IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3440
Reģ: 30.01.2022
EvijaFo 🤣 Es nevaru to meiteni, kas viņai ar gaitu jaunākajos SPA storijos? 🤣🤣🤣 Es saprotu, ka gribas par sevi radīt ēterisku, instagramīgu iespaidu, bet šis jau ir cits līmenis 🤣 Kurš normāls cilvēks sper soli no pirkstgala?
15.01.2024 14:51 |
 
Reitings 17123
Reģ: 27.11.2018
Dita.D @ 15.01.2024 13:31

Es vienkārši par to, ka citas meitenes un jaunās māmiņas skatoties tos glorificētos foto un video pēc dzemdībām, kādus liek Andža vai Samanta Amanda, arī domā, ka ar viņām viss pēc tam būs tik jauki, skaisti, balti, rožaini.
Tādas māmiņas ļoti grauj īsto realitāti kāda ir ar mazuļiem.
Ierauga internetā tādus video un pēc tam domā, ka viss būs rožaini, bet realitātē pat uz pusi viss nav tik skaisti.
Diemžēl es biju viena no tām, kas pirms piedzima bēbis skatījās un domāja, ka būs tak fine. Jā, grūti, bet visas jau tiek galā.
Es nebiju redzējusi un neviena mamma nebija ig likusi, ka bērns raud 4h no vietas, nevar pat seju vai zobus izmazgāt. Man bērns pirmo mēnesi 24/7 bija uz rokām, kad vīrs nebija mājās, raudaju kopā ar bernu. Un dēļ visa ig glorificējuma iedzīvojos depresijā, jo “man nav tā kā citām un tā kā rada ig, jo viņām viss tik viegli”
lol varbut beidzot ir jasparot, ka instgram nav saistibas ar isto dzivi, tur cilveki dalas ar skaistiem atteliem. Mazliet jau bija pasai jafiltre un jaizglitojas arpus insta burbula, ko nozime berns.
15.01.2024 14:31 |
 
Reitings 17123
Reģ: 27.11.2018
chihiro @ 15.01.2024 14:09
Ko tas nozīmē - ko darīt? Uzturlīdzekļus nosaka pārim vienojoties vai tiesas ceļā. Tātad, ja vīrietim liekas, ka viņš par daudz maksā un sieviete nav runājama, tad jāgriežas tiesā pārskatīt uzturlīdzekļus.
Ja jautājums "ko darīt" vairāk retorisks, tad uzvilkt prezervatīvu nodarbojoties ar seksu, jo radīt 4 bērnus arī ir vīrieša izvēle, ne tikai sieviešu. Protams, ka ir grūti uzturēt 4 bērnus!
saražo 4 bernus un raud, ka ex sievai alimenti un bernu nauda, nodokla atvieglojums ir 300 eur kopa. Recigi. Un kaut ko murgo par dolce gabana un grandiozam ballitem. Cik no ta tavs ex ir apmaksajis? Wtf, nav ko taisit tik daudz bernus, ja nevar normali nodrosinat.
15.01.2024 14:30 |
 
Reitings 17123
Reģ: 27.11.2018
ko tu tur murgo, tik neskarigs teksts, pat nav verts kaut ko argumentet. Pilnigaka putra
15.01.2024 14:26 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
Dita.D @ 15.01.2024 13:31

Es vienkārši par to, ka citas meitenes un jaunās māmiņas skatoties tos glorificētos foto un video pēc dzemdībām, kādus liek Andža vai Samanta Amanda, arī domā, ka ar viņām viss pēc tam būs tik jauki, skaisti, balti, rožaini.
Tādas māmiņas ļoti grauj īsto realitāti kāda ir ar mazuļiem.
Ierauga internetā tādus video un pēc tam domā, ka viss būs rožaini, bet realitātē pat uz pusi viss nav tik skaisti.
Diemžēl es biju viena no tām, kas pirms piedzima bēbis skatījās un domāja, ka būs tak fine. Jā, grūti, bet visas jau tiek galā.
Es nebiju redzējusi un neviena mamma nebija ig likusi, ka bērns raud 4h no vietas, nevar pat seju vai zobus izmazgāt. Man bērns pirmo mēnesi 24/7 bija uz rokām, kad vīrs nebija mājās, raudaju kopā ar bernu. Un dēļ visa ig glorificējuma iedzīvojos depresijā, jo “man nav tā kā citām un tā kā rada ig, jo viņām viss tik viegli”

Tā ir par daudz ko, ka Instagram un realitāte bieži nesakrīt.
Nesen te sprieda, vai braukt slēpot ar pilnu make up ir izrādīšanās vai norma. Skatoties tās bildes, man likās, ka meitenes aizbrauca uz fotosesiju, nevis slēpot.
15.01.2024 14:19 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
Ko tas nozīmē - ko darīt? Uzturlīdzekļus nosaka pārim vienojoties vai tiesas ceļā. Tātad, ja vīrietim liekas, ka viņš par daudz maksā un sieviete nav runājama, tad jāgriežas tiesā pārskatīt uzturlīdzekļus.
Ja jautājums "ko darīt" vairāk retorisks, tad uzvilkt prezervatīvu nodarbojoties ar seksu, jo radīt 4 bērnus arī ir vīrieša izvēle, ne tikai sieviešu. Protams, ka ir grūti uzturēt 4 bērnus!
15.01.2024 14:09 |
 
Reitings 1
Reģ: 15.01.2024
Vīram ir bērns no ex, izšķīrās, jo meitene atrada citu, jo labāk patīk izklaides, ne standarta ģimene. Vīrs jau ntos gadus sūta virs noteiktās summas, papildus vienmēr vedam mūsu ģimenes izklaidēs, radi no viņa puses tāpat, arī papildus pērk drēbes utt, papildus palīdz sagatavoties skolai, nometnes, dz.d.
Tad ir ex, kurai pie algas par bērnu ir attiecīgi vairāk, bērnu nauda, stabili virs 300eur mēnesī extra nauda, bērns neiet nevienā pulciņā, skolā bezmaksas pusdienas, ja pērk drēbes, tad tikai firmas līdz ar to vīrs tiek pazemots, ka savu bērnu nemīl, ka viņa iegulda laiku mājas darbos utt
Ko darīt vīrietim, kurš strādā normālā darbā? Visu naudu atdot ex un viņa bērnam, kā ar jauno ģimeni, bērniem? Tāda sajūta, ka visa alga jāatstāj un tev par jaunu dzīvi jāaizmirst. Grib ex vest bērnu uz 6 pulciņiem, viņam jāsponsorē, grib grandiozas dzimšanas dienas svinības, tas pats.
Ko darīt? Palikt mūžīgi vienam, jo tevi pameta un visu algu atdot? Nedrīkst no jauna meklēt attiecības un tur taisīt bērnus?
Piedodiet, mums vēl 3 kopīgi bērni, ja es tagad izdomāšu aukles, pavārus, kā citas raksta, 3 pulciņus, dolce gabana drēbes, tad nezinu kā vidējam latvietim to pavilkt. Ar extra naudu pie tk dzīvot varētu vispār zili zaļi. Bērnus dzemdēju aiz mīlestības un ziniet ir simts un viens hobijs, kas neprasa lielu naudu, tikai vēlmi būt kopā.
Ja gribat bērnu, kur to baros pavāre un izklaidēs 7 pulciņi, laicīgi brīdiniet izvēlēto vīrieti.
15.01.2024 14:05 |
 
10 gadi
Reitings 9156
Reģ: 15.03.2012
Skatos uz Gluzunovu un tas riņķis nāsīs 🤦‍♀️ nu nafig, nu nafig savu skaistumu tā bojāt? Tieši kas tur ir smuks? Pat liekas, ka tagad runā tā, it kā iesnas būtu
15.01.2024 13:55 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
chihiro @ 15.01.2024 13:17

Es kādreiz biju strādājusi ar uzturlīdzekļu nemaksātājiem, man ir priekšstats, cik daudz vīriešu nemaksātāju ar jocīgiem "argumentiem" ir, tādēļ maz ticu kaut kādiem Kivičveidīgajiem. Ja tēvs ir sakarīgs un ne tikai runā, bet arī dara, tad nav problēmu sakārtot lietas arī uz papīra vienojoties vai caur tiesu.
kivičveidigus pa gabalu var sajust un redzēt.ne par tādiem ir runa.
15.01.2024 13:33 |
 
Reitings 788
Reģ: 16.01.2023
Inna86 @ 14.01.2024 20:32

Nu nav visām nez kāda asiņošana. Grūti to saprast? Kāpēc lai nevilktu baltas drēbes, mūsdienās higiēnas preces ir super uzticamas.

Es vienkārši par to, ka citas meitenes un jaunās māmiņas skatoties tos glorificētos foto un video pēc dzemdībām, kādus liek Andža vai Samanta Amanda, arī domā, ka ar viņām viss pēc tam būs tik jauki, skaisti, balti, rožaini.
Tādas māmiņas ļoti grauj īsto realitāti kāda ir ar mazuļiem.
Ierauga internetā tādus video un pēc tam domā, ka viss būs rožaini, bet realitātē pat uz pusi viss nav tik skaisti.
Diemžēl es biju viena no tām, kas pirms piedzima bēbis skatījās un domāja, ka būs tak fine. Jā, grūti, bet visas jau tiek galā.
Es nebiju redzējusi un neviena mamma nebija ig likusi, ka bērns raud 4h no vietas, nevar pat seju vai zobus izmazgāt. Man bērns pirmo mēnesi 24/7 bija uz rokām, kad vīrs nebija mājās, raudaju kopā ar bernu. Un dēļ visa ig glorificējuma iedzīvojos depresijā, jo “man nav tā kā citām un tā kā rada ig, jo viņām viss tik viegli”
15.01.2024 13:31 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
Skandalalert @ 15.01.2024 12:42
Kāpēc nebija neviens komentars par Vucenas vajpratigi ārprātīgo zelta kleitu? Vina laikam atnākusi uz masku balli un gribēja notēlot prostituutu. Vasilevskai ar bija pabriesmīga, bet nu Vucenai klat nestav :D

Vucēnu apspriež diskusijā Viss par un ap NL, tur ir komentāri par to kleitu.
15.01.2024 13:18 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
Melandža @ 15.01.2024 12:44
Ārprāts kā besī, ka šeit viss aiziet ne pa tēmu. Ka tik kaut kur iespraukties ar savām diskusijām par pēcdzemdību asiņošanām un alimentiem, kā ir, kā vajaga būt. Davaj, saņēmās, šeit ir grupa fokusēta uz influencerim nevis kurš kādai viedokliitis par mammu un attiecību tēmām. Tās ir citur!

Tak nelasi.
15.01.2024 13:17 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
Kenty @ 15.01.2024 13:12
a Tu pamēģini tā izdarīt,redzēsi kādu nosodījumu dabūs vietietis,ka uzdrīkstas tiesāties ar māti par bērna dzīvesvietu,Videjā statistika ir aizberga redzamā daļa,neredzamā daļa ir diezgan pretīga un tendēta uz ieriebšanu,ne bērna intresēs.man dažreiz ir tiešām kauns par savu dzimumu,ka var tā uzvesties.Bet par to skaļi nerunā,jo nosodijums nāk pa visām vīlēm arā.

Es kādreiz biju strādājusi ar uzturlīdzekļu nemaksātājiem, man ir priekšstats, cik daudz vīriešu nemaksātāju ar jocīgiem "argumentiem" ir, tādēļ maz ticu kaut kādiem Kivičveidīgajiem. Ja tēvs ir sakarīgs un ne tikai runā, bet arī dara, tad nav problēmu sakārtot lietas arī uz papīra vienojoties vai caur tiesu.
15.01.2024 13:17 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Melandža @ 15.01.2024 12:44
Ārprāts kā besī, ka šeit viss aiziet ne pa tēmu. Ka tik kaut kur iespraukties ar savām diskusijām par pēcdzemdību asiņošanām un alimentiem, kā ir, kā vajaga būt. Davaj, saņēmās, šeit ir grupa fokusēta uz influencerim nevis kurš kādai viedokliitis par mammu un attiecību tēmām. Tās ir citur!

Vai ne, kamēr katra uzskaita sava bērna pulciņu izmaksas, tad apraksta draugu vai paziņu lokā esošos šķirtos vīriešus, tad to kā brāļu māsīcu vecmāmiņas piektās pakāpes vīra brāļa meita iztērē visus bērna uzturlīdzekļus skaistumkopšanā un telefonā rēķinos utt.
15.01.2024 13:16 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
koncha @ 15.01.2024 11:50

Protams, mīļās dāmas, nav runas par to, ja pati sieviete strādā, cenšas, pelna un arī iegulda bērnos - apģērbj, nodrošina pulciņus utt. Tad tas viss ir pamatoti - respektīvi iegulda arī savu 50/50 pusi. Bet ir tādas sievietes, kas bērnos neiegulda, strādāt nevēlas, ieņem upura lomu un tikai prasa no vīrieša - lūk tas nav ok. Man vnk draugu lokā ir divi forši vīrieši, šķirteņi, kas grib tikties ar bērniem, ņemties , bet alga ir tik, vik ir. Nomaksā pieprasītis alimentus, bet pilnvērtigi pavadīt laiku ar bērniem (ceļot ārpus lv piemrram) nesanāk, jo vnk nesanāk atlikt naudu, jo katru mēnesi aiziet prom. Citādi jau tā nauda paliktu ģimenē un sanāktu visiem, ka te par garnelem pieminēja:)
Es neaizstāvu nevienu, jo ir arī totāli skopuļi, es vados no draugu pieredzes, ka sievietes šo situāciju mēdz bieži izmantot sev par labu. Es zinu, ko nozīmē bērni un viņu uzturēšana, bet man bailes nav, jo savus bērnus es 100% varētu uzturēt pati.

Pilnvērtīgi pavadīt laiku ar bērniem obligāti nav ceļošana. Vispirms bērnam ir nepieciešamas ikdienas lietas kā apģērbs, pārtika, pulciņi utt. Ja pēc tam paliek pāri, var ceļot. Ja šie vīrieši vēlas, lai ikdienas lietas paliek uz mātes pleciem, bet viņi nodrošinās ceļojumus, tad tādi Kiviča eksemplāri vien ir.
Nav tā, ka, ja tēvs maksā 200, mātei arī jāmaksā 200. It kā abiem vecākiem ir jāuztur bērns vienlīdzīgi, bet viena vecāka - tā, pie kura bērns ikdienā dzīvo - nemateriāls ieguldījums vienmēr būs lielāks un arī iespējas ierobežotākas (piemēram, esot uz slimības lapas nāk mazāk naudas).
Ja vīrietis maksā minimālos vai tuvu tam, nemaz nav iespējams, ka sieviete tos izmantotu savām vajadzībām (ja nerunājam par nelabvēlīgo slāni, kuri neapkopj bērnu, bet teiksim dzer), jo tā nauda ir maza.
15.01.2024 13:12 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
chihiro @ 15.01.2024 09:35

Tad lai viņš iet caur tiesu sakārtot bērna dzīvesvietas jautājumus un/vai uzturlīdzekļus. Ja iegulda daudz naudu, var maksāt mazāk uzturlīdzekļus. Ja bērns vairāk dzīvo pie tēva, lai nokārto oficiāli dzīvesvietu pie sevis un tad var pat piedzīt no tās ļaunās sievietes uzturlīdzekļus.
a Tu pamēģini tā izdarīt,redzēsi kādu nosodījumu dabūs vietietis,ka uzdrīkstas tiesāties ar māti par bērna dzīvesvietu,Videjā statistika ir aizberga redzamā daļa,neredzamā daļa ir diezgan pretīga un tendēta uz ieriebšanu,ne bērna intresēs.man dažreiz ir tiešām kauns par savu dzimumu,ka var tā uzvesties.Bet par to skaļi nerunā,jo nosodijums nāk pa visām vīlēm arā.
15.01.2024 13:12 |
 
Reitings 15830
Reģ: 16.04.2023
Skandalalert @ 15.01.2024 12:42
Kāpēc nebija neviens komentars par Vucenas vajpratigi ārprātīgo zelta kleitu? Vina laikam atnākusi uz masku balli un gribēja notēlot prostituutu. Vasilevskai ar bija pabriesmīga, bet nu Vucenai klat nestav :D

Starp citu, to zelta kleitu šuva Didrihsones mamma priekš Egitas. Tas jau daudz ko izsaka, kāpēc tā kleita tā izskatās.
15.01.2024 12:54 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.11.2023
Ārprāts kā besī, ka šeit viss aiziet ne pa tēmu. Ka tik kaut kur iespraukties ar savām diskusijām par pēcdzemdību asiņošanām un alimentiem, kā ir, kā vajaga būt. Davaj, saņēmās, šeit ir grupa fokusēta uz influencerim nevis kurš kādai viedokliitis par mammu un attiecību tēmām. Tās ir citur!
15.01.2024 12:44 |
 
Reitings 356
Reģ: 01.11.2023
Kāpēc nebija neviens komentars par Vucenas vajpratigi ārprātīgo zelta kleitu? Vina laikam atnākusi uz masku balli un gribēja notēlot prostituutu. Vasilevskai ar bija pabriesmīga, bet nu Vucenai klat nestav :D
15.01.2024 12:42 |
 
Reitings 17123
Reģ: 27.11.2018
Derisa @ 15.01.2024 12:16

Pamanu, ka esi dedzīga apbižoto vīriešu aizstāve un “vienlīdzības” atbalstītāja. Restorānos arī vienmēr maksā par sevi? Rēķini tiek dalīti 50-50? Vīrietis uz dzimšanas dienu tev nopērk puķes, tu pretī to pašu viņam uz dzimšanas dienu? Bērni ar uz pusēm tiek dzemdēti? Un pusi laika vīrietis ņem tevi priekšā, otru pusi tu viņu? Nožēlojami!
Tavā situācijas izklāstā vīriešiem ir lieliska iespēja extra strādāt un nopelnīt, jo atkrīt laiks pavadīts ar bērniem, nevis sūdzēties, ka “naudas ir tik, cik ir”. Pati raksti, ka savus bērnus 100% vari nodrošināt pati, ar ko šie vīriešeksemplāri ir nevarīgāki par tevi - mužiku brunčos?
vai ne, vīrietis var strādāt, attīstīties, piepelnīties laiks bez bērniem viņam ir gana, rūpju arī mazāk nomocīts, karjeru arī veidot bez mūžīgām slim.lapām. Tagad atraus alimentus bērnu vajadzībām, jo redz “ceļot” nesnāk. Un pie tam parādīsies jauna love, ceļos nevis bērnu, bet to. Lai attīsta sevi un pelna vairāk, ja nepietiek. Būt par tēvu ir atbildība tajā skaitā vismaz finasiāla.
15.01.2024 12:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits