IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
Protams, ka, piemēram, Vucēna, kas vēlējās 3 tūkstošus no dēla tēva un kas sakrāja čekus tikai 1 mēnesi vedot dēlu uz visādām nodarbībām, gribēja ļaunprātīgi izmantot sistēmu, ko tiesa neapmierināja.
Bet daudz, daudz, daudz vairāk ir gadījumu, kad vīrieši kliedz, ka sieviete tos 200 eiro vai cik tur tos obligātos vai nedaudz virs obligātajiem izmanto saviem nagiem utt. Atvainojiet, bet, ja tas bērns nav nomērdēts badā un nestaigā saplēstās drēbēs utt, tad uz bērnu tiek tērēta nauda, jo šie minimālie uzturlīdzekļi ir tieši tik, lai nopirktu minimālo, nevis ekstra lietas, savukārt sieviete uzliek sev nagus, jo nopelna pati savām ekstrām.
Tik daudz vīriešu skopuļu, brr.
15.01.2024 09:32 |
 
10 gadi
Reitings 447
Reģ: 31.01.2009
Manuprāt, ir normāli bērniem censties nodrošināt to pašu dzīves līmeni, kāds bija pirms šķiršanās. Ja iepriekš ir bijusi privātskola, hokeja treniņi un angļu valodas privātstundas, tad nu nevar to pavilkt ar minimālajiem uzturlīdzekļiem.
15.01.2024 09:31 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
chihiro @ 15.01.2024 09:24

Kad divi izvēlas radīt bērnu un nav bijis noruna, ka viens būs spermas donors vai embrija iznēsātāja, tad divi rēķinās, ka pie ārsta izvadāt, slimības lapu paņemt, uz pulciņu vadīt, pasaku uz nakti lasīt utt.varēs abi divi uz maiņām vai sadalot šos pienākumus. Kad pāris šķiras, diemžēl daudzi vīrieši nemaz arī nevēlas pavadīt laiku ar bērniem (vairāk kā brīvdienu tētiem), to arī var būt diezgan sarežģīti saplānot, ja nedzīvo kaimiņos. Ja grib kopā audzināt, variants būtu aprūpe 50/50, kur tiešām 1 nedēļu pie viena, 1 nedēļu pie otra, bet vai tas labi atsaucas uz bērnu - to katrs var pats izdomāt. Ņemot vērā, ka mammai ir jāņem slimības lapas, kas var slikti atsaukties uz darbu, un jāieplāno dažādas citas lietas, nevar noliegt, ka mamma iegulda vairāk laika un spēku bērna audzināšanā.
Parasti stāstus, ka sieviete uzdzīvo uz uzturlīdzekļiem, stāsta vīrieši kā attaisnojumu, kāpēc tos nemaksā vispār, lai gan īstais iemesls - viņi ir bezatbildīgi un likumnepaklausīgi. Varbūt viņiem ir milzīgs aizvainojums uz ex. Parasti tie, kuri kliedz, ka ir gatavi audzināt bērnu paši vai uzņemties būtiskas rūpes, ir tādi, kas reāli to neuzņemtos (kā Kivičs, piemēram).
Mani pārsteidz, ka sievietes šajā tēmā metas par aizstāvēm nabagiem vīriešiem. Protams, ir arī tādi gadījumi, kur sieviete izmanto vīrieša materiālo stāvokli, tomēr tas nebūs tik bieži, cik šeit grib parādīt.

Man šķiet, ka skaļās bļāvējas ir tās, kurām vīri ar bērniem no bijušajām ex pūrā. Tās arī bļauj, ka nabaga tēvus apbižo.
Ja gatavo ēst savam priekam, tad garneles zupā neskaita, bet kad atver restorānu, tad gan tas viss kļūst par finansiālu aprēķinu. Tā pat ar bērniem- ja tos sāk dalīt, tad nav ko brīnīties, ka arī pavadītais laiks ar tiem tiek pārrēķināts naudā.
15.01.2024 09:30 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
amnēzija @ 15.01.2024 00:38

Vecāki izvēlas radīt bērnus, tas nozīmē, ka uzņemas atbildību, ka turpmāk rupēsies vēl par kādu ģimenes locekli, tas nozīmē, ka arī laiku pavadīs kopā ar bērniem. Kāds iegulda savu laiku? ? māte būtu ar mieru arī tēvam vēl atsevišķi maksāt naudu par viņa ieguldīto laiku, ja bērns paliktu pie tēva dzīvot? Vai tikai no tēva iedomājas par tādām lietām pieprasīt naudu? ?

Kad divi izvēlas radīt bērnu un nav bijis noruna, ka viens būs spermas donors vai embrija iznēsātāja, tad divi rēķinās, ka pie ārsta izvadāt, slimības lapu paņemt, uz pulciņu vadīt, pasaku uz nakti lasīt utt.varēs abi divi uz maiņām vai sadalot šos pienākumus. Kad pāris šķiras, diemžēl daudzi vīrieši nemaz arī nevēlas pavadīt laiku ar bērniem (vairāk kā brīvdienu tētiem), to arī var būt diezgan sarežģīti saplānot, ja nedzīvo kaimiņos. Ja grib kopā audzināt, variants būtu aprūpe 50/50, kur tiešām 1 nedēļu pie viena, 1 nedēļu pie otra, bet vai tas labi atsaucas uz bērnu - to katrs var pats izdomāt. Ņemot vērā, ka mammai ir jāņem slimības lapas, kas var slikti atsaukties uz darbu, un jāieplāno dažādas citas lietas, nevar noliegt, ka mamma iegulda vairāk laika un spēku bērna audzināšanā.
Parasti stāstus, ka sieviete uzdzīvo uz uzturlīdzekļiem, stāsta vīrieši kā attaisnojumu, kāpēc tos nemaksā vispār, lai gan īstais iemesls - viņi ir bezatbildīgi un likumnepaklausīgi. Varbūt viņiem ir milzīgs aizvainojums uz ex. Parasti tie, kuri kliedz, ka ir gatavi audzināt bērnu paši vai uzņemties būtiskas rūpes, ir tādi, kas reāli to neuzņemtos (kā Kivičs, piemēram).
Mani pārsteidz, ka sievietes šajā tēmā metas par aizstāvēm nabagiem vīriešiem. Protams, ir arī tādi gadījumi, kur sieviete izmanto vīrieša materiālo stāvokli, tomēr tas nebūs tik bieži, cik šeit grib parādīt.
15.01.2024 09:24 |
 
10 gadi
Reitings 1263
Reģ: 29.01.2009
Ensha @ 15.01.2024 05:57

Man māsīca tāpēc dala bērnus pa nedeļām, un neviens nemaksā neko! Jo nevarēja vienoties . Bet vai tas ir okey bērniem, kuriem nav vienas patstāvīgas dzīves vietas!? Nedomāju viss.

Tas 100% nav ok bērniem. Cik intervijas ar pieaugušiem bērniem, kam tā bijis, saka, ka nav bijis ok. Tā pati Megana Mārkla uc
15.01.2024 08:53 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
IceCream @ 14.01.2024 21:29

Māte iegulda savu laiku, apmaksāts aukles darbs.

Man māsīca tāpēc dala bērnus pa nedeļām, un neviens nemaksā neko! Jo nevarēja vienoties . Bet vai tas ir okey bērniem, kuriem nav vienas patstāvīgas dzīves vietas!? Nedomāju viss.
15.01.2024 05:57 |
 
Reitings 4307
Reģ: 20.09.2022
IceCream @ 14.01.2024 21:29

Māte iegulda savu laiku, apmaksāts aukles darbs.

Vecāki izvēlas radīt bērnus, tas nozīmē, ka uzņemas atbildību, ka turpmāk rupēsies vēl par kādu ģimenes locekli, tas nozīmē, ka arī laiku pavadīs kopā ar bērniem. Kāds iegulda savu laiku? 😂 māte būtu ar mieru arī tēvam vēl atsevišķi maksāt naudu par viņa ieguldīto laiku, ja bērns paliktu pie tēva dzīvot? Vai tikai no tēva iedomājas par tādām lietām pieprasīt naudu? 🙄
15.01.2024 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 1263
Reģ: 29.01.2009
Vārdotāja @ 14.01.2024 22:57
kamēr ir dekrēts, tiek maksāts arī tas!
Šitā salīdzināšana ar auklēm… jopcik, par saviem bērniem arī skaiti cik ir eiro stundā?
Es arī saņemu alimentus, bet nekad neesmu aizdomājusies, ka ex man būtu jāmaksā vairāk, jo pavadu laiku ar savu bērnu :D
Un pilnībā piekrītu konchai, jo man padraudzenes ir spilgts piemērs, kā nopelnīt no alimentiem.. nu tur ir virs vidējā un tiek segti telefona rēķini, skaistumkopšana utt. Nav nekāda runa par mammas pusīti

Paldies, vārdotāja, ka uztvēri manu domu…un tā nav reta lieta, jo tā sava pusīte aizmirstās vai par savu pusīti tiek segta sava dzīvošana, ne bērna. Taču tēvam gan ir jānosedz gan sava pusīte, gan sava dzīve (iespējams, arī jauna ģimene) un vēl jāuztur bērni ar ēšanu, ģērbšanu, izklaidēm, kad bērni/bērns ciemojas.
15.01.2024 00:14 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
IceCream @ 14.01.2024 21:29

Māte iegulda savu laiku, apmaksāts aukles darbs.
kamēr ir dekrēts, tiek maksāts arī tas!
Šitā salīdzināšana ar auklēm… jopcik, par saviem bērniem arī skaiti cik ir eiro stundā?
Es arī saņemu alimentus, bet nekad neesmu aizdomājusies, ka ex man būtu jāmaksā vairāk, jo pavadu laiku ar savu bērnu :D
Un pilnībā piekrītu konchai, jo man padraudzenes ir spilgts piemērs, kā nopelnīt no alimentiem.. nu tur ir virs vidējā un tiek segti telefona rēķini, skaistumkopšana utt. Nav nekāda runa par mammas pusīti
14.01.2024 22:57 |
 
Reitings 65
Reģ: 16.06.2023
Standby @ 14.01.2024 19:31
Neticu Andžas storijiem. Izskatās norūpējusies, bēdīga. Kaut ko nestāsta līdz galam.. Nebrīnīšos, ja iedzīvosies depresijā.

Nevar nepiekrist. Tā runāšana par tvirtu augumu dažas dienas pēc dzemdībām. Bērnus nenopērk veikalā, bet iznēsā. Tas ir fine.
14.01.2024 22:35 |
 
10 gadi
Reitings 1263
Reģ: 29.01.2009
IceCream @ 14.01.2024 21:29

Māte iegulda savu laiku, apmaksāts aukles darbs.

Jā, jā, tas nenoliedzami, ka darbs tiek ieguldīts. Bet arī tēvi labprāt ņemtu bērnus dzīvošanā pie sevis, bet ierastā praksē tā nenotiek bieži. Un tad ir jautājums, ja būtu mainītas lomas, vai māte būtu gatava maksāt tēvam to summu, ko pati nepamatoti pieprasa. Uzsvars uz nepamatoti, ne valstī noteikto minimālo.
Tie, kas saka, ka par aukli jāmaksā, kad slimo. Ir taču B slimības lapa.
14.01.2024 22:34 |
 
Reitings 255
Reģ: 23.09.2023
Atkal @ 14.01.2024 21:27
Diez tikai mammas tik lielu nicinājumu izjūt pret citām jaundzimušu bērnu mammām vai visām sievietēm ir slēpts riebums? Vīrieši skatās uz Kristinas video un apsveic, nelien dvēselē. Sievietes bez bērniem pāršķir un pat nesaprot, ka bērns piedzimis. Bet mammas cenšas ielīst galvā, biksītēs un gultā. Tas pats par Beitiku. Vīrietis nemaz neseko, sieviete bez bērniem noklausās un cerams atcerēsies, kad pati tā ar bērnu jutīsies, bet citas mammas kušina, it kā pašas 5 reizes dienā nebūtu tuvu nervu sabrukumam. Nevienu nenosodu, bet atceros, ka pati vairākkārt tuvu biju Annas gadījumam un to nosodījumu no citām mammām dažreiz grūti izturēt. Ir tik daudzas citas nekad neapspriestas influenceres par ko runāt.

Interesanti no kā tās mammas ir nervu sabrukumā?
14.01.2024 22:09 |
 
Patīk
Reitings 489
Reģ: 02.05.2020
PatrishaS @ 14.01.2024 20:24

Viņa cer uz sadarbībām ar luxury zīmoliem. Tāpēc visur tago prada, miumiu u.c. Netieši to teica arī intervijā ar betu.
nuu dāmai jānolaižas uz zemes. Apskatot sekotājus, viņas pamata auditorija nevar atļauties Prada un tamlīdzīga kalibra zīmolus, vismaz ne lielākā daļa, kas nozīmē, ka šiem zīmoliem viņa nav izdevīga, jo nav jau auditorija, kam reklamēt. Cik % cilvēku Latvijā vispār var atļauties tūkstošus maksāt par somiņām un drēbēm? Un cik % no viņas sekotājiem jāpērk viņas ieteiktais tūkstošiem dārgais produkts, lai zīmolam atmaksātos ar viņu sadarboties? Var jau no sevis iedomāties viskautko, bet nevajag jau izdomāt utopiju
14.01.2024 21:53 |
 
Reitings 2731
Reģ: 05.09.2023
Atkal @ 14.01.2024 21:27
Diez tikai mammas tik lielu nicinājumu izjūt pret citām jaundzimušu bērnu mammām vai visām sievietēm ir slēpts riebums? Vīrieši skatās uz Kristinas video un apsveic, nelien dvēselē. Sievietes bez bērniem pāršķir un pat nesaprot, ka bērns piedzimis. Bet mammas cenšas ielīst galvā, biksītēs un gultā. Tas pats par Beitiku. Vīrietis nemaz neseko, sieviete bez bērniem noklausās un cerams atcerēsies, kad pati tā ar bērnu jutīsies, bet citas mammas kušina, it kā pašas 5 reizes dienā nebūtu tuvu nervu sabrukumam. Nevienu nenosodu, bet atceros, ka pati vairākkārt tuvu biju Annas gadījumam un to nosodījumu no citām mammām dažreiz grūti izturēt. Ir tik daudzas citas nekad neapspriestas influenceres par ko runāt.

Māmiņu komūna ir vispretīgākā sieviešu komūna, vismaz Latvijā.
14.01.2024 21:34 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
koncha @ 13.01.2024 23:43

Tur jau tā lieta, bet tās lielās prasītājas jau nevēlas to savu pusi ierēķināt, bet dabūt no vīrieša vairāk, lai varētu varbūt nestrādāt, jo tēva puse pamatu nosedz (vēlreiz stkārtoju, ka nerunāju par mammām, kas tiešām pašas crnšas darīt, stradāt, bet varbūt nav tik atalgotas un vajag lielāku tēva atbalstu). Bet ja pavsicātu - mainamies vietām, lai tēvs audzina bērnus, vai māte varētu nodtošināt katru mēnesi prasīto. Tur ir tas jautājums. Par minimālo te nav runa, tas ir likums. Un no šī gada jau tīri labs.

Māte iegulda savu laiku, apmaksāts aukles darbs.
14.01.2024 21:29 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Diez tikai mammas tik lielu nicinājumu izjūt pret citām jaundzimušu bērnu mammām vai visām sievietēm ir slēpts riebums? Vīrieši skatās uz Kristinas video un apsveic, nelien dvēselē. Sievietes bez bērniem pāršķir un pat nesaprot, ka bērns piedzimis. Bet mammas cenšas ielīst galvā, biksītēs un gultā. Tas pats par Beitiku. Vīrietis nemaz neseko, sieviete bez bērniem noklausās un cerams atcerēsies, kad pati tā ar bērnu jutīsies, bet citas mammas kušina, it kā pašas 5 reizes dienā nebūtu tuvu nervu sabrukumam. Nevienu nenosodu, bet atceros, ka pati vairākkārt tuvu biju Annas gadījumam un to nosodījumu no citām mammām dažreiz grūti izturēt. Ir tik daudzas citas nekad neapspriestas influenceres par ko runāt.
14.01.2024 21:27 |
 
Reitings 750
Reģ: 14.05.2019
PatrishaS @ 14.01.2024 20:24

Viņa cer uz sadarbībām ar luxury zīmoliem. Tāpēc visur tago prada, miumiu u.c. Netieši to teica arī intervijā ar betu.

Tieši tā! Kamēr kāds neievēros un nesāks dot par šādu reklāmu naudu, tikmēr neko papildus neraksta.
14.01.2024 20:34 |
 
Reitings 381
Reģ: 03.08.2022
Dita.D @ 14.01.2024 20:26

Esmu gan.
Bet Tu arī mr laikā ar paketēm velc baltas kleitas un baltas bikses? Es nē, tāpēc man tas neiet baigi kopā

Nu nav visām nez kāda asiņošana. Grūti to saprast? Kāpēc lai nevilktu baltas drēbes, mūsdienās higiēnas preces ir super uzticamas.
14.01.2024 20:32 |
 
Reitings 788
Reģ: 16.01.2023
Inna86 @ 14.01.2024 20:09

Tu esi dzemdējusi? Tās biksītes vajag max 2 dienas, tā asiņošana pēc tam ir super minimāla. Nu vismaz man tā bija.

Esmu gan.
Bet Tu arī mr laikā ar paketēm velc baltas kleitas un baltas bikses? Es nē, tāpēc man tas neiet baigi kopā
14.01.2024 20:26 |
 
Reitings 544
Reģ: 23.01.2022
Villanelle @ 14.01.2024 20:09
LV grib bût beauty influencere. Ielikusi video ar kosmètikas favorîtiem, bet nemur nav normàli pierakstîjusi kas tieši no konkrètà brenda ir. Timtok pat brendus nav pierakstîjusi. Tà tukśi sanàk.
Bija vèl viens grwm video, kur cilvèkinprasîja kas par prosuktiem lietoti un viña pat neatbild. Kàds jèga tad no śàdiem video?

Viņa cer uz sadarbībām ar luxury zīmoliem. Tāpēc visur tago prada, miumiu u.c. Netieši to teica arī intervijā ar betu.
14.01.2024 20:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits