IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Tas bija lieki. Kāpēc tērēt savus enerģijas resursus, lai uzrakstītu šo :D varu 100% apgalvot, ka no tā nekas nemainīsies. Un gudrākie vienmēr piekāpsies.. Es tik brīnos par tām, kas sūta šos skrīnšotus. Kāda jēga
14.01.2020 23:38 |
 
Reitings 1
Reģ: 14.01.2020
Chrishma @ 13.01.2020 08:21
Izlasīju komentārus, kur Dzene nomelno savos komentāros Danenbergsoni. Reāli pretīga, sīka kucīte, kas vaukšķ aiz sētas.
Un tad vēl tā acu bolīšana, ka audzinātājas redz bērnudārzā nav dvīņus atšķīrušas, eu, nevar būt? Gan jau sīkie mežoņi pārējiem bērniem plēsa mantas un krita gar zemi, es pilnīgi iztēlojos un tad ierodas pakaļ sīkajiem šitā zvaigzne varone.? Audzītēm un grupiņas bērniem palaimējās, ka šī izņēma viņus ārā. Varēs tālāk postot to cik grūti ar dvīņiem un cik viņa patiesa savos postos.?
Sveika un sveikas meitenes!
Nepārlasījāties, rakstu es, Kristīne Dzenīte (ja rakstīsiet iniciāļus, tad manā uzvārdā D no Z neatdala, elementārā latviešu valoda :) Kristīne Dz :)
Bet ne jau tāpēc piereģistrējos (ar savu epastu). Jā, jo ir cilvēki, kuri ir pārliecināti par savu viedokli un nekaunās izteikties, zinu, šeit tas nav aktuāli un stilīgi, tāpēc par šo - nosacītās anonimitātes tēmu - nemaz nerunāšu.
Īsumā (cik nu īsi māku) - pie velna visi skrīnšoti, kas pie manis lido ar tēmām, Dzenīte izskatās tā un šitā, raksta vēl kaut kā..es varu jums nepatikt. Nebūt jūsu gaumē. Ģērbties drausmīgi un izskatīties šausmīgi. Paldies, paldies, ka esmu uzaudzināta pašpietiekama un šis nav tas, kas varētu aizskart. Es zinu, ka tolerance un jebkādas ētikas normas šeit arī nav modē, bet es tomēr (vienmēr) ceru, ka bērnus šeit ‘neaiztiks’. Un še tev, saņemu ekrānšāviņu.
Tas ir drausmīgi, ka svešs cilvēks sēž mājās, seko līdzi sveša cilvēka gaitām, skatās, dzīvo līdzi (šis viss ir ok un forši, paldies par to), bet tajā pašā laikā ieiet šeit un raksta - tie mežoņi. Vai jūs apzinaties, vai Tu, Ance Dobrova, viena no lojālākajām foruma dāmām, apzinies, ka tas ir kibermobings? Ka tas nav normāli? Tu vari rakstīt par mani, par manu stilu, par manu visu, kam Tu seko līdzi diendienā, par MANI, bet BĒRNUS, svešus bērnus, kuri Tev neko nav nodarījuši, kuri šajā pasaulē ir knapus divus gadus, Tu sauc par mežoņiem? Kuri grib un cenšas iepazīt pasauli kā māk. Par ko? Kāpēc? Vai no tā paliek vieglāk? Vai no tā Tavs bērns uzvedas labāk? Protams, ka man kā mammai par to sāp sirds. Protams, ka nepatīkami, jo nu jau vairs neesmu aizskarta es (tikai es), tie ir bērni!!!!!
Es nezinu, kā Tevi mamma ir saukusi bērnībā, es nezinu kā Tu sauc savu bērnu, kādas jums attiecības ar ģimeni ar vīru..es varu tikai minēt, izdarīt pieņēmumus un cerēt, ka kādreiz arī Tu un visas jūs sapratīsiet, ka šis, ko jūs šeit darat, nav pieņemami. Īpaši tad, kad sāk iejaukt bērnus!
Protams, apzinos, ka šis var iet gar ausi un es esmu vienīgā tizlene, kura ienākusi šeit ‘ne pēc noteikumiem’ visus nomelnot. Un varbūt šis bija lieki un es nezinu vai jūs esat gatavas uz visu, lai aizstāvētu savus bērnus, bet es esmu. Un darīšu! Arī mest kaunu pie malas un rakstīt šo, kas visdrīzāk neko nelīdzēs tādiem cilvēkiem, kuriem no empātijas ir alerģija un pavisam iespējams nezina, ko šis vārds nozīmē.
Paldies, ka veltat laiku gan manam Instagram profilam, gan šai garajai penterei. Es diskusijās neiesaistīšos, jo zinu, kur tas var novest un visdrīzāk novedīs, bet bērnu izskatu, uzvedību vai saukt tos dažādos necienošos vārdos, ir sodāmi.
Meitenes, no sirds ceru, ka vismaz nedaudz spēsiet apzināties to, ko vajadzētu un ko tomēr labāk nerakstīt. Paldies, ka izlasīji. Tiekamies pa kluso Instagram profilā vai, ja es tiešām esmu tas cilvēks, kas uzdzen negatīvas emocijas, lūdzu nobloķē. Es garantēju, paliks vieglāk!
Tagad laikam visām popkorns jāpaķer. Veiksmi un izturību būt labām mammām un vienkārši cilvēcīgām.
#kibermobings #drossinternets
Un nobeigumā, neliela atkāpe!
Starpcitu, live vietā jūs saņēmāt šo, man šķiet arī ok, vai ne? :) Sveiciens aktīvākajai un acīgākajai sekotājai.
14.01.2020 23:32 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Dzene tā arī šodien nav iegājusi Instagramā LIVE, hmm mele mele kartupele?
14.01.2020 22:48 |
 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
Jūs Laurai Valutai sekojat? Es nesaprotu, kā viņa var skaitīties laba vizāžiste??! Tie krāsu salikumi galīgi nav labi, un pat es ēnas labāk māku pludināt. Trekns zīmulis pa apakšējo plakstiņu... Varbūt viņa citus cilvēkus krāso smukāk, bet sevi viņa uzkrāsot nemāk
14.01.2020 22:04 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Piekrītu Crystal par jauno Deimones bildi. Gluži manas domas. Un tie zobi ar tādi nedabīgi lieli abām. Izskatās ritīgi fake.
Par kūku nerunāsim. Kad filmēja kā dēls ēd varēja redzēt, cik ļoti iestudēts. Sīcis vēl paskatās vai filmē un tad jau ar šķebinošu skatienu ņem to kūku rokās.
Es viņai piesekoju salīdzinoši nesen. Dažreiz ir smieklīgi paklausīties tās dumības kas viņai nāk ārā. ???
14.01.2020 20:57 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Deimone vienkārši nevar izturēt, ka kādai citai redz grāmata ir top viens grāmatnīcās, tādēļ kaut kas jāpasaka - ka ķip nav laba. Diez vai NL pulverīši ir garšīgāki par to kūku.
14.01.2020 19:47 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Diez kapēc Deimone izņēma tgd tos storijus, kur saka ka nav laba kūka?apnika mesidžus laikam lasīt
14.01.2020 19:15 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Bāc, atvēru intereses pēc to Deimoni un ieraudzīju pēdējo bildi (ar tumšmati blakus). Kā lai pieklājīgāk pasaka... tas ir nekvalitatīvs filleris vai kas liek jaunām sievietēm izskatīties pēc krietni padzīvojušām alkoholiķēm??Jeb tiešām tas uzpampums ir no pārmērīga alko?
14.01.2020 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
Tiara, esmu taisījusi šo kūku, man gan garšoja :D
14.01.2020 19:01 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Tie Deimones storiji par Paulas Freimanes kūku ??? tiešām tik traki? Izsmatās garšīgi ??‍♀️
14.01.2020 18:27 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Rosèy sibillabille vispār manuprāt ir cilvēks, kas saka vienu, bet dara citu, un iet baigajās pretrunās ar sevi un to, ko liek instā. Sekoju viņai jau ļoti ilgu laiku un esmu šo to piefiksējusi. Vienā reizē stāsta, ka nevar lidmašīnās nekad dzīvē nav gulējusi lidmašīnā, nākamajā postā jau raksta to cik labs bija lidojums, visas 13 stundas nogulējusi. Vai arī- kosmētiku nelieto, dabas bērns, eko, bio etc, bet tai pat laikā aiziet uz make up brokastīm un reklamē lūpukrāsu. Vai arī kaut kad senāk postojās, ka fizoterapeite sievietēm neiesaka peldēties aukstā ūdenī, tapēc to nedarot, tagad katrs otrais posts ir par aukstajām peldēm.
14.01.2020 11:57 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Pormifē @ 13.01.2020 13:12
+ Deimone staigā dārgās firmas šmotkās, bet par nožēlu izskatās pēc tirgus dāmas ar fake lietām.. Nepateiksi ka tā rozā jaka 300€ maksā, nu pabriesmīga.
Uz Deimones visdārgākās lupatas izskatīsies ļoti lēti, jo viņa pati izskatās lēta un vulgāra. Īpaši tie tetovējumi - ķepiņas uz krūtim, playboy zaķīši utt. Bezgaumības galngals un tukšpaure.
14.01.2020 11:17 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
+esmu piesekojusies Milzarajai, jo viņa ar ģimeni aizbraukuši pārziemot siltumā. Laikam tā kļūst/ir par top lietu. Bet interesanti paskatīties story un ierakstus. Man patīk ceļot, tāpēc šādi ieraksti ir aktuāli.
14.01.2020 09:36 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Lambardii, es arī sekoju Katurir, ļoti interesants konts! Un sibillabille arī patīk. Tikai man nesavelkas viens kopā - viņa ir tik ļoti kautrīga, kā pati saka, bet tajā pašā laikā liek bildes peldkostīmos. ?
14.01.2020 09:34 |
 
Reitings 35
Reģ: 18.02.2019
Bārbele* @ 13.01.2020 11:31

Es saprotu, ka katram savs ķermenis vismīļākais, esam dažādi utt, nevajag dzīvot pēc kkādiem uzskatiem par to kādai jābūt sievietes figūrai, bet atvainojos, uz to Dzenītes pēdējo ievietoto spoguļfoto sporta tērpā man liekas nu kur vēl, kur vēl... vnk n e s m u k s foto un augums. Ja liek publiski gandrīz katru dienu tādu bildi tad arī atļaušos publiski par to izteikt viedokli.

Un šis būtu publiski? ? nu , lūdzu, nevajag.
14.01.2020 01:12 |
 
10 gadi
Reitings 182
Reģ: 26.02.2009
Piekrītu LLL!
Tāpat arī uzrunā Lelde Ceriņa.
Varbūt ne tik zināmi, bet ļoti iedvesmojoši profili, bez sevis tīksmināšanās, no kuriem arī kaut ko priekš sevis var paņemt - Katurir, patrrisha un sibillabille
13.01.2020 23:03 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Zhel, ka neuzkeras. Tas butu labais..
13.01.2020 22:31 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Kas ir Sindija? Kāds niks ig?
13.01.2020 22:15 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Dzenīte laikam sadomājās, ka būs vēl lielāka insta zvaigzne un gandrīz uzķērās uz hakeriem, lai kjipa dabūtu to zilo ķeksīti pie profila :D
Sindija storijos kaut ko par to runā
13.01.2020 22:00 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.04.2012
Nav jau viss tikai negatīvi ir daudzi saucamie influenceri, kuri man ļoti patīk. Piemēram, Našķoties Zane, Paula Freimane un Ieva Cipruse, liekas tiešàm vienkārši, forši cilvēki, nevis apslimušas ar zvaigžņu slimību. :)
13.01.2020 20:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits