IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 5176
Reģ: 17.09.2009
jeļa izjauca savu ģimeni un vēl pēc 7 gadiem sienas klāt jaunajai Kaspara meitas mātei. Tāda 💩
OF laikam akls, ka neredz ka tai tikai 🤑 prātā.
13.04.2024 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 5176
Reģ: 17.09.2009
Jelinska sieviete Kristīne elikusi IG ļoti nesmuku info par jeļu. Tā arī domāju ka jeļa ir psihiski nestabila.
Tikai nesaprotu kā OF to visu pacieš 🙄
Kaspara jaunā sieviete gan liekas forša. Vienkārša un sirsnīga.
13.04.2024 15:47 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.01.2024
Rietumusawle @ 13.04.2024 15:07

Ja FGM nosauc par “klitora nogriešanu” un pieliek skaistu bildi tad nu tā nav nekādas skarbas realitātes parādīšana bet nesapratne par realitāti..nekāda atsauce, ka tas ir nelegāli un nav nekas skaists.

Tas ir viņas storijs. Lai publicē instagramā, ko grib. Jāskatās, kà to pozicionēs raidījumā, domāju, tur noteikti būs izglītojošāk par šo tēmu.
13.04.2024 15:10 |
 
Reitings 118
Reģ: 22.03.2024
mokabezpiena @ 13.04.2024 12:25

Tur jau tā lieta. Šie raidījumi parāda skarbo realitāti, jo visur pasaulē notiek lietas, kas ir drausmīgas un nelegālas. Ir tūkstošiem dokumentālo filmu par pedofīliju. Tas arī ir nelegāli un pretīgi, bet tas ir jārāda! Ir jārāda to, kas notiek pasaulē, nevis jāizliekas, ka visur viss smuki, forši. Tas tieši ir apsveicami, ka Leldes un Kašera Etiopijas raidījumā atspoguļos nelegālos procesus, ko dara ar tiem bērniņiem. Ja par to neviens nerunās, nekas arī nekad nemainīsies!

Ja FGM nosauc par “klitora nogriešanu” un pieliek skaistu bildi tad nu tā nav nekādas skarbas realitātes parādīšana bet nesapratne par realitāti..nekāda atsauce, ka tas ir nelegāli un nav nekas skaists.
13.04.2024 15:07 |
 
Reitings 6100
Reģ: 14.12.2022
garsigs_persiks @ 13.04.2024 14:41

Te, acīmredzot, tikai par Dzeni un Kivičiem drīkst izteikties, savādāk katrs atšķirīgais viedoklis uzreiz tiks norakstīts uz skaušanu ? Man personīgi ir pilnīgi vienalga, kā kurš domā vai uzskata par pareizu. Es izsaku savu viedokli, bet tāpēc nemetos ar putām uz lūpām pierādīt, ka visi, kas domā savādāk, ir skauģi un heiteri, kas par katru cenu jāpārliecina par pretējo. Ja tas tik ļoti uzvelk, varbūt nevajag šādās diskusijās vispār iesaistīties ?
didriksonus aizmirsi par tiem arī drīkst, bet savādāk uzreiz meklē kas nu kurai sāp🤔 kādas bijušas traumas tad slavenā skaudība, bet ko tur skaust? Ar uguni nevaru sameklēt ko tur var noskaust!🙈 Tad izrādās vel te kāda domā, ka kāds gaida lai Ceriņa spilvenā raud😂 kas ir jālieto lai kaut ko tādu izdomātu! Uzjautrina nostāja klaču forumā viedoklis drīkst būt tikai viens.
13.04.2024 15:07 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.01.2024
Savva @ 13.04.2024 12:32
Visas lapas par to ceriņu. Nav jau pašām apnicis?

Pirms tam bija par Jeļu, tad Vizlu, tad eskortniecēm utt. Forums ir pilns ar to, kas konkrētajā momentā ir aktuāls. Paies 1 nedēļa un par Ceriņiem visi jau būs aizmirsuši, būs nākamais grēkāzis. 😂
13.04.2024 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 1873
Reģ: 09.07.2011
Knita @ 13.04.2024 13:02

True. Man trigero tāda cirvju domāšana - kā ir pretējs viedoklis - skauž.

Te, acīmredzot, tikai par Dzeni un Kivičiem drīkst izteikties, savādāk katrs atšķirīgais viedoklis uzreiz tiks norakstīts uz skaušanu 😀 Man personīgi ir pilnīgi vienalga, kā kurš domā vai uzskata par pareizu. Es izsaku savu viedokli, bet tāpēc nemetos ar putām uz lūpām pierādīt, ka visi, kas domā savādāk, ir skauģi un heiteri, kas par katru cenu jāpārliecina par pretējo. Ja tas tik ļoti uzvelk, varbūt nevajag šādās diskusijās vispār iesaistīties 😀
13.04.2024 14:41 |
 
Reitings 8535
Reģ: 19.09.2023
aauuu @ 13.04.2024 12:14

Ja būtu ne silts, ne auksts, tad tu te nerakstītu to un neattaisnotos. Ja jau seko diskusijai, tad jau interesē gan. Ne tā?

True. Man trigero tāda cirvju domāšana - kā ir pretējs viedoklis - skauž.
13.04.2024 13:02 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Savva @ 13.04.2024 12:32
Visas lapas par to ceriņu. Nav jau pašām apnicis?

Patiešām ir.
Ir vai nu jābeidz , vai jāver jauna tēma tieši Ceriņiem.
13.04.2024 12:44 |
 
Reitings 10003
Reģ: 16.09.2022
Visas lapas par to ceriņu. Nav jau pašām apnicis?
13.04.2024 12:32 |
 
Reitings 5919
Reģ: 04.12.2022
sinddyy @ 13.04.2024 12:08
Jau atkal atrada jaunu ēsmu, ko ēst nost. Ko jums tā Lelde tādu nodarīja?
Skaista pašpietiekama sieviete, kura nenoslēdzas sevī uzreiz pēc šķiršanās, bet meklē jaunas iespējas attīstīties. Man viņa raisa tikai pozitīvas sajūtas un raidījumam arī nav ne vainas. Nedomāju, ka viņi tur brauc tā kā uz zoo paskatīties "mežonēnus", savādāk tā var arī atrauties uz neatgriešanos. Ja ar cieņu izziņas nolūkos brauc iepazīt atšķirīgu kultūru, tad arī nekādu ētisku problēmu tur nevar būt.

🙏🙏🙏 Prieks lasīt, ka forumā ir arī saprātīgas lietotājas un tas nav palicis bezjēdzīgs. Savādāk tas viss pārvēršas par delfi komentāru sadaļu, kur izpaužas ne tā gudrākā tautas daļa.
13.04.2024 12:28 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.01.2024
chihiro @ 13.04.2024 11:01

Ja likumpārkāpumu parāda kā normālu - tas nav ok, bet vai tiešām Lelde kaut kur minējusi, ka tas ir normāli?
Ir dažādi raidījumi, piemēram, nesen skatījos vecu dokumentālo filmu par Ķīnas bērnu namiem, kur bērnus atstāja nomirt, ja ģimenē piedzima vairāk par 1. Tur arī žurnālisti brauca, filmēja utt., kas izgaismoja šīs problēmas.
Skaidrs, ka mums go3 neveidos kaut kādu super pētniecisko saturu, bet var likt akcentus uz to, kas notiek pasaulē un ka tas nav ok - arī Krīvēnam bija go3 šovi par kokaīnu Kolumbijā, prostitūciju Taizemē, un man tie šovi nešķita kaut kas slikts.

Tur jau tā lieta. Šie raidījumi parāda skarbo realitāti, jo visur pasaulē notiek lietas, kas ir drausmīgas un nelegālas. Ir tūkstošiem dokumentālo filmu par pedofīliju. Tas arī ir nelegāli un pretīgi, bet tas ir jārāda! Ir jārāda to, kas notiek pasaulē, nevis jāizliekas, ka visur viss smuki, forši. Tas tieši ir apsveicami, ka Leldes un Kašera Etiopijas raidījumā atspoguļos nelegālos procesus, ko dara ar tiem bērniņiem. Ja par to neviens nerunās, nekas arī nekad nemainīsies!
13.04.2024 12:25 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Knita @ 13.04.2024 12:02

Es jau saprotu, ka katrs spriež pēc sevis. Parasti sieviešu domāšana ir kas vairāk par 2 kategorijām: šitas man skauž, šitas man neskauž.
Ja nu kas man uz Ceriņu ne silts ne auksts - parasta sieviete, kas kaut ko dara.

Ja būtu ne silts, ne auksts, tad tu te nerakstītu to un neattaisnotos. Ja jau seko diskusijai, tad jau interesē gan. Ne tā?
13.04.2024 12:14 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
sinddyy @ 13.04.2024 12:08
Jau atkal atrada jaunu ēsmu, ko ēst nost. Ko jums tā Lelde tādu nodarīja?
Skaista pašpietiekama sieviete, kura nenoslēdzas sevī uzreiz pēc šķiršanās, bet meklē jaunas iespējas attīstīties. Man viņa raisa tikai pozitīvas sajūtas un raidījumam arī nav ne vainas. Nedomāju, ka viņi tur brauc tā kā uz zoo paskatīties "mežonēnus", savādāk tā var arī atrauties uz neatgriešanos. Ja ar cieņu izziņas nolūkos brauc iepazīt atšķirīgu kultūru, tad arī nekādu ētisku problēmu tur nevar būt.

Un visi etiopieši, kuri ir parādījušies fotogrāfijās, izskatās priecīgi un ieinteresēti. Visām skauģēm ieteiktu atslābt. Ja gribat sev arī kaut kripatu no tā, kas ir citiem, BEIDZIET SKAUST!!!!
13.04.2024 12:12 |
 
Reitings 632
Reģ: 03.11.2023
Knita @ 13.04.2024 12:02

Es jau saprotu, ka katrs spriež pēc sevis. Parasti sieviešu domāšana ir kas vairāk par 2 kategorijām: šitas man skauž, šitas man neskauž.
Ja nu kas man uz Ceriņu ne silts ne auksts - parasta sieviete, kas kaut ko dara.

Ne forumā dieviete. Ja neskauž, tad var jauki pakomentēt, just līdzi, paslavēt. Ja skauž - ullalaa kas sākas. Ar atsevišķiem izņēmumiem, tur Didrihsone, vai Kiviči, piemēram, kur tiešām nav kam skaust.
13.04.2024 12:10 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Jau atkal atrada jaunu ēsmu, ko ēst nost. Ko jums tā Lelde tādu nodarīja?
Skaista pašpietiekama sieviete, kura nenoslēdzas sevī uzreiz pēc šķiršanās, bet meklē jaunas iespējas attīstīties. Man viņa raisa tikai pozitīvas sajūtas un raidījumam arī nav ne vainas. Nedomāju, ka viņi tur brauc tā kā uz zoo paskatīties "mežonēnus", savādāk tā var arī atrauties uz neatgriešanos. Ja ar cieņu izziņas nolūkos brauc iepazīt atšķirīgu kultūru, tad arī nekādu ētisku problēmu tur nevar būt.
13.04.2024 12:08 |
 
Reitings 8535
Reģ: 19.09.2023
bebebe @ 13.04.2024 09:05
Šis forums ir kaut kāds bērnudārzs! Nē nu, ir interesanti palasīt atslodzei no ikdienas, taču tāds apsaukāšanās līmenis kā maziem bērniem. Un vēl regulārā piesaukšana, ja kādu aizstāv, tātad, tu pats tāds esi, forumnieču prāt tikai Jeļenas, Vizlas un Ceriņas var sevi aizstāvēt. Man arī riebj tā nepamatotā cilvēku nozākāšana un iestājas dabīga pretreakcija, viņu aizstāvēt. Un šajā diskusijā ļoti spilgti var redzēt, kā otram kremt, ja citi pēc šķiršanās spēj turpinàt skaisti dzīvot savu dzīvi, nepiņņā IG, to, kas notiek cilvēkā reāli, to jau jūs neredzat, bet gan Ceriņa, gan Vizla pēc šķiršanās turpina rādīt veiksmīgo, laimīgo dzīvi un tas ļoti nepatīk daļai forumnieču. Nu kā tā var! Domāju, tā ir tikai un vienīgi skaudība, kas liek kaut ko negatīvu iekomentēt. Bet būsim reālas, tas ir tikai IG, smukas bildes, bet gan jau, gan Ceriņa, gan Vizla, ārpus bildēm sagruva un izdzīvoja visu to pašu šķiršanās gammu, ko ikviena pēc šķiršanās. Un Leldei šie ceļojumi var būt veids, kā pārvarēt grūtības. Un bērniem toč būs viss kārtībā, īpaši ja tētuks nav notinies tālēs zilajās, bet turpina rūpēties par tiem.

Es jau saprotu, ka katrs spriež pēc sevis. Parasti sieviešu domāšana ir kas vairāk par 2 kategorijām: šitas man skauž, šitas man neskauž.
Ja nu kas man uz Ceriņu ne silts ne auksts - parasta sieviete, kas kaut ko dara.
13.04.2024 12:02 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
bebebe @ 13.04.2024 09:05
Šis forums ir kaut kāds bērnudārzs! Nē nu, ir interesanti palasīt atslodzei no ikdienas, taču tāds apsaukāšanās līmenis kā maziem bērniem. Un vēl regulārā piesaukšana, ja kādu aizstāv, tātad, tu pats tāds esi, forumnieču prāt tikai Jeļenas, Vizlas un Ceriņas var sevi aizstāvēt. Man arī riebj tā nepamatotā cilvēku nozākāšana un iestājas dabīga pretreakcija, viņu aizstāvēt. Un šajā diskusijā ļoti spilgti var redzēt, kā otram kremt, ja citi pēc šķiršanās spēj turpinàt skaisti dzīvot savu dzīvi, nepiņņā IG, to, kas notiek cilvēkā reāli, to jau jūs neredzat, bet gan Ceriņa, gan Vizla pēc šķiršanās turpina rādīt veiksmīgo, laimīgo dzīvi un tas ļoti nepatīk daļai forumnieču. Nu kā tā var! Domāju, tā ir tikai un vienīgi skaudība, kas liek kaut ko negatīvu iekomentēt. Bet būsim reālas, tas ir tikai IG, smukas bildes, bet gan jau, gan Ceriņa, gan Vizla, ārpus bildēm sagruva un izdzīvoja visu to pašu šķiršanās gammu, ko ikviena pēc šķiršanās. Un Leldei šie ceļojumi var būt veids, kā pārvarēt grūtības. Un bērniem toč būs viss kārtībā, īpaši ja tētuks nav notinies tālēs zilajās, bet turpina rūpēties par tiem.

Precīzi.
13.04.2024 11:49 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
Nav brīnums ka daudzas vīrieši pamet un šīs pa dzīvi sitās kā vientuļās mātes. Bērnam pie dirsas nav jāpieaug, var arī turpināt dzīvi kā cilvēks. Un jā, arī ja šķiras uz normāliem pieaugušo cilvēku nosacījumiem. Ar ko tas Aivis sliktāks vecāks kā Lelde? Lai audzina savu bērnu. Lelde vel paspēs 2x vairāk par to bērnu parūpēties. Tik dažām liekas ka savs sīkais ir jāvazā līdzi visur, diena vai naks un jeb uz kuru pasaules malu. Varbūt ja jūs savus bērnu tēvus kopš mazuļa dzimšanas uzskatītu par pilnvērtīgu vecāku nevis kaut kādu nespējīgu invalīdu, tad arī varētu kā Lelde turpināt dzīvot.
13.04.2024 11:37 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
Zilais Valis @ 13.04.2024 10:17

Būt par Leldi Ceriņu nav nekāds gods, bet pazemojums. Ar tādu vīru un ar tādu degunu...........

Parādi savu vīru un degunu.
13.04.2024 11:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits