IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Man jaunums, ka vbralei ar Dzeniti kaskis bija. Kas tur bija?
15.01.2020 20:33 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Man patīk Beta Beidz.. Rēcīga.. Ja ir humora izjūta, tad ir vērts paskatīties.. Baigi inteliģentā nav, bet man patīk.. Visi nevar runāt kā Patrīcija Vavilovaa :D Un jā ar skaudību skatos uz Beāti.. Izskatīga
15.01.2020 20:09 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Tieši par karaoki arī runāju.
Betabeidz tik dabīgi skaista sieviete, bez visiem filleriem šmilleriem, bet nu lamājas gan kā no stroikas iznākusi.
15.01.2020 19:35 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Jā.. Nauris karaokee arī labi dziedāja.. Nobrīnījos :D
15.01.2020 19:31 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Lai arī intelekta neskartas ir abas - gan Dzene, gan Didrihsone, tomēr Elīna stāv pāri Kristīnei ar to, ka nenāk šeit un neraksta palagus, kā arī savos storijos uzvedās tā, it kā par šīs diskusijas eksistenci nezinātu, kas, manuprāt, ir pareizā stratēģija. Dzenei būtu no kā ņemt piemēru. Pati izliek visu savu dzīvi apskatei un tad brēc, ja neglauda pa spalvai. Protams, bērnus aizskart nav normāli, par to neviens nediskutē, bet, ja liec savu bērnu bildes publiskā profilā, tad rēķinies, ka ne visiem viņi šķitīs super mīļi cukurdupši.
Naurim skaista, vīrišķīga balss. Tas gan vienīgais, kas viņam vīrišķīgs. Šodien Elīnas storijā par kosmonauta jaku viņš tik mīlīgi apgriezās uz papēža, nu gluži kā es 16 gadu vecumā ?
15.01.2020 19:28 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Vajag pateikt paldies savām sekotājām, pielūdzējām, kuras speciāli sūta skrīnšotus gan jau katru dienu un pēc tam droši vien jūtas lepnas :D
15.01.2020 19:25 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Stalkerlvl1000 @ 15.01.2020 18:11
Nu Dzenītei patīk arī indi pašļākt. Uzraksta te garu penteri. Uzliek privātu profilu. Un tad atkal "asprātīgi" uzraksta - un tomēr interesē ja?
Pati visu laiku kacina utt. Tādiem cilvēkiem ir grūti dzirdēt par sevi ko tādu, jo pati - nedomāju, ka ir enģelis un ikdienā neklačojas apkārt. Bet nu cik ilgam laikam ir jāpaiet, lai cilvēks saprastu, ka ja esi aktīvs soc. tīklos par Tevi runās. Un šeit runa nav par bērnu pieminēšanu. Ko varam likt ka tabu tēmu.

Šai diskusijai vajadzētu privātumu, lai viņa nevar izlasīt tos šauuuuuuussssmīgos komentārus par sevi.
15.01.2020 18:41 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.01.2020
Influencerus visa šī atpazīstamība noteikti ietekmē ļoti smagi, to varēja manīt arī šajā diskusijā. Un paši influenceri lieliski apzinās, ka viņu "slava" nav balstīta uz viņu sasniegumiem, talantiem, smaga darba, pieredzes vai zināšanām, bet visbiežāk par tīksmināšanos par sevi un saviem "banāniem". Jo vairāk like, jo vairāk sāk mizot nost savus banānus. Un cik ilgi tā? Noteikti viņi aizdomājas, ka cilvēkiem viņi ar saviem banāniem apniks, jo cik gan ilgi viņi būs atpazīstami. Šodien tev ir miljons sekotāju, rīt tu esi aizmirsts, un kas palika aiz tevis, selfiji? Es nesaprotu, vai tas tiešām ir tā vērts, vai tiešām ieguvumu ir tik daudz, lai šo instagram dzīvi paciestu?
15.01.2020 18:38 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Nu Dzenītei patīk arī indi pašļākt. Uzraksta te garu penteri. Uzliek privātu profilu. Un tad atkal "asprātīgi" uzraksta - un tomēr interesē ja?
Pati visu laiku kacina utt. Tādiem cilvēkiem ir grūti dzirdēt par sevi ko tādu, jo pati - nedomāju, ka ir enģelis un ikdienā neklačojas apkārt. Bet nu cik ilgam laikam ir jāpaiet, lai cilvēks saprastu, ka ja esi aktīvs soc. tīklos par Tevi runās. Un šeit runa nav par bērnu pieminēšanu. Ko varam likt ka tabu tēmu.
15.01.2020 18:11 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Crazy Eyes @ 15.01.2020 17:58
Šī un butterfly diskusijas ir vienīgās, kas tur šo forumu pie dzīvības. Nedzēsīs, nesagaidīsi. :D

jā, tādēļ pati sev pajautāju, ko es te daru.... es spiežu delete savam profilam :)
15.01.2020 18:09 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
ShabbyEve @ 15.01.2020 17:53
Laikam jau jāsaka, ka esmu par Dzenīti rakstījusi publiski ne to kas man patīk - augstprātība, iedomība un bērniem visatļautība un par daudz plikumu internetā ( bet es esmu cilvēks, kas svei pat neliks IG peldkostīmā, kur nu vēl mazus bērnus), tādēļ es nesaprotu to atkailināšanos.... BET, pati Kristīne Tu neesi labāka, Tu pati Danenbergsoni ne par tēmu iesaistīji savā postā un atzīmēji viņu savos koemntāros - par ko viņa vispār bija šokā. Tad, ja atmiņa neviļ, ja viļ - atvainojis, kaut kas ar Brāli nebija ok... and so on... Kristīnes problēma, ka viņa domā ( bet tas mans privātais novērojums, kad viņai sekoju radies) vai ir mans viedoklis vai nu nav nekāds. Es nekad nevieu bērnu nesaucu par neglītiem, tadel tie komentāri arī man bija liels pārsteigums, beeet.... slava maksā kaut ko. Un šajā gadījumā Tā maksā Kristīnes nervus. Slava prasa biezu ādu, ja nevar to uzturēt, tad ir jātaisa slēptais profils un jādzīvo kā ir... Anyway, Kristīnes profils palika par reklāmas stendu un vairs negribās sekot tā pat... BET šodien domāju - paskatīšos viņas profilu - slēgts - un tur rakstīts "tomēr interesē, ja"? Nu tāda ņirgāšanās, augtprātība no viņas. Un tas nav tikai par šo... daudzi posti bija tikai es, es, mēs... Es parādu kā ir, citi melo utt., neticiet, ka viss tik skaisti... nuuu, labi, tu radi ka tu gribi, bet nenozime ka Danenbergsonei nav pareizs viedoklis. Nezinu, no viņas tāda augstprātība nāk...
Bet manuprāt, DIevietei ir jādzēš ara Butterfly un si diskusija, jo jus tak pasi sludinajat, ka seit javeido ir jauka vide...
Šī un butterfly diskusijas ir vienīgās, kas tur šo forumu pie dzīvības. Nedzēsīs, nesagaidīsi. :D
15.01.2020 17:58 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Laikam jau jāsaka, ka esmu par Dzenīti rakstījusi publiski ne to kas man patīk - augstprātība, iedomība un bērniem visatļautība un par daudz plikumu internetā ( bet es esmu cilvēks, kas svei pat neliks IG peldkostīmā, kur nu vēl mazus bērnus), tādēļ es nesaprotu to atkailināšanos.... BET, pati Kristīne Tu neesi labāka, Tu pati Danenbergsoni ne par tēmu iesaistīji savā postā un atzīmēji viņu savos koemntāros - par ko viņa vispār bija šokā. Tad, ja atmiņa neviļ, ja viļ - atvainojis, kaut kas ar Brāli nebija ok... and so on... Kristīnes problēma, ka viņa domā ( bet tas mans privātais novērojums, kad viņai sekoju radies) vai ir mans viedoklis vai nu nav nekāds. Es nekad nevieu bērnu nesaucu par neglītiem, tadel tie komentāri arī man bija liels pārsteigums, beeet.... slava maksā kaut ko. Un šajā gadījumā Tā maksā Kristīnes nervus. Slava prasa biezu ādu, ja nevar to uzturēt, tad ir jātaisa slēptais profils un jādzīvo kā ir... Anyway, Kristīnes profils palika par reklāmas stendu un vairs negribās sekot tā pat... BET šodien domāju - paskatīšos viņas profilu - slēgts - un tur rakstīts "tomēr interesē, ja"? Nu tāda ņirgāšanās, augtprātība no viņas. Un tas nav tikai par šo... daudzi posti bija tikai es, es, mēs... Es parādu kā ir, citi melo utt., neticiet, ka viss tik skaisti... nuuu, labi, tu radi ka tu gribi, bet nenozime ka Danenbergsonei nav pareizs viedoklis. Nezinu, no viņas tāda augstprātība nāk...
Bet manuprāt, DIevietei ir jādzēš ara Butterfly un si diskusija, jo jus tak pasi sludinajat, ka seit javeido ir jauka vide...
15.01.2020 17:53 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Vēl 6 komentāri un šajā diskusijā būs 2020 ieraksti par instgaram "slavenībām". Hip hip urā! ??? Tas tā jautrībai.
15.01.2020 17:42 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Tik daudz es te nedzīvoju, nepamanīju gan, kuri komentāri kurai pieder!
Bet es jau izsakos par viņu pašu. Neiešu saukāt viņas vīru vai bērnus, kuri neatbild par viņas intelektu. ?
15.01.2020 17:33 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Un ja tu pamanitu, par zobiem, Dzenites bernu izskatu, Didrishones vira izdomato bernu rakstija viena un ta pati lietotaja. Vinai putnu buris galva, tas tiesa. Vel vairak neka influencereem..
15.01.2020 17:13 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
a kpc Deimoni drikst ta aprunat, bet citas ne? ?
15.01.2020 17:11 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Te tika diskutēts par to, ka Danenbergsonei neglīti zobi, tizli ğērbj meitenes un vīra darba vieta ar daudzas neapmierināja, nevis interesēja tikai. ?
15.01.2020 17:05 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Haaha, man vispār viņas ir vienaldzīgas, bet apsveicami, ka viņas kaut ko dara. Laikam neizlasīji, ka Dzenīte ir rindā uz unfollow, jo nav tā, ka baigi kaut kas viņā piesaista. Ieteiktu arī jums atsekot cilvēkiem, kuri jums ir tik nepatīkami.
Deimonei, piemēram, neatsekošu visticamāk nekad, jo grūti atrast tādu cilvēku otru, kurš ir pārliecināts par savu gudrību runājot tādas stulbības. Un tas fancy lifestyle ar bomba. Jau pirms kādiem 7 gadiem teica, ka jāpērk jauns auğiks(nevarēja izvēlēties rozā vai melnu), bet rullē vien tālāk ar to pašu veco, kuru uzdāvināja bijušais vīrs.
15.01.2020 17:01 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Undiya - es runaju par nesmuko aprunasanu. Kur virs strada utt ir zinkariba nevis nesmuka aprunasana. Visu liec viena liela katla, var ari lasit caur taviem komentariem, ka Dzenite trv simpatize un nesaproti ka vina var nepatikt.
Man pat drusku Didrihsone patik, jo uznemiga meitene, bet es absoluti nebrinos, ka vina daudziem nepatik, jo busim atklati - runa un rada stulbibas biezi vien.
15.01.2020 16:54 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
Thank you, come again! The end.
15.01.2020 16:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits