IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 57
Reģ: 02.11.2019
*saskatīšanas
20.11.2019 10:46 |
 
Reitings 57
Reģ: 02.11.2019
Per velosipēdu bija teikts neatkarīgi no diskusijas, jo tāpat saskaņā ar teoriju veģetārs uzturs grupa, kurai ir apakšgrupas (lakto, ovo, pesko utt), tāpat veģetārisms un vegānisms var būt un var nebūt saistīts ar dzīvnieku aizsargāšanu.
Kiskismau, piedod, bet ar pliku definīciju nepietiks, ja nekas cits galvā nav. Citādi visi zubri būtu ģēniji, ja atliktu vien definīcijas iemācīties bez jebkādas citas lietu saprašanas un sakarību saskaitīšanas. Bet tas, ka nerunāju dziļus brīnumus, vari pati pārliecināties Google ierakstot angliski atslēgu vārdus.
20.11.2019 10:46 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
lustre @ 20.11.2019 10:05
Izskatās, ka vakardien viņa bijusi uz radio runāt par influenceru atbildību soctīklos. Cilvēks, kuram to noteikti nevajadzētu darīt, tiek uzaicināts par to runāt ?

Mani vispār pārsteidz, pēc kādiem kritērijiem kopumā tiek aicināti influenceri. Kaut kad sen tā pati Sudrabakaija, neatceros, Drogu vai Maybelline instagramā bija uzaicināta filmēt makeup video ar Maybelline produktiem. Tur bija kašmars - dzeltens tonālais, balts kakls un melnas uzacis tik tuvu viena otrai, ka gandrīz saduras. Ja piedāvājot sadarbību vai aicinot uz radio, tiek ņemts vērā tikai sekotāju skaits, tad skumji. Armaņevas variants.. bet tas pat nav tik skumjš.
20.11.2019 10:40 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Crystal @ 20.11.2019 10:00
Vispār mani reāli uzvelk šitās ietekmeles, kuras pļūtī absolūtas dumības un dezinformē savus sekotājus, no kuriem lielākā daļa ir mazgadīgas meitenes ar vēl neattīstītu kritisko domāšanu. Viena izdomājusi, ka ir vegāne, otrai TŠS no tamponiem bijis, bāc, vai tiešām grūti pirms posta publicēšanas ieguglēt par attiecīgo lietu? Kad sapratīs, ka daudzi tūkstoši sekotāju nenozīmē tikai haļavnās Wolt un Bolt #sadarbības, bet arī nes sev līdzi atbildību par pateikto?

Tur jau tā lieta. Pat s*du noreklamēs un mazgadīgās tik skries pirkt vai lietot ?
Cerams, ka visiem ietekmeļiem būs gals ar to, ka instagramā vairs “like” nerādīsies ?
20.11.2019 10:37 |
 
Reitings 31
Reģ: 16.10.2019
Izskatās, ka vakardien viņa bijusi uz radio runāt par influenceru atbildību soctīklos. Cilvēks, kuram to noteikti nevajadzētu darīt, tiek uzaicināts par to runāt ?
20.11.2019 10:05 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Vispār mani reāli uzvelk šitās ietekmeles, kuras pļūtī absolūtas dumības un dezinformē savus sekotājus, no kuriem lielākā daļa ir mazgadīgas meitenes ar vēl neattīstītu kritisko domāšanu. Viena izdomājusi, ka ir vegāne, otrai TŠS no tamponiem bijis, bāc, vai tiešām grūti pirms posta publicēšanas ieguglēt par attiecīgo lietu? Kad sapratīs, ka daudzi tūkstoši sekotāju nenozīmē tikai haļavnās Wolt un Bolt #sadarbības, bet arī nes sev līdzi atbildību par pateikto?
20.11.2019 10:00 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Jautājums tām, kas ir rakstījušas par šo Sudrabkaijai - viņa arī ir kaut ko atbildējusi?

Nope. Totāls ignors. Es biju domājusi, ka varbūt izņems to story, kur tās kūkas reklamē kā vegan lai gan priekšā jau uz kastes ir vegetarian,bet nope. Pielika vēl klāt pie savām story kategorijām-VEGĀNISMS. Vienkārši pataisa sevi par muļķi. :D
Domāju ka kosmētikas ziņā viņa nemainīsies , jo tās firmas kuras viņa reklamē taču nes naudu.
20.11.2019 09:57 |
 
Reitings 31
Reģ: 16.10.2019
Jautājums tām, kas ir rakstījušas par šo Sudrabkaijai - viņa arī ir kaut ko atbildējusi?
Tīri interese rodas.
20.11.2019 09:54 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nu tad tik turpini ēst zivis un saukt sevi par veģetārieti vai vegānu. ? vai arī par velosipēdu.

Perfekti :D
20.11.2019 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
KATHE @ 20.11.2019 09:38
Es sudrabkaijai nesekoju, nezinu, ko viņa dara un nedata, iesaistos sarunās, konkrēti atbilde uz šo un tālāko diskusiju par šo komentāru
.... Bet būtībā, ja es gribu, tad varu sevi saukt arī par velosipēdu.

Nu tad tik turpini ēst zivis un saukt sevi par veģetārieti vai vegānu. ? vai arī par velosipēdu.
20.11.2019 09:45 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
.... Bet būtībā, ja es gribu, tad varu sevi saukt arī par velosipēdu.

Nu jā mūsdienās visi special snoflakes var saukties kā grib. Arī par Apache helicopter.
Bet tieši dēļ tā ir domātas definīcijas un skaidrojumi. Ja tev nav stūres un pedāļu,ķedes un riepu , tad sorry īsti neesi velosipēds.
Tā pat kā Sudrabkaija nav vegan. Tie cilvēki kas "izņēmuma" kartā lieto pienu,zivis, olas vai ko citu tikai rada maldīgu priekšstatu citiem cilvēkiem. Un no tā arī rodas- bet es zinu vegānu, kurš dzer pienu, kāpēc tu nedzer utt.
20.11.2019 09:43 |
 
Reitings 57
Reģ: 02.11.2019
Es sudrabkaijai nesekoju, nezinu, ko viņa dara un nedata, iesaistos sarunās, konkrēti atbilde uz šo un tālāko diskusiju par šo komentāru
..un veģetārieši neēd arī zivis, ja kādai jūk. Ne tikai dzīvnieku gaļu. Ļoti kaitina, kad kāds štompā iekšā lasi, bet sauc sevi par veģetārieti. Tīri statistikai, es pilnīgā veģetārismā izturēju vairāk kā 5 gadus, vegānismā- pus gadu ?

.... Bet būtībā, ja es gribu, tad varu sevi saukt arī par velosipēdu.
20.11.2019 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
KATHE @ 20.11.2019 09:19
Tāpat arī ne veģetārietim, ne vegānam nav obligāti jāpiekopj viss, kas parasti šīm cilvēku grupām piederas. Ne visi šīs diētas izvēlas ētikas dēļ. Turklāt arī izpratne par ētiku var atšķirties, bet labāk, ja tiek darīts kaut kas nekā nekas. Nav arī strikti jāpieturas pie kaut kādas vienas meitenes galvā izdomātas definīcijas, lai sauktu savu diētu par veģetārisku, kam ir daudzi novirzieni.
Sudrabkaija man vispār nepatīk, bet pieņemu, ka viņai ārsti (vai savs saprāts?) lika ēst vegāni, lai regulētu svaru (nevienam nav noslēpums, ka bieži šādā veidā tiek nomests svars), nejau, lai aizstāvētu dzīvniekus, līdz ar to cruelty free kosmētikas nelietošana viņas gadījumā ir saprotama.

Sudrabkaija pati instagramā saka, ka viens no iemesliem, kāpēc piekrita kļūt par vegānu ir tas, ka dzīvnieki ir pelnījuši cieņu no cilvēkiem, tāpēc kosmētikas lietošana, kura testē produkciju uz dzīvniekiem galīgi nav ok. Viņa vienkārši nav aizdomājusies tik tālu, ka tā kosmētika tiek testēta arī uz dzīvniekiem. ;)
Nu vegānisms un veģetārisms tas ir dzīvesveids, kuram ir sava definīcija. Un, ja, Tu to neievēro, tad nevari sevi dēvēt par vegan vai veģ.
20.11.2019 09:30 |
 
Reitings 57
Reģ: 02.11.2019
Tāpat arī ne veģetārietim, ne vegānam nav obligāti jāpiekopj viss, kas parasti šīm cilvēku grupām piederas. Ne visi šīs diētas izvēlas ētikas dēļ. Turklāt arī izpratne par ētiku var atšķirties, bet labāk, ja tiek darīts kaut kas nekā nekas. Nav arī strikti jāpieturas pie kaut kādas vienas meitenes galvā izdomātas definīcijas, lai sauktu savu diētu par veģetārisku, kam ir daudzi novirzieni.
Sudrabkaija man vispār nepatīk, bet pieņemu, ka viņai ārsti (vai savs saprāts?) lika ēst vegāni, lai regulētu svaru (nevienam nav noslēpums, ka bieži šādā veidā tiek nomests svars), nejau, lai aizstāvētu dzīvniekus, līdz ar to cruelty free kosmētikas nelietošana viņas gadījumā ir saprotama.
20.11.2019 09:19 |
 
Reitings 57
Reģ: 02.11.2019
Kiskismau, paldies, vispār loģika ir mācību priekšmets ar mācību grāmatām, ko esmu lasījusi.
Crystal, jā, palaidi garām par tām zivīm, palasi uz atpakaļu.
20.11.2019 09:12 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
KATHE @ 19.11.2019 23:25
Kiskismau ieteiktu pamācīties par Eilera apļiem, ko māca loģikā, bet unique - atrast 100 citus interneta linkus, kur rakstīts, ka tas ir tikai viens no veģetārisma veidiem, man uz types of vegetarian izmet gana.
Varam jau piekasīties bez gala, ka svārki nav apģērbs, bet tas ir bezjēdzīgi, ja runājam par to, ka kāds savā instagram aprakstā uzrakstījis, ka ir veģetārietis, bet, ak dievs, ir veģetārietis, kas ēd zivis. Ārprāts :o

Kurš tad te cepjas par veģetāriešiem, kuri ēd zivis? Palaidu kaut ko garām? Vispār jau te ir VEGĀNS, kurš ēd salami picu, piena produktus un nelieto cruelty-free kosmētku. Atšķirību redzi?
20.11.2019 08:55 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
KATHE Ieteiktu paņemt kādu grāmatu rokā un lasīt definīcijas nevis izmantot "loģiku". Nav jēgas strīdēties, jo priekš tevis izskata, ka informācija netiek loģiski pārstrādāta.
20.11.2019 06:45 |
 
Reitings 57
Reģ: 02.11.2019
Kiskismau ieteiktu pamācīties par Eilera apļiem, ko māca loģikā, bet unique - atrast 100 citus interneta linkus, kur rakstīts, ka tas ir tikai viens no veģetārisma veidiem, man uz types of vegetarian izmet gana.
Varam jau piekasīties bez gala, ka svārki nav apģērbs, bet tas ir bezjēdzīgi, ja runājam par to, ka kāds savā instagram aprakstā uzrakstījis, ka ir veģetārietis, bet, ak dievs, ir veģetārietis, kas ēd zivis. Ārprāts :o
19.11.2019 23:25 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Bārbele* @ 19.11.2019 22:48
Tā Sanda Dejus vispār ir 100x traģiskāka kā Grigale, kad noskatās to raidījumu līdz galam ?

Tā nav uz mutes kritusi..?
19.11.2019 23:15 |
 
Reitings 471
Reģ: 17.12.2012
Jap, visai drīz šamējā dosies uz ASV, tad jau skatīsimies kā viņai tur ies ?
Endijai ir savs veikaliņš? Es zinu viņu vienīgi kā 'tauriņu', izskatās pēc tādas, kurai ir sugar daddy ??‍♀️
19.11.2019 23:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits