IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 422
Reģ: 30.10.2023
garsigs_persiks @ 22.02.2024 14:14
Es vispār nesaprotu to Dzenes veikala ideju. Ja sākumā vēl likās - ok, forši, izveidojuši hoodijus no labiem materiāliem, kur ielikuši savu ideju un arī paši valkā, bet tagad tur tiešāmi visādi Aļika sūdi sabāzti iekšā bez nekādas kopējās preču tēmas un vēl ar 300% uzcenojumu kā minimums. Tieši kas ir viņu klienti, kuri šo biznesu atbalsta? Man tas nav skaidrs, bet nu laikam jau, ja ir aitas, ir arī cirpēji...
ja godīgi, nezināju, kas tā tāda, bet tas nosaukums "Es ute" tomēr likās interesants izpētei....nu piepumpētos pupus, saviktas acis un uzpumpēto muti nepētīsim, bet laikam jau zīmola identitāte "es ute" ir tāda pate kā pašai - KAUT KAS SAVS, KAUT KAS FAKE...nu gluži kā sabinčikam https://failiem.lv/u/gs8dwqg8gm čakene reāli atpūšas...
22.02.2024 21:44 |
 
Reitings 1486
Reģ: 06.10.2022
garsigs_persiks @ 22.02.2024 14:14
Es vispār nesaprotu to Dzenes veikala ideju. Ja sākumā vēl likās - ok, forši, izveidojuši hoodijus no labiem materiāliem, kur ielikuši savu ideju un arī paši valkā, bet tagad tur tiešāmi visādi Aļika sūdi sabāzti iekšā bez nekādas kopējās preču tēmas un vēl ar 300% uzcenojumu kā minimums. Tieši kas ir viņu klienti, kuri šo biznesu atbalsta? Man tas nav skaidrs, bet nu laikam jau, ja ir aitas, ir arī cirpēji...

Tas gan. Nav līdz galam tas koncepts izstrādāts, vai maz paši zina, ja sākumā likās ka ir, tad nu vairs nē.
22.02.2024 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 3441
Reģ: 05.08.2013
apskaujmani @ 22.02.2024 20:14
tak Kiviči rakstija, ka bēbi gaida

ļoti zemiska rīcība pat no tādiem dzērājiem
22.02.2024 21:39 |
 
Reitings 316
Reģ: 06.11.2021
apskaujmani @ 22.02.2024 20:14
tak Kiviči rakstija, ka bēbi gaida
oho! No kurienes tāda info?
22.02.2024 21:27 |
 
Reitings 122
Reģ: 21.05.2021
yay @ 22.02.2024 16:07
Kur pazudusi Madara Raabe?
tak Kiviči rakstija, ka bēbi gaida
22.02.2024 20:14 |
 
Reitings 262
Reģ: 31.10.2019
Hey, tagad tāds trends, ka visas eskortnieces pēkšņi apgūst vokālu? :D
22.02.2024 19:10 |
 
Reitings 3686
Reģ: 10.01.2023
yay @ 22.02.2024 16:07
Kur pazudusi Madara Raabe?
tiešām nav nekas likts….
22.02.2024 17:31 |
 
Reitings 389
Reģ: 31.01.2023
sinddyy @ 22.02.2024 12:24

Atver kapuces bildi, tur labi redzama gan kapuce, gan audums uz džempera.
Man prieks, ka konkrēti tavs hūdijs kalpo labi, bet tāpat kalpo arī drēbes no Shein. Ir, kuras uzreiz saveļās, ir tādas, kuras var nokalpot vēl vairākiem kā second hand. Fakts pats par sevi, ka nemaksā tie kostīmi un hūdiji 120 eur, grozi kā gribi, jo nav ne mazākā pierādījuma, ka Kristīne tiešām tos šūtu tepat Latvijā.
Uzrakstīt var ko gribi, un ticamība zūd, ka kolekcijai ESUTE Ražojums ir nu ļoti līdzīgs tam, kas atrodams Internetā Vairumtirdzniecību stokos. Es neesmu ne tuvu tam, bet pat man kā ieinteresētai tagad personai no malas likās interesanti elementāri iegūglēt un atradu ļoti daudz Vairumtirdzniecības lapu, kuras piedāvā kvantumos apģērbus. Tiesa, tur sākumā ir jāreģistrējas, lai apskatītu tuvāk piedāvājumu un izcenojumu par kvantumiem.
Tās citas drēbes, savukārt, pasūta gan jau no Ali vai tamlīdzīgajiem, tikai lepni tai melnajai kleitai pieraksta, ka ražota Itālijā. Interesanti, kāpēc tad Aliexpress identiska kleita?
Ļoti muhļī ar tekstu, pasniedzot konfektē to, kas patiesībā nav.
Ja ESUTE kolekcijas Ražojums ir Latvijā, tad kāpēc lepni nepierakstīt klāt kādu no Latvijas cehiem vai šuvēju, ar kuras sadarbību top tad tie apģērbi, lai tā teikt, vairāk radītu uzticību savai precei? Bet nē, ne mēs jelkad informēti, ka Kristīne prastu dizainēt, ne jelkad mēs viņu esam redzējuši ar audumiem rokās, ne jebkas, kas kaut nedaudz dotu mājienu, ka viņai ir kāda saistība ar apģērbu modelēšanu un šūšanu. Nekas. Tas arī ir lielākais karogs, kāpēc es neticu, ka tas ražots Latvijā.
Tas gan. Man ir viena lēta Aliexpress blūze, perfekts piegriezums un audums. Un no Joop dārga, kas pilnīgs sū***
22.02.2024 16:53 |
 
Reitings 104
Reģ: 01.11.2023
Zaļā Dille @ 22.02.2024 14:25

Bet ja cilvēkam patīk, kāpēc ne? Lai jau taisa kaut vai piecas sesijas dienā.
Vai par vārda dienu. Kādēļ nevar svinēt tā kā vēlas un dāvināt ko vēlas, ja var atļauties? Un ja kaitina, unfollow.
nu bet tad jebkursh var dariit jebko, kapeec tad kaads cits jaapspriezh? 😁 un var jau arii dariitt!!! bet te ir forums, es rakstu to kas man besii 🤣🤣
man tiesham liekas parak uzspiileeti un tizli, un man ir lietas kas patiik danenbergsonee bet tas fotosesijas lately ir tik daudz par to un shito, tik saldi un puukaini. nu priekskam 😄
22.02.2024 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 3441
Reģ: 05.08.2013
Kur pazudusi Madara Raabe?
22.02.2024 16:07 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Mangosaldejums @ 22.02.2024 14:40
Kristīne uzreiz ielikusi bildi un ar paskaidrojumu - kas tieši šuj bikini, ar vārdiem. Teica taču, ka nelasa šeit vairs un ir tikusi tam pāri....

Nu te gan jāsaka, ka malacis, ka noreaģēja un šaubas kliedēja. Vismaz peldkostīmus tātad šuj viņai pazīstami cilvēki un no Latvijas! :)
Tātad kostīmiņus, iespējams, arī šuj tās pašas meitenes? Man liekas forši, ja šuvējas neslēpj.
Bet liekas pilnīgi lieki tie citi apģērbi, kuri nenāk no Latvijas, bet Ķīnas vai kurienes tur, jo tas grauj zīmola reputāciju, kad jauc kopā ar kaut kādiem lētiem apģērbiem.
22.02.2024 14:50 |
 
Patīk
Reitings 481
Reģ: 02.05.2020
Kristīne uzreiz ielikusi bildi un ar paskaidrojumu - kas tieši šuj bikini, ar vārdiem. Teica taču, ka nelasa šeit vairs un ir tikusi tam pāri....
22.02.2024 14:40 |
 
Reitings 259
Reģ: 21.06.2022
olpol @ 22.02.2024 13:23
ta danenbergsone ar savam fotosesijaam, es nevaru ?? tak too much...

Bet ja cilvēkam patīk, kāpēc ne? Lai jau taisa kaut vai piecas sesijas dienā.
Vai par vārda dienu. Kādēļ nevar svinēt tā kā vēlas un dāvināt ko vēlas, ja var atļauties? Un ja kaitina, unfollow.
22.02.2024 14:25 |
 
Patīk
Reitings 481
Reģ: 02.05.2020
sinddyy @ 22.02.2024 12:24

Atver kapuces bildi, tur labi redzama gan kapuce, gan audums uz džempera.
Man prieks, ka konkrēti tavs hūdijs kalpo labi, bet tāpat kalpo arī drēbes no Shein. Ir, kuras uzreiz saveļās, ir tādas, kuras var nokalpot vēl vairākiem kā second hand. Fakts pats par sevi, ka nemaksā tie kostīmi un hūdiji 120 eur, grozi kā gribi, jo nav ne mazākā pierādījuma, ka Kristīne tiešām tos šūtu tepat Latvijā.
Uzrakstīt var ko gribi, un ticamība zūd, ka kolekcijai ESUTE Ražojums ir nu ļoti līdzīgs tam, kas atrodams Internetā Vairumtirdzniecību stokos. Es neesmu ne tuvu tam, bet pat man kā ieinteresētai tagad personai no malas likās interesanti elementāri iegūglēt un atradu ļoti daudz Vairumtirdzniecības lapu, kuras piedāvā kvantumos apģērbus. Tiesa, tur sākumā ir jāreģistrējas, lai apskatītu tuvāk piedāvājumu un izcenojumu par kvantumiem.
Tās citas drēbes, savukārt, pasūta gan jau no Ali vai tamlīdzīgajiem, tikai lepni tai melnajai kleitai pieraksta, ka ražota Itālijā. Interesanti, kāpēc tad Aliexpress identiska kleita?
Ļoti muhļī ar tekstu, pasniedzot konfektē to, kas patiesībā nav.
Ja ESUTE kolekcijas Ražojums ir Latvijā, tad kāpēc lepni nepierakstīt klāt kādu no Latvijas cehiem vai šuvēju, ar kuras sadarbību top tad tie apģērbi, lai tā teikt, vairāk radītu uzticību savai precei? Bet nē, ne mēs jelkad informēti, ka Kristīne prastu dizainēt, ne jelkad mēs viņu esam redzējuši ar audumiem rokās, ne jebkas, kas kaut nedaudz dotu mājienu, ka viņai ir kāda saistība ar apģērbu modelēšanu un šūšanu. Nekas. Tas arī ir lielākais karogs, kāpēc es neticu, ka tas ražots Latvijā.
piedod, bet neredzu neko īpaši savēlušos, tā ir kokvilna un tā nekad nepaliks kā jauna pēc laiciņa nēsāšanas, kas nav kvalitātes vaina, bet vnk audums. Tomēr tas tāpat nemaina faktu, ka ja "ražots Latvijā" ir meli, tad vnk nafig boikotēt šo pasākumu, tiešām vīlos, nu tā, ka ļoti. Neesmu milzīga Kristīnes fane un regulāri kritizēju, bet vienmēr atbalstu Latvijas ražojumus un man tas ir svarīgi. 😔
22.02.2024 14:22 |
 
Reitings 559
Reģ: 09.01.2024
Dzenes peldkostīmiem viens liels wtf ir tā birka biksīšu priekšpusē. Liekas tik nepareizi
22.02.2024 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 1870
Reģ: 09.07.2011
Es vispār nesaprotu to Dzenes veikala ideju. Ja sākumā vēl likās - ok, forši, izveidojuši hoodijus no labiem materiāliem, kur ielikuši savu ideju un arī paši valkā, bet tagad tur tiešāmi visādi Aļika sūdi sabāzti iekšā bez nekādas kopējās preču tēmas un vēl ar 300% uzcenojumu kā minimums. Tieši kas ir viņu klienti, kuri šo biznesu atbalsta? Man tas nav skaidrs, bet nu laikam jau, ja ir aitas, ir arī cirpēji...
22.02.2024 14:14 |
 
Reitings 104
Reģ: 01.11.2023
ta danenbergsone ar savam fotosesijaam, es nevaru 🤣🤣 tak too much...
22.02.2024 13:23 |
 
Reitings 525
Reģ: 23.01.2024
Magnolija @ 22.02.2024 09:23
Tie peldkostīmi man arī nepatīk. Bet hūdiji izskatās kvalitatīvi. Nav kā Didrihsones lupatas gluži ? pati gan neesmu sūtījusi neko.
Dvinska storijā teica, ka drīz brauc uz LV. Nav viņiem plāns dzīvot Spānijā un dzemdēt tur ?

Protams, ka Dvinska dzemdēs Latvijā, jo bērna piedzimšana Spānijā automātiski negarantē pilsonības piešķiršanu. Tad tur visa pasaule brauktu dzemdēt, ja tik viegli varētu pilsonību dabūt, jo Spānijas pilsoņa pase ir TOP 1 pasaulē, balstoties uz gaisa pārvadātāju sastādīto rangu. Latvijas pilsoņa pase ir 9.vietā.
https://www.henleyglobal.com/passport-index
22.02.2024 12:38 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Mangosaldejums @ 22.02.2024 11:58
apskatījos. Kur tieši ir savēlies audums?!

Atver kapuces bildi, tur labi redzama gan kapuce, gan audums uz džempera.
Man prieks, ka konkrēti tavs hūdijs kalpo labi, bet tāpat kalpo arī drēbes no Shein. Ir, kuras uzreiz saveļās, ir tādas, kuras var nokalpot vēl vairākiem kā second hand. Fakts pats par sevi, ka nemaksā tie kostīmi un hūdiji 120 eur, grozi kā gribi, jo nav ne mazākā pierādījuma, ka Kristīne tiešām tos šūtu tepat Latvijā.
Uzrakstīt var ko gribi, un ticamība zūd, ka kolekcijai ESUTE Ražojums ir nu ļoti līdzīgs tam, kas atrodams Internetā Vairumtirdzniecību stokos. Es neesmu ne tuvu tam, bet pat man kā ieinteresētai tagad personai no malas likās interesanti elementāri iegūglēt un atradu ļoti daudz Vairumtirdzniecības lapu, kuras piedāvā kvantumos apģērbus. Tiesa, tur sākumā ir jāreģistrējas, lai apskatītu tuvāk piedāvājumu un izcenojumu par kvantumiem.
Tās citas drēbes, savukārt, pasūta gan jau no Ali vai tamlīdzīgajiem, tikai lepni tai melnajai kleitai pieraksta, ka ražota Itālijā. Interesanti, kāpēc tad Aliexpress identiska kleita?
Ļoti muhļī ar tekstu, pasniedzot konfektē to, kas patiesībā nav.
Ja ESUTE kolekcijas Ražojums ir Latvijā, tad kāpēc lepni nepierakstīt klāt kādu no Latvijas cehiem vai šuvēju, ar kuras sadarbību top tad tie apģērbi, lai tā teikt, vairāk radītu uzticību savai precei? Bet nē, ne mēs jelkad informēti, ka Kristīne prastu dizainēt, ne jelkad mēs viņu esam redzējuši ar audumiem rokās, ne jebkas, kas kaut nedaudz dotu mājienu, ka viņai ir kāda saistība ar apģērbu modelēšanu un šūšanu. Nekas. Tas arī ir lielākais karogs, kāpēc es neticu, ka tas ražots Latvijā.
22.02.2024 12:24 |
 
Patīk
Reitings 481
Reģ: 02.05.2020
Floren_ce @ 22.02.2024 11:35

Kvalitāte tiešām ir drausmīga, turklāt pārdevējas bildēs uzreiz var redzēt, ka pats audums ir lēts un plāns, turklāt savēlies bumbuļos un zaudējis krāsu. Fuj, atgadina kaut kādu grīdas lupatu, nevis kostīmu 119€ vērtībā? Nevaru iedomāties, kā tiešām kvalitatīvs audums, pat mazgājot to ar PSRS veļas ziepēm un beržot uz metāla veļas dēļa, tā varētu izskatīties.
Kurai intersesē, var iečekot reālu sludinājumu - https://www.andelemandele.lv/perle/10098815/esute-zimola-kostims/
apskatījos. Kur tieši ir savēlies audums?!
22.02.2024 11:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits