IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6224
Reģ: 14.12.2022
Ingamai @ 14.04.2024 17:22
Ja Oļegam nebūtu svarīgas ģimeniskās vērtības tad 100% būtu bijusi tāda pati dzeguze kā Kiviča. Domāju, ka tas kā viņa tagad ar bērniem ņemās ir tikai un vienīgi, lai Oļegam pierādītu cik laba viņa ir. Kad bērni bija pavisam mazi tad par bērniem galīgi nedomāja un esot precētai kāpa gultā ar citiem vīriešiem.
Pilnīgi manas domas, ja Oļegs nepieņemtu tos bērnus kā Kivičs tad pilnīgi iespējams viņi būtu pie Kaspara. Viss ko viņa dara ir tikai lai pierādītu Fiļam cik laba un neaizstājama. Ne jau ar baigo prieku skrien uz Nurmuižu darboties, bet tikai tādēļ, ka Santa tur darbojās un ierīkoja ekskluzīvus vīnogu laukus.
14.04.2024 17:35 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Gardenia @ 14.04.2024 16:44
Sakarību nemani abas stalko visus bijušos. Krisa Fiļa Santu, Kasparu un tagadējo esošo tieši tāpat kā Kivičiene. Par Santu Fiļs gadu atpakaļ publiski apsolījās, ka neļaus vairāk Krisai izteikties un komentēt Santu. Nav smieklīgi un pazemojoši? Tagad tikai visās intervijās Kasparu atliek pazemot. Tas ir darbs strādāt Nurmuižā, ne jau pie kāda viņa strādā. Cik dzirdēts tad viņa tur pat drusku traucē ne strādā. Tas, ka ieliek storijus IG.

Nekad vairs nebūs cieņas pret Jeļu. Pilnīgi vienalga, ko viņa strādā vai nestrādā. Pati būdama absolūti nekas, parasta melnā darba darītāja sava veča īpašumā un biznesā, liek citai sievietei zināt savu vietu, mainīt pamperus un aizvērties. Visas aizstāves var necensties ar putām uz lūpām aizstāvēt. Tas NAV pieņemami, adekvāti un inteliģenti, kā viņa runāja ar sava bijušā esošo sievu.
Tāpat arī, viņas apsēstība ar to, ka iespējams bijušais vīrs laiž tagadējai pa kreisi, ir slima. Kāda viņai un viņas draudzenēm stalkerēm vispār darīšana? Ko bāž savus degunus jau jaunā izveidotā ģimenē? Tikai tāpēc, ka ir viņas bērna tēvs, nedod viņai tiesības publiski instagramā ņirgāties un pazemot. Pareizi tā Lapiņa izdarīja. Ja nevar citādi likt nejaukties viņu privātajā dzīvē, tad nākas publiskot. Viss ir pareizi.
14.04.2024 17:28 |
 
Reitings 7068
Reģ: 08.03.2021
Kā jums Sandas Krastas tetovējumi? Man viss tikai pastiprina garīgi nestabilas personas iepaidu.
14.04.2024 17:23 |
 
Reitings 66
Reģ: 19.02.2023
Tuana @ 14.04.2024 14:47

Nu, tad Mariju varbūt piespēlēt Oļegam? :D Joks, protams, bet abi tādi jauki cilvēki :D Gan jau viņš pats zinās, te tik daudz apspriež, ka viņam esot tā Kristīne jāpatriec, pilnīgs sviests. Ja jau tik ilgi kopā, acīmredzot viss tur ir labi. Un jā, man bija piemirsies tas fakts, ka viņa audzina arī bijušā dēlu. Bija pat kaut kādi ceļojumi, kur visi kopā ar Oļegu brauca utml., izskatījās ļoti forši un ģimeniski, domāju, ka abiem puikām nekā netrūkst un arī Fiļs neko nežēlo. (Iespējams, tā domā arī bioloģiskais tēvs, ja tas par alimentu nemaksāšanu ir taisnība). Katrā ziņā, ja salīdzina, viņa tomēr būs galvastiesu pārāka par dzeguzi Kivičlieni, ja lai arī nav tā jaukākā persona un, iespējams, pārlieku mīl šampi.
Ja Oļegam nebūtu svarīgas ģimeniskās vērtības tad 100% būtu bijusi tāda pati dzeguze kā Kiviča. Domāju, ka tas kā viņa tagad ar bērniem ņemās ir tikai un vienīgi, lai Oļegam pierādītu cik laba viņa ir. Kad bērni bija pavisam mazi tad par bērniem galīgi nedomāja un esot precētai kāpa gultā ar citiem vīriešiem.
14.04.2024 17:22 |
 
Reitings 6224
Reģ: 14.12.2022
Džinga @ 14.04.2024 16:42

Ja man pietiktu naudas es arī pirktu :D Varbūt ne Hermes, bet vismaz to pašu, kā te nosauca "lēto" Chanel. Par to lētumu gan jāsmejas. 2000 eur somiņu nosaukt par ne-ekskluzīvu, jaa, tā jau tikai Dievietē notiek.
Nebiju manījusi, ka rakstītu tieši nav ekskluzīva, tikai tas, ka nav tas dārgākais gals. noteikti salīdzinājumā ar to kas bija dāvināts iepriekšējām. Tā, ka nevajag vainot Dievietes. Manam maka biezumam atbilstošas un priekš manis skaitās ekskluzīvas ādas Polo Ralph Lauren un tamlīdzīgas kuras nekaksā tūkstošus.
14.04.2024 17:12 |
 
Reitings 6224
Reģ: 14.12.2022
Krisai storijs ielikts selfijs kurš nosedz pilnībā seju! Tādu nekad nebiju manījusi, zila acss jau nav, bet iespējams asariņa gan bijusi.
14.04.2024 16:46 |
 
Reitings 6224
Reģ: 14.12.2022
yay @ 14.04.2024 16:20

nu jau, nu jau. Jelinsku pielīdzināt Kivičai, nomierinaties.
Jelinska bērnus nav pametusi, viņai IR darbs un neizskatās, ka būtu slinka.. viss tālāk nemaz neturpināšu. wtf
Sakarību nemani abas stalko visus bijušos. Krisa Fiļa Santu, Kasparu un tagadējo esošo tieši tāpat kā Kivičiene. Par Santu Fiļs gadu atpakaļ publiski apsolījās, ka neļaus vairāk Krisai izteikties un komentēt Santu. Nav smieklīgi un pazemojoši? Tagad tikai visās intervijās Kasparu atliek pazemot. Tas ir darbs strādāt Nurmuižā, ne jau pie kāda viņa strādā. Cik dzirdēts tad viņa tur pat drusku traucē ne strādā. Tas, ka ieliek storijus IG.
14.04.2024 16:44 |
 
Reitings 666
Reģ: 03.11.2023
Ariete @ 14.04.2024 16:08
Es vispār nesaprotu kā var pirkt tik dārgas somas kā Hermes. T
Nopietni? Kam tas vajadzīgs?
Cik žēl, ka cilvēkiem vērtību skala mainījusies uz ne to īsto pusi ? Pasaule iet uz galu. Diemžēl...
Tu vari būt laimīgs auduma tašā, kāpēc kaut kādas somas pa kosmiskām summām vispār eksistē.
Pateicos Visumam, ka neesmu šāda sieviete kura laime mērās materiālās lietās un botoksa elks ?

Ja man pietiktu naudas es arī pirktu :D Varbūt ne Hermes, bet vismaz to pašu, kā te nosauca "lēto" Chanel. Par to lētumu gan jāsmejas. 2000 eur somiņu nosaukt par ne-ekskluzīvu, jaa, tā jau tikai Dievietē notiek.
14.04.2024 16:42 |
 
Reitings 15820
Reģ: 16.04.2023
Ariete @ 14.04.2024 16:08
Es vispār nesaprotu kā var pirkt tik dārgas somas kā Hermes. T
Nopietni? Kam tas vajadzīgs?
Cik žēl, ka cilvēkiem vērtību skala mainījusies uz ne to īsto pusi ? Pasaule iet uz galu. Diemžēl...
Tu vari būt laimīgs auduma tašā, kāpēc kaut kādas somas pa kosmiskām summām vispār eksistē.
Pateicos Visumam, ka neesmu šāda sieviete kura laime mērās materiālās lietās un botoksa elks ?

Runājot par dizaineru somām, Hermes zīmols ir tas, kurā ir vērts investēt, ja vēlaties saņemt lielāko ieguldījumu atdevi. Tas ir, ja skatās no investēšanas aspekta.💰
Runa ir tieši par tām saucamajām 'quota bags'.
14.04.2024 16:37 |
 
10 gadi
Reitings 3470
Reģ: 05.08.2013
chihiro @ 14.04.2024 15:07

Protams, ka naudas ziņā un bērnu audzināšanas ziņā pārāka par Kiviču, bet Kiviča Jelinskas gados arī dzīvoja kopā ar daudz maz turīgu vīrieti un audzināja (vismaz no malas skatoties tā varēja likties) meitas, joki jau sākās vēlāk.
Turklāt tas, ka vispār ienāk prātā salīdzināt viņu ar Kiviču - labu nerāda par viņu, jo latiņa, lai būtu nedaudz labākai par Kiviču, nav liela. Un, manuprāt, lielākā atšķirība ir naudas esamība, kas zin, kā būtu ar bērniem, ja naudas nebūtu.

nu jau, nu jau. Jelinsku pielīdzināt Kivičai, nomierinaties.
Jelinska bērnus nav pametusi, viņai IR darbs un neizskatās, ka būtu slinka.. viss tālāk nemaz neturpināšu. wtf
14.04.2024 16:20 |
 
10 gadi
Reitings 5190
Reģ: 17.09.2009
Ariete @ 14.04.2024 16:18
Paldies Tev! Ļoti piekrītu!
Un sieviete ar bagātu sirdi (kaut miljardiere) nekad neliks citai sievietei justies zemākai un kā suni nenoliks pie vietas. PRETĪGA tā soul.
14.04.2024 16:20 |
 
10 gadi
Reitings 5190
Reģ: 17.09.2009
Martinika @ 14.04.2024 14:51

Tāpēc, ka tādi cilvēki, kuri pret citiem izturas ar tādu augstprātīgu un pārākuma attieksmi, kādu demonstrēja balss ziņās Kristīne Jelinska, ir tādi, kā minēju!
Teikt otrai sievietei - zini savu vietu, sēdi mierīga un rāma, man ir tādas un šitādas somas un kartjē, klusē un neuzdrošinies runāt ar Oļegu, maini pamperus un esi mierīga utt. nav pelnījuši ne cieņu, ne kaut ko citu!
Man nav jāpazīst cilvēks līdz vīlei, pietiek ar šo info, kas "uzpeldēja". Domā, ka dzīvē viņa citādāka un pāris ziņās virtuāli tikai nejauka? Nedomāju gan.
Ja Tu aizstāvi tā cilvēka domu gājienu, acīmredzot, kaTev ir tāda pati vai līdzīga vērtību sistēma - izteikties par cilvēkiem, skatīties uz cilvēkiem nicinoši un ar pārākuma apziņu.
Paldies Tev! Ļoti piekrītu!
14.04.2024 16:18 |
 
Reitings 6224
Reģ: 14.12.2022
slinkiss @ 14.04.2024 14:31

Man vīrs arī sazinās ar sava bērna māti.
Esam kopā vairāk par 10 gadiem un tā vnm ir bijis un arī būs. Viņa arī saka, ka slikti iet, ka slikti jūtas, ka problēmas ik pa laikam. Man viņa totāli besī globāli, bet viņai ie tiesībaa justies slikti un prasīt palīdzību. Vispār nesaprotu problēmu.
Tu neesi noķērusi visu info izskatās līdz ar to spried ačgārni un neobjektīvi! Tur nav normāla saziņa ar bērnu māti, dēļ viņas garastāvokļa svārstībām dzīvo kā uz pulvera mucas un sūta ļoti nesmukas ziņas(nodirš) meitas māti.
14.04.2024 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 5190
Reģ: 17.09.2009
Es vispār nesaprotu kā var pirkt tik dārgas somas kā Hermes. T
Nopietni? Kam tas vajadzīgs?
Cik žēl, ka cilvēkiem vērtību skala mainījusies uz ne to īsto pusi 😔 Pasaule iet uz galu. Diemžēl...
Tu vari būt laimīgs auduma tašā, kāpēc kaut kādas somas pa kosmiskām summām vispār eksistē.
Pateicos Visumam, ka neesmu šāda sieviete kura laime mērās materiālās lietās un botoksa elks 🙏
14.04.2024 16:08 |
 
Reitings 6224
Reģ: 14.12.2022
slinkiss @ 14.04.2024 14:27

Šis gan ir interesanti.
Vispār neko nezinot par cilvēku, kaut ko paskatās, pieļauju, ka IG un ir absolūti skaidrs, ka ir maita un kā tādu zeme var nest? WTF?
Tieši kāpēc maita? Nu man vnk interesē kā vispār neko it kā nezinot, tas tā vienā acu mirklī top skaidrs?
Noteikti izlasīja visus Lapiņas storijus un noklausījās balss ziņas izlasīja ko raksta kate666 tá pati🐀 ar to arí vairàk kā pietiekoši. Vai Tu un visas pārējās te zina viņu personīgi😂
14.04.2024 16:06 |
 
Reitings 544
Reģ: 09.06.2023
Tuana @ 14.04.2024 15:13

Jap, nu to es nezinu kā būtu, ja būtu.
PS. Mīnusus varat bliezt, cik vēlaties, tas nav tik būtiski. Tomēr mans viedoklis, ka arī tās sievietes publiskie storiji nešķiet pieņemami. Lai vīrs pats kārto savas attiecības ar bijušo un bērniem. Ja tā ir viņa izvēle, lai iznes publiski, bet ne tagadējai sievai to vajadzētu uzņemties.

Nesekoju līdzi, bet no komentāriem aptuveni sapratu par ko diskusija.
++ par to, ka tie, kas iznes attiecību/ģimenes lietas uz āru, nav īsti gudri
Ko ar to gribēja panākt? Pazemot? Lai visi uzzina?
Tas neko nemainīs, jo visiem ir vienalga
14.04.2024 15:50 |
 
Reitings 2675
Reģ: 30.01.2023
Beitika ar saviem kursiem mācīs kā raudāt kameras priekšā, nepabeigt iesākto tievēšu meklējo 98765 iemeslus?
Tagad laikam katra, kam pāri 10k sekotāju taisa kursikus
14.04.2024 15:49 |
 
Reitings 2851
Reģ: 01.04.2023
chihiro @ 14.04.2024 15:07

Protams, ka naudas ziņā un bērnu audzināšanas ziņā pārāka par Kiviču, bet Kiviča Jelinskas gados arī dzīvoja kopā ar daudz maz turīgu vīrieti un audzināja (vismaz no malas skatoties tā varēja likties) meitas, joki jau sākās vēlāk.
Turklāt tas, ka vispār ienāk prātā salīdzināt viņu ar Kiviču - labu nerāda par viņu, jo latiņa, lai būtu nedaudz labākai par Kiviču, nav liela. Un, manuprāt, lielākā atšķirība ir naudas esamība, kas zin, kā būtu ar bērniem, ja naudas nebūtu.

Jap, nu to es nezinu kā būtu, ja būtu.
PS. Mīnusus varat bliezt, cik vēlaties, tas nav tik būtiski. Tomēr mans viedoklis, ka arī tās sievietes publiskie storiji nešķiet pieņemami. Lai vīrs pats kārto savas attiecības ar bijušo un bērniem. Ja tā ir viņa izvēle, lai iznes publiski, bet ne tagadējai sievai to vajadzētu uzņemties.
14.04.2024 15:13 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
Tuana @ 14.04.2024 14:47

Nu, tad Mariju varbūt piespēlēt Oļegam? :D Joks, protams, bet abi tādi jauki cilvēki :D Gan jau viņš pats zinās, te tik daudz apspriež, ka viņam esot tā Kristīne jāpatriec, pilnīgs sviests. Ja jau tik ilgi kopā, acīmredzot viss tur ir labi. Un jā, man bija piemirsies tas fakts, ka viņa audzina arī bijušā dēlu. Bija pat kaut kādi ceļojumi, kur visi kopā ar Oļegu brauca utml., izskatījās ļoti forši un ģimeniski, domāju, ka abiem puikām nekā netrūkst un arī Fiļs neko nežēlo. (Iespējams, tā domā arī bioloģiskais tēvs, ja tas par alimentu nemaksāšanu ir taisnība). Katrā ziņā, ja salīdzina, viņa tomēr būs galvastiesu pārāka par dzeguzi Kivičlieni, ja lai arī nav tā jaukākā persona un, iespējams, pārlieku mīl šampi.

Protams, ka naudas ziņā un bērnu audzināšanas ziņā pārāka par Kiviču, bet Kiviča Jelinskas gados arī dzīvoja kopā ar daudz maz turīgu vīrieti un audzināja (vismaz no malas skatoties tā varēja likties) meitas, joki jau sākās vēlāk.
Turklāt tas, ka vispār ienāk prātā salīdzināt viņu ar Kiviču - labu nerāda par viņu, jo latiņa, lai būtu nedaudz labākai par Kiviču, nav liela. Un, manuprāt, lielākā atšķirība ir naudas esamība, kas zin, kā būtu ar bērniem, ja naudas nebūtu.
14.04.2024 15:07 |
 
Reitings 2851
Reģ: 01.04.2023
Džinga @ 14.04.2024 13:07

Kas par prikolu ar tām lezbietēm? Vel kaut kad lasīju te

Kivičs savulaik pasludināja, ka visas šeit ir neglītas, resnas, nedabūjušas, ar dzīvi neapmierinātas lezbietes. Precīzus epitetus neatceros, bet lezbietes vienalga.
14.04.2024 14:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits