IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
Betai piestāvētu provokatīvi jautājumi, kurus citiem kauns uzdot. Tā vietā viņa neko tiešām interesantu neuzprasa. Pat pareizā Laura Saulīte viesus tirda vairāk.
Pat būtu interesanti intervijas ar cilvēkiem, ko citi neaicina. Tikai tad jāuzdod interesanti jautājumi.
Bet atzīstiet - LV ir tiešām skaista. Kā Photoshopēta. Liekas arī patīkams cilvēks. Bija satraukusies, varbūt arī tāpēc stostījās. Brīžiem var redzēt, ka atdarina Kylie runasveidu, mīmikas.
07.01.2024 10:38 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.04.2023
Dadaaa @ 07.01.2024 08:37
es ar tā aizdomājos, kuram gan interesē , ka tāda un tāda ir prostitūte, dapaskatoties daudzu sievuešu insta bildes ir skaidrs ar ko viņas nodarbojas un no kurienes nauda, bet vai tas ir tādas uzmanības vērts, nē!

Tas gan, Gobzems sevi galīgi nolaidis..
Tenko kā tāda veca tante ..man skiet,ka tik loti aizvainots par to ka sieva pameta un gimene izjuka,ka tagad gatavs citu laulibas izjaukt..
Diezgan tizli, ka jāklausās kautkādas foruma klačas un no tā jātaisa saturs instagram,kurs ir balstits uz tuksu gaisu un “viena tante teica otrai”🤣 man skiet visi vnk palasa, parēc par viņu un dzivo tālāk, šim protams liekas,ka baigo sensāciju te izracis🤣
Kāda pa lielam starpība kas ar ko guļ?🤣kautko tur par Kachinju muldeja-cilveki izlasija, aizmirsa..tas pats par Maiju Roziti..ak dievs-izpardod iipasumu..nu un??
Daudziem neiet finansiali viegli,kapec tadas lietas janodirsh??
Vai tapec Maija ir slikta, vai stulba? Ja paskatas uz Maiju -var redzet,ka sieviete pati stradaa normaalu darbu,pelna naudu,izskatas labi, par sevi ruupejas, pa lielam noteikti var pati sevi nodrosinat..a Gobzim dirsu plesh ..neviens nezin kaa ir patiesibaa vinu gimenes dziivee un taa iisteniba nav neviena darisana..
Un vel taa naudas izprasīšana🤣-nožēlojami priekš pieauguša veča pec 40🤣butu labaak gajis straadat un ko jedzigu darijis..
Man skiet jebkura normala adekvata sieviete no taada muks pa gabalu, tapec ganjau ari sieva aizmuka,kursh shito aarpraatu var izturet..
07.01.2024 10:24 |
 
Reitings 1179
Reģ: 25.01.2023
AnneBelle @ 07.01.2024 03:45

Obligāta ir sagatavošana skolai, kas var notikt arī ģimenē. Piesaiste pie PII nav nepieciešama.
vienīgais ir jābūt registrētam kādā no bernudārziem,,kur bus nokārtota majmācība,un jāmāca pec programmas,
07.01.2024 10:19 |
 
Reitings 144
Reģ: 08.03.2021
DaigaL @ 07.01.2024 09:46
Akd un kam Kalendy un Miks uztaisīja Patreon???! Nu ok,.pastāstīs kā iepazinās, cilvēkiem apmierinās to ziņkāri, bet ko tālāk? Par ko tie video būs

Taisīšot visādus couple video, nu kā ārzemnieki 😂 food tasting, challenge un arī parastus vlogus
07.01.2024 10:04 |
 
Reitings 337
Reģ: 24.09.2022
SmiekliNāk @ 06.01.2024 21:36
ja pareizi atceros, sieva viņu pārsita, jo viņai vīrieši tur pat bildes sūtija visai pikantas. Tas bija diezgan sen.
Jums ir jāatceras, ka Gobzems ir advokāts, pietam visai slīpēts. Daudz kas, ko viņš liek savā IG ir puspatiesības, ko iesūta cilvēki, kas zin/ir dzirdējuši puspatiesības. Neaizmirstiet, ka Rīga tas pats ciems vien ir. Atliek Tev vienā galā nopirsties un otrā ciema galā jau teiks, ka Tev ir caureja, kas smaržo pēc rozēm. Pajautājiet Gobzemam, kāpēc vēl ar vien par Melderi neko nav nopublicējis, lai gan jau 2x liek story, ka nu tik būs atmaskošana.... viņš gaida, kad tāda kā Gardenia uzrakstīs, ka Melderis tinderī sēž un šai rakstijis. Pliks fakts bez backgrounda. Bet es šo stāstu zinu no otras puses. Un patiesība nemaz nav tik briesmīga. Nedaudz tomēr jāfiltrē ko lasat un uztverat.
oi, Melderis Rīgā pat nav censties slēpties, visas Rīgas viesnīcas apmeklējis ar skaistām dāmām pa vienai. Un atklāšu noslēpumu - viesnīcās strādā cilvēki, kuri nav akli... Bet šis jau ir gadiem, nekā pārsteidzoša
07.01.2024 09:57 |
 
Reitings 256
Reģ: 11.11.2021
Akd un kam Kalendy un Miks uztaisīja Patreon???! Nu ok,.pastāstīs kā iepazinās, cilvēkiem apmierinās to ziņkāri, bet ko tālāk? Par ko tie video būs
07.01.2024 09:46 |
 
Reitings 410
Reģ: 09.12.2023
Tgd sk,ka Mikam Kalendy ir tik plaksteris...
07.01.2024 09:35 |
 
Reitings 256
Reģ: 11.11.2021
KristaMilze @ 07.01.2024 08:28
Dukurs veselu storiju veltījis ar Lauras ballītes bildēm. Izrādās tā uztaisījusi Šķiršanās balli ?
priekškam kkas tāds jādara akd kāda divorce party. Šķiraties ar cieņu
07.01.2024 09:33 |
 
Reitings 2136
Reģ: 13.07.2016
Vizla atstāja jauku iespaidu par sevi. Bet vārdu krājums meitenei ir kritiski zems, sen nebiju dzirdējusi, ka kādam tik ļoti grūti raisās valoda. Intervija ļoti garlaicīga. Ummm ammm bet bet ununun veselīgu veselīgu. Ja mēs iedzertu katru reizi kā viņa dublē kādu vārdu, kuru pasaka, mēs apreibtu jau pirmajās 10min. It īpaši, kur Beta jautā par nākotni 55:50
07.01.2024 09:22 |
 
Reitings 320
Reģ: 07.10.2022
chihiro @ 07.01.2024 03:20

Piekrītu, nesaprotu, kurš un kāpēc viņu lasa - puspatiesības vai pilnīgas tenkas sagrābstītas no sekotājiem. Protams, ka būs arī patiesība, ja informācijas iesūtējs tiešām zina, nevis tenko. Bet Aldis jau šauj uz dullo, liek visu, nešķirojot, kas patiess, kas nē.
Nē, nu labi, viņu droši vien lasa, lai izklaidētos tāpat kā par Kivičiem utt.
es ar tā aizdomājos, kuram gan interesē , ka tāda un tāda ir prostitūte, dapaskatoties daudzu sievuešu insta bildes ir skaidrs ar ko viņas nodarbojas un no kurienes nauda, bet vai tas ir tādas uzmanības vērts, nē!
07.01.2024 08:37 |
 
Reitings 144
Reģ: 08.03.2021
Dukurs veselu storiju veltījis ar Lauras ballītes bildēm. Izrādās tā uztaisījusi Šķiršanās balli 😄
07.01.2024 08:28 |
 
Reitings 296
Reģ: 06.11.2021
Kas tà par ballìti Laurai Dukurei ar veselu lèrumu instadraudzeņu? Jàatzìst, ka Laura ļoti labi izskatàs! Miks ar savu nošņurkušo Kalendy var pirkstos grauzt, vai vèl labāk - ar to izsmiekla grupu 💩
07.01.2024 08:10 |
 
10 gadi
Reitings 1254
Reģ: 06.04.2010
Būsim reāli LV palika atpazīstams caur KP pa lielam, ļoti daudzi cilvēki gaidīja vismaz interesantus jaut. , ticu ka beta varēja pajautāt jebko, bet beta ar LV pašas sava starpā noteikti jau izrunāja aizkadra kādus jaut var uzdot un kādus ne. Beigu beigas intervija bija garlaicīga, jo pa lielam LV ikdienā neko nedara? Varēja vismaz pastāstīt vai tagad bus dziedātāja ,ja jau sāka iet uz vocal treniņiem utt 😁
07.01.2024 08:06 |
 
10 gadi
Reitings 444
Reģ: 31.01.2009
Ausmas tante @ 06.01.2024 15:11
Dārziņš kā pieskatīšanas vieta nav obligāts, bet bērnudārzs kā pirmsskolas izglītības iestāde ir obligāts visiem bērniem no 5 gadiem līdz skolai. Jā, ja neapgūst vielu, vecāki var pieņemt lēmumu atstāt uz otru gadu. Var arī bērnu paturēt mājmācībā, bet tad ir tiešām jāmāca un jāatskaitās (nav pieredzes, bet iespējams, ka bērnam ir jābūt pierakstītam kādā PII un tai jāatskaitās). Tie ir fakti, ne mans personīgais viedoklis. Ja man būtu teikšana, lai tik ceļo, ja grib un var. Dzīve ir jādzīvo, nevis jāatstrādā sistēmai. Es skolu un bērnudārzu redzu kā vietu, kur bērniem socializēties un kur vecākiem nolikt bērnus, kamēr strādā. Par izglītības kvalitāti mūsdienās vēl var padiskutēt.

Obligāta ir sagatavošana skolai, kas var notikt arī ģimenē. Piesaiste pie PII nav nepieciešama.
07.01.2024 03:45 |
 
Reitings 1113
Reģ: 13.11.2023
SmiekliNāk @ 06.01.2024 21:36
ja pareizi atceros, sieva viņu pārsita, jo viņai vīrieši tur pat bildes sūtija visai pikantas. Tas bija diezgan sen.
Jums ir jāatceras, ka Gobzems ir advokāts, pietam visai slīpēts. Daudz kas, ko viņš liek savā IG ir puspatiesības, ko iesūta cilvēki, kas zin/ir dzirdējuši puspatiesības. Neaizmirstiet, ka Rīga tas pats ciems vien ir. Atliek Tev vienā galā nopirsties un otrā ciema galā jau teiks, ka Tev ir caureja, kas smaržo pēc rozēm. Pajautājiet Gobzemam, kāpēc vēl ar vien par Melderi neko nav nopublicējis, lai gan jau 2x liek story, ka nu tik būs atmaskošana.... viņš gaida, kad tāda kā Gardenia uzrakstīs, ka Melderis tinderī sēž un šai rakstijis. Pliks fakts bez backgrounda. Bet es šo stāstu zinu no otras puses. Un patiesība nemaz nav tik briesmīga. Nedaudz tomēr jāfiltrē ko lasat un uztverat.

Piekrītu, nesaprotu, kurš un kāpēc viņu lasa - puspatiesības vai pilnīgas tenkas sagrābstītas no sekotājiem. Protams, ka būs arī patiesība, ja informācijas iesūtējs tiešām zina, nevis tenko. Bet Aldis jau šauj uz dullo, liek visu, nešķirojot, kas patiess, kas nē.
Nē, nu labi, viņu droši vien lasa, lai izklaidētos tāpat kā par Kivičiem utt.
07.01.2024 03:20 |
 
Reitings 1113
Reģ: 13.11.2023
Zaļā Dille @ 06.01.2024 18:13

Man arī šķiet, ka Latvijā prasības uzsākot skolu, ir pārāk augstas. Citās attīstītās valstīs bērni vēl pirmajā un otrajā klasē apgūst burtus, lasīšanu. Pie mums sagrūzts nenormāli daudz, bērni stresā par to, cik daudz jāapgūst. Izglītības kvalitāte nu nav pati labākā.

Citās valstīs var būt, ka skola sākas ātrāk. Piemēram, Lielbritānijā uz skolu sāk iet no 5 gadiem, kas ir obligāti un tādēļ 7 gados bērni lasa. Pieņemu, ka tā ideja LV obligātajai pirmsskolai tā pati, bet izpildījums Lielbritānijā nopietnāks. Bez diendusām, ar stundām, formām utt.
07.01.2024 03:05 |
 
10 gadi
Reitings 688
Reģ: 11.04.2010
cory @ 06.01.2024 22:46

Es neesmu noskatījusies, bet man likās nedaudz smieklīgi tas salikums “Made it” Laura Vizla. Parasti jau “made it” attiecina uz cilvēkiem, kas ir sasnieguši kādu lielu mērķi, kļuvuši veiksmīgi un labi nodrošināti. Es saprotu, ka tas “made it” ir nosaukums, bet ko tieši Vizlas sakarā var apzīmēt ar “made it” ?

Betai "made it" skaitās satjūnētas un instagramveidā skaistas sievietes. Ar to viņai pietiek, lai sieviete skaitītos "made it". Tas ir pilnīgi skaidrs jau sen, un šis podkāsts, izskatās, ir izveidots vien tāpēc, lai publiski fangirlotu par šīm tjūnētajām lellēm. Garlaicīgi. Bet, ja ne ko citu, tad vismaz parāda, ka baigā dziļuma nav.
07.01.2024 02:00 |
 
Patīk
Reitings 477
Reģ: 02.05.2020
pradacandy @ 06.01.2024 22:18
Izskatās,ka Beta aicina uz intervijām tikai tās, kuras nekad nav bijušas uz citām intervijām. Un tie jautājumi vairāk izklausās pēc pielīšanas, ne Kalmanei ko sakarīgu pajautāja,ne Laurai.?
Betai laikam neinteresē sava raidījuma reputācija un līmenis, ja par uzmanības cienīgām raidījuma viešņām uzskata plastiskās ķirurğijas pārpumpētas bagātnieku mauķeles. Šīs "dāmas" kaut kādus vērtìgus padomus un iedvesmu var kādam sniegt?
07.01.2024 01:32 |
 
Reitings 1683
Reģ: 16.02.2021
Gobzems kā tāda izmisusi vecmeita, aprunā visu pagastu,cenšas ieriebt visiem, kam iet labāk, kam vairāk nauda. Barojas no kaut kādām klacam. Un diedelēt peso no instagram sekotājiem, jo viņš taču ieguldot savu laiku.
07.01.2024 01:18 |
 
10 gadi
Reitings 3146
Reģ: 29.01.2009
Un par LV pašu- man sākumā šķita superforši, ka KP atradis tādu meiteni (un vēl latvieti). Bet ar laiku- bildes nevis palika "augstākas kategorijas", bet, manuprāt diezgan prastas. Tā pati zaķīšu bilde ar Peineri. Peinere arī līdzīgā stilā, bet viņa spēja saģērbties seksīgi, bet skaisti. LV vnk ar pliku pakaļu. Diezgan prasti. Un tālāk arī- viss IG diezgan tuvu prastumam nevis seksīgumam un augstākās klases dāmai.
Un nu bāc, dāma, tev bija tādas iespējas, bet no savas 9 klašu izglītības tu negribi izkāpt. Un es nebrīnos, ka KP un viņa famīlijai šis viss apnika (jo kā pati teica intervijā- "man prieks, ka varu iedvesmot sekotājas, stāstot, kur ko pirkt" :D) Tas ir tas, ko viņa grib, zina, un var).
07.01.2024 01:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits