IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 647
Reģ: 02.04.2023
SarmaD @ 20.12.2023 14:19

Bloķēšana mani tiešām neuztrauc.

Davaj dāmas, beidzat piesārńot diskusiju, varat izkasīties privātajās zińās.
20.12.2023 14:32 |
 
Reitings 2632
Reģ: 05.09.2023
Gardenia @ 20.12.2023 14:17
Kamēr Tevi visi nobloķēs, draudētāja atradusies? varēsi sarakstīties pati ar sevi?

Bloķēšana mani tiešām neuztrauc.
20.12.2023 14:19 |
 
Reitings 5628
Reģ: 14.12.2022
SarmaD @ 20.12.2023 14:13

Mans mērķis nav aizvainot. Es tikai izklāstiju faktus un novērojumus, uz kuriem acīmredzami uzskatiji par vajadzīgu attaisnoties. Blandonība nav jāatrafarē kā izglītošanās. Korķis, ne korķis, bet cauri taviem atstāstiem katrs muļķis spēs saredzēt. Ja mani komentāri tevī izraisa tādu negativitāti un dusmas, droši vari soļot izejas virzienā, jo es šeit uzturēšos, viedokli izteikšu un komentārus turpināšu rakstīt kur un kā uzskatīšu par vajadzīgu.
Kamēr Tevi visi nobloķēs, draudētāja atradusies😂 varēsi sarakstīties pati ar sevi😂
20.12.2023 14:17 |
 
Reitings 2632
Reģ: 05.09.2023
Mangosaldejums @ 20.12.2023 13:11
domā baigi mani aizvainoji par to, ka man ir iespēja ceļot un pilnveidoties? :D neko labu par personību neliecina nevēlēšanās redzēt/zināt/ apgūt/iemācīties /iepazīt vairāk. Vieglāk, protams, ir dzīvot neparko neinteresējoties, tad nav sevi lieki jāapgrūtina ar sevis attīstīšanu. Nevienu reizi arī neesmu teikusi, ka Latvijā kaut kas slikti, bet protams, to visi bāž acīs tikai tad, kad pārējie argumenti "kas dzīvo ārpus Latvijas ir tās nīdēji un nodevēji" ir aptrūkušies.
Nevienam tava "tituls" nav vajadzīgs, tikai tev šajā forumā piestāv būt visām pudelēm par korķi.

Mans mērķis nav aizvainot. Es tikai izklāstiju faktus un novērojumus, uz kuriem acīmredzami uzskatiji par vajadzīgu attaisnoties. Blandonība nav jāatrafarē kā izglītošanās. Korķis, ne korķis, bet cauri taviem atstāstiem katrs muļķis spēs saredzēt. Ja mani komentāri tevī izraisa tādu negativitāti un dusmas, droši vari soļot izejas virzienā, jo es šeit uzturēšos, viedokli izteikšu un komentārus turpināšu rakstīt kur un kā uzskatīšu par vajadzīgu.
20.12.2023 14:13 |
 
Reitings 5628
Reģ: 14.12.2022
Skandalalert @ 20.12.2023 13:59
Zutis ir bijis precejies? Ar ko? Cik vins taja sbf brivi ar pakalni runa par to uzvalku un pirmajam kazam, bac es reali apvainotos Elīnas vieta :D
Tas, ka precèjiez štrunts, bet viņš pirmajai sievai degunu salauza! Pats intervijā stāstīja! Tā, ka tas puisis ļoti mīl palaist rokas.
20.12.2023 14:07 |
 
Reitings 356
Reģ: 01.11.2023
Zutis ir bijis precejies? Ar ko? Cik vins taja sbf brivi ar pakalni runa par to uzvalku un pirmajam kazam, bac es reali apvainotos Elīnas vieta :D
20.12.2023 13:59 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Nastja32 @ 20.12.2023 13:03
Jā, Zana Strēle, to, ka sievietēm nav jāstrādā un jādara lietas tikai sava prieka pēc, mēs tiko labi redzējām Judža sievas gadījumā. Paldies par padomu, bet es labāk pastrādāšu.:)))

paskatījos to story. Nu ar 4 bērniem sievietei tiešām būtu grūti strādāt kārtīgu pilnas slodzes klātienes darbu. Pat ar vienu bērnu mātei vajag elastīgu darba režīmu, par četriem nemaz nerunājot. Ja nav vecvecāki, kuri palīdz izvadāt uz bērnudārzu, skolu, pulciņiem, tad tiešām sieviete nevar strādāt, kamēr bērni kļūst patstāvīgi.
20.12.2023 13:32 |
 
Patīk
Reitings 476
Reģ: 02.05.2020
SarmaD @ 20.12.2023 12:29

Mētāties pa pasauli un nenobāzēties neko labu par personību neliecina. Nav jau viss Latvijā slikti. Un tāda brīnumzeme nav. Taču tu būtu tā kā tā eksperte šādos jautājumos? Es tev titulu noceļu?
domā baigi mani aizvainoji par to, ka man ir iespēja ceļot un pilnveidoties? :D neko labu par personību neliecina nevēlēšanās redzēt/zināt/ apgūt/iemācīties /iepazīt vairāk. Vieglāk, protams, ir dzīvot neparko neinteresējoties, tad nav sevi lieki jāapgrūtina ar sevis attīstīšanu. Nevienu reizi arī neesmu teikusi, ka Latvijā kaut kas slikti, bet protams, to visi bāž acīs tikai tad, kad pārējie argumenti "kas dzīvo ārpus Latvijas ir tās nīdēji un nodevēji" ir aptrūkušies.
Nevienam tava "tituls" nav vajadzīgs, tikai tev šajā forumā piestāv būt visām pudelēm par korķi.
20.12.2023 13:11 |
 
Reitings 6476
Reģ: 08.03.2021
Jā, Zana Strēle, to, ka sievietēm nav jāstrādā un jādara lietas tikai sava prieka pēc, mēs tiko labi redzējām Judža sievas gadījumā. Paldies par padomu, bet es labāk pastrādāšu.:)))
20.12.2023 13:03 |
 
Reitings 2632
Reģ: 05.09.2023
Mangosaldejums @ 20.12.2023 09:43
re kur eksperte visās jomās un jautājumos ieradās. Jau nodomāju, kur gan ir Sarma ar savu viszinošo viedokli, kas gudrāka par citiem. :D
Joprojām dzīvoju ārzemēs un esmu dzīvojusi ne vienā valstī vien un tas, par ko runāju, tik ļoti novērojams tieši austrumeiropiešu vidū. Aizbrauc - padzīvo (nav nozīme vai strādā), visus vietējos nodirš viss slikti tikai latviskais labi - aizbrauc atpakaļ uz LV un visiem stāsta cik ārzemēs viss slikti jo nav kā Latvijā. Vēl pie pilnas laimes vairāku gadu laikā vietējā valodā divus vārdus nepacenšas iemācīties. Tas ir mūsu austrumeiropiešu zelta kontingents, kam kā Elīnai blakus diskusijā - nekas cits neinteresē, neviens nepateica, viss slikti :D šāda attieksme veido priekšstatis vietējiem par A-Eiropu kā neizglītotu, īgnu Eiropas iedzīvotāju tipu. Tad brīnās, ka diskriminē.

Mētāties pa pasauli un nenobāzēties neko labu par personību neliecina. Nav jau viss Latvijā slikti. Un tāda brīnumzeme nav. Taču tu būtu tā kā tā eksperte šādos jautājumos? Es tev titulu noceļu?
20.12.2023 12:29 |
 
Reitings 9693
Reģ: 16.09.2022
Kurpīte @ 20.12.2023 11:09

Neviens neko viņai neaizgliegs un tas pat būtu stulbi. Viņa ar savu IG tik ļoti popularizē Nurmuižu, ka pat reklāma nav vajadzīga. Tipisks IG konts, es un mana nodarbošanās. Visiem interesē “es” un pie reizes redz ar Nurmuižu. Izcili ?
varbut sawleeem, bet ne normaliem cilvekiem. Nurmuizai vina taisa pamatigu antireklamu. Tu brauktu uz restoranu, kura cilveks nemitigi iet ieksa ara apgerba, ar nesavaktiem matiem un suni rokas? 🤦🏼‍♀️
Adekvati cilveki uz to visu paskatas un nebrauc, ja vel negrib, lai vinus pec tam izkenga pa visu instagram ar videokameru ierakstiem. 😀 Nesaprotu, cik naivam jabut, lai uz to visu noskatoties vel gribetos braukt un sponsoret jelinskai algu.
20.12.2023 11:55 |
 
Reitings 5730
Reģ: 04.12.2022
Ariete @ 20.12.2023 09:12
Oj, tādu zīmulieni vēl pameklēt. Es Oļega vietā aizliegtu viņai lietot to Instagramu, jo parāda cik stulba viņa ir.

Neviens neko viņai neaizgliegs un tas pat būtu stulbi. Viņa ar savu IG tik ļoti popularizē Nurmuižu, ka pat reklāma nav vajadzīga. Tipisks IG konts, es un mana nodarbošanās. Visiem interesē “es” un pie reizes redz ar Nurmuižu. Izcili 👍
20.12.2023 11:09 |
 
Reitings 500
Reģ: 09.06.2023
Manuprāt, ir samērā dīvaini aizbraukt uz citu valsti, dzīvot ilgāku laika posmu un neko nedarīt, nemēģināt iedzīvoties attiecīgajā valstī, neskatīties neko apkārt, neēst vietējo ēdienu, nekomunicēt ar vietējiem cilvēkiem, par valodu noteikti būtu jācenšas apgūt uzreiz pamatus, ja ir plānots tur kādu laiku uzturēties, gan man, gan manai ģimenei nekad tas nav sagādājis liekus jautājumus pat.
Kad atbraucam uz Latviju, tad pēkšņi nemetam franču, vācu vai angļu vardus leksikā, un nesakam, ka mēs tagad esam aizmirsuši visu, kas bija Latvijā.
Jāsaka, ka pēc dažiem komentāriem uzreiz nolasās, kurš knapi aizbraucis uz vienu valsti padzīvot, un kuri regulāri ir kaut kur bijuši un adekvāti spēj salīdzināt un sevi pasniegt dažādās vidēs.
20.12.2023 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 909
Reģ: 04.06.2012
Man atkal par to Terēzi radās drīzāk labs iespaids nekā slikts - liekas ļoti labsirdīga, sirsnīga, atsaucīga. Varbūt nav pati gudrākā persona pasaulē, bet ir apveltīta ar emocionālo inteliģenci.
20.12.2023 10:18 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Gardenia @ 20.12.2023 01:28
Kambaliene stāsta, ka Kambals rehabilitāciju izgājis un tagad esot norāvies. Nez kas tā par rehabilitāciju?

Nu kā - narkotiku un alkohola rehabilitācija, kas gan cits. Ne pirmā, ne pēdējā. Viena no Kambalas ex-sievām paredzēja, ka viņš beigs dzīvi, mirstot no narkotiku pārdozēšanas.
20.12.2023 10:13 |
 
Patīk
Reitings 476
Reģ: 02.05.2020
SarmaD @ 20.12.2023 07:02
Akd, kādus psiholoģiskos pātarus jūs tur rakstat. Tēls, cits personība, latviete bikla savā dzimtenē.... muļķes. ? Es vairākus gadus nodzīvoju ārzemēs, par kādiem sūdiem jūs te runājat? Jā, ikdienā tās valsts valoda, jā, ar laiku paliek grūtāk izteikties latviski, ja šo valodu tā neizmanto ikdienā, jā, sāc pierast pie tās vides cilvēku temperamenta, rakstura iezīmēm. Bet viss pārējais nu ir tāds bullshit, ka jāsmejas lasot. Neesot bijis ārzemēs ja neizbauda viņu kultūru. Vispār cilvēki biežāk aizbrauc uz ārzemēm strādāt, nevis ēst citu ēdienu ?Uztaisaties par kaut kādām ārzemniecēm, it kā tas ir kaut kas labāks un augstākstāvošāks. Zosis. ?
re kur eksperte visās jomās un jautājumos ieradās. Jau nodomāju, kur gan ir Sarma ar savu viszinošo viedokli, kas gudrāka par citiem. :D
Joprojām dzīvoju ārzemēs un esmu dzīvojusi ne vienā valstī vien un tas, par ko runāju, tik ļoti novērojams tieši austrumeiropiešu vidū. Aizbrauc - padzīvo (nav nozīme vai strādā), visus vietējos nodirš viss slikti tikai latviskais labi - aizbrauc atpakaļ uz LV un visiem stāsta cik ārzemēs viss slikti jo nav kā Latvijā. Vēl pie pilnas laimes vairāku gadu laikā vietējā valodā divus vārdus nepacenšas iemācīties. Tas ir mūsu austrumeiropiešu zelta kontingents, kam kā Elīnai blakus diskusijā - nekas cits neinteresē, neviens nepateica, viss slikti :D šāda attieksme veido priekšstatis vietējiem par A-Eiropu kā neizglītotu, īgnu Eiropas iedzīvotāju tipu. Tad brīnās, ka diskriminē.
20.12.2023 09:43 |
 
Reitings 96
Reģ: 20.01.2020
Jēziņ, Ritas Goroveces pēdējais posts 🤦🏻‍♀️
Pārdomas par to, ka “nevajagot tik daudz rukāt” bāc, viņas “rukāšana” ir posts insta, pastaiga, video filmēšana? Viņa nav sakarīgu ilgtermiņa darbu strādājusi daudzus gadus, pie tam viņa pati nestrādā un vīrs ir BKA un arī nestrādā, bet viņai vajagot vairāk miera un tas būšot viņas lielais darbs ar sevi 😄 nu tiešām, cilvēkam nav priekšstata ko tiešām nozīmē strādāt un paralēli rūpēties par māju un bērniem, kad arī vīrs strādā..
20.12.2023 09:12 |
 
10 gadi
Reitings 4924
Reģ: 17.09.2009
aauuu @ 19.12.2023 19:05

Ir dzirdēts pastarpināti, ka dažās nopietnās aprindās, tiek saukta par Latvijas lielāko zīmuli instagramā. Kur daudz naudas, tur daudz liekulības acīs skatoties.
Oj, tādu zīmulieni vēl pameklēt. Es Oļega vietā aizliegtu viņai lietot to Instagramu, jo parāda cik stulba viņa ir.
20.12.2023 09:12 |
 
10 gadi
Reitings 4924
Reģ: 17.09.2009
Ko Kambala bija ielicis storijos? Nokavēju
20.12.2023 08:44 |
 
Reitings 2632
Reģ: 05.09.2023
Akd, kādus psiholoģiskos pātarus jūs tur rakstat. Tēls, cits personība, latviete bikla savā dzimtenē.... muļķes. 😀 Es vairākus gadus nodzīvoju ārzemēs, par kādiem sūdiem jūs te runājat? Jā, ikdienā tās valsts valoda, jā, ar laiku paliek grūtāk izteikties latviski, ja šo valodu tā neizmanto ikdienā, jā, sāc pierast pie tās vides cilvēku temperamenta, rakstura iezīmēm. Bet viss pārējais nu ir tāds bullshit, ka jāsmejas lasot. Neesot bijis ārzemēs ja neizbauda viņu kultūru. Vispār cilvēki biežāk aizbrauc uz ārzemēm strādāt, nevis ēst citu ēdienu 😅Uztaisaties par kaut kādām ārzemniecēm, it kā tas ir kaut kas labāks un augstākstāvošāks. Zosis. 🤣
20.12.2023 07:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits