 |
 
10 gadi
Reitings 17
Reģ: 14.10.2009
Nez, es Xfaktoru skatos fragmentāri, bet to haipu par Emīliju neesmu sapratusi. Tikai to, ka viņu visi baigi bīda un reklamē - redzēju gan Kašera, gan Garklāvas storijos, gan jau, ka ir vēl daudz kur, pie tiem, kas Auškāpai pietuvināti.
Es piekrītu, ka viņas balss ir forša, bet neko unikālu tur neredzu, man likās tāda arī Luka un Krišjānis, arī viņi principā savu nišu jau atraduši, turklāt, Luka šķiet tāda daudzpusīgāka tieši muzikālo žanru aspektā. Tajos raidījumos, ko es redzēju, Emīlija neko diži neizcēlās, turklāt, viņai ir šausmīga dikcija, vienā dziesmā iesākumā nevarēja pat saprast, kādā valodā viņa dzied. Bet nu lai jau viņai tiek tā uzvara - tāpat pēc iepriekšējo šovu uzvarētājiem redzams, ka nekāda baigā spožā karjera tur nebūs, ja vien neuzradīsies kāds menedžeris un producents, kas gatavs viņu stumt un vilkt.
04.12.2023 17:23 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.11.2023
Ariete @ 04.12.2023 15:51
Nevaru atrast X-faktora diskusiju, tāpēc ierakstīšu te. Kāpēc ir tāds haips ap to Emīliju? Jā, viņa skaisti dzied, bet tur visi skaisti dzied. Bet to Emīliju visi izceļ kā kaut ko īpašu.

Līdz vakardienai man Emilijas balss, zinot to, ka nav NEKĀDA muzikālā backgrounda šķita, kaut kas wow un, ka konkurentu viņai tur nav. Tā kā subjektīvs viedoklis, kāpēc viņa šķita vienīgais stars tur. Tomēr vakar, kaut kā ļoti iepatikās arī Luca. Pilnīgi zosāda metās, klausoties "Ezera" dziesmu. Tāpēc, jā, par pārējiem, nu šķiet, balsis tur ir, bet diezgan dzirdētas tāda tipa balsis. Emilijai ir patiešām, kaut kas savs tajā. Viņa arī šķiet sirsnīgs un labsirdīgs cilvēks, kurš uzrunā. Tiklab arī par Lucu to varētu sacīt. Pārējos īsti nesajūtu. Šķita, ka Krišjānis būs iespaidīgs, skatoties atlases, bet arī viņa balss pēc tam šķita tāda kas neizraisa vēlmi klausīties dziesmas vēl.
Vēlreiz atkārtošos, ka tas subjektīvs viedoklis.
04.12.2023 16:52 |
 
Reitings 4225
Reģ: 09.05.2023
Ariete @ 04.12.2023 15:51
Nevaru atrast X-faktora diskusiju, tāpēc ierakstīšu te. Kāpēc ir tāds haips ap to Emīliju? Jā, viņa skaisti dzied, bet tur visi skaisti dzied. Bet to Emīliju visi izceļ kā kaut ko īpašu.

Jo viņa šobrīd ir vienīgā Latvijā, kurai ir šāda balss tik specifiska, ārzemnieciska. Ļoti izceļas uz pārējiem, tāpēc arī haips. Bet viņa jau arī ir forša. Malace. Mērķtiecīga, centīga un vienkārša. Ļoti nesamākslota un dabīga. Jau gatava personība un mūzikas virziens saprotams. Viņa uzvarēs!
04.12.2023 16:48 |
 
Patīk
Reitings 10205
Reģ: 18.09.2021
easywithaces @ 04.12.2023 15:25

vienu no pēdējām reizēm, kad kaut ko lika, rakstīja, ka viņš neredzot nekādu atdevi no sekotājiem (laikam švaki papildināja viņa kontu), jo viņš neesot nekāds izklaidētājs, bet gan viņam mērķis ir tiešs labuma guvums.

Ko var di*st! Tik tipiski Aldītim! Kaut ko baigi sākt un pēc tam fiksi notīties, protams, vainojot CITUS 😖
Mans minējums, ka viņu aizvēra, tikai ceru, ka nevis ar naudu, bet ar pātagu 😒
04.12.2023 16:18 |
 
10 gadi
Reitings 5091
Reģ: 17.09.2009
Nevaru atrast X-faktora diskusiju, tāpēc ierakstīšu te. Kāpēc ir tāds haips ap to Emīliju? Jā, viņa skaisti dzied, bet tur visi skaisti dzied. Bet to Emīliju visi izceļ kā kaut ko īpašu.
04.12.2023 15:51 |
 
Reitings 2281
Reģ: 26.05.2023
LuckyStrike @ 04.12.2023 12:35

Pēc Gobzema slavenajām atklāsmēm Ceriņiem vairs nav kopīgu ģimenes foto IG. Viņa viena (ar neslēptu sexy vaibiņu), vai ar bērniem, draudzenēm...

Jap, es to pašu padomāji skatoties viņu abu instagramu kontus. Katram sava ikdiena izskatas, vispar kopā vairs neredz..
04.12.2023 15:41 |
 
Reitings 4410
Reģ: 06.11.2019
LuckyStrike @ 04.12.2023 12:35

Pēc Gobzema slavenajām atklāsmēm Ceriņiem vairs nav kopīgu ģimenes foto IG. Viņa viena (ar neslēptu sexy vaibiņu), vai ar bērniem, draudzenēm...

Es šo komentāru sapratu tā, ka nav jaunu ģimenes bilžu, nevis izdzēsusi vecās un atstājusi tikai 8.oktobra.
Un vēl interesants liekas 17.novembra ieraksts zem posta “kaila dvēsele. šis gads ir kontrastiem bagāts, tomēr ir pat veselīgi ik pa laikam sevi un lietu kārtību iepazīt no jauna, ne tā.” Kas liktu domāt par pašķiršanos, jaunu dzīvesvietu vai vismaz jaunu kārtību, menedžējot dzīvi bez vīra.
Bet ikdienā nesekoju abiem, tāpēc nezinu, vai ir figurējuši viens otra stories/bijuši kopīgos pasākumos, lai šīs aizdomas apstiprinātu vai noliegtu.
04.12.2023 15:27 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
Subidubi @ 04.12.2023 15:21
Diez ko vispār Gobzis tā pieklusa? FB lapā klusums. Viņš IG kaut ko publicē?

vienu no pēdējām reizēm, kad kaut ko lika, rakstīja, ka viņš neredzot nekādu atdevi no sekotājiem (laikam švaki papildināja viņa kontu), jo viņš neesot nekāds izklaidētājs, bet gan viņam mērķis ir tiešs labuma guvums.
04.12.2023 15:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits