IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 927
Reģ: 04.06.2012
Visi tie ultra dievticīgie ir baisi. Šad tad palasu kādu tādu no IG un mati ceļas stāvus no tāda mindseta, kur viss ir par un ap Dievu. Viņiem viss labais un sliktais ir Dieva dots. Pat cietīs necilvēcīgus apstākļus, jo Dievs tā ir gribējis. Tā pati, kurai tas zīmolu apģērbs - atdeva radi, kaimiņi, saņēma labdarībā - paldies tiem, kas iedevis. Bet nē, tur ir paldies Dievam, ka Dievs devis - nu ta laikam no mākoņa malas tos brendu maisus pats Dievs nometa.
06.04.2024 20:29 |
 
Reitings 8
Reģ: 14.02.2024
Raabei Madarai profilā ierakstīts
“Dzīve ar adisona slimību”, reizēm šķiet, ka uz visādu nelaimju rēķina influenceri bieži vien grib celt sev statistiku.
06.04.2024 20:10 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.01.2024
Dzenes peldkostīmu bikšeles atgādina tās vienreizlietojamās apenes, ko slimnīcās un procedūru kabinetos dod. Un neticu, ka viņas peldkostīmi kalpo ilgāk par jebkuru citu fast fashion pelčuku. + tas peldkostīms ir fast fashion, jo tāda tipa biksītes toč ātri vien izies no modes (ja pat nav jau izgājušas).
06.04.2024 19:16 |
 
Reitings 2136
Reģ: 13.07.2016
mokabezpiena @ 06.04.2024 18:39

Par vēderu pēc dvīņiem arī bija taaadi kompleksi. Vēders bija tievāks un slaidāks nekā lielākā daļa sieviešu var sapņot, tikai āda drusciņ sakrunkojusies. Bet nu tolaik tādus penterus rakstīja par sevis pieņemšanu, ka vēders tāds un šitāds, pie ķirurga pat gāja un tas viņu pasūtīja, jo tādos variantos operācijas netaisa. Tad vēl plakstu un krūšu operācijas (no offense, man pašai ir krūtis palielinātas), tad lūpas špricē, filtri mūždien bija pa virsu visiem uzlabojumiem. Viņai ir drausmīgi kompleksi un viņa par tiem izvēlas runāt, tādā veidā uzliekot spiedienu uz auditoriju, jo, būsim godīgas, tādu slaidu augumu daudzas grib, bet viņa tikai “neesmu formā, jāuzlabo tas, jāuzlabo šitas”. Kā tad justies tām, kam pēc dzemdībām ilgi svars nekrītas? Mani tādas lietas neietekmē, bet pēc datiem ir milzīgs procents, kas reāli ietekmējas no instagramerēm un uztver viņas kā piemērus, uz ko tiekties.

Acīm redzot, gaida komplimentus, atzinību. Tātad no vīra tos nesaņem. Easy as that.
06.04.2024 19:07 |
 
Reitings 154
Reģ: 04.11.2023
Martinika @ 06.04.2024 14:35

Nav saprotama ne šī dāma, ne šīs dāmas fanu pulciņš (personīgi man). Un, droši vien, ka nav jāmēģina saprast tas, ar ko "nav pa ceļam".
Bet, ja jau šī dāma ir sabiedrības domas ietekmētāja, man ir tiesības gan aplūkot saturu, gan izteikt viedokli.
Nav arī saprotama dāmas loģika ar mūžīgajiem "cepieniem", ka visi cilvēki viņai neglauda galvu. Pašai KDz patīk teikt - man vienalga par visiem citiem, ko gribu - to saku. Bet, man ir tādas pašas tiesības "no otras puses skatoties" - ko gribu, to saku par viņu!
Vispār - šī dāma ir "lauki". Lai viņai 3 bērni vai vīrs un bizness vai vēl kas jau tur. Neko dižu ar augstu pievienoto vērtību viņa nav radījusi. Pēc 5 -10 gadiem jaunā paaudze viņai virsū neskatīsies.
Man neskauž. Nekas no viņas.
Es viņai nesekoju, jo nu vizuāli, pirmkārt, pārāk daudz fake sataisīts, bet arī satura ziņa - nu nav tur nekas saistošs. Sekoju kontiem, kur ir saturs no kura var mācīties un uzzināt ko jaunu. Man nav vēlmes uzkačāt pupus vai muti un skatīties kā 3 bērnu lauku beibe rāda savus nipeļus bumbierenēs līdz ausīm, lasīt pekstiņus par "ilgtspējīgiem" poliestera peldkostimiem no narcisistiskas wana be beibes, kura neko no dizaina un ilgtspējības nerubī. Nesaprotu tos, kas pērk no ietekmēlēm kaut kādus produktus - daļa sapirkušās sekotājus un nākamais fake - aliexpress resale:)
06.04.2024 19:00 |
 
Reitings 4280
Reģ: 09.05.2023
Vai kāda zina, kā Eva.Venskel var atļauties tik šiku dzīvesveidu un Dubaijas? Kaut kā nejauši uzgāju instagramā. Skaista sieviete, bērni.
06.04.2024 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 1246
Reģ: 29.01.2009
mokabezpiena @ 06.04.2024 18:39

Par vēderu pēc dvīņiem arī bija taaadi kompleksi. Vēders bija tievāks un slaidāks nekā lielākā daļa sieviešu var sapņot, tikai āda drusciņ sakrunkojusies. Bet nu tolaik tādus penterus rakstīja par sevis pieņemšanu, ka vēders tāds un šitāds, pie ķirurga pat gāja un tas viņu pasūtīja, jo tādos variantos operācijas netaisa. Tad vēl plakstu un krūšu operācijas (no offense, man pašai ir krūtis palielinātas), tad lūpas špricē, filtri mūždien bija pa virsu visiem uzlabojumiem. Viņai ir drausmīgi kompleksi un viņa par tiem izvēlas runāt, tādā veidā uzliekot spiedienu uz auditoriju, jo, būsim godīgas, tādu slaidu augumu daudzas grib, bet viņa tikai “neesmu formā, jāuzlabo tas, jāuzlabo šitas”. Kā tad justies tām, kam pēc dzemdībām ilgi svars nekrītas? Mani tādas lietas neietekmē, bet pēc datiem ir milzīgs procents, kas reāli ietekmējas no instagramerēm un uztver viņas kā piemērus, uz ko tiekties.

Šodien jau atkal kārtējais uzbrauciens. Tad jau ar pirmo reizi vajag uzrakstīt detalizētāku skaidrojumu, kāpēc par auto maksā 1k. Jo citādi viņas pašas posts maldina, norādot uz tādu milzīgu cenu atšķirību. Kāds vispār mērķis šādi publiski cepties? Skaidro to cilvēkam vēstulē, ne visiem.
06.04.2024 18:58 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.01.2024
Clara @ 06.04.2024 16:31

Es arī nesaprotu kāpēc cilvēki viņai seko.
Man rados ir sieviete, kura it kā ir pieaugusi, izglītota, ar ģimeni, bet seko viņai un jūsmo, laiko prakstiski visus postus. Vairāk/biežāk ar viņu parunājoties, nolasās, ka viņa pati ir milzu kompeksos. Tad kājas resnas, tad vaigi, mati plāni, nagi neglīti un tā tālāk. Zāģē vīru, ka citi ceļo, bet viņi nē. Ļoti, ļoti cenšas saņemt atzinību no apkārtējiem. Tas ir skumji, jo sekojot šādiem cilvēkiem kā dzene, slīgs vēl dziļāk savos kompleksos ? Domāju, ka viņai ap 70% sekotāju ir līdzīgi. l

Par vēderu pēc dvīņiem arī bija taaadi kompleksi. Vēders bija tievāks un slaidāks nekā lielākā daļa sieviešu var sapņot, tikai āda drusciņ sakrunkojusies. Bet nu tolaik tādus penterus rakstīja par sevis pieņemšanu, ka vēders tāds un šitāds, pie ķirurga pat gāja un tas viņu pasūtīja, jo tādos variantos operācijas netaisa. Tad vēl plakstu un krūšu operācijas (no offense, man pašai ir krūtis palielinātas), tad lūpas špricē, filtri mūždien bija pa virsu visiem uzlabojumiem. Viņai ir drausmīgi kompleksi un viņa par tiem izvēlas runāt, tādā veidā uzliekot spiedienu uz auditoriju, jo, būsim godīgas, tādu slaidu augumu daudzas grib, bet viņa tikai “neesmu formā, jāuzlabo tas, jāuzlabo šitas”. Kā tad justies tām, kam pēc dzemdībām ilgi svars nekrītas? Mani tādas lietas neietekmē, bet pēc datiem ir milzīgs procents, kas reāli ietekmējas no instagramerēm un uztver viņas kā piemērus, uz ko tiekties.
06.04.2024 18:39 |
 
Reitings 641
Reģ: 26.07.2022
Atkal_forma kraasosanaas🤦‍♀️ omg ludzu nekad neko tadu
06.04.2024 18:15 |
 
Reitings 2466
Reģ: 05.12.2021
Tāpēc jau ir ticība un ir reliģija. Divas dažādas lietas.
Man arī ir pazīstama sieviete, kuras tēvs psrs laikos, nodarbojās ar reketu, netīru biznesu un tml lietām. Kad brieda ieli sūdi, aizgāja, iestājas mācītājos pareizticīgo baznīcā. Kalpoja dievam un ļoti turīgiem draugiem. Lielu māju pilsētā nopirka, dārga mašīna, bērni vienmēr šiki apģērbti, tad jau nekas, ka mācītāja oficiālā alga ir ļoti ļoti maza.
Tā kā ko te brīnīties par sektu, un priekšā vēsts jau ir diezgan liela un populāra. Un, diemžēl, liekat man mīnusus, bet latviešu tauta ir stulba. Viegli zombejama.
06.04.2024 18:13 |
 
Reitings 2136
Reģ: 13.07.2016
Martinika @ 06.04.2024 14:35

Nav saprotama ne šī dāma, ne šīs dāmas fanu pulciņš (personīgi man). Un, droši vien, ka nav jāmēģina saprast tas, ar ko "nav pa ceļam".
Bet, ja jau šī dāma ir sabiedrības domas ietekmētāja, man ir tiesības gan aplūkot saturu, gan izteikt viedokli.
Nav arī saprotama dāmas loģika ar mūžīgajiem "cepieniem", ka visi cilvēki viņai neglauda galvu. Pašai KDz patīk teikt - man vienalga par visiem citiem, ko gribu - to saku. Bet, man ir tādas pašas tiesības "no otras puses skatoties" - ko gribu, to saku par viņu!
Vispār - šī dāma ir "lauki". Lai viņai 3 bērni vai vīrs un bizness vai vēl kas jau tur. Neko dižu ar augstu pievienoto vērtību viņa nav radījusi. Pēc 5 -10 gadiem jaunā paaudze viņai virsū neskatīsies.
Man neskauž. Nekas no viņas.

Es arī nesaprotu kāpēc cilvēki viņai seko.
Man rados ir sieviete, kura it kā ir pieaugusi, izglītota, ar ģimeni, bet seko viņai un jūsmo, laiko prakstiski visus postus. Vairāk/biežāk ar viņu parunājoties, nolasās, ka viņa pati ir milzu kompeksos. Tad kājas resnas, tad vaigi, mati plāni, nagi neglīti un tā tālāk. Zāģē vīru, ka citi ceļo, bet viņi nē. Ļoti, ļoti cenšas saņemt atzinību no apkārtējiem. Tas ir skumji, jo sekojot šādiem cilvēkiem kā dzene, slīgs vēl dziļāk savos kompleksos 😕 Domāju, ka viņai ap 70% sekotāju ir līdzīgi. l
06.04.2024 16:31 |
 
Reitings 112
Reģ: 24.05.2023
Džinga @ 06.04.2024 16:03

Par ko tad tu runāji? :D

Luterāņi vienmēr ir bijuši iepakaļ...:)
06.04.2024 16:11 |
 
Reitings 112
Reģ: 24.05.2023
Standby @ 06.04.2024 15:48
Evai Mencai vīrs uzņēmējs. Bet viss tas loks ir turīgs. Viņa rīko arī andeli bieži vien savām un družku drēbēm. Nav tur ne zara, ne hm.

Ja drīkst jautāt - ar kādu biznesu nodarbojas šis kungs?
Bieži lasu šeit - oj, viņai turīgs vīrs....viņai turīgi vecāki, sponsorē..variet uzskaitīt piemērus, ar ko tad šie uzņēmēji nodarbojas, kur tā turība "līst"?
Es domāju, ka ne vīrs, ne citi....reliģiskajā pasaulē, ja vien esi pie teikšanas, viegli "ganu pulkam" iestāstīt to, ka ziedo, un tiksi atalgots. Un cilvēki bez mazākām šaubām ziedo "galvai" savus ienākumus, pat ja tie ir pēdējie, jo gaida sazin kādu pestīšanu. Nesaku, ka Dieva vārdam klausīt ir slikti. Bet, vērojot baptistus u.c. ticīgos, māc šaubas par godīgumu un kalpošanu. Ceļojumi, dzīvesveids, bērnu skološana ārzemēs u.c. nu nekādi neliecina par askētismu un pilnīgu kalpību Dievam.
06.04.2024 16:05 |
 
Reitings 645
Reģ: 03.11.2023
Martinika @ 06.04.2024 14:39

Ja runājam par katoļu baznīcu, Vatikānu utt., tad - jā!

Par ko tad tu runāji? :D
06.04.2024 16:03 |
 
Reitings 872
Reģ: 23.04.2014
Evai Mencai vīrs uzņēmējs. Bet viss tas loks ir turīgs. Viņa rīko arī andeli bieži vien savām un družku drēbēm. Nav tur ne zara, ne hm.
06.04.2024 15:48 |
 
10 gadi
Reitings 9019
Reģ: 15.03.2012
Martinika @ 06.04.2024 14:17

Vai šī dāma nebija dzīvnieku daktere, kad sāka savu dziedātājas karjeru?
Un, ja viņa ir laba veterinārārste, tad domāju, ka laukos viņai ir ļoti daudz klientu un par ienākumiem nav jābēdā.

Bija, bet izšķīrās no vīra, laukos vairs nedzīvo, sagādāja 4. bērnu no cita un tagad koučo un dzīvo ar Dievpalīgu
06.04.2024 15:38 |
 
10 gadi
Reitings 9019
Reģ: 15.03.2012
Martinika @ 06.04.2024 14:20

Tieši tā!
Piemēram, slavenā mācītāja Sproģa ģimene arī tikkko visi bija Taizemē. Un kopā tie ir 7 cilvēki, kuriem lidmašīnas biļetes vien maksā 4-5 tūkstošus.
Tā kā, tikai viduslaikos un jauno laiku vēsturē Dieva kalpi bija pliki un nabagi.
Tagad tie dzīvo pat ļoti, ļoti šiki!

Tāpat kā krišnaīts Kuģis, dzīvo askēzē, valkājot Didrihson jakas un strādājot ar apple datoru 🙈
06.04.2024 15:33 |
 
Reitings 112
Reģ: 24.05.2023
Džinga @ 06.04.2024 14:24

Visos laikos ir dzīvojuši ļoti, ļoti, ļoti šiki

Ja runājam par katoļu baznīcu, Vatikānu utt., tad - jā!
06.04.2024 14:39 |
 
Reitings 112
Reģ: 24.05.2023
u.6546370f811d1 @ 06.04.2024 14:22
vienkārši lauku skuķis ar zemu iq

Nav saprotama ne šī dāma, ne šīs dāmas fanu pulciņš (personīgi man). Un, droši vien, ka nav jāmēģina saprast tas, ar ko "nav pa ceļam".
Bet, ja jau šī dāma ir sabiedrības domas ietekmētāja, man ir tiesības gan aplūkot saturu, gan izteikt viedokli.
Nav arī saprotama dāmas loģika ar mūžīgajiem "cepieniem", ka visi cilvēki viņai neglauda galvu. Pašai KDz patīk teikt - man vienalga par visiem citiem, ko gribu - to saku. Bet, man ir tādas pašas tiesības "no otras puses skatoties" - ko gribu, to saku par viņu!
Vispār - šī dāma ir "lauki". Lai viņai 3 bērni vai vīrs un bizness vai vēl kas jau tur. Neko dižu ar augstu pievienoto vērtību viņa nav radījusi. Pēc 5 -10 gadiem jaunā paaudze viņai virsū neskatīsies.
Man neskauž. Nekas no viņas.
06.04.2024 14:35 |
 
Reitings 645
Reģ: 03.11.2023
Martinika @ 06.04.2024 14:20

Tieši tā!
Piemēram, slavenā mācītāja Sproģa ģimene arī tikkko visi bija Taizemē. Un kopā tie ir 7 cilvēki, kuriem lidmašīnas biļetes vien maksā 4-5 tūkstošus.
Tā kā, tikai viduslaikos un jauno laiku vēsturē Dieva kalpi bija pliki un nabagi.
Tagad tie dzīvo pat ļoti, ļoti šiki!

Visos laikos ir dzīvojuši ļoti, ļoti, ļoti šiki
06.04.2024 14:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits