IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 589
Reģ: 29.01.2020
Skatījos Ivetasazo brāļa TikTok un lai vai kāds cilvēks viņš ir, bet viņš tiešām ir traumēts no mazotnes to var redzēt uzreiz.
Tēvs pazemo savu dēlu visu laiku un nepieņem ģimenē, dzer un visu pārējo, tādās ģimenēs bērniem ir sekas un viņš ir tās sekas.
Aizbraucis prom, strāda vismaz un pelna naudu.
Video protams nav adekvāti brīžiem, bet nu vienā dienā viņš tāds neradās 😀
Par naudu Ivetai tā arī varētu būt, jo agrāk viņas saturs bija normāls, interesants, tagad reklāma priekšā pakaļā, pardevusies. Iepriekš komentāros to viņai teica, bet viņa atbildēja ka tas ir pilna laika darbs 😀
Nu nav normāli reklāmas video taisit visu laiku, tam kuram viss der un patik, neder nekam 😃 zūd ticamības moments produktiem
08.04.2024 23:18 |
 
Reitings 589
Reģ: 29.01.2020
pavasarazieds @ 08.04.2024 22:40

Aivi gandriz katru dienu satieku ar abiem berniem. Vins izskatas noskrejies ar tiem abiem berniem? pec ta cik daudz es zinu, man tomer skiet, ka Lelde ir uzkravusi bernus 100% vinam un pati tagad skrien uz visam pusem sevi apliecinat

Un? Ja Tev vīrs būtu izvirtulis, trijatā sekss ar citu sievieti, video un to zin visa Latvija!
Vai Tu šeit gribētu būt?? Vai tomēr aizbēgt uz kādu laiku , savākties un sevi atrast no jauna, jo tas ir kauna traips
Lai skrien Aivis ar bērniem! Viņš to ir pelnījis, jo izpostīja Leldei un bērniem dzīvi.
Ko tas viņam vajadzēja darīt? Skriet vēl filmēt grupveida seksu? Sēdēt svingera klubos? Meklēt mazas maukas kamēr Lelde sēž mājas un raud, kamēr bērni to redz?
08.04.2024 23:09 |
 
10 gadi
Reitings 2667
Reģ: 17.03.2010
Gardenia @ 08.04.2024 22:04
Tas tikai parāda to, ka bērni bija paraugģimenes aksesuārs! Bērni tagad nav vajadzīgi un kaut kur nogrūsti kaktā. Tagad jāveido cits īpašās, interesantās, neatvairāmās sievietes tēls kurš ir diametrāli pretējs tēlam paraugsieva-māte-laimīgā ģimenē! Skata pēc var vēl Āfrikas bērnus paauklēt? Pie tā deguna es pierast nevaru, nu riktīgs kasīšciems?
kasīšciems😀😀😀
08.04.2024 22:56 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
pavasarazieds @ 08.04.2024 22:40

Aivi gandriz katru dienu satieku ar abiem berniem. Vins izskatas noskrejies ar tiem abiem berniem? pec ta cik daudz es zinu, man tomer skiet, ka Lelde ir uzkravusi bernus 100% vinam un pati tagad skrien uz visam pusem sevi apliecinat
Ļoti ticu tas būtu tieši viņas stilā, parauggģimene nesanāca tagad jāveido cits tēls. Labi, ka tas Aivis ņemās ar tiem bērniem👍 lai tik skrien un apliecina, pilnīgi iespējams, ka ar savu gribu ietesīsies atkal sienā. Kāds tas Aivis bija, tāds bija, kāzām gatavs nebija jo gribējās vēl skriet. Tāds arī rezultāts
08.04.2024 22:52 |
 
Reitings 7
Reģ: 24.03.2024
Mathilde @ 08.04.2024 20:52
bļin, nu, Marija Jansone, pasaki skaidri un gaiši, kas ir ar Tevi! Citādi nonstopā šajā situācijā spēku izsīkums, šobrīd psiholoģisks pagrimums, vajag spēku uttt. Ko var visu laiku stāstīt, ka ir slikti, tad saki kāpēc?!
Tiko bija Bali bez bērniem, ekskluzīvs sporta klubs, kosmetoloģijas jaunumi, finanšu nekrīze, bērni- veseli, brauc ar RR, nu kas, bļ____, tik slikts ir noticis Tavā ne sliktajā dzīvē, ka nonstopā jārunā publiski par to?!
Vecais aizgājis… nu, i labi, ja slikta dg, tad slikti, bet vismaz pasaki!
Es saprotu tavu domu gājienu, bet ko tieši tas tavā dzīvē mainīs ja viņa pateiks? Šampanieti attaisīsi?
08.04.2024 22:46 |
 
Reitings 487
Reģ: 31.01.2023
Gardenia @ 08.04.2024 22:04
Tas tikai parāda to, ka bērni bija paraugģimenes aksesuārs! Bērni tagad nav vajadzīgi un kaut kur nogrūsti kaktā. Tagad jāveido cits īpašās, interesantās, neatvairāmās sievietes tēls kurš ir diametrāli pretējs tēlam paraugsieva-māte-laimīgā ģimenē! Skata pēc var vēl Āfrikas bērnus paauklēt? Pie tā deguna es pierast nevaru, nu riktīgs kasīšciems?

Aivi gandriz katru dienu satieku ar abiem berniem. Vins izskatas noskrejies ar tiem abiem berniem😀 pec ta cik daudz es zinu, man tomer skiet, ka Lelde ir uzkravusi bernus 100% vinam un pati tagad skrien uz visam pusem sevi apliecinat
08.04.2024 22:40 |
 
Reitings 307
Reģ: 21.02.2021
yay @ 08.04.2024 17:27

Esmu ņēmusi kredītu un braukusi ceļojumā. Morāli uzlādējos, ceļojuma laikā izdomāju biznesa plānu, atbraucu atpakaļ un tagad pelnu desmit reizes vairāk, kā maksāja ceļojums. Kāzām ņemt kredžiņu man liekas stulbi, pupiem ņemt kredītu liekas stulbi. Kaut gan katram sava mēraukla.
tik pat stulbi ir ņemt kredītu ceļojumam, kā tavām uzskaitītajām lietām. Tas man liekas ir ļoti stulbi. Nevajag lēkt augstāk par savu pakaļu
08.04.2024 22:36 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
Odze Odzīgā @ 08.04.2024 22:10

Nē, nu nepelnīts, jo visi domā, ka čamdija un ošņāja viņu, bet realiātē jau ne. Ir daļa, kā es, kas noticēja, ka tiešām sieva. ?un iet pa ielu un šķībi skatās uz viņu.
Bet izrādas, ka mīļāko ošņāja.
Bet ja jau visi zina, ka ne sieva, tad jau gan...
Nu tas protams skarbi, ka noticēji Tu un noteikti citi, bet viņai bija izvēle pateikt, ka tā nebija viņa! Jo žurnālisti viņu meklēja pēc tā kad Lasmanis muldēja, ka viņu čamdījis! Tā pati sieva Agnese Lasmane kā dārzniece bija gana daudz labumus guvusi no domes caur savu izvirtuli. Tādēļ arī iespējams klusē.
08.04.2024 22:22 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.03.2024
Gardenia @ 08.04.2024 19:48
Protams, ka nebija viņa sieva, par to visa dome čalo. Kādēļ nepelnīts viņai kauns? Pati gadiem dzīvo ar to apkārtjākli un vienmēr piesedz. Tagad tieši tas pats, pašai būs sarkana seja, bet glābs un turpinās aizstāvēt savu maukuru!? Nu kādēļ lai tie veči nemaukotos apkārt un mīksto uz ģimenēm neliktu? Tas taču viss notiek ar sievu atbalstu, tādēļ arī izlaižās. Ceriņam arī šokolāde bija Lelde no viņa taisa paraugvīru un no ģimenes paraugģimeni kur viss sapuvis un satrunējis bija jau no sākuma. Ģimenes kā tādas nekad nebija vispār, bet te tāds cepiens panesās, ka ceriņš tāds ģimenisks skaisto Leldi mūžam nekrāptu?

Nē, nu nepelnīts, jo visi domā, ka čamdija un ošņāja viņu, bet realiātē jau ne. Ir daļa, kā es, kas noticēja, ka tiešām sieva. 😀un iet pa ielu un šķībi skatās uz viņu.
Bet izrādas, ka mīļāko ošņāja.
Bet ja jau visi zina, ka ne sieva, tad jau gan...
08.04.2024 22:10 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
Rietumusawle @ 08.04.2024 21:45
Jaunais Cerinas tēls ir savdabīgs. Tad Parīzē liktenīgas sievietes telā, tad uz Āfriku ļoti dīvaina izskata.
Dīvaini arī, ka pēkšņi vairs nefigurē bērni.
Tas tāds mārketinga dzīvesstils..tēlot perfekto ģimeni vairs nevar, tad nu būs cits tēls.
Tas tikai parāda to, ka bērni bija paraugģimenes aksesuārs! Bērni tagad nav vajadzīgi un kaut kur nogrūsti kaktā. Tagad jāveido cits īpašās, interesantās, neatvairāmās sievietes tēls kurš ir diametrāli pretējs tēlam paraugsieva-māte-laimīgā ģimenē! Skata pēc var vēl Āfrikas bērnus paauklēt😉 Pie tā deguna es pierast nevaru, nu riktīgs kasīšciems😳
08.04.2024 22:04 |
 
Reitings 87
Reģ: 22.03.2024
Jaunais Cerinas tēls ir savdabīgs. Tad Parīzē liktenīgas sievietes telā, tad uz Āfriku ļoti dīvaina izskata.
Dīvaini arī, ka pēkšņi vairs nefigurē bērni.
Tas tāds mārketinga dzīvesstils..tēlot perfekto ģimeni vairs nevar, tad nu būs cits tēls.
08.04.2024 21:45 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.01.2024
Clara @ 08.04.2024 20:32
Ņemt kredītu, lai brauktu ceļojumā? Like what? ????

Daudziem kredītā telefoni, mašīnas, dzīvokļi, studijas. Kāpēc lai ceļojumu nepaņemtu? It īpaši apzinīgi cilvēki, kas gada laikā nomaksā to ceļojumu. Pret ceļojumu kredītu nez kāpēc visiem aizspriedumi, bet pret pārējo ne. 😄 Teorētiski jebko var ņemt kredītā ar nosacījumu, ka tu vari atdot.
08.04.2024 21:36 |
 
Reitings 2207
Reģ: 19.05.2022
bļin, nu, Marija Jansone, pasaki skaidri un gaiši, kas ir ar Tevi! Citādi nonstopā šajā situācijā spēku izsīkums, šobrīd psiholoģisks pagrimums, vajag spēku uttt. Ko var visu laiku stāstīt, ka ir slikti, tad saki kāpēc?!
Tiko bija Bali bez bērniem, ekskluzīvs sporta klubs, kosmetoloģijas jaunumi, finanšu nekrīze, bērni- veseli, brauc ar RR, nu kas, bļ____, tik slikts ir noticis Tavā ne sliktajā dzīvē, ka nonstopā jārunā publiski par to?!
Vecais aizgājis… nu, i labi, ja slikta dg, tad slikti, bet vismaz pasaki!
08.04.2024 20:52 |
 
Reitings 2136
Reģ: 13.07.2016
Ņemt kredītu, lai brauktu ceļojumā? Like what? 🤣🤣🤣🤣
08.04.2024 20:32 |
 
Reitings 17364
Reģ: 21.10.2022
VivaD @ 08.04.2024 20:01

Varbūt zināms, bija tā blondā vai cita tajā mašīnā?

Una Auziņa , apbedīšanas biroja Likteņsvece vadītāja
08.04.2024 20:30 |
 
Reitings 589
Reģ: 29.01.2020
mokabezpiena @ 08.04.2024 17:54
Interesanti, ja Ušakovas lielā mīla Juris SBF stāsta, ka šīs ir viņa pirmās attiecības (ja pareizi sapratu ?). Mans vīrs Juri pazīst, un Jurim ilgstoši pirms tam bija attiecības ar citu meiteni.

Nu bet kāpēc viņam jāstāsta televīzijā personīgā dzīvē vēl pie tam par pagātni 😀👍 viss fokuss tagad ir uz viņiem abiem
08.04.2024 20:23 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.01.2024
Protams, ka nebija viņa sieva, par to visa dome čalo.

Varbūt zināms, bija tā blondā vai cita tajā mašīnā?
08.04.2024 20:01 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
Odze Odzīgā @ 08.04.2024 19:12

Tad tā tomēr nebija sieva?
Jomajo. Sievai kauns pa visu seju, bet izrādās, ka nepelnīti.
Protams, ka nebija viņa sieva, par to visa dome čalo. Kādēļ nepelnīts viņai kauns? Pati gadiem dzīvo ar to apkārtjākli un vienmēr piesedz. Tagad tieši tas pats, pašai būs sarkana seja, bet glābs un turpinās aizstāvēt savu maukuru!🙈 Nu kādēļ lai tie veči nemaukotos apkārt un mīksto uz ģimenēm neliktu? Tas taču viss notiek ar sievu atbalstu, tādēļ arī izlaižās. Ceriņam arī šokolāde bija Lelde no viņa taisa paraugvīru un no ģimenes paraugģimeni kur viss sapuvis un satrunējis bija jau no sākuma. Ģimenes kā tādas nekad nebija vispār, bet te tāds cepiens panesās, ka ceriņš tāds ģimenisks skaisto Leldi mūžam nekrāptu😂
08.04.2024 19:48 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.01.2024
Odze Odzīgā @ 08.04.2024 19:12

Tad tā tomēr nebija sieva?
Jomajo. Sievai kauns pa visu seju, bet izrādās, ka nepelnīti.

Gobzema storijos bija arī kājas identitāte - par 8 gadiem vecāka viņa partijas biedre, bet līdz galam nesapratu, vai 100% (nākamo dienu storiju dēļ).
08.04.2024 19:26 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.03.2024
Gardenia @ 08.04.2024 18:01
Viņiem pašiem kauna nav noteikti! Īpaši tam pašam Lasmanim kurš pasaka, ka tā bija viņa sieva!? kad skaidri zināms tā nav bijusi viņa sieva un ir apjājis jau labu daļu savu kolēģu! Tā pati sieva atsakās sniegt žurnālistiem paskaidrojumus? nu par ko viņiem kaunēties, ja tās sievas viņus vēl aizstāv! Tā pati ceriņiene nevienu vien reizi teica, visi runā par ceriņa sānsoļiem aiz skaudības, bet tā nav taisnība! Pati tieši tāpat vienmēr piesedza savu apkārtjākli! Tiešām nebija apkārt neviena sakarīgāka vīrieša par ceriņu? Bule visu laiku bulim kaklā kārās kamēr ar otru bērnu atpakaļ ģimenē piesēja. Bulis tak pats atklāti saka Ilze viņu par daudz mīlot! Kādēļ viņiem tad to neizmantot?

Tad tā tomēr nebija sieva?
Jomajo. Sievai kauns pa visu seju, bet izrādās, ka nepelnīti.
08.04.2024 19:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits