IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 53
Reģ: 08.02.2024
Aciigaa @ 13.03.2024 12:18
Arprats cik briesmīgi Magoni SBF uzkrāsoja tā sieviete ?? tie vaigi ???? un viss kopā ????https://failiem.lv/u/9zr29nsswh
Aciigaa @ 13.03.2024 12:18
Arprats cik briesmīgi Magoni SBF uzkrāsoja tā sieviete ?? tie vaigi ???? un viss kopā ????https://failiem.lv/u/9zr29nsswh

tiesi noskatijos raidijuma çık vinci nevienadas uzacis.. vai tad vina kautkada raidijuma ari uzacis pie kautkadas meistares netaisija?
13.03.2024 20:43 |
 
Reitings 442
Reģ: 07.04.2022
SarmaD @ 13.03.2024 19:35
Latvietes - ja jūs zinātu cik jūs tagad izskataties debīlas no malas. Es tieši šodien runāju un nonācu pie secinājuma ka cilvēkiem ir TIK tukšas dzīves, ka jādirš nez cik lapās par to, cik otra resna vai tieva. Zosis jūs esat, nekas vairāk. Katrs dzīvo kā vēlas, kā jūtas labi. Labi ka mums visiem nav jābūt vienādiem matu griezumiem, vienādām acu krāsām un ķermeņa aprisēm. Kura tad nu būs tā pareizā, kura varēs ar pirkstu otrai kratīt... idiotes.

Jā, jā, kāda divkosība. Atceros vēl pirms ne tik ilga laika tu nodirsi daudzas te aprunājamās personas un tev kaut kā nekratīja tas, ka katra var dzīvot tā, kā grib.
13.03.2024 20:42 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2024
SarmaD @ 13.03.2024 19:35
Latvietes - ja jūs zinātu cik jūs tagad izskataties debīlas no malas. Es tieši šodien runāju un nonācu pie secinājuma ka cilvēkiem ir TIK tukšas dzīves, ka jādirš nez cik lapās par to, cik otra resna vai tieva. Zosis jūs esat, nekas vairāk. Katrs dzīvo kā vēlas, kā jūtas labi. Labi ka mums visiem nav jābūt vienādiem matu griezumiem, vienādām acu krāsām un ķermeņa aprisēm. Kura tad nu būs tā pareizā, kura varēs ar pirkstu otrai kratīt... idiotes.

Tu debīla izskaties jau sen forumā, bet tu te esi un vienlīdz debila visās diskusijās. Kubiete nr.2. Kalnos un kā nu vēl viņa te ir bijusi. Šīs vairs nav, bet tu tik precīzi aizpildi viņas vietu forumā. 😀
13.03.2024 20:38 |
 
Reitings 647
Reģ: 29.05.2023
Apple of my eye @ 13.03.2024 20:06

Labs - man kā reiz ir liels deguns ??? Un? Dzīvoju ar to un vairs jau nekompleksoju, neesmu neko ar to darījusi, tāpat jūtos skaista (tas ir koptēls, nevis detaļas) ?
Paskaties atpakaļ, neko neteicu par samazgām. Teicu, ka pati strādāju, lai būtu skaista, un ja kādam nepatīk mans tēls, man tas ir patiešām vienalga.
Jā, mums katram ir ķermeņa nepilnības, bet daudz kas mūsu izskatā arī ir I Z V Ē L E !!! Jautājums tiem, kas par šo psiho, vai tiešām, tiešām darāt visu (vai daudz), lai būtu tāda sevis versija, kāda jums pašiem patīk? Un tas nav tikai par izskatu, tas ir par visu savā ķermenī un dzīvē

Tak liecies mierā Tu ar savām izvēlēm, bieži vien liekais svars nav slinkums vai nolaidība, bet psiholoģiska problēma, emociju apēšana utt., ko nemaz nav tik viegli IZVĒLĒTIES izārstēt. Cilvēki gadiem ārstējas no bulīmijas, anoreksijas, tāpat ar lieko svaru. Tāpēc muti ciet. Kaut cilvēkiem būtu vairāk empātijas, lai nenosodītu citus un vairāk prāta, lai domātu tikai par sevi.
13.03.2024 20:31 |
 
Reitings 209
Reģ: 13.03.2024
huitzitzilin @ 13.03.2024 19:53

Bet pag, viņš pagājušonedēļ vienu rītu bija publicējis, ka ŠOVAKAR beidzot atklās. Tā arī neatklāja? :D
Pēdējā laikā Gobzemam tie storiji tādi nekādi :D Laikam tāpēc, ka neviens paypal nemaksā :D

Sekoju Gobzemam ziņkārības vadīta, bet nu jau savu ir izsmēlis. Visa kladīte ar noslēpumiem ir ižķirstīta. Tas tāpat kā te iepriekš teica par citiem influenceriem - nu tik būs! Nu tik būs! Bet tik ilgi velk garumā, ka cilvēki nogurst gaidīt un lielais notikums tā arī paliek bez wow efekta, jo ir nomarinēts daudz par ilgu.
Neko vairāk par krāpšanām jau viņš nevar. Citu gultās un biksiņās ielīst.
13.03.2024 20:20 |
 
Patīk
Reitings 10141
Reģ: 18.09.2021
Mangosaldejums @ 13.03.2024 19:26
iedomība ļoti spraucas ārā. Protams, tā ir cilvēku "izvēle" piedzimt ar lielu degunu vai kādu neperfektu lietu, pēc tavas loğikas tātad, cilvēki ir pelnījuši samazgas virzītas viņu virzienā? Izvēle ir arī būt par nosodošu vīzdeguni vai nebūt - varbūt apdomā šo izvēli arī izdarīt, var nākotnē noderēt

Labs - man kā reiz ir liels deguns 😁😁😁 Un? Dzīvoju ar to un vairs jau nekompleksoju, neesmu neko ar to darījusi, tāpat jūtos skaista (tas ir koptēls, nevis detaļas) 😜
Paskaties atpakaļ, neko neteicu par samazgām. Teicu, ka pati strādāju, lai būtu skaista, un ja kādam nepatīk mans tēls, man tas ir patiešām vienalga.
Jā, mums katram ir ķermeņa nepilnības, bet daudz kas mūsu izskatā arī ir I Z V Ē L E !!! Jautājums tiem, kas par šo psiho, vai tiešām, tiešām darāt visu (vai daudz), lai būtu tāda sevis versija, kāda jums pašiem patīk? Un tas nav tikai par izskatu, tas ir par visu savā ķermenī un dzīvē
13.03.2024 20:06 |
 
Reitings 311
Reģ: 17.12.2023
chihiro @ 13.03.2024 19:53

Manuprāt, tas ir super! Cilvēki jūtas brīvi un nav par to nosodījuma.

Tas ir super, jā! Bet tur ir gadījumi, kad aiziet galējībās :D Pakaļa redzama, pupi krīt ārā, nuuuu es nez, tāds brīvums mani personīgi neuzrunā. Bet katram savs :)
Pozitīvais aspekts gan ir tas, ka tā ir vienīgā vieta, kur tiešām nekādā mērā nejūtos "nosodīta" par to kā izskatos. Lai vai kas Tev būtu mugurā, mati kā Kivičlienei vai kosmētikas kārtā kā Didrenei, cilvēkiem ir pajāt :D
13.03.2024 19:59 |
 
Reitings 103
Reģ: 19.01.2024
Mangosaldejums @ 13.03.2024 19:48
haha pati savā komentārā pierādīji manis iepriekš teikto. Nepietiek pierītes platuma atvērt prātiņu un saprast, ka latvieši pasaulē dara tik daudz dažādu lietu, nevis tikai "sēnes lasa Īrijā". Tik viegli proved my point, jo ar šo vienu teikumu pati noliec latviešus kā neko vairāk darīt nespējīgus melnstrādniekus (ko es neteicu nevienu mirkli un tā absolūti neuzskatu). Un tieši mentalitātes dēļ, ne darba, naudas, vai kā cita dēļ, jo savu darbu varu veikt jebkurā pasaules malā, es nedzīvoju Latvijā un šeit reizēm lasot, regulāri pārliecinos, ka mana izvēle ir pareiza.

Bet, ko tad tu lien tai "sēņu lasītāju burbulī", kur visus nodi***? Es ne par tiem, kas pasaulē kaut ko sasnieguši un sasniegs, es par tiem, kas no LV aizbēguši un konstatnti nodi** LV. par tiem... Ja jau tev, tavējiem viss ir kārtībā, tad tikai vari lepotie, ka esi no LV...
13.03.2024 19:57 |
 
Reitings 311
Reģ: 17.12.2023
lauku bāba @ 13.03.2024 19:52
OK, mainām tēmu.. Gobzems mēnešiem ņēmās ar to pedofīla vārdu.. te forumā atkoda.. tad nu pats Gozzems pirms nedēļas atklāja kā kaut ko wooww.. un tālāk?? Kas notiek tālāk? ir klusums.. tas tā normāli... G?

Bet pag, viņš pagājušonedēļ vienu rītu bija publicējis, ka ŠOVAKAR beidzot atklās. Tā arī neatklāja? :D
Pēdējā laikā Gobzemam tie storiji tādi nekādi :D Laikam tāpēc, ka neviens paypal nemaksā :D
13.03.2024 19:53 |
 
Reitings 979
Reģ: 13.11.2023
huitzitzilin @ 13.03.2024 19:49

Amerikānietes vispār ir bomba :D Es tiešām citreiz apbrīnoju cik ļoti cilvēkam var būt vienalga kādā paskatā viņš iziet uz ielas, tādi brīnumi tur ir redzēti :D

Manuprāt, tas ir super! Cilvēki jūtas brīvi un nav par to nosodījuma.
13.03.2024 19:53 |
 
Reitings 103
Reģ: 19.01.2024
OK, mainām tēmu.. Gobzems mēnešiem ņēmās ar to pedofīla vārdu.. te forumā atkoda.. tad nu pats Gozzems pirms nedēļas atklāja kā kaut ko wooww.. un tālāk?? Kas notiek tālāk? ir klusums.. tas tā normāli... G?
13.03.2024 19:52 |
 
Reitings 311
Reģ: 17.12.2023
Apple of my eye @ 13.03.2024 15:24

Man gan dzīvojot tālu rietumos cilvēki bieži iekomentē (gara, tieva), vēl biežāk noskatās, un tas ir uz ielas. Latvijā turpretim uz ielas komentārus par savu izskatu saņemu krietni retāk. Vispār jau visur saņemu 99% labo, tā ka man par šo nav agresijas.
Domāju, ka mēs, latvietes, esam prasīgākas pret sevi, un tas ir drīzāk labi, nekā slikti, vismaz es tā izvēlos skatīties. Tās pašas amerikānietes brīvi staigās apģērbā, kur visur viss veļas pāri. Bet manas personīgās domas ir ka slaidam tomēr būt ir labi un viegli, un priecājos par tiem, kas nav palaidušies. "Slaids", protams, ir stiepjams jēdziens... Tiem, kam vaina nav ēšanā un nekustībā, bet veselībā - tādu patiesībā (patiesībā!) ir daudz mazāk, nekā pašiem liekas

Amerikānietes vispār ir bomba :D Es tiešām citreiz apbrīnoju cik ļoti cilvēkam var būt vienalga kādā paskatā viņš iziet uz ielas, tādi brīnumi tur ir redzēti :D
13.03.2024 19:49 |
 
Patīk
Reitings 476
Reģ: 02.05.2020
lauku bāba @ 13.03.2024 19:39

Uzcepos.. tad nu nelien tai latviešu burbulī.. nelien.. Lasi savā Īrijā šampinjonus un kačā dupsi sporta zālē.. Dzīvo savā "rietumvalstu" ideālā, kur toč neviens nevienu neap****.. Es vispār ne par tēmu komentēju, jo baigi neiedziļinājos... Es vairāk par to, ka savu valsti noliek.. Skumji...
haha pati savā komentārā pierādīji manis iepriekš teikto. Nepietiek pierītes platuma atvērt prātiņu un saprast, ka latvieši pasaulē dara tik daudz dažādu lietu, nevis tikai "sēnes lasa Īrijā". Tik viegli proved my point, jo ar šo vienu teikumu pati noliec latviešus kā neko vairāk darīt nespējīgus melnstrādniekus (ko es neteicu nevienu mirkli un tā absolūti neuzskatu). Un tieši mentalitātes dēļ, ne darba, naudas, vai kā cita dēļ, jo savu darbu varu veikt jebkurā pasaules malā, es nedzīvoju Latvijā un šeit reizēm lasot, regulāri pārliecinos, ka mana izvēle ir pareiza.
13.03.2024 19:48 |
 
Reitings 311
Reģ: 17.12.2023
Mangosaldejums @ 13.03.2024 19:26
iedomība ļoti spraucas ārā. Protams, tā ir cilvēku "izvēle" piedzimt ar lielu degunu vai kādu neperfektu lietu, pēc tavas loğikas tātad, cilvēki ir pelnījuši samazgas virzītas viņu virzienā? Izvēle ir arī būt par nosodošu vīzdeguni vai nebūt - varbūt apdomā šo izvēli arī izdarīt, var nākotnē noderēt

Lasot komentārus šeit, tad nav brīnums kāpēc katra trešā taisa plastiskās, lai sevi uzlabotu :D
Palūkojoties apkārt, jau tā procentuāli ir maz sievietes, kura ir dabiskas bez nekādām manipulācijām. Tādas, manuprāt, ir visskaistākās sievietes :)
13.03.2024 19:47 |
 
Reitings 103
Reģ: 19.01.2024
Mangosaldejums @ 13.03.2024 15:04
nē, Tu esi tā kas kļūdās. Izlien mazliet no sava Latvijas burbulīša ārā. Dzīvoju 10+ gadus citur Rietumvalstī, nevienu, atkārtoju, nevienu reizi neviens, izņemot post-padomju cilvēki, nekad nevienu reizi nav komentējuši manu izskatu un neesmu piedzīvojusi, ka manā klātbūtnē komentētu jebkad jebko negatīvu par cilvēku izskatu. NEKAD.
Toties latviete vēl nesen man uzbrauca, ka man dibens palicis lielāks un ēst mazāk vajagot. (Eju uz zāli un kačāju dupsi). Izlien no burbuļa un paskaties apkārt, ka var būt savādāk. Latviešiem uhhh kur augt.!!

Uzcepos.. tad nu nelien tai latviešu burbulī.. nelien.. Lasi savā Īrijā šampinjonus un kačā dupsi sporta zālē.. Dzīvo savā "rietumvalstu" ideālā, kur toč neviens nevienu neap****.. Es vispār ne par tēmu komentēju, jo baigi neiedziļinājos... Es vairāk par to, ka savu valsti noliek.. Skumji...
13.03.2024 19:39 |
 
Reitings 2630
Reģ: 05.09.2023
Latvietes - ja jūs zinātu cik jūs tagad izskataties debīlas no malas. Es tieši šodien runāju un nonācu pie secinājuma ka cilvēkiem ir TIK tukšas dzīves, ka jādirš nez cik lapās par to, cik otra resna vai tieva. Zosis jūs esat, nekas vairāk. Katrs dzīvo kā vēlas, kā jūtas labi. Labi ka mums visiem nav jābūt vienādiem matu griezumiem, vienādām acu krāsām un ķermeņa aprisēm. Kura tad nu būs tā pareizā, kura varēs ar pirkstu otrai kratīt... idiotes.
13.03.2024 19:35 |
 
Patīk
Reitings 476
Reģ: 02.05.2020
Apple of my eye @ 13.03.2024 19:02

Varbūt. Ja godīgi, es šoreiz nelasīju citus komentārus, tikai atbildēju uz to vienu.
Un šis nav par Tevis teikto, bet par šo tēmu kopumā - I Z V Ē L O S (tā ir izvēle!) būt labā fiziskajā formā un veselīga. Tas ietver daudz apzinātu izvēļu - kustības, ēdiens, gulēšana, citi paradumi, dzīvesvieta utt. Un mazliet piedomāju pie sava vizuālā tēla, kas neprasa daudz, jo pamats (veselīgs ķermenis) jau ir. Tas man dod baigo vieglumu. Izskats nāk kā bonuss. Un tad nekādi kašķi vienkārši nav aktuāli - par svaru, ģērbšanos, body positivity un tā tālāk
iedomība ļoti spraucas ārā. Protams, tā ir cilvēku "izvēle" piedzimt ar lielu degunu vai kādu neperfektu lietu, pēc tavas loğikas tātad, cilvēki ir pelnījuši samazgas virzītas viņu virzienā? Izvēle ir arī būt par nosodošu vīzdeguni vai nebūt - varbūt apdomā šo izvēli arī izdarīt, var nākotnē noderēt
13.03.2024 19:26 |
 
Patīk
Reitings 10141
Reģ: 18.09.2021
chihiro @ 13.03.2024 16:14

Tavs komentārs jau tieši pierāda, piemēram, manis teikto. Tev Latvijā nav jāklausās komentāri, jo esi tieva un gara. Ja tev būtu (pēc citu ieskatiem) liekais svars vai kāda cita īpatnība, kaut vai te iepriekšējās lapās minētā rokas raustīšanās pēc insulta (kur puisi noturēja par narkomānu), tu dzirdētu komentārus.

Varbūt. Ja godīgi, es šoreiz nelasīju citus komentārus, tikai atbildēju uz to vienu.
Un šis nav par Tevis teikto, bet par šo tēmu kopumā - I Z V Ē L O S (tā ir izvēle!) būt labā fiziskajā formā un veselīga. Tas ietver daudz apzinātu izvēļu - kustības, ēdiens, gulēšana, citi paradumi, dzīvesvieta utt. Un mazliet piedomāju pie sava vizuālā tēla, kas neprasa daudz, jo pamats (veselīgs ķermenis) jau ir. Tas man dod baigo vieglumu. Izskats nāk kā bonuss. Un tad nekādi kašķi vienkārši nav aktuāli - par svaru, ģērbšanos, body positivity un tā tālāk
13.03.2024 19:02 |
 
Reitings 311
Reģ: 17.12.2023
chihiro @ 13.03.2024 00:10

Kas ir viņas tētis? No Mūzikas akadēmijas? Tur 2 personas nosauktas.

Ir vairāk kā divas personas.
13.03.2024 16:22 |
 
Reitings 979
Reģ: 13.11.2023
Patinu atpakaļ - ironiskā kārtā par narkomānu puisi, kam raustās roka, nosauca tā pati kinderbueno, kas sašutusi par to, ka kāds atļāvies necienīgi izteikties par tievumu.
13.03.2024 16:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!