IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 632
Reģ: 03.11.2023
Knita @ 13.04.2024 12:02

Es jau saprotu, ka katrs spriež pēc sevis. Parasti sieviešu domāšana ir kas vairāk par 2 kategorijām: šitas man skauž, šitas man neskauž.
Ja nu kas man uz Ceriņu ne silts ne auksts - parasta sieviete, kas kaut ko dara.

Ne forumā dieviete. Ja neskauž, tad var jauki pakomentēt, just līdzi, paslavēt. Ja skauž - ullalaa kas sākas. Ar atsevišķiem izņēmumiem, tur Didrihsone, vai Kiviči, piemēram, kur tiešām nav kam skaust.
13.04.2024 12:10 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Jau atkal atrada jaunu ēsmu, ko ēst nost. Ko jums tā Lelde tādu nodarīja?
Skaista pašpietiekama sieviete, kura nenoslēdzas sevī uzreiz pēc šķiršanās, bet meklē jaunas iespējas attīstīties. Man viņa raisa tikai pozitīvas sajūtas un raidījumam arī nav ne vainas. Nedomāju, ka viņi tur brauc tā kā uz zoo paskatīties "mežonēnus", savādāk tā var arī atrauties uz neatgriešanos. Ja ar cieņu izziņas nolūkos brauc iepazīt atšķirīgu kultūru, tad arī nekādu ētisku problēmu tur nevar būt.
13.04.2024 12:08 |
 
Reitings 8535
Reģ: 19.09.2023
bebebe @ 13.04.2024 09:05
Šis forums ir kaut kāds bērnudārzs! Nē nu, ir interesanti palasīt atslodzei no ikdienas, taču tāds apsaukāšanās līmenis kā maziem bērniem. Un vēl regulārā piesaukšana, ja kādu aizstāv, tātad, tu pats tāds esi, forumnieču prāt tikai Jeļenas, Vizlas un Ceriņas var sevi aizstāvēt. Man arī riebj tā nepamatotā cilvēku nozākāšana un iestājas dabīga pretreakcija, viņu aizstāvēt. Un šajā diskusijā ļoti spilgti var redzēt, kā otram kremt, ja citi pēc šķiršanās spēj turpinàt skaisti dzīvot savu dzīvi, nepiņņā IG, to, kas notiek cilvēkā reāli, to jau jūs neredzat, bet gan Ceriņa, gan Vizla pēc šķiršanās turpina rādīt veiksmīgo, laimīgo dzīvi un tas ļoti nepatīk daļai forumnieču. Nu kā tā var! Domāju, tā ir tikai un vienīgi skaudība, kas liek kaut ko negatīvu iekomentēt. Bet būsim reālas, tas ir tikai IG, smukas bildes, bet gan jau, gan Ceriņa, gan Vizla, ārpus bildēm sagruva un izdzīvoja visu to pašu šķiršanās gammu, ko ikviena pēc šķiršanās. Un Leldei šie ceļojumi var būt veids, kā pārvarēt grūtības. Un bērniem toč būs viss kārtībā, īpaši ja tētuks nav notinies tālēs zilajās, bet turpina rūpēties par tiem.

Es jau saprotu, ka katrs spriež pēc sevis. Parasti sieviešu domāšana ir kas vairāk par 2 kategorijām: šitas man skauž, šitas man neskauž.
Ja nu kas man uz Ceriņu ne silts ne auksts - parasta sieviete, kas kaut ko dara.
13.04.2024 12:02 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
bebebe @ 13.04.2024 09:05
Šis forums ir kaut kāds bērnudārzs! Nē nu, ir interesanti palasīt atslodzei no ikdienas, taču tāds apsaukāšanās līmenis kā maziem bērniem. Un vēl regulārā piesaukšana, ja kādu aizstāv, tātad, tu pats tāds esi, forumnieču prāt tikai Jeļenas, Vizlas un Ceriņas var sevi aizstāvēt. Man arī riebj tā nepamatotā cilvēku nozākāšana un iestājas dabīga pretreakcija, viņu aizstāvēt. Un šajā diskusijā ļoti spilgti var redzēt, kā otram kremt, ja citi pēc šķiršanās spēj turpinàt skaisti dzīvot savu dzīvi, nepiņņā IG, to, kas notiek cilvēkā reāli, to jau jūs neredzat, bet gan Ceriņa, gan Vizla pēc šķiršanās turpina rādīt veiksmīgo, laimīgo dzīvi un tas ļoti nepatīk daļai forumnieču. Nu kā tā var! Domāju, tā ir tikai un vienīgi skaudība, kas liek kaut ko negatīvu iekomentēt. Bet būsim reālas, tas ir tikai IG, smukas bildes, bet gan jau, gan Ceriņa, gan Vizla, ārpus bildēm sagruva un izdzīvoja visu to pašu šķiršanās gammu, ko ikviena pēc šķiršanās. Un Leldei šie ceļojumi var būt veids, kā pārvarēt grūtības. Un bērniem toč būs viss kārtībā, īpaši ja tētuks nav notinies tālēs zilajās, bet turpina rūpēties par tiem.

Precīzi.
13.04.2024 11:49 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
Nav brīnums ka daudzas vīrieši pamet un šīs pa dzīvi sitās kā vientuļās mātes. Bērnam pie dirsas nav jāpieaug, var arī turpināt dzīvi kā cilvēks. Un jā, arī ja šķiras uz normāliem pieaugušo cilvēku nosacījumiem. Ar ko tas Aivis sliktāks vecāks kā Lelde? Lai audzina savu bērnu. Lelde vel paspēs 2x vairāk par to bērnu parūpēties. Tik dažām liekas ka savs sīkais ir jāvazā līdzi visur, diena vai naks un jeb uz kuru pasaules malu. Varbūt ja jūs savus bērnu tēvus kopš mazuļa dzimšanas uzskatītu par pilnvērtīgu vecāku nevis kaut kādu nespējīgu invalīdu, tad arī varētu kā Lelde turpināt dzīvot.
13.04.2024 11:37 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
Zilais Valis @ 13.04.2024 10:17

Būt par Leldi Ceriņu nav nekāds gods, bet pazemojums. Ar tādu vīru un ar tādu degunu...........

Parādi savu vīru un degunu.
13.04.2024 11:33 |
 
Reitings 5919
Reģ: 04.12.2022
Zilais Valis @ 13.04.2024 10:17

Būt par Leldi Ceriņu nav nekāds gods, bet pazemojums. Ar tādu vīru un ar tādu degunu...........

Tu pati sev esi vislielākais pazemojums 👌
13.04.2024 11:13 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Rietumusawle @ 12.04.2024 15:40

Ja likumpārkāpumu pasniedz, ka tas ir normāli tad tas nav izglītojošs. Tu arī gribētu, ka atbrauc pie Tevis mājas un Tavu ģimeni izmanto kaa background citu selfijiem? Bet tas OK, jo tas ir Āfrikā..vinas sapņu ceļojuma itka tas būtu cirks.

Ja likumpārkāpumu parāda kā normālu - tas nav ok, bet vai tiešām Lelde kaut kur minējusi, ka tas ir normāli?
Ir dažādi raidījumi, piemēram, nesen skatījos vecu dokumentālo filmu par Ķīnas bērnu namiem, kur bērnus atstāja nomirt, ja ģimenē piedzima vairāk par 1. Tur arī žurnālisti brauca, filmēja utt., kas izgaismoja šīs problēmas.
Skaidrs, ka mums go3 neveidos kaut kādu super pētniecisko saturu, bet var likt akcentus uz to, kas notiek pasaulē un ka tas nav ok - arī Krīvēnam bija go3 šovi par kokaīnu Kolumbijā, prostitūciju Taizemē, un man tie šovi nešķita kaut kas slikts.
13.04.2024 11:01 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Kurpīte @ 12.04.2024 18:56

Kad paralēli tieši tādas pašas bildes liek Kashers, tad nekas ?Vai, piemēram, Viesturs Sadlavs, kad rīkoja tūres uz turieni un visi tie bari lika tās pašas bildes, ar nekas ?? Bet, kad ieliek Lelde, tad uzreiz sirsniņa notrīc par nabaga Etiopijas cilvēkiem, kuri negrib filmēties ?? Labāk pastāsti, kas tev skauž, tā būtu daudz interesantāka tēma ?

Es nesekoju šiem cilvēkiem, tāpat kā Leldei un par viņas ceļojumu uz Etiopiju uzzināju no šejienes.
--
Es joprojām domāju, ka tas ir izglītojoši - piemēram, es patiešām pēc tam palasīju daudz vairāk par ciltīm, ko nebūtu iedomājusies darīt pirms tam.
Viņi GRIB, lai viņus filmē, jo šīs ekskursijas ir viens no viņu naudas gūšanas veidiem. Man gan par šo tagad ir vēl vairāk jocīgu sajūtu, jo izlasīju, ka viens no iemesliem, kāpēc joprojām tos riņķus lūpā sievietes liek (jo dažās citās ciltīs šīs tradīcijas vairs nav), ir tieši tūrisma piesaiste. Lai ieliktu tos riņķus, pusaudzēm jāizrauj 2-4 priekšzobi.. un valdība šo neatbalsta, jo augsti infekcijas riski. It kā arī rakstīts, ka sievietes var izvēlēties - to darīt vai nē, bet nu es nedomāju, ka var izdarīt apzinātu, informētu izvēli, ja esi audzis tādā vidē un citu neredzējis.
Par to, ka Lelde bija uz klitoru apgraizīšanu - to nebiju piefiksējusi, bet jā, arī to valdība esot aizliegusi, bet tas notiek.
It kā labi atainot šīs problēmas, jo var redzēt, ka valdības aizliegumi tikai uz papīra, neticu, ka viņi cenšas apkarot, jo, ja censtos, tas nenotiktu tik visiem redzami, ka, lūk, pat Lelde tajā "ceremonijā" bijusi.
Bet attiecībā par riņķiem un varbūt arī citām lietām, tiešām nepamet sajūta, ka, ja nebūtu tūrisma, tad, iespējams, viņi to neturpinātu.
--
Uzdūros arī Jaunzēlandes maoriem un to, ka joprojām mūsdienās sievietes sev tetovē sejas tetovējumus, bet pieņemu, ka tas notiek civilizēti.
https://nypost.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/08/maori-newscaster-tattoo-03.jpg
13.04.2024 10:46 |
 
Reitings 632
Reģ: 03.11.2023
Zilais Valis @ 13.04.2024 10:17

Būt par Leldi Ceriņu nav nekāds gods, bet pazemojums. Ar tādu vīru un ar tādu degunu...........

nu jau tu parādīji savas īstās krāsas ✌
13.04.2024 10:39 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.12.2023
Starp citu, man sākumā arī nepatika Leldes deguns, bet pēdējās bildēs jau šķiet smuks 🙂
13.04.2024 10:29 |
 
Reitings 120
Reģ: 22.06.2023
Kurpīte @ 13.04.2024 01:49

Paldies par pagodinājumu ?

Būt par Leldi Ceriņu nav nekāds gods, bet pazemojums. Ar tādu vīru un ar tādu degunu...........
13.04.2024 10:17 |
 
Reitings 632
Reģ: 03.11.2023
bebebe @ 13.04.2024 09:05
Šis forums ir kaut kāds bērnudārzs! Nē nu, ir interesanti palasīt atslodzei no ikdienas, taču tāds apsaukāšanās līmenis kā maziem bērniem. Un vēl regulārā piesaukšana, ja kādu aizstāv, tātad, tu pats tāds esi, forumnieču prāt tikai Jeļenas, Vizlas un Ceriņas var sevi aizstāvēt. Man arī riebj tā nepamatotā cilvēku nozākāšana un iestājas dabīga pretreakcija, viņu aizstāvēt. Un šajā diskusijā ļoti spilgti var redzēt, kā otram kremt, ja citi pēc šķiršanās spēj turpinàt skaisti dzīvot savu dzīvi, nepiņņā IG, to, kas notiek cilvēkā reāli, to jau jūs neredzat, bet gan Ceriņa, gan Vizla pēc šķiršanās turpina rādīt veiksmīgo, laimīgo dzīvi un tas ļoti nepatīk daļai forumnieču. Nu kā tā var! Domāju, tā ir tikai un vienīgi skaudība, kas liek kaut ko negatīvu iekomentēt. Bet būsim reālas, tas ir tikai IG, smukas bildes, bet gan jau, gan Ceriņa, gan Vizla, ārpus bildēm sagruva un izdzīvoja visu to pašu šķiršanās gammu, ko ikviena pēc šķiršanās. Un Leldei šie ceļojumi var būt veids, kā pārvarēt grūtības. Un bērniem toč būs viss kārtībā, īpaši ja tētuks nav notinies tālēs zilajās, bet turpina rūpēties par tiem.

Sūtu tev visus plusus, īkšķus un sirsniņas!
Neko vairs piebilst.
13.04.2024 10:14 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.12.2023
Šis forums ir kaut kāds bērnudārzs! Nē nu, ir interesanti palasīt atslodzei no ikdienas, taču tāds apsaukāšanās līmenis kā maziem bērniem. Un vēl regulārā piesaukšana, ja kādu aizstāv, tātad, tu pats tāds esi, forumnieču prāt tikai Jeļenas, Vizlas un Ceriņas var sevi aizstāvēt. Man arī riebj tā nepamatotā cilvēku nozākāšana un iestājas dabīga pretreakcija, viņu aizstāvēt. Un šajā diskusijā ļoti spilgti var redzēt, kā otram kremt, ja citi pēc šķiršanās spēj turpinàt skaisti dzīvot savu dzīvi, nepiņņā IG, to, kas notiek cilvēkā reāli, to jau jūs neredzat, bet gan Ceriņa, gan Vizla pēc šķiršanās turpina rādīt veiksmīgo, laimīgo dzīvi un tas ļoti nepatīk daļai forumnieču. Nu kā tā var! Domāju, tā ir tikai un vienīgi skaudība, kas liek kaut ko negatīvu iekomentēt. Bet būsim reālas, tas ir tikai IG, smukas bildes, bet gan jau, gan Ceriņa, gan Vizla, ārpus bildēm sagruva un izdzīvoja visu to pašu šķiršanās gammu, ko ikviena pēc šķiršanās. Un Leldei šie ceļojumi var būt veids, kā pārvarēt grūtības. Un bērniem toč būs viss kārtībā, īpaši ja tētuks nav notinies tālēs zilajās, bet turpina rūpēties par tiem.
13.04.2024 09:05 |
 
Reitings 632
Reģ: 03.11.2023
Zilais Valis @ 13.04.2024 01:46
Kurpīte ir Lelde Ceriņa.

😂
13.04.2024 08:46 |
 
Reitings 5919
Reģ: 04.12.2022
Zilais Valis @ 13.04.2024 01:46
Kurpīte ir Lelde Ceriņa.

Paldies par pagodinājumu 💚
13.04.2024 01:49 |
 
Reitings 120
Reģ: 22.06.2023
Kurpīte ir Lelde Ceriņa.
13.04.2024 01:46 |
 
Reitings 6100
Reģ: 14.12.2022
Kurpīte @ 13.04.2024 00:53

Interesanti, ka Aivis tu raksti ar lielo burtu, bet Leldi “ceriņu”. Patīk tas jāklis? ? Patīk un nevari dabūt? Tur tā problēma? ?
Kādēļ, nevaru dabūt? Es ar viņu visu laiku grupņikos piedalos😉 Tagad Tev būs miers?
13.04.2024 01:05 |
 
Reitings 5919
Reģ: 04.12.2022
Gardenia @ 12.04.2024 23:39
? Kādi argumenti var būt klaču forumā? Nejauc vietu kur Tu atrodies, te nav nekādas politiskās debates! Ja viņa Tev nav ne Tava draudzene, ne paziņa kā Tu no tukša gaisa izzīd info ir viņa kādu vilkusi vai nav? Ir tak cilvēki kuri viņu un Aivi zina gadiem. Mēles mēs te trinam visas, ja Tu to nezināji. Ir cilvēki kas kaut ko zina tad padalās kā es, tāpat brīvi izsaka savu viedokli kuram nav jāpiekrīt. Tikai Kaut kā neloģiski te uzmesties par psihoanalītiķi nezināmiem un neredzamiem cilvēkiem. Izteikt viedokli cik viņš ir neglīts, skaudīgs, nabadzīgs, viņam kaut kas sāp un ir stulbāks par Leldi? Nu patīk Tev tā Lelde tak dziedi viņai slavas dziesmas, sūti puķes utt. Es tikai par, bet nav tak jāmetās virsū visiem kuriem ir savs viedoklis oar ceriņu. Vai Tevi te kāds apsaukā? Loģiski domājoši cilvēki saprot ka viņi ir klaču forumā un neinteresē glupas aizstāvības runas, bet fakti.

Interesanti, ka Aivis tu raksti ar lielo burtu, bet Leldi “ceriņu”. Patīk tas jāklis? 😃 Patīk un nevari dabūt? Tur tā problēma? 😃
13.04.2024 00:53 |
 
Reitings 119
Reģ: 22.03.2024
Stiklaskatiens @ 12.04.2024 23:50
Kuram vispār var interesēt svešu veceņu dzīve?

Tev, jo esi šajā forumā 🤪
13.04.2024 00:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits